User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 14 z 14

Wątek: [PORADNIK] Queen Quest by Eklerq

  1. #1
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie [PORADNIK] Queen Quest by Eklerq

    Jest to kopia poradnika stworzonego przez Eklerq z nowymi screenami i małymi modyfikacjami.

    Przedstawiam poradnik, dzięki któremu Queen Quest nie będzie stanowił żadnego problemu. W tym poradniku znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące tego zadania. Życzę powodzenia

    Wymagania:
    • Premium Account,
    • 250 poziom doświadczenia,
    • Wino (kupisz u Pirate Jack, który znajduje się w Capital City),
    • Magic Longsword (kupisz u graczy lub zdobędziesz z tych potworów).



    Nagrody:
    • OTS Queen Resp,
    • NPC Sonia.


    Ciekawostka:
     Click to show spoiler



    1. Kierujemy się na północny zachód, wchodzimy po schodach do góry.
       Click to show spoiler

    2. Podążamy na północ, gdzie znajduje się statek, którym popłyniemy do Soran. Witamy się z Fargum (Hi), piszemy, w jakie miejsce chcemy się udać (Soran).
       Click to show spoiler

    3. Dopłynęliśmy do Soran, następnie musimy udać się do Cyclopolis. Witamy się z Sorlan (Hi), piszemy, w jakie miejsce chcemy się udać (Cyclopolis).
       Click to show spoiler

    4. Dopłynęliśmy do Cyclopolis, następnie musimy udać się na północ, gdzie znajduje się Voolco, który zabierze nas na Volcano.
       Click to show spoiler

    5. Dopłynęliśmy do Volcano, następnie udajemy się na południe i wchodzimy na szczyt piramidy.
       Click to show spoiler

    6. Znajdujemy się w środku piramidy. Tutaj używamy czaru "exani tera", aby wejść na górę.
       Click to show spoiler

    7. Rozmawiamy z Rabin:

      Gracz: hi
      Rabin: Witaj dobry czlowieku! Moge zabrac cie do podziemnego labiryntu! Mozna sie tam latwo zgubic! Napewno chcesz tego?!
      Gracz: misja
      Rabin: Hmm, mam dla Ciebie pewna misje, czy chcesz mi pomoc i wykonac ja?!
      Gracz: tak
      Rabin: Doskonale! A wiec sluchaj! Nie tak dawno temu, doniosly mnie sluchy, ze nieopodal wulkanu Hydry wykopaly gleboka jaskinie, w ktorej to skladaja jaja. Zawsze chcialem miec takie jajo. Przynies mi jedno, a bede Ci bardzo wdzieczny! Lecz uwazaj, Hydry w obronie swoich jaj potrafia byc bardzo niebezpieczne! Powodzenia!
    8. Po zakończonej rozmowie, wchodzimy w teleport i idziemy na zachód, gdzie znajduje się wejście do jaskini. Po wejściu do jaskini szukamy miejsca, w którym znajduje się Hydramus, ponieważ tam znajdują się jaja. Aby zebrać jaja, klikamy na nie prawym przyciskiem myszy.
       Click to show spoiler

    9. Po odnalezieniu jaja, wracamy do piramidy i rozmawiamy z Rabin:

      Gracz: hi
      Rabin: Witaj dobry czlowieku! Moge zabrac cie do podziemnego labiryntu! Mozna sie tam latwo zgubic! Napewno chcesz tego?!
      Gracz: misja
      Rabin: Masz dla mnie to jajo?! Naprawde udalo Ci sie je dla mnie zdobyc?!
      Gracz: tak
      Rabin: Wielkie dzieki! Zawsze o takim marzylem, a teraz go mam! Udowodniles, ze mozna na Ciebie liczyc! Oby tak dalej!
    10. Kolejny raz rozmawiamy z Rabin:

