Rozmowa pomiędzy gupi sempacz <3 a Daaron

10 Wiadomości odwiedzających

  1. Boisz się go? Ja wiem on jest straszny i ta jego "bezbłendna" ortografia :[
  2. nie wiem :\\\\\\\\ w ogóle zuo sie czai za rogiem w postaci gruliksa
  3. @Down
    Ale jesteś fajny... moge Cie dotknąć?

    @Topic
    O co Ci biega z tym Xd?
    19:21 Wladca Luku: bo biegam
    19:22 Slip: chyba w tbi na map clicku
  4. 19:21 Wladca Luku: bo biegam
    19:22 Slip: chyba w tbi na map clicku

    x d
  5. Ok już nie przeszkadzam i na poważnie gadamy bez jakiś jaj... kupisz mi Agatke?
    Agatka lalka która reaguje jak prawdziwe dziecko!
  6. jezdze nie osiemdziesiont~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a wiez có?????? dai mi napijaci posty!! mósze pszegonic krajona bo to zuo
  7. a to czarodziejskie zwiezontko w twoim avatareczq to co to takie cóś? To gryzie? bo zajebifajne jesss chcialbym go dotknonć moge ciebie? bendzie fajnie jau jau jau PK mnie goni na forum a ja wbilem 355 lvl ty widze juz 80 GzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGz gZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgz gZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzG ZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGz GZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZ GZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZ GgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZG zgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZ GzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZ gzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGg zGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzg GzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGz gZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgz gZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzG ZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGz GZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZ GZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZGgzGZGzgGzGZGzgZGZgzgZ GgzGZGzg
  8. ty ty wogule nje umisz pisadz!!!!!!!!! wiez foham sje na cjebje i nje bij bo nie wypiemy rasem óhuw ani nie zjemy manasuf <tnie sie bardzo mocno> (((((
    wrobel to fajny gozdz
  9. wiesz nie wiem czy wiesz ale muwisz jak noob o.O. Zjemy razem manasa i popijemy uchem???? a ja myslałowałem rze ty potrafisz pisac bez błęduf ja nawet robie ogonki w ą i ęm :/ mondre człowieki i mondry ludź
Wiadomości odwiedzających od 1 do 10 z 10