PDA

View Full Version : Wyspy Najazdowe



Montreso
31-07-2011, 02:35
No tak ... po ostatnich najazdach rodzą się pytania:
1. Czemu znowu na pacc ?
2. Czemu nie ma nic dla małych lvli ?
3. Czemu duże lvl'e znowu wszystko wybijają
itd... itp ...

JEST NA TO RADA

1. W następnym updacie można by wprowadzić "wyspy" lub "wyspę" do najazdów.
Wyglądało by to jak ... przykładowy kwadrat na który teleport byłby np: w city.
Przed wejściem na "arene najazdową" była by bramki np: od 200 lvl, od 250, od 500 lvl, itd. Na wyspie widziałbym też przeszkody .. no w końcu nie może być za łatwo :D
Mogło by to wyglądać tak:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d519bd9c43385e4.html


2. Na wyspach można by było postawić minimalne "zamki" lub coś w tym stylu np: labirynt, lub jakiś pomieszczeń.
Np tak:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ba17b7c4f8a5792.html

Ok .. to by było na tyle ...


PAMIĘTAJCIE MAŁE LVLE TEŻ SĄ WAŻNE !!!

@down
Boże ...
czytaj uważnie ... kilka tego typu miejsc i każdy inna bramka ...
po 2 ? byłeś na najeździe dla facc ? jeśli tak to wydać że nic nie wywnioskowałeś ponieważ opierało to się na tym że high lvle stał i trzymały np "exori max"

Majdzik
31-07-2011, 02:43
po 1 nie jest tylko na pacc bo w city i na pustyni przy city tez sa najazdy
po 2 dzisiaj np bylo dla low leveli
po 3 nikt nic na to nie poradzi ze 1,3k ms nigdy nie widzial orsha czy msc czy double i musi malemu levelowi wybijac
a po 4 myslisz ze przy kazdym najezdzie by zmieniali bramke levelowa ?


oczywiscie ze na NIE

@edit
tak i co ze hight lvl stali trzymal zabronisz mu ? pozatym pomysl bez sensu niech zajma sie upem a nie jakimis wysepkami na najazdy pozatym zobaczycie za nidlugo im sie znudzi i bedzie po najazdach pozatym on tam napisal w liczbie pojedynczej "bramka" a nie bramki to ty sie naucz czytac ...

Zarexoholik?
31-07-2011, 03:34
Najazdy są dla wszystkich, a jak ktoś ma większy poziom i chce wybić najazd to to zrobi. Więc o co ty masz pretensje?

NIE.

Lethornek
31-07-2011, 04:04
Najazd to najazd, czasem ( szczególnie jak Tygrys robi ) jest np do 500 lvla... raz jest w city, raz na pustyni, czasem can a czasem ank... co za frajda z jakąś wyspą do najazdów ;l

Sciex
31-07-2011, 04:20
Wyspa odpada poniewaz najlepiej gdy miasta do najazdow sa wybierane losowo. A co do h lvl wybijajacych potworki low lvlom nic nie zrobisz :(

szewczenko
31-07-2011, 04:30
co do wysp zawsze jestem za, ale fajnie tez jakby dodali na raz dziesiatki potworow tyle ze slabszych.

Bysio
31-07-2011, 04:54
Jestem na nie. Cały urok najazdów polega na tym że nie wiadomo kiedy i jakie miasto zaatakują.

Asill
31-07-2011, 09:27
Takie jest życie jedyne co mogą zrobić high lv do dawać bany za wbijanie na najazd dla low lv:cool: i bd nauczka

sPoxter
31-07-2011, 09:36
I bardzo dobrze że najazdy nie są w jednym miejscu, ponieważ stało by się to nudne.

#2 up-SZEWCZENKO

Miałeś kiedyś lvl powyżej 2k? Byłeś na tych całych potworach?
więc nie gadaj prosze cię ok? Bo gówno wiesz taka jest prawda..

Carmell
31-07-2011, 10:59
Mowisz ze h lvl bija Ci potworki ? To jaki ty masz lvl co? 300-500 ? Wlasnie , nic nie zdzialasz takim lvl..


#t
Nie

John Cena
31-07-2011, 12:31
To że jakiś duży lvl wybija potworki małym lvl to nic na to nie poradzisz ,a co do wyspy to szkoda czasu lepiej zająć się upem jestem na nie

Mr Fsza
31-07-2011, 12:41
jestem na Nie była już ogólnie kiedyś taka propozycja
wystarczy postawić mostek levelowy w grze aby było levelowe do 500 dajmy na to kiedyś jakiś GM już to robił ; d

<Magiczny>
31-07-2011, 14:25
Najazdy sa dla wszystkich :o Disc czasami robic najazdy do mniejszych lvl i odbywaja sie w roznych miejscach...

Co do twojej propozycji jestem na NIE, jest to zbedne.

Soi
31-07-2011, 14:28
Nie, kolejna "ciekawa" propozycja.. ;|

haha, nie po to ludzie wbijaja h lvl zeby potem na najazdy nie mogli chodzic, chyba wam sie cos pomerdało w tych glowkach.. :(

#Lordzik#
31-07-2011, 15:43
99% z ostatnich propozycji to niewypały.
Jakieś wyspy na najazdy według mnie są zbędne. Także jestem na NIE.

Dideek
31-07-2011, 17:47
Jest to w 100% zbędne
Moga dodac taka dzwignie jak na ktoryms tam najezdzie ze max 500lvle mogly jej uzyc ;d
Co do twojej propozycji - jestem na nie

Xzaz!t
31-07-2011, 18:39
Nie. Najazdy są "wszędzie" a jeżeli robi to jakiś "inteligenty" człowiek to są "dźwignie" od lvl ;)

Dementor
31-07-2011, 19:35
Wydaje mi się, że lepiej jest tak jak teraz. :) Z resztą były także takie najazdy dla low leveli np. na pustyni... Bramka była do 200 levela, większe nie mogły przejść. :D Ogólnie lepiej jest jak objazdy są w różnych miejscach, a nie np. tylko na takiej wypie... Sorry, ale nie. :)

Turok Rookslayer
31-07-2011, 20:46
Było kiedyś, że jakiś GM zrobił najazd na pustyni Dessert i zrobił bramkę do 444 lvl'a.

#t
Zdecydowanie jestem na nie.

KePuczasta
31-07-2011, 21:16
Racja z tym ze denerwujące jest to, iż wyższe lvl przychodza na najazdy i wszystko wybijają, ale od kiedy Disc robi najazdy to zwraca uwage na low lvl i robi lekkie najazdy na pustyni w city... piszac przy tym cos w stylu
np.
Jeżeli zobaczę na pustyni kogoś z wyższym lvl niż 800, banuje bez ostrzeżenia
itd.
ale co do bramek i reszty tego pomyslu jestem na nie bo mi sie to totalnie nie podoba, no i przy okazji wiem ze to nie przejdzie...
Ofc. NIE

Keszuwa
31-07-2011, 21:54
Tylko zobaczylem tytul tego tematu i juz jestem na nie. Chcesz brac aktywny udzial w najezdzie, wbij wiekszy lvl i po problemie.