      Gracz: hi
      Rabin: Witaj dobry czlowieku! Moge zabrac cie do podziemnego labiryntu! Mozna sie tam latwo zgubic! Napewno chcesz tego?!
      Gracz: misja
      Rabin: Wykonales dobrze misje z jajem, to mysle ze moge powierzyc Ci nastepne zadanie. Czy tego wlasnie chcesz?!
      Gracz: tak
      Rabin: Niedaleko na zachod stad, znajduja sie wyspy Jaszczuroludzi. Udaj sie tam i odbierz im ich skarb! Cenia go sobie ponad wszystko, wiec nie licz, ze pojdzie Ci tak latwo... Pozniej przynies go do mnie! Bardzo jestem ciekaw, co to za skarb... Jesli spodoba mi sie oddasz mi go, a jesli nie - zatrzymasz. Do dziela wiec!
    11. Wchodzimy w teleport i ruszamy w kierunku wyspy Jaszczuroludzi, która znajduje się na zachód od piramidy. Po dojściu na miejsce, otwieramy skrzynkę, zabieramy nagrodę i wracamy ponownie do piramidy.
       Click to show spoiler

    12. Po powrocie do piramidy rozmawiamy z Rabin:

      Gracz: hi
      Rabin: Witaj dobry czlowieku! Moge zabrac cie do podziemnego labiryntu! Mozna sie tam latwo zgubic! Napewno chcesz tego?!
      Gracz: misja
      Rabin: Masz dla mnie skarb Jaszczuroludzi?! Pokaz mi prosze co to jest!
      Gracz: tak
      Rabin: Co?! To cos?! I oni to nazywaja skarbem?! Phi, nie chce tego, zatrzymaj to sobie! Aha i pamietaj: Nie zgub tego, moze Ci sie jeszcze kiedys przydac!
      Pamiętaj, nie wyrzucaj Sentinel Shield, ponieważ przyda się w dalszej części zadania.

    13. Kolejny raz rozmawiamy z Rabin:

      Gracz: hi
      Rabin: Witaj dobry czlowieku! Moge zabrac cie do podziemnego labiryntu! Mozna sie tam latwo zgubic! Napewno chcesz tego?!
      Gracz: misja
      Rabin: Ohh, znowu ty?! No dobrze... Mam i teraz cos dla Ciebie, czy jestes na tyle odwazny aby podjac sie tego wyzwania?!
      Gracz: tak
      Rabin: Sluchaj uwaznie! Gdzies na wyspie, malpy wybudowaly sobie mala wioske... Udaj sie tam i porozmawiaj z uwiezionym tam wezem. Ale pamietaj! Waz ten jest potezny i nienawidzi ludzi jak i innych zreszta... Aby porozmawiac z nim uzyj tych slow: Shii - znaczy Czesc, Staaah - znaczy Tak! Inne slowa nie beda ci potrzebne... Choc waz nie lubi ludzi, porozumiewa sie mowa ludzka! Pamietaj jednak, aby nie mowic do niego w mowie ludzkiej, a wylacznie w mowie wezy... Powodzenia!
    14. Wchodzimy w teleport i udajemy się na południe, gdzie znajduje się Snaken.
       Click to show spoiler

    15. Po dojściu na miejsce rozmawiamy z Snaken:

      Gracz: Shii
      Snaken: Shii! Jak milo, jednak znalazl sie jakis czlowiek, ktory zna mowe wezy! Wyswiadcz mi pewna przysluge, a ja wyswiadcze ja Tobie! Czy chcesz mi pomoc?!
      Gracz: Staaah
      Snaken: Ahh, Jak ja lubie mowe wezy! Mam dla Ciebie pewne zadanie! Moja niedoszla zona ukradla mi kartke z passami do mojej postaci w grze "Snejken Tibhia"... Udaj sie do niej i sprobujjakos wyciagnac od niej moje passy, a wtedy bede mogl Ci sie odwdzieczyc! Nie jestem pewien ale moja niedoszla zonka moze byc wieziona na skale Serpent Spawnow, lub tez u siedliska Behemothow... A i bym zapomnial... W przeciwienstwie do mnie, ona nienawidzi mowy wezy! No, a teraz idz i obys nie wracal bez moich passow! SSSsss!
    16. Teraz kierujemy się na południowy zachód, gdzie znajduje niedoszła żona, Cobriana.
       Click to show spoiler

    17. Gdy dojdziemy do celu, rozmawiamy z Cobriana:

      Gracz: hi
      Cobriana: Ohh, witam Cie! Czy moge cos dla Ciebie zrobic przystojniaczku?!
      Gracz: tak
      Cobriana: Hmm, wiesz... Bardzo lubie jak jakis przystojniaczek prawi mi komplementy! Wtedy mi przyjemnie! Malo mam tu rzeczy, ktore mnie interesuja, a te glupie Behemothy tylko tupiaswymi ogromnymi stopami i nie moge skupic sie na zabawie... Moze sprobujesz mnie jakos zadowolic?! Np. poprzez prawienie mi komplementow?!
      Gracz: tak
      Cobriana: No to slucham...
      Gracz: jestes piekna
      Cobriana: Ohh, dziekuje bardzo! Moze powiesz mi cos jeszcze?!
      Gracz: masz piekne oczy
      Cobriana: Nie wiedzialam, ze z Ciebie taki podrywacz! Ahh, dawaj dalej!
      Gracz: jestes sliczna
      Cobriana: Ohh, Ahh jak mi milo! Zasluzyles sobie na numer account do bardzo fajnej gry! Czy chcesz uslyszec jaki jest numer?!
      Gracz: tak
      Cobriana: Ok, a wiec numer account to data urodzin mego niedoszlego meza, czyli: 060606. Jesli chcesz poznac haslo, bedziesz musial sie bardziej postarac i udac sie do miasta i przyniesc miwino! Ahh, jak ja kocham dobre winko... Lec, bo szkoda czasu!
      W tym miejscu potrzebne będzie nam wino.

    18. Ponownie rozmawiamy z Cobriana:

      Gracz: hi
      Cobriana: Witaj! Czy przyniosles mi winko, o ktore Cie prosilam?!
      Gracz: tak
      Cobriana: Swietnie! Dziekuje Ci bardzo! W zamian dam Ci haslo! A oto one: Shalaasss. Badz tak mily i powiedz mi na koniec, ze jestem ladna...
      Gracz: jestes ladna
      Cobriana: Ahhh, Uhhh, Ohh... Yea! Jestes boski! Dziekuje Ci i zycze udanej wedrowki po wyspie! Papa!
    19. Wychodzimy na powierzchnie i wracamy do Snaken. Rozpoczynamy kolejna rozmowę:

      Gracz: Shii
      Snaken: Shii! Czy zdobyles dla mnie numer account i haslo?!
      Gracz: Staaah
      Snaken: A wiec na co czekasz?! Podaj mi szybko numer account
      Gracz: 060606
      Snaken: Yea! Account pasuje! Podaj mi teraz haslo
      Gracz: Shalaasss
      Snaken: No tak! Ale ze mnie glupiec! 060606 to data moich urodzin, a Shalaasss to pierwsze slowo, ktore wypowiedzialem! Ahh... No dobra... Obiecalem Ci sie odwdzieczyc, a wiec odwdziecze!Idz do tego idioty, ktory jest obok mnie na gorze i pogadaj z nim, a napewno powie Ci cos, co Cie zainteresuje! Choc nie jestem pewien czy zrobi to za darmo... Zegnam! Mam nadzieje, ze juz Cietu wiecej nie zobacze! SSSsss!
    20. Snaken wysłał nas do Monkan, który znajduje obok niego.
       Click to show spoiler

    21. Wchodzimy po schodkach i rozmawiamy z Monkan:

      Gracz: hi
      Monkan: Witaj przybyszu! Wiem po co przyszedles! Chcialbys uslyszec cos ciekawego, tak?
      Gracz: tak
      Monkan: Haha! Wiedzialem... Jesli chcesz uslyszec cos ciekawego, bedziesz musial zdobyc cos dla mnie! Ohh nie! Nie ma tak latwo...! Przynies mi miecz, ktory nosi nazwe: Magic Longsword! Bardzo lubie miecze i mam juz wszystkie, procz wlasnie tego... Przynies mi go, to pogadamy! A teraz Zegnaj!

      W tym momencie będzie potrzebny nam Magic Longsword.


    22. Ponownie rozmawiamy z Monkan:

      Gracz: hi
      Monkan: Czy przyniosles mi miecz, o ktory Cie prosilem?!
      Gracz: tak
      Monkan: Doskonale! Narescie go mam! Mam juz wszystkie, wspaniale! A teraz Twoja nagroda! Udaj sie do tego typa, ktory siedzi w tej piramidzie i powiedz mu to:
      Monkan: Wiem jaka masz tajemnice! Twoja tajemnica jest to, ze masz romans z mumia!
      Monkan: Haha! Tylko ja o tym wiem! Dobra, a teraz spadaj i daj mi sie nacieszyc moim nowym mieczem! See Ya!
    23. Schodzimy na dół i wracamy do piramidy. Rozmawiamy z Rabin:

      Gracz: hi
      Rabin: Witaj dobry czlowieku! Moge zabrac cie do podziemnego labiryntu! Mozna sie tam latwo zgubic! Napewno chcesz tego?!
      Gracz: Wiem jaka masz tajemnice! Twoja tajemnica jest to, ze masz romans z mumia!
      Rabin: O nie! Skad o tym wiesz?! Napewno ten stary glupiec Monkan Ci sie wygadal! Niech ja go tylko zlapie...! Ehh, niewazne... Daje Ci ostatnia misje do wykonania i daj mi juz spokuj! Chcesz ja,czy nie?!
      Gracz: tak
      Rabin: Zapewne spotkales juz Straznika w labiryncie... Nie chcial Cie przepuscic? A wiesz dlaczego?! Otoz nie miales odpowiedniego dokumentu... Udaj sie jeszcze raz do wioski malp i szukajtajemniczych teleportow, ktore sie tam znajduja. I pamietaj! Uwazaj jak wybierasz! Wybierzesz zle - Zginiesz! Dowidzenia i prosze Cie, nie rozglaszaj mojej tajemnicy!
    24. Wchodzimy w teleport i kierujemy się na południe. Wchodzimy po schodkach do góry i przechodzimy przez odpowiednie teleporty (oznaczone zieloną strzałką).
       Click to show spoiler

    25. Otwieramy skrzynkę, zabieramy nagrodę i wracamy do piramidy.

      Pamiętaj, żeby nie wyrzucać tego dokumentu!



    26. Rozmawiamy z Rabin:

      Gracz: hi
      Rabin: Witaj dobry czlowieku! Moge zabrac cie do podziemnego labiryntu! Mozna sie tam latwo zgubic! Napewno chcesz tego?!
      Gracz: tak
      Rabin: Zycze Powodzenia!
    27. Znajdujemy się w podziemnym labiryncie. Idziemy drogą oznaczoną żółtymi kropkami.
       Click to show spoiler

    28. Po przejściu labiryntu naszym oczom ukaże się Strażnik.
       Click to show spoiler


    29. Rozmawiamy z Straznik:

      Gracz: hi
      Straznik: Witam! Gracz. Przykro mi ale nikt nie moze przejsc! Chyba, ze masz odpowiedni dokument?!
      Gracz: tak
      Straznik: Ok! Wszystko sie zgadza, mozesz przejsc! Ale na wszelki wypadek zachowaj ten dokument, moze Ci sie jeszcze przydac!
      Straznik: Zegnaj!
    30. Po przejściu przez kraty, wchodzimy w teleport i podążamy na północ, następnie używamy czaru Exani Tera, żeby dostać się na samą górę wulkanu.
       Click to show spoiler


    31. Weszliśmy na samą górę, ale to jeszcze nie koniec, ponieważ teraz musimy iść na północ aż do schodów, którymi zejdziemy o poziom niżej.
       Click to show spoiler



    32. Idziemy na północ, gdzie znajduje się pochodnia (zaznaczona żółtym kołem), klikamy na nią prawym przyciskiem myszy i ukazuje nam się sekretne zejście na dół.
       Click to show spoiler


    33. Po zejściu na dół, udajemy się na północ, siadamy na krześle, kładziemy na miskę Sentinel Shield i ciągniemy za dźwignię. Sentinel Shield zamienił się na fiolkę z moczem.

      P.s. Możemy przy okazji wykonać jedną z misji do Ultimate Weapon Quest. Wystarczy stworzyć dodatkową fiolkę moczu (potrzebny będzie jeszcze jeden Sentinel Shield) i jakkolwiek to zabrzmi, wypić jej zawartość. Smacznego

      Chowamy ją do tornistra i wychodzimy na powierzchnie - wracamy tą samą drogą, która przyszliśmy. Zawsze można się zabić, co oszczędzi nam kilka minut drogi przez labirynt.


       Click to show spoiler

    34. Wyszliśmy na powierzchnie, więc teraz kierujemy się na zachód, gdzie na mocz oczekuje Szaleniec.
       Click to show spoiler



    35. Gdy doszliśmy na miejsce, rozmawiamy z Szaleniec:
       Click to show spoiler


      Gracz: hi
      Szaleniec: Muah, muah, muah... Wit wit wi taj! Czy yyy maszzz co co cos dl dla mnie?!
      Gracz: tak
      Szaleniec: Nareszcie! Odrazu lepiej! Dziekuje Ci dobry czlowieku! Juz od wielu lat jestem oblakany, sam nie wiem co sie wogole dzialo, no a teraz jest juz dobrze! Dziekuje i znaj me dobre serce! Wzamian dam Ci blogoslawienstwo, ktore pozwoli Ci przejsc przez drzwi do jaskini nieopodal! Lecz pamietaj jedno! Niech mocz bedzie z Toba!


    Udało się, teraz możesz zwiedzić jaskinię, w której znajdują się potwory o nazwie Queen, a także Sonia, u której będziesz mógł sprzedawać rzadkie przedmioty.

     Click to show spoiler


    Dziękuję za uwagę Tak jak pisałem na wstępie, poradnik stworzył Eklerq, ja tylko zaktualizowałem screeny i dodałem parę słów od siebie.
    Ostatnio edytowane przez Azielu$ : 17-11-2019 o 16:42

  2. #2
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    143
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra robota, na pewno sie przyda dla wielu nowych graczy, jestem dumny.

  3. #3
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poradnik 10/10 nie ma się do czego przyczepić, ale pewnie Saszka się przyczepi.

  4. #4
    Łowca postów Damballa's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    251
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wow! Dobrze że odświeżyłeś ten poradnik
    Świetna robota ^^

    Pozdrówki
    Ripplex ->2958 - ...
    Kapitan Hasz -> 1253 - 2831
    Damballa ->
    4577 - 4962

    ...

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo ładny poradnik, wszystko czytelne, 10/10.

  6. #6
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nic dodać nic ująć, gratuluje
    10/10

  7. #7
    Średnio zaawansowany PRINCE.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Posty
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    10/10 dobry poradnik a nowych graczy w ostatnim czasie nie brakuje
    Napewno się komuś przyda

  8. #8
    Nowicjusz Soller's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Nook Street,City
    Posty
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra robota ! 10/10

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Posty
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo dobra robota, poradnik świetny.

  10. #10
    Łowca postów Tetti's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Płock
    Posty
    291
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo dobry poradnik, na pewno posłuży graczom chcącym wykonać ten quest.
    polska nie brooklyn by blyszczec jak jupiter
    niejednego tu stlukli chocby za lepsza bryke
    ziomek zycie...

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2020
    Miasto
    Giewont
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Właśnie skończyłem quest, przydało się.

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Super poradnik napewno wykonam dzięki niemu

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Napewno się przyda nowym graczom, niech mocz będzie z Tobą

  14. #14
    Nowicjusz JunakNGD's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Miasto
    Nowogard
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Elegancki poradnik , zrobił robotę i mi bardzo pomógł
    ~~NoWoGarD! . ~~

Podobne wątki

  1. [PORADNIK] Queen Quest
    By Eklerq in forum Poradniki
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 03-09-2014, 14:38
  2. Queen Quest - poradnik
    By Sir Kozakk (Rooker) in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 15-02-2009, 15:27
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 21-05-2007, 19:20

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •