User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Wątek: Taern!

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Taern!

    W końcu jest! Porządne, polskie dynamiczne MMORPG w przeglądarce!

    Duma Taernu
    Duma Taernu”, najnowsze dziecko wrocławskiego studia Whitemoon, wyrasta na najciekawszą grę przeglądarkową ostatnich miesięcy. Fabuła zaczyna się w momencie, w którym ci źli napadają na tych dobrych z Taernu. Dobrzy oczywiście przegrywają. Muszą uciekać z kraju. Przygarnia ich potężne Imperium Haligardu i tam dopiero zaczyna się gra.



    Obszar gry jest całkiem spory. W tej chwili możecie grać w czterech dużych krainach, kilkunastu instancjach i wielu małych lokacjach. Jak podają autorzy, jest ich w sumie 74. Do ubicia jest 130 róznych potworków, 100 bohaterów niezależnych i kilkunastu bossów. Dropić możecie nieograniczoną liczbę przedmiotów, ponieważ w grze nowe sprzęty powstają losowo. Do wyboru macie aż siedem klas postaci, z których każda posiada po dziewięć unikalnych umiejętności, co daje ogromną liczbę możliwych zagrań.
    Ekonomia w grze nie jest tak rozbudowana jak w innych MMO, ale w porównianiu do gier przeglądarkowych jest bardzo przyzwoicie. Złoto możecie zarabiać robiąc questy, zbierając surowce, wykonując zlecenia. Możecie sprzedawać innym graczom zdobyte przedmioty. Jest opcja ulepszania sprzętu, ale dosyć skomplikowana.




    Wasze postaci poruszają się po świetnie wyskalowanej mapie, dzięki czemu gra jest megamiodna i przejrzysta. Walczycie z innymi graczami albo mobami w osobnym trybie, przypominającym nieco ten z HoM&M. Po jednej stronie ekranu jest wasza postać i ekipa, a po drugiej wasz przeciwnik. Obecny w „Dumie Taernu” system walki jest dosyć rozbudowany i chwilę wam zajmie, zanim się nim połapiecie, ale za to jaka satysfakcja ze świetnej, wygranej walki!



    Następną super sprawą są regularnie organizowane turnieje. Nic was tak nie nakręca jak wizja waszej postaci wygrywającej turniej! Oprócz rozgrywek 1 vs 1 organizowane są turnieje drużynowe. Tutaj emocje są naprawdę ogromne.



    Za grę w „Dumę Taernu” nie musicie płacić. Możecie grać długo i bez ograniczeń, a zapłacić dopiero, jak będziecie chcieli wytanić sobie jakiś sprzęt w sklepie, zmienić wizerunek albo trochę przyspieszyć rozwój postaci dzięki opcji premium. Ale nie ma musu.
    Osobiście grze życzę, i wróżę, jak najlepiej. Pomimo usilnych i długich poszukiwań nie udało mi się znaleźć innej polskiej produkcji, która z takim rozmachem ożywia świat rozrywki przeglądarkowej. Zwłaszcza, że gra cały czas się rozwija i może pomieścić jeszcze więcej graczy spragnionych złota, władzy i sławy. To wszystko na was czeka w świecie Taernu.



    Zapraszamy do gry!

    Zwykły link - taern.pl


    /źródło tibia.pl


    Oferuję w miarę możliwości swoją pomoc, ale w ramach rewanżu proszę o rejestrowanie się i gre z mojego reflinku. Mój nick to Nunczako.

    Moje przemyślenia - gra jest mega rpg, jest sporo questów, npcków, taski na zabijanie potworów za kase, fajny system walk i dobry balans profesji... Dla niektórych może być nudna, bo jest dużo klikania itd... Nie ma żadnych dobowych ograniczeń na ruchy itp, grasz ile chcesz.


    _/
    Ostatnio edytowane przez Devixx : 23-01-2011 o 14:09

  2. #2
    Gaduła Kamor VODKA's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    160
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    był juz taki temad

    gra ma klimat i jest ok,ale nie mam czasu na nia xd

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    pokaż go jak był1!@!$!21 rqfwsf

  4. #4
    Nabijacz postów Kaziu Extreme's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    569
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gra fajna ale nie dla mnie xd nie ogarniam tych pkt w obrone rzut i atak z broni bialej albo czaru ;d.

  5. #5
    Gaduła Andreas Jacques's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    160
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gra MOIM zdaniem pojebana. Dlaczego? 4 lvl. Full Eq. Grupa 3 goblinów. Padam mimo że mam całą obronę na atak dystansowy (gobliny napierdalają tylko z tego). I gdzie tu ***** ta obrona?

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    mimo tego, że dajesz full obrone, to jest szansa, że w ciebie trafią, po prostu miałeś pecha.... na większych lvlach będziesz miał wieksze problemy, kiedy np. wilki cię będą robiły tak samo :/ tyle, że na 18-20~~ tracisz 2k expa, nie 30..

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Graaaa ktośśśśśśs? Xdddd

Podobne wątki

  1. [PC] The Pride of Taern - Polska gra MMORPG
    By BeYOUTe in forum Gry komputerowe i konsole
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 12-12-2010, 15:06

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •