ARMIA Podkarpacki OTS

ARMIA Podkarpacki OTS (http://www.forum.toproste.pl/index.php)
-   Opinie & Krytyka (http://www.forum.toproste.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Koniec serwera (http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=137619)

Aciek 25-07-2019 23:54

Koniec serwera

Witajcie. Zalogowalem sie tutaj by powiedziec ze łza kreci sie w oku jak widzi sie 3 graczy online. Nigdy nie zapomne dobrych czasow tego serwera dzieki apo przestalem sie uczyc ledwo dawalem rade od klasy do klasy skonczylem na zawodowce i dalejszej grze ale i tak moge stwierdzić ze byly to najlepsze czasy.pozdrawiam wszystkich ktorzy wspierali ten serwer. Bede zagladal tutaj czesciej by obserwowac co sie stanie z legendarnym serwerem. Trzymajcie sie ludziska. Pzdro

hakka123 27-07-2019 16:16

Przeciez tibia to juz gowno, prawie juz nikt nie ma czasu na gry a szczegolnie czasu na gre w ktorej rozwoj serwera sie zatrzymal. Voltan to nob :]

Orson_Pall 27-07-2019 21:40

pamiętacie, jak kiedyś co roku był temat z serii "APO upada"? No to wreszcie upadło :tancze::tancze::tancze:

Zarexoholik? 28-07-2019 00:44

Cytat:

Napisał Aciek
dzieki apo przestalem sie uczyc ledwo dawalem rade od klasy do klasy skonczylem na zawodowce

Idąc drogą dedukcji można napisać, że Mortiis zniszczył Ci życie... :boje_sie: Ciekawe czym będzie APO po reinkarnacji. Może Fifą 25?

smerfus 28-07-2019 11:57

Upada od tylu lat ze głowa mała, zaczynacie się powtarzać za grubas.

Wydaje mi się że w końcu coś nadejdzie, jednak hajs to hajs dla Mortiisa i chyba nie odpuści tak łatwo.
Jeśli znajdzie tylko czas to pewnie spojrzy na tego update który został przygotowany i może go wprowadzi!!!

Badźmy dobrej myśli !!

Soller 28-07-2019 14:32

Chcemy update ! :mad::diabelek:

Sasha Rookslayer 28-07-2019 15:02

Wystarczy zobaczyć, kiedy główna Ekipa logowała się do gry albo forum i po tym fakcie można stwierdzić, że mają całkowicie wywalone na serwer, tym bardziej na graczy, którzy dalej grają i łudzą się na jakiekolwiek nowości.

Zrobić restart OTSa i niech to płynie dalej, ewentualnie wyrzucić wszystkich z Ekipy, ogarnąć mappera, skryptera i niech coś dodają co kilka miesięcy. :D

@down
Tak, małolacik musisz czekać! Haha

Master.Lucas 28-07-2019 18:28

#up
Dobrze glabie wiesz ze nie będzie żadnego restartu pisał o tym sam Mortiis, a Ty sprzedałeś swój dorobek życia i teraz liczysz tylko na ten reset, no ale cóż.. Nie doczekasz się.

#t
Ja tam też jestem dobrej myśli i żadnego końca serwera nie ma. Tak jak flyf napisał trzeba czekać i czekać (wiem czekamy już xx czasu) ale wciąż musimy i może kiedyś Mortiis znajdzie te parę chwil żeby luknac co Ci nowi Gmowie stworzyli i to wprowadzić.

djakon 29-07-2019 11:07

Ta, bez kitu sie skonczyl serwer i stoi pusty jak micha saszy hehe

Nie no czekam na upka, bo czemu nie.

PRINCE. 29-07-2019 15:00

Spokojnie na dniach bedzie przecież mówili już xx razy 😂😆👍🏻 Ależ wy jesteście niedoczekani jestem ciekaw ilu z was będzie grało po tym „niby upie”

Sanya 31-07-2019 22:46

Heh, co racja to rajca, także pozdrawiam

Sir Avengo 31-07-2019 23:55

UP będzie jak Mortiss wykona wszystkie dostępne misje i wszystkie sprawdzi. Podobno jest w połowie misji. Więc up będzie w grudniu przed świętami. Dodany zostanie ze śniegiem i drzewkami. Zagadka rozwiązana. :tancze:

Cytat:

Napisał djakon (Post 1207919)
@up
Moglby od razu poradnik napisac, bo kto sie tym zajmie jak nie ma saszy XD

Sasha wróci zrobić nam poradnik skrytykować co zrobili dostanie bana i odejdzie xD

Cytat:

Napisał hakka123 (Post 1207922)
Ciekawe czy ktos z administracji zyje i odpisze w temacie?

Na Dniach :)

djakon 01-08-2019 08:07

@up
Moglby od razu poradnik napisac, bo kto sie tym zajmie jak nie ma saszy XD

hakka123 02-08-2019 23:39

Ciekawe czy ktos z administracji zyje i odpisze w temacie? @Demon
To ty zyjesz :o

Demon 10-08-2019 18:50

siemanko, tez mi przykro widzac to wszystko ;sad; @hakka123 żyje żyje p.p

Khartusik 13-08-2019 18:10

Apo powinno zostać już dawno odpięte od respiratora i postawiony od nowa servik, nowa ekipa która zajęła by się serverem od początku, bo to co teraz jest to porażka ;)

Warriors_Rayan 27-08-2019 01:38

Jak będzie restart to skończę grać raz na zawsze :D

Master.Lucas 27-08-2019 08:45

/up
Nigdy nie będzie restartu, sam Mortiis to napisał, a błazny które pisze ze czekają na restart albo go chcą to są chyba niedorozwinieci umysłowo i nie potrafią czytać ze zrozumieniem

Rastamanek 28-08-2019 21:12

Z tego serwa i tak nie ma co zbierać, tak na ludzki rozum i tak nic nie będzie xd. Myślę, ze APO przeżyło już swoje najlepsze lata i to może być już czas końca tego serwera :)
PS. Czekam na zamknięcie serwa, pozdro :)

Lee Jax 01-09-2019 09:59

szczerze, czekam na restart już od dawna.. a jeśli komuś się ten pomysł nie podoba.. to niech administacja stworzy kopie serwera 1:1 i niech powstanie identyczny :D na tamtym i tak życie umrze.. Na pewno gdyby serwer powstał od nowa przyciągnęłoby to pewną liczbę graczy co się wiąże z większymi pieniędzmi dla administracji, ale jak widać może nie zawsze hajs się liczy :D albo wystarczają im te zaskórniaki które otrzymują od tych 10-15 wieczorem do 30 osób grających na serwerze.. sam teraz chciałem wrócić, ale jak widzę jaka bieda jest to po co wgl się męczyć i ładować hajs.. jak i tak nic z tego nie będzie.. gdyby grało min 100 osób byłby szał :D a tak? szkoda gadać.. CZEKAM NA RESTART ALBO NOWY SERWER, a Ci co chcą grać na tamtym niech se grajo XD

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:50.