User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Pomysł sie podoba? Zagłosuj.

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem na NIE (UZASADNIJ)

    15 88.24%
  • Jestem na TAK!

    2 11.76%
Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Wątek: Stare potworki z lat APO!

  1. #1
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Question Stare potworki z lat APO!

    Witam wpadłem na mały pomysł który jest nawet spoko rozwiązaniem.

    1.

    Potworki które są mało co bite i są stworzone do ozdoby świata internetowego na serwerze to wpadłem na pomysł by lekko je ulepszyć lub zrobić event, jaki? A właśnie taki.

    Wiem iż jeden dla nich cios są zabite... To moim zdaniem zrobić z nich bosy które będą dawały nie które rzeczy losowe dla NPC Ahmed. Będą one sie pojawiały raz na kilka miesięcy + rzadki loot. Resp ich by znajdował sie tam gdzie one są lub w miejscach które są bardzo malo odwiedzane na świecie APO.

    Np.
    Spider- Bicie z czarów jak te nowe potworki dane od 1500 lvl, loot bardzo rzadki który juz opisałem up i ubić będą go mogły tylko lvl do 2k.

    Itp.

    2.

    Event? Ale jak to.... Przecież to sensu nie ma...

    Jak to nie ma? Nie ma sie pomysłu to nie ma proste.

    Event by polegał na tym by potworki które są rozrzucone na całej mapie APO to by można wykorzystać do różnych gier. W takim przypadku aby zrobić npc podobnego do POPI.

    Który bedzie robił eventy raz na 100 lat APO xD nie no tak szczerze raz w miesiącu.


    Event by polegał na tym iz przynieść do worka dana ilość potworkow które maja malo HP. Zmienić je tak by po zabiciu nie ulegaly od razu powstania i no raz na tydzień. AAA i w dodatku wprowadzić tak żeby ten potworek byl losowy w sensie iz jak zabijemy np tego przytulnego to nam nie zaliczy worku dead'a. Musi być ten zły potworek który on jest losowy w tyg.

    Dana ilość by zależała od lvli, a także potworki które musisz donieść w worku. Można by zmniejszyć ilość lecz polegało by na wykonaniu 5 misji które są zależne z tych wylosowanych potworkow.

    Nagrody losowe by były takie:

    - exp x10 <raz na 1:50000>
    - pharo sword <1:2000>
    - exp x3 <1:1400>
    - pandemium armor <1:3000>
    - Sprite wand <1:4000 (ulepszona wersja od zwykłej różdżki) >
    - Amulet of los <1:200 (ulepszony amulet do szczęścia na pacc lub facc tez losowe) >
    - strange helmet <1:10 (który np. Daje 10% many+ 5% HP dla magicznych prof.) >

    I wiele wiele innych przedmiotów.

    Rzeczy które są mało używane na tym ots ulepszyć i zrobić z nich przedmioty potrzebne do innego uptejda który pojawi sie za xxx lat.

    Co wy na to? Urozmaici to grę i będzie świetną zabawą.
    Robokop rook- 1-...

    Malpi Sniper1176-1460 the end

    Old Eriex- 2006-2026 the end

  2. #2
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie - czytałem dwa razy i nic nie zrozumiałem Za dużo emocji, za mało składni i porządku w tym poście...
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  3. #3
    Nowicjusz Shirou's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Posty
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Totalny chaos w poście. Jestem zdecydowanie na nie

  4. #4
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Juz w połowie przestalem czytac te wypociny jak inni napisali balagan w poscie jak siemasz ,oczywiście na nie,

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2020
    Miasto
    Giewont
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Może warto teraz w tym trudnym okresie gdzie pozamykali szkoły udać się na korepetycję z języka polskiego i nadrobić zaległości z przedszkola?

  6. #6
    Gaduła Belmondo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Miasto
    twoj stary najebany
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jesli juz, to jestem za tym zeby respy zapomnianych potworow dostaly nowego zycia w postaci takiej, jak np potwory renegade. Pojawiaja sie co res albo co x czasu, wiec takie cos mozna wprowadzic np. w respie mesha, respie kingow, queenow,jeden queen, king, mesh raz co res albo co x czasu ale ulepszony, wiecej bije i loot lepszy

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie, bo exp jest x5 i taki powinien zostac.

  8. #8
    Ten najgorszy :c Apendor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    631
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Napisz tą propozycję jeszcze raz. Jest kompletnie niezrozumiała. Czas do północy, inaczej temat usuwam.
    Sky is the limit.

  9. #9
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pragnę zauważyć, że przynajmniej chłop siedzi w domu, podczas kwarantanny. Siedzi i pisze propozycje na forum APO, żeby grało się przyjemniej - doceniam.

    Na spiderach expiłem na mainie i rooku, zostaw biedne pająki w spokoju. Na APO potrzeba odświeżenia starych respów i mobów. Przystosowania ich do obecnych czasów... A co do drugiej propozycji - ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.

  10. #10
    Zaawansowany Cery's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    82
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie bo nie rozumiem w jakim języku jest to napisane.
    Verkyl 0 - ?

  11. #11
    Zaawansowany Kiritsugu's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Napisz zrozumiale i tzw. króciutko i na temat. Aktualnie, aż ciężko się czyta Twoją propozycje. Zrozumiałem końcówkę jedynie, że jakieś bonusy za odwiedzanie respów starych moobów w postaci lepszej broni, exp stage (bez sensu mamy od tego hota, speed) i jakiś strange helmet dodający życia i many dla magicznych. Aktualnie jestem na NIE, bo Twoja propozycja jest nie zrozumiała.

  12. #12
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem Małpi co za specyfik wziąłeś przed napisaniem tego posta, ale na pewno to nie był modafinil. Na początku próbowałem Cię zrozumieć, ale pod koniec tej historii jednak zwątpiłem w swoje możliwości. Jedyne co zrozumiałem to zbieranie "złych potworków do worka", a tych "potulnych jak baranki potworków" do baga nam nie weźmie. Potem chcesz z baga pełnego "gremlinów" tworzyć bossy. Dodatkowo nagrody za "event" bezsensowne. Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. potworki
    By Senshi in forum Bugi
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 29-12-2009, 09:18

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •