User Tag List

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 60

Wątek: Legendy Grinch'a

  1. #1
    Nabijacz postów Point's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Posty
    582
    Mentioned
    97 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Legendy Grinch'a

    "Jak śmiesz wchodzić do jaskini Grincha!? Bezczelność! Zuchwałość! Niezłomna żółć! Och, ta ludzkość!"

    Niemal każdy w swoim dzieciństwie był zafascynowany otwieraniem kolejnych okienek wyjmując z nich słodkie czekoladki. Niemoc i samozaparcie w pozostaniu na odpowiednim okienku danego dnia w naszym kalendarzu adwentowym była tak mocna, że z pewnością wielu z Was otworzyło kolejne by dowiedzieć się co się za nim skrywa. Drodzy gracze, aby urozmaicić Wam ten wyjątkowy okres w roku przychodzimy z swego rodzaju kalendarzem, który zaczniemy otwierać już dziś. Będziemy z Wami codziennie przez kolejne 24 dni grudnia przynosząc dosyć rozbudowany event!

    Tytuł tematu nie jest przypadkowy, a słowo "legendy" będzie miało swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Co trzeba będzie zrobić, aby otrzymać takie miano? Otóż najważniejsza zasada to regularność i obecność każdego dnia na serwerze (co nie będzie wymagane w celu ukończenia eventu) w celu zabrania z kalendarza tego co do Ciebie należy. A uwierzcie, że warto gdyż tylko 4 osoby raz do roku będą mogły stać się "wyjątkowe". Co dokładnie będzie istotą eventu myślę, że wywnioskujecie sami w trakcie jego trwania już od dnia dzisiejszego.

    W trakcie trwania całego okresu adwentowego będziecie się mogli również spodziewać takich atrakcji jak najazdy, mini eventu typu "znajdź GameMastera" i wiele innych! Nie zapomnijcie również o przygotowaniu miejsca w domkach na choinki, które będziecie mogli zasadzić niedługo po tym jak według prognoz spadnie śnieg w najbliższym czasie.

    Gdyby tego wszystkiego było mało zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie, który będzie polegał na zrobieniu najładniejszego "zdjęcia - zrzutu ekranu". Co taki zrzut ekranu powinien zawierać? Otóż chcielibyśmy, aby to był ciekawy moment w którym walczycie z którąś z kalendarzowych kreatur. Wybierzemy trzech zwycięzców na podstawie wspólnej narady które ze zdjęć będzie najlepsze. Zasady są bardzo proste, jednakże aby wziąć udział w konkursie w poście musi znaleźć się minimum 8 zrzutów ekranu z różnymi kreaturami. Zdjęcia zamieszczamy w tym temacie, więc sami będziecie mieli wgląd w to spośród czego wybierzemy. Dodatkową kwestią jest to, iż zdjęcia zamieszczane w temacie muszą być zrzutem ekranu, a nie na przykład zdjęciem z telefonu. Sposób obrobienia zdjęcia również ma znaczenie, nie interesuje nas nic poza ekranem gry. Miejsca które będzie można zdobyć będą trzy, a nagrody to:

    Miejsce 1 - 120 dni Premium Account! + Mystery Box
    Miejsce 2 - 90 dni Premium Account! + Mystery Box
    Miejsce 3 - 60 dni Premium Account! + Mystery Box

    Dodatkowo 3 najlepsze zrzuty ekranu znajdą się na naszej stronie głównej serwera!

    Enjoy!

    Quotes from "How the Grinch Stole Christmas"
    *Zrzuty ekranu wrzucamy w jednym poscie, który edytujemy przez cały czas trwania konkursu.
    *Z każdą kreaturą można umieścić maksymalnie jedno zdjęcie.
    *Nie oceniamy tego czy klient jest customowy czy też nie, zwrócimy natomiast uwagę na kreatywność więc zdjęcia mogą być obrobione.
    Ostatnio edytowane przez Point : 03-12-2021 o 11:45

  2. #2
    Gaduła ZozolDeNoob's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Skąd jesteś?
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nawet fajny event. :}

    W końcu coś się dzieje.
    Farv 4968 - 5002
    Brox 4606 - 4620
    kicaii 4394 - 4417

  3. #3
    Łowca postów Damballa's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    251
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    fajny evencik! +dla ekipy ale opis nie dokladny albo ja nic nie czaje XD
    Ripplex ->2958 - ...
    Kapitan Hasz -> 1253 - 2831
    Damballa ->
    4577 - 4962

    ...

  4. #4
    Gaduła Mordeczka69's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Miasto
    GB
    Posty
    160
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajny event. Nie wezmę udziału.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo ciekawe urozmaicenie, coś nowego, coś gdzie każdy z nas ma szanse na główną wygraną. Raczej nie wezmę udziału w zabawie, bo "nie gram", ale trzymam kciuki za wszystkich oraz liczę na wysoką frekwencję w tym jakże ciekawym wydarzeniu. Powodzenia dla wszystkich oraz duży plus dla Administracji za zrobienie czegoś tak atrakcyjnego! Jestem zadowolony, że coś się dzieje.

    @edit
    Jednak wziąłem udział w zabawie. Szkoda, że wszystko nie było na facc, ale i tak fajna zabawa. Pozdrawiam.

     Click to show spoiler

    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 24-12-2021 o 14:49

  6. #6
    Nabijacz postów Wnorekkk's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    599
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wspaniały update. Mam nadzieję, że potraktujecie to ciut bardziej serio niż Quest Boostera.
    Pozdrawiam cieplutko.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2021
    Miasto
    Profesjonalny aPeron
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Spoookoo .
    Podoba mi się wasze podejście i nieugiętość. Kolejne urozmaicenie pomimo okrojonych możliwości. Miejmy nadzieję, że w przyszłości zaowocuje to w obfite upy. Oby tak dalej .

    Mam pytanie odnośnie screenów.... mianowicie jak wygląda sprawa z zmienionymi spr? Jak wiadomo wielu graczy ma dość konkretnie pozmieniane spry i ich ekran gry z wyglądu nie przypomina APO. Może powinna zostać dodana zasada mówiąca o konieczności dodawania screenów z standardowym spr?
    Czy jest możliwość podkoloryzowania screena w programie graficznym (w granicach rozsądku)?
    Cytat Napisał Point Zobacz post
    *Nie oceniamy tego czy klient jest customowy czy też nie, zwrócimy natomiast uwagę na kreatywność więc zdjęcia mogą być obrobione.


    Screeny:
     Click to show spoiler





    kur zapomniałem o ss XD - 27.12.2021 | 20;50
     Click to show spoiler

    Ostatnio edytowane przez Fan Wypowiedzi Perona : 27-12-2021 o 21:57

  8. #8
    VIP Moon Red's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    886
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Legancko, mam nadzieje że każdy będzie mógł ukończyć event grając o różnych porach dnia, a nie czekając na szczęście i widzimisię gma odnośnie godziny
    KONKURS
     Click to show spoiler

    Ostatnio edytowane przez Moon Red : 23-12-2021 o 23:05

  9. #9
    Nabijacz postów Point's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Posty
    582
    Mentioned
    97 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pierwsze dwa okienka z kalendarza mamy za sobą, ukrywali się pod nimi White Wolf oraz Dasher!

    Kolejne zostanie odkryte już jutro o godzinie 20:30!

    Dodatkowa informacja
    Już w tą niedzielę od godziny 17:00 będziecie mogli spodziewać się najazdu na Mainlandzie jak i Rookgardzie! Zachęcamy do wzięcia udziału, gdyż dodatkowo odbędzie się któryś z MiniEvent'ów w którym będzie można otrzymać coś cennego!

  10. #10
    * Never Give Up * Ektoplazma's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    128
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Za pomysł

    Opis na pierwszy raz po przeczytaniu wydawał się dość specyficzny, musiałem się zastanowić o co czasami chodzi

    Szkoda ze bydło pchające się do koryta nie potrafi nawet w takich momentach pomyśleć grupowo,a co dopiero o innych...
    Już na wstępie rezygnuje z brania udziału, tak jak zrobi to większość niestety...

    Wszyscy chwalą kreatywność, więc ja nie będę się małpował i napisze tylko to co mi (podkreślam) mi się nie spodobało
    Mało sprawiedliwy wymóg ilości dodanych ss'ow... (adekwatnie do okoliczności jakimi są (miesiąc grudzień), (liczby osób online) oraz (indywidualnych godzin eventu)
    Czemu nie mógłby wygrać ktoś, kto doda 3 z 15 zdjęć z "lepszym efektem wizualnym" niż gracz, który da 15/15 ale z braku innych kandydatów wygra ?

  11. #11
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Brawo Administracjo!
    Wyszliście z fajną inicjatywą dla graczy żeby zachęcić do gry za to wielki + .
    Mam nadzieję że jeszcze w tym roku prócz śniegu coś jeszcze od was zobaczymy.

  12. #12
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damballa Zobacz post
    fajny evencik! +dla ekipy ale opis nie dokladny albo ja nic nie czaje XD
    W mystery boxie są vlepki radomiaka.

    @top

    Fajna inicjatywa z Waszej strony.

  13. #13
    Średnio zaawansowany Pan Scimex's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Miasto
    Buuu?
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W Mistery boxie znajdują smycze i kubki z poprzedniego eventu Sashy xd

    Plus dla was.
    Ostatnio edytowane przez Pan Scimex : 03-12-2021 o 14:16
    wszyscy kochamy azbesta :cc

    Kiedyś: Scimex Pall 1-1874
    Teraz: Criceto 1-3113
    Już po: Archlaner (Riceddi) 5230-5342

  14. #14
    Nowicjusz WujaszekR's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Az sie zachcialo grac, fajny event zoabaczymy jak wyjdzie w praniu

  15. #15
    Nabijacz postów Point's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Posty
    582
    Mentioned
    97 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Okienko z dnia 3 grudnia zostało otwarte. Skrywał się pod nim Cupid!

    Kolejne otworzymy już jutro (sobota 04.12.2021) o godzinie 18:00!
    Zapraszamy i życzymy udanej zabawy przy dalszym otwieraniu naszego kalendarza adwentowego!

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2021
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Świetna inicjatywa :d

    Podziwiam wasze checi, i graczy ze bija to dalej!!

    Ostatnio edytowane przez WaszMis : 04-12-2021 o 09:05

  17. #17
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak miło, że coś się dzieje, że kolejne Święta spędzę przed APO

  18. #18
    Zaawansowany Zbanowany Kowal's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajny pomysł, myśle ze to postawi serwer na nogi i będzie 50/800 osób online codziennie do marca

  19. #19
    Nabijacz postów Point's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Posty
    582
    Mentioned
    97 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Okienko z dnia 4 grudnia zostało otwarte. Skrywał się pod nim Dancer!

    Kolejne otworzymy już jutro (niedziela 05.12.2021) o godzinie 20:00!
    Zapraszamy i życzymy udanej zabawy przy dalszym otwieraniu naszego kalendarza adwentowego!
    Przypominamy również, że już jutro od godziny 17:00 będziecie mogli spodziewać się najazdu na Mainlandzie jak i Rookgardzie! Zachęcamy do wzięcia udziału, gdyż dodatkowo odbędzie się któryś z MiniEvent'ów w którym będzie można otrzymać coś cennego!

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pomysł z kąta wyjęty, po to tyle czasu spędzacie ostatnio na test serwerze? Może jakieś konkretne zmiany? Dla mnie to fajnie, że coś robicie, ale ogarnijcie ważniejsze sprawy, albo po prostu się nie kompromitujcie...

Podobne wątki

  1. Narodziny Legendy - Zabójczy Papu?.
    By ByOutek aka Kulfonek in forum RL Tibia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 03-02-2010, 22:21

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •