User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Wątek: Ogarniecie w koncu? :/

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Ogarniecie w koncu? :/

    Smieszna sytuacja, znowu server nie przekracza online graczy powyzej 50, mialo byc uptade, gdzie ono jest? jezeli macie to za przeproszeniem w 4 literach, napiszcie to prosto z mostu, zeby ludzie nie czekali .

    Niech sie wypowie Kamil z przemysla, zalozyciel servera, a nie jego randomowe typki ktore wykorzystuja pozycje, nic nie robiac w strone dobra servera
    Ostatnio edytowane przez Ojciec Mateusz : 30-04-2017 o 06:18

  2. #2
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ale o co ten płacz? Będzie to będzie, nie to nie. Wcale im się nie dziwię, że te update jest tak rzadko. Też by mi się nie chciało robić skoro każdy tylko trolluje i płacze ciągle.

    Nikt nie każe Ci tutaj grać i czekać, zawsze możesz dać xloga z serwa. Przynajmniej jednego randoma mniej będzie.
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Faktycznie na mainie nie ma co robić i mogli by coś dodać ale jak cie to aż tak nudzi to zagraj na roku i tam rób questy itp. Squidowi nikt nie każe robić upa. Robi go z własnej woli i trzeba zrozumieć że chodzi do pracy czy na uczelnie

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Update = wzrost graczy na serwerze. Jak widać, chyba nie chcą więcej graczy bo nowości jak nie było widać tak nie widać.. : <

    Dla mnie to dziwne, że przez tyle czasu nie mogą nic ogarnąć nawet głupiego eventa, który można zrobić w jeden dzień.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przykro to mówić, ale słabo to wygląda jak ostantie update było 2 lata tamu.
    Serwer jest do uratowania (w sensie wzrostu liczby graczy), ale potrzeba regularności...

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Watpie, ze update pomoze skoro przywraca sie tutaj pozycje osobom, ktore w przeszlosci robily prywatne najazdy. Malo tego pozycjami obdarowuje sie osoby, ktore maja swoje za uszami, co z kolei jest rownie komiczne co niedorzeczne.

  7. #7
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Rat Land
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    Uwaga - nieoficjalna informacja!

    Kolejny update 17 maja 2128 roku. Zobaczymy w nim m.in.:

    Savage Rat - exp 110 hp 45
    Super Troll - exp 180 hp 75
    Master Bug - exp 240 hp 100
    Long Snake - exp 300 hp 50

    Quest na hatchet zostal wzbogacony o bossa: Magic Witch exp 1500 hp 950!

    Oraz wiele innych wspanialych questów i potworów oczywiscie dostosowanych do waszych poziomów doswiadczenia!

    A teraz juz tak na powaznie to ten Update sie z deka faktycznie przedluza. Czesc rzeczy powinna byc dodawana systematycznie, zeby bylo widac, ze cos sie dzieje. Czy tak nie byloby lepiej? Ludzie widzieliby, ze cos sie jest na rzeczy. Jakies zmiany, tereny, potwory itp. Na Rooku kilka poprawek, ale Main to trzeba naprawde wziac na powaznie i zmienic oraz dodac sporo nowosci. Czekam co bedzie. Mam nadzieje, ze jakis "wypal"

  8. #8
    Bywalec Qlers's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Rz-ów
    Posty
    380
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Patrząc na ten cały Wasz płacz od xx lat chce mi się śmiać naprawdę.
    Ile ten serwer ma stać? Wszystko kiedyś się zaczyna i kończy, to chyba logiczne? Co Kamil(Mortiis) nie wiem