PDA

View Full Version : Misja - Crown



Lethornek
15-02-2011, 02:52
Witam,

Doszły mnie słuchy że jest misja na kliknięcie w item Crown...
Jak wiemy jest tylko jedna sztuka na serwerze a kliknęły w niego z tego co wiem 2 osoby... Czy to ma jakiś sens ? Wiem że UW nie ma być questem który zrobi każdy ze spokojem ale no ku*wa bez przesady...
Proponuję zmianę tejże misji ( jeżeli jest to prawda )

ps. Dodaję sondę, pozdrawiam :)


@edit
Macie pewność że nie ma ?
Jest napisane że nie ma na razie swoich właściwości... po update ? I była by właściwość :]

Febim
15-02-2011, 03:16
Witam.

Oczywiście , że zgadzam się z Lethornem.

Jak większość osób wie Crown'a ma tylko jedna osoba na servie " Marville " O ile dobrze napisałem name i tylko on może wykonać tą misję oraz jego kumple tzn. Vimpexx i to raczej nie jest fear co do innych gracz. Tak wiem wiem , że UW nie ma być łatwe ale wykonywalne ..... ( Oczywiście jeśli ta misja to prawda )

Szejk
15-02-2011, 03:25
Jestem na NIE, wiesz dlaczego? Dlatego, że to wałek. Zwykła plotka i jakbyś miał troszkę rozumu to byś pomyślał, że Santano nie zrobiłby takiej misji, której praktycznie nikt nie mógłby wykonać.

[SPINA_OFF]
//Magik
Na priv takie rzeczy. ;)

Xienu$
15-02-2011, 06:50
oj lethornek, nie ma misji na klikanie na crown... ale inna tez z crown napisz w tibi to ci powiem

Diduus v.0.2
15-02-2011, 07:12
Nie ma misji na kliknięcie na koronę.
Temat raczej do zamknięcia.
btw. NIE

GULICHRUPEK
15-02-2011, 09:35
Również słyszałem o tej misji i jeśli okaże się to prawdą to jestem ZA zmianą tej części questa iż będzie to awykonalne :)

Lipek Aldix
15-02-2011, 09:57
Witam,

Doszły mnie słuchy że jest misja na kliknięcie w item Crown...
Jak wiemy jest tylko jedna sztuka na serwerze a kliknęły w niego z tego co wiem 2 osoby... Czy to ma jakiś sens ? Wiem że UW nie ma być questem który zrobi każdy ze spokojem ale no ku*wa bez przesady...
Proponuję zmianę tejże misji ( jeżeli jest to prawda )

ps. Dodaję sondę, pozdrawiam :)


@edit
Macie pewność że nie ma ?
Jest napisane że nie ma na razie swoich właściwości... po update ? I była by właściwość :]
Nom oczywiście, słyszałem też pogłoski o misji w której musisz złapać Mortiisa lub Tygrysa w grze kiedy są na niewidce... Nie wiem kto Ci takich bzdur naopowiadał, ale wybacz stwierdzę, że musisz być idiotą aby to łyknąć i myśleć, że to prawda. Kto byłby takim imbecylem i zrobił misję której praktycznie nie da się wykonać? Wybacz, ale nikt z ekipy nie jest takim kretynem, ktoś Cię wkręca a Ty to łykasz jak bąbelki w gazowanej wodzie heh
Pozdrawiam Lipek.

Karpek
15-02-2011, 10:12
Po co zakładasz takie tematy jak nie nie masz w 100%'ach pewności, że taka misja istnieje?
Pytaliśmy z Azielem Santano czy jest misja na kliknięcie korone, napisał, że nie ma bo było by to głupie. Temat do zamknięcia.

Shii
15-02-2011, 10:26
Nie ma to jak puścić głupią plote w która wszyscy nagle zaczynają wierzyć.
Jest to bujda , więc nie wież w takie pierdolenie z crown to misja , bo było by to nie wykonalne dla 99% serwera.

ak-47
15-02-2011, 10:59
Oj, jest inna misja z tym ale nie interesuj się ;DD

#myślę że nie ma tej misji na kilkniecie bo ma ten przedmiot jedna osoba ;).
Ale jeżeli z Miniosem było to cóż może i to jest.

Tygrys
15-02-2011, 11:27
Z tego co wiem, to nie ma misji na kliknięcie na koronę, gdyż byłoby to absurdalne. osoba posiadająca koronę mogła by się nieźle wzbogacić i korona by mu się zwróciła może i nawet kilkukrotnie...

Jednak mogę się mylić. Santano wie raczej na pewno.
Na razie zamykam temat.
Gdy będzie Santano - wypowie się, czy jest ta misja, czy jej nie ma.

Magik
16-02-2011, 00:29
Troszkę mi się zapomniało o tej sprawie...
Otóż pytałem Santano i:

Magik
13:57:43
Aloha, jest misja na klikniecie na Crow, czy nie bardzo?
Santano
14:16:47
Na crown? Nie ma
14:59:05
Nie byloby mozliwosci wykonania