User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Wątek: Squid cd

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Posty
    40
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Squid cd

    Wczoraj bilismy 1 bossa na rooku na arenie
    Wbil squid, zbugowal bossa, nieda sie bic,nieoczekiwanie bez zadnego info postawil ahmeda i sporo osob padlo, po zalogowaniu dopiero wyskoczyl komunikat o ahmedzie na rooku


    Kolejna sprawa jest to ze dostalem upomnienie za to ze poprzedni ten temat niby dalem w zlym dziale. Jak w zlym? To jest temat od wyrazania opinii

    Przyklad
    http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=132957

    W takim razie tamten tez usun szerloku
    Domagamy sie zwrotu sl+ kosci na bossa ew postawienia 1 bossa
    Przez glupote jakiegos gma nie mam ochoty tracic sla


    #nizej
    mormug napisal "moonaron'

    którego zabili gracze uczestniczący w całym zajściu
    pewnie - 5 osob chyba padlo, tam zostalo 3? tak? czy jestem niedoinformowany?

    a kolejna rzecza jest to
    bez Twojej osoby bo jak to powiedziałeś 'pier**lisz i nie będziesz go bił, chcesz SLa').

    napisalem tak: pierdole, nie bije ahmeda, chce abys mi oddal sl
    nie napisalem: nie bije moonaroona, nie bylo potem zadnego info ze dajesz poprawnego bossa

    a ostatnia rzecza jest to, ze boss nie padl, kazdy go widzial, jego nick, nie mozna bylo go bic ani loota odebrac
    Ostatnio edytowane przez Zgłaszacz : 15-06-2017 o 14:14

  2. #2
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po pierwsze, zbugowanie nastąpiło poprzez niefortunny teleport do Twojej osoby - miałem poniekąd słuszne podejrzenie, że używasz bota. Akurat trafiłem w moment gdy boss padał, nie zdążyłem zobaczyć jego nicku. Nie znam aren na pamięć, więc zapytałem o to, co było na arenie.
    Otrzymałem kilka wypowiedzi, najczęściej pojawiające się było 'ahmed' - okej, chcecie to macie Nikt nie napisał Moonaron.

    Dopiero później płacz, że to był pierwszy boss, więc Ahmed opuścił tą arenę a na arenie pojawił się poprawny boss (Moonaron) którego zabili gracze uczestniczący w całym zajściu (bez Twojej osoby bo jak to powiedziałeś 'pier**lisz i nie będziesz go bił, chcesz SLa').

    Tak więc roszczenia co do SLa proszę kierować do dowcipnisiów którzy twierdzili, że zbugowałem Ahmeda
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Miasto
    W domu
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przestancie pisac tematy, kazdy GM albo ST maja swoj regulamin. Nie dogadasz sie, zawsze znajdzie wytlumaczenie, to jest APO. Pozdro jestem za typem ktory zalozyl temat, ale tak czy siak nie wygrasz chlopie

  4. #4
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Otrzymałem kilka wypowiedzi, najczęściej pojawiające się było 'ahmed' - okej, chcecie to macie Nikt nie napisał Moonaron.
    Tylko szkoda, że mnie jedynie zacytowałeś. To było żałosne z twojej strony, iż biliśmy Moonarona, a ty nagle wyskakujesz i nie mogliśmy odebrać loot z twojej winy, a potem postawiłeś Ahmeda tym, którzy mieli FACC i potracili levele.

    #t:
    W sumie nie wiem co o tym myśleć. Z administracją się nie wygra.
    Ostatnio edytowane przez Jaracz : 17-06-2017 o 22:38
    Haracz Jaracz ( 1 - 2243 )
    26/08/2017
    15:01 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.


    Bloodrook ( 821 - 908 )

  5. #5
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jaracz Zobacz post
    Tylko szkoda, że mnie jedynie zacytowałeś. To było żałosne z twojej strony, iż biliśmy Moonarona, a ty nagle wyskakujesz i nie mogliśmy odebrać loot z twojej winy, a potem postawiłeś Ahmeda tym, którzy mieli FACC i potracili levele.

    #t:
    W sumie nie wiem co o tym myśleć. Z administracją się nie wygra.
    Żałosne to jest używanie bota przez osobę zakładającą temat. Nagle teleportowałem się do tego gościa i tyle, stało się.

    Czekam na nicki osób które padły na faccu, bo w tej chwili to puste słowa.
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Posty
    40
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Żałosne to jest używanie bota przez osobę zakładającą temat. Nagle teleportowałem się do tego gościa i tyle, stało się.

    Czekam na nicki osób które padły na faccu, bo w tej chwili to puste słowa.
    Na faccu osobom oddasz a tym z pacc to juz nie?
    Nie miałem bota podczas twojej teleportacji, pozdrawiam

  7. #7
    Gaduła Kiroshi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Poznań
    Posty
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zgłaszacz Zobacz post
    Na faccu osobom oddasz a tym z pacc to juz nie?
    Nie miałem bota podczas twojej teleportacji, pozdrawiam
    Chodzi o poziomy a nie o tego twojego sła skończysz płakać? Czuję się jakbym widział Sashe.

    #T
    Squid będąc adminem ma obowiązek sprawdzać graczy a to ,że ciało się zbugowało to nie jego wina. Odpisywaliście mu głupio ,że Ahmed to go dostaliście płacz off

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nigdy ekipa nie oddawala za deda i nigdy nie odda. Nie pisz takich tematow bo i tak z adminem nie wygrasz i tak ( oni zawsze maja racje ) ile razy na otsq2 dostalem debuga bo Yagami we mnie wszedl i padlem... nie chodzi mi juz o deda tylko czas powrotu na resp. Padles to padles. idz lotnij nastepnego sla albo kup na trade a nie placzesz jak by ci zabawke ktos odebral

  9. #9
    Nowicjusz ~*Nalesniczek_Zla*~'s Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    ile razy na otsq2 dostalem debuga bo Yagami we mnie wszedl i padlem
    Doprawdy? Dobre to macie układy.
    Tak btw. na APO 80% ludzi używa botów.
    Na roku co druga osoba lata z botem, co jest dla mnie żałosne gdyż ta gra sie tak łatwa, że serio aż śmiać się chce.

    W regulaminie masz wzmianke że wszystko co posiadasz na koncie jak i samo konto należy do administracji servera, więc mogliby Cię nawet wykosić aka usunąć postać i mógłbyś im za przeproszeniem pos*ać.

    Za takie posty powinien być ban. Więc nawet jak masz rację to nikt za Tobą murem nie stanie. W tym wypadku Gm nie wykazał się inteligencją i dał du*y proste. Bo jak można dać potwora który na rooku nie wstępuje cz tam jakiegoś tam pro bossa na zwykłych arenach w antycznym. To już druga sprawa. Ale patrząc na współczynnik inteligencji osób grających na roku to pewnie 2/3 tych pro gamerów [boterów] śmieszków i heheszków byłą tak pro fajna że Squid mógł się bardziej postarać i przed postawieniem Ahmeda usunąć teleport by nikt nie mógł uciec. Wtedy byłby większy płacz i lament. A w kupie siła więc może ugralibyście jakieś "Przepraszam, proszę następnym razem nie wprowadzać członków administracji w błąd-miłej gry".

    Tak to widzę

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mnie minimum kilka razy w tygodniu ktoś debuguje, utrudnia grę i jakoś nie płacze. Co do teleportu, skąd Squid mógł wiedzieć że akurat boss tam jest i pada? Wróżita nie jest. Za samo wprowadzanie w błąd odnośnie Ahmeda powinien być ban za oszustwo. Tym bardziej, że jesteś powiązany z całodobowym trollowaniem i używaniem botów to tym bardziej ten dead ci się należał. Ciesz się, że ponownie postawił Moonarona. :v

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Posty
    40
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Prosze o zamkniecie tematu bo widze ze to nic nie da plus niektore osoby nabijaja sobie posty.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •