User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Wątek: Problemy z forum

  1. #1
    Łowca postów `Rapi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    244
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Smile Problemy z forum

    Zapewne nie tylko ja się z tym spotkałem, ale forum ostatnimi czasy chyba się rozchorowało.. Problemu raczej opisywać nie trzeba, bo każdy kto się z tym spotkał wie o co chodzi.

    Szkoda mi czasu żeby wklejać ładne zdjęcia, ale to wystarczy https://scr.hu/DXwDNYJ

    Mortisku, może w końcu poświęcisz godzinkę czasu na ogarnięcie tych paru spraw, skoro jeszcze pare ludzi tutaj pogrywa? Chyba że to takie powolne umieranie i któregoś dnia forum jak i serwer po prostu zostaną wyłączone, a ludzie nie będą mieli miejsca żeby się wypowiedzieć na ten temat?

    Zaraz jakiś randomowy sasha mi napisze żeby nie płakać, mogę od siebie jedynie napisać, że robię to żeby się pośmiać z postów w tym temacie i tego jak długo nie zostanie nic zrobione po jego opublikowaniu..

    #edit
    Oczywiście jest wiele innych spraw na temat których byłoby można pisać, jak chociażby lagi wspomniane niżej, szczególnie po dedzie, bo nie - nie jest to to samo co kiedyś, teraz 80% zabójstw na kimś kończy się zlagowaniem całego serwera, do tego można dorzucić lagi na eventach, albo brak owych eventów, które po 23 GODZINNYM UPTIMIE kładą się na plecy i nie działają.. Tylko czy jest sens o tym wszystkim pisac..?


    Beke mam z cb apo
    Ostatnio edytowane przez `Rapi : 04-12-2018 o 14:24
    성실

  2. #2
    Nowicjusz MadTyson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wyglada jakby webd.pl mial problemy z wyswietleniem zawartosci.
    Gdyby za hosting nie placil to zobaczylibysmy stosowny komunikat o braku platnosci, a nie przekierowanie na strone glowna. Ciekawa sprawa :>
    ''Na silowni wyrobisz sobie miesnie, ale nie jaja - je albo masz albo nie'' Jerome Le Banner.

  3. #3
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    143
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Masz racje odnosnie powolnego umierania otsika, najpierw kicki, lagi, forum pada. 90% osob logujacych sie na server ma takie samo zdanie, teraz tylko czekac kiedy juz nie bedzie mozna w ogole zalogowac.

    Mortiis???????

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2018
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    to forum nie zyje juz od dawna wiec co za roznica czy mozesz na nie wejsc czy nie jak i tak nie zobaczysz tutaj nic nowego- mysle ze takim tokiem rozumowania kieruje sie administracja w tej sprawie

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na tym forum została i tak już garstka osób, więc mogą je wyłączyć na dobre oczywiście wraz z serwerem. Mortiisa dawno nie było, więc raczej jego opinii się nie doczekasz randomowy użytkowniku.
    Od kilkunastu miesięcy widać, że nic się nie dzieje na tym serwerze oraz forum i raczej dziać się nie będzie, więc to tylko kwestia czasu kiedy to wszystko padnie.

    #temat
    Myślę, że się zbliża koniec opłaty za hosting, dlatego forum co jakiś czas się wyłącza i wyświetlany jest taki komunikat.

    Pozdrawiam wszystkich graczy oraz administracje, którzy dalej biją potworki na tym upadłym serwerze.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Posty
    40
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Od początku tego roku widać już na maxa (może kiedyś Mortiis powie co było powodem, tak wyj*banych jajec), że Mortiisowi nie zależy na tym OTSie. Nie przynosi wgl zysku, a wydatki na hosta trzeba wykładać z własnej kieszeni, pomysłu na odratowanie serwera Mortiis również chyba nie ma, a reszta ekipy bez niego nic nie może choćby chcieli (chociaż w to też wątpię, że ktokolwiek z ekipy coś potrafi).
    Cóż, możemy tylko patrzeć, jak serwer pada na pysk i wspominać stare czasy
    Ja serwerowi życzę jak najlepiej, tylko nie z takim podejściem ekipy.
    Zobaczcie ludzie kiedy ostatnio chociażby na forum był ktoś z ekipy (a jeszcze lepiej, kto ostatnio się wypowiadał).
    Mortiis ostatnio wbił na forum, bo były lagi, Rinsona od dawna nie widać, nawet nie wiadomo czy chłop żyje, Voltan jedyny który coś wbija, ale pewnie jemu też brak weny i chęci.
    See
    Ostatnio edytowane przez VimpexxNaBanicji : 04-12-2018 o 14:34

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    mortis nie ma pomyslu ale gracze maja, wystarczy czytac propozycje ale im sie nawet tego nie chce wiec trudno
    dalem tyle zajebistych propozycji ale nikomu sie ich nie chce wdrazyc w zycie
    chociazby propozycja odnosnie odrestaurowania starych expowisk, mapa apo jest ogromna i wystarczy podmienic moby na niektorych wyspach i mielibysmy expy od 100 do 6k lvla, dla kazdego by sie cos znalazlo i az z checia by sie expilo

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Posty
    40
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Desou Zobacz post
    mortis nie ma pomyslu ale gracze maja, wystarczy czytac propozycje ale im sie nawet tego nie chce wiec trudno
    dalem tyle zajebistych propozycji ale nikomu sie ich nie chce wdrazyc w zycie
    chociazby propozycja odnosnie odrestaurowania starych expowisk, mapa apo jest ogromna i wystarczy podmienic moby na niektorych wyspach i mielibysmy expy od 100 do 6k lvla, dla kazdego by sie cos znalazlo i az z checia by sie expilo
    Pokaż mi te Twoje zajebiste pomysły, bo według mnie nic ciekawego nie ma w tym, aby odrestaurować stare respy.

    #Topic

    Problem jest, ale nie tylko z forum. Największym problemem jest to, że nikt z 'głównej' administracji tutaj nie wbija i serwer jak i forum umierają w szybkim tempie

Podobne wątki

  1. Problemy RME
    By Krsix in forum Mapy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 04-07-2011, 21:42
  2. Problemy
    By Patryk1441 in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni Post / Autor: 06-07-2010, 20:00
  3. Problemy!
    By Imagic in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 02-01-2009, 14:12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •