PDA

View Full Version : Nowe Domki na rook'u



Pitbulek
05-01-2011, 16:03
Witam wiele osób grających na roku chciało by mieć możliwość posiadania jakiegoś domku facc. W tym temacie chciałbym was zapytać co myślicie o dorobieniu ich zamiast np. Tych demonów po lewo od temple, na dole od temple koło zagrody ze świniami niedaleko notariusza. ;)

Haat
05-01-2011, 16:12
Niedawno Tygrys zrobił parę nowych domków na roku, ponadto dodał możliwość rozbudowywania domków na roku. Uważam że to wystarczy.:eek:

Krulowiec
05-01-2011, 16:13
Nie no nie świruj , dopiero niedawno były dodane domki , kiedyś pamiętam było tylko kilka i nikt nie narzekał !

Stoner
05-01-2011, 16:14
Kiedyś było kilka domków i nikt nie miał pretensji.
Teraz na rooku jest nimfa/dwarf kiedyś można było pomarzyć o takiej kasie.

NIE

Zarexoholik?
05-01-2011, 16:21
I tak jest tam dużo domków. Sam fakt, że na rookgardzie są domki już mnie śmieszy. Po co więcej? Jestem na NIE.

mariusz1990
05-01-2011, 16:34
I tak jest tam dużo domków. Sam fakt, że na rookgardzie są domki już mnie śmieszy. Po co więcej? Jestem na NIE.

po to abyś mógł się zapytać "po co?" Apo to nie rl ze na rl nie ma domkow na rooku.
Jestem na TAK.

Blood Raven
05-01-2011, 16:39
To jest rookgard, wyspa dla początkujących.. teraz walczycie o nowe domki za rok będziecie walczyć o ue... Stanowczo na nie.

Adasik
05-01-2011, 17:20
Jestem przeciwny twojej propozycji. Jest ich tam wystarczająco dużo, a nwoe zapewne zostaną dodane z jakimś update, który będzie miał miejsce na rooku. Wystarczy poczekać, a Tygrys na pewno was zaskoczy :D

Mr Fsza
05-01-2011, 17:20
Jestem na nie ! już ostatnio ich sporo dodali .. na pacu masz dużo na sell ; D

Joogi
05-01-2011, 17:28
Koles, pewnie od paru dni grasz na rooku i juz dwie propozycje, ktore wg. mnie sa do bani ; D Jesli nie ma wolnych domkow to nie znaczy ze maja byc nowe dobudowane, kup od kogos i tyle ;o

ViVuSeK
06-01-2011, 15:21
Koles, pewnie od paru dni grasz na rooku i juz dwie propozycje, ktore wg. mnie sa do bani ; D Jesli nie ma wolnych domkow to nie znaczy ze maja byc nowe dobudowane, kup od kogos i tyle ;o
Jeśli go stać ;)

#t
Jestem na Nie.
Domków a rookgardzie jest wystarczająco dużo - nie trzeba dobudowywać nowych.
P.S Mam dla ciebię radę - najpierw pomyśl ,poszukaj zanim napiszesz ; ) tak na przyszłość.

Kosiasty
06-01-2011, 15:26
Nie tak dawno dodali juz nowe domki na rook na facc, jak na ten okres czasu moim zdaniem wystarczy, pamietaj to jest rook. Jestem na nie.

Kumpel Armii
06-01-2011, 16:13
Ostatnio dodane domki i tak zostały utworzone "na chama" tam gdzie się tylko dało i jak się tylko dało. Z tego względu, że zostały dodane z błędami mapowymi, realnie nie do ogarnięcia jestem przeciwny tej propozycji. Tygrys chyba się "zepsuł" w tym mapowaniu :>

mefistomen
16-01-2011, 16:13
Blood Raven ty sie wkoncu odczep od tego rooka.. juz kazdy wie ze grasz na main i wszystko co jest na rook to dla Ciebie jest na nie!... Jestem na Tak