PDA

View Full Version : Nowy kana? na Rook.



Blays
21-01-2011, 21:00
Witam!

Grając już pewien czas na rook'u zdarzyłem zauważyć, że 'rookslayerzy' nie mają gdzie się jednoczyć, gdzie zadawać pytania ściśle związane z rookgardem. Pytaniami nie związanymi z handlem zaśmiecają kanał "Trade-Rook".
Myślę, że stworzenie kanału Game-Chatu specjalnie i wyłącznie dla graczy z 'wyspy początkujących' byłoby bardzo pomocnym udogodnieniem. Zapobiegłoby to niepotrzebnemu spamowaniu Trade-Rook. Gracze wysokolevelowi z pewnością pomagaliby swoim doświadczeniem początkującym graczom.

Liczę na przemyślane komentarze. Niech wypowiadają się Ci, którzy mają jakieś pojęcie o grze na Rook'u. Nie 15nasto levelowe.

Na potwierdzenie moich słów zamieszczam przykładowego screena:

http://img38.imageshack.us/img38/2781/sddsdsdafsg.jpg

PROSZĘ O GŁOSOWANIE W SONDZIE.

Lethornek
21-01-2011, 21:04
Jestem za, na pewno ułatwiło by to gre tym którzy na rooku dopiero zaczeli :)


@down
Kazku większość ludzi z GC nie ma zielonego pojęcia o grze na rooku...

KaZeK
21-01-2011, 21:05
#up
No to już niestety nie jest mój problem, a robić oddzielny kanał specjalnie dla 'kilku' pytań jest bezsensu.

Jak chcesz o coś zapytać to możesz śmiało pisać na Game-Chat (jest to kanał do rozmów ogólnych) lub w dziale Rookgard 7.6 (http://www.forum.toproste.pl/forumdisplay.php?f=22)

Jestem na nie.

ARMEDIS
21-01-2011, 21:23
Spróbować nie zaszkodzi, jestem za. jakby kanał był żadko odwiedzany to możnaby było z niego zrezygnować, ewentualnie zrezygnować z trade rook i połączyć go z game chatem ;]

Joogi
21-01-2011, 21:45
Jak dla mnie to kolejny kanal do kontroli przez Tutorow itp. Nie wiem czy az takie potrzebne, zawsze mozna pod depo na rooku kogos zapytac z hlvl. :[

Blood Raven
21-01-2011, 21:51
Jestem za denerwuje mnie to często gdy np coś sprzedaje a tu ktoś spamuje skąd wezmę np jabłka...

Lubish
21-01-2011, 22:44
robiles ss i akurat jadles fooda? aha. nie gz wosso.

Blays
21-01-2011, 22:50
robiles ss i akurat jadles fooda? aha. nie gz wosso.

Słucham? Jakie brednie. Nie wiesz co to klawisz "PrtSc SysRq"?
Jeśli zarzucasz mi takie wymyślne brednie, to proszę- cały ss.

http://img406.imageshack.us/img406/3450/oapd.jpg

Liczę, a raczej wymagam przeprosin.

adrian0093
21-01-2011, 22:51
Krótko i na temat. Jestem na TAK

Soi
21-01-2011, 22:54
Tak, jak grałem na rooku często to wkurzało g-c spam taki, że nie dało rady o nic zapytać a na trade nie można.
TAK

Mieszko twuj koleszko
21-01-2011, 23:13
Jestem na tak . Przynajmniej nie było by spamu na game-chat, trade-rook :>> GOOD JOB ;S

Szejk
21-01-2011, 23:15
Jestem na TAK. Skoro na mainie są kanały przeznaczone dla graczy z maina to i gracze z rookgardu powinni mieć swoje. W pewnym stopniu ułatwi to grę.

James
21-01-2011, 23:21
Nie rozumiem po co rozdrabniać się i dzielić Game-Chat osobno na main i rook.
To nawet nie chodzi o to, że musiałbym mieć włączony jeden kanał więcej, ale o to że ogólny Game-Chat jest moim zdaniem bardziej przydatny. Może tam poprosić o pomoc gracz z rooka, a odpowiedzieć mu za równo gracz z rooka, jak i z mainlandu który może zna się na rzeczy.

To że ludzie piszą na Trade-Rook, to jest ich sprawa i głupota, że nie robią tego na game-chacie lub na kanale "help'.

Splaxor
22-01-2011, 00:12
Jeżeli może to ułatwić komunikację między samymi rokstayerami to jak najbardziej powinien być taki kanał wprowadzony. Dobra propozycja.

ak-47
22-01-2011, 03:56
Jak najbardziej na TAKna Game-Chacie może byłoby mniej spamu.

Niuchacz
22-01-2011, 06:26
Jestem oczywiście na tak. Game-chat jest w dużym stopniu dla osób grających na mainie, więc może być też kanał dla ludzi z rooka.

Turok Rookslayer
22-01-2011, 07:51
Sie wie, że jestem na tak. Bardzo dobry pomysł.

Akazoo
22-01-2011, 10:41
xDxDxD
Jestem na tak, i to nie było by "Kilka pytań" bo początkujący maja wiele pytan zwiazanych z questami, respami itp. ;)

Azbest dusi kolanem
22-01-2011, 10:44
Myślę, że stworzenie kanału Game-Chatu specjalnie i wyłącznie dla graczy z 'wyspy początkujących' byłoby bardzo pomocnym udogodnieniem. Zapobiegłoby to niepotrzebnemu spamowaniu Trade-Rook. Gracze wysokolevelowi z pewnością pomagaliby swoim doświadczeniem początkującym graczom.




Myślę, że stworzenie kanału Game-Chatu specjalnie i wyłącznie dla graczy z 'wyspy początkujących' byłoby bardzo pomocnym udogodnieniem. Zapobiegłoby to niepotrzebnemu spamowaniu Trade-Rook. Gracze wysokolevelowi z pewnością kłóciliby się między sobą.

poprawione


akurat tutaj prawie wszyscy się wzajemnie hejtują, więc na brak napinki nie ma co liczyć XD

ViVuSeK
22-01-2011, 11:20
Bez przesady ,katastrofa bo spamują na Trade - Rook ,a od czego są gamemasterzy/tutorzy(?)
Propozycja być może przyda się i będzie więcej porządku ,ale jestem na Nie. Od takich rzeczy jest kanał Game - Chat ,albo w dziale pomoc można też napisać temat (??)

Batista1989
22-01-2011, 12:01
Ja jestem otwarty na wszelkie Propozycje !!!

Pit
22-01-2011, 14:05
na help mogą pytać jestem na nie

Lolipops
22-01-2011, 14:09
Jestem na "NIE" jeśli powstałby taki kanał,zapewne zwykły gc zostałby zablokowany dla rookstayerow a co za tym idzie ,poprostu nuda -zero spinek itp.
Lepiej żeby zostało tak jak jest

Mr Fsza
22-01-2011, 14:24
Jestem na Tak jak ktoś ma mały level to dużo osób się pyta gdzie co i jak .
i dużo osób mi spamuje bo mają dużo pytań xD
jak nie gracie na rooku to się nie udzielajcie . ; P

Blays
22-01-2011, 20:27
Jestem na Tak jak ktoś ma mały level to dużo osób się pyta gdzie co i jak .
i dużo osób mi spamuje bo mają dużo pytań xD
jak nie gracie na rooku to się nie udzielajcie . ; P

Święte słowa. Zauważcie, że mówi to osoba, która ma w tym temacie największe doświadczenie. Niepodważalne i oczywiste. Sam, jako autor pomysłu też jestem na tak.
Pomysł jest akceptowany przez 99% graczy z Rookgardu. A Ci właśnie mają najwięcej do powiedzenia na ten temat.

Bloody
22-01-2011, 20:58
Skoro najlepszy gracz rook'a jest na tak to i drugi co do lvl'a też powinien się zgodzić :P Jestem na tak,bardzo jest to potrzebne gdyż na trade rook jest bardzo duży spam, rzadko kiedy ktoś pisze coś na temat (czyt. oferty itp.).

Carmell
22-01-2011, 21:04
Jestem na TAK. Skoro na mainie są kanały przeznaczone dla graczy z maina to i gracze z rookgardu powinni mieć swoje. W pewnym stopniu ułatwi to grę.

Kanal Trade Main- dla graczy main
Kanal Trade Rook - dla graczy Rooka
kanal Game Chat - Dla Graczy Rooka i maina .

Jestem na NIE . jesli masz jakas sprawe poprostu zapytaj kogos w depo lub na forum .

Emzeto ^.^
22-01-2011, 21:30
Nie potrzebny jest nastepny kanal :) na apo :):) wiec jestem na NIE!

Cinasek
23-01-2011, 18:00
Moim zdaniem jest to dobra propozycja. Przynajmniej będzie mniej ludzi bluzgających się na Game-Chat bo padali na slimach (Sasha)

Ogo.
23-01-2011, 18:18
Jestem na nie, rook jest i tak już za bardzo rozwinięty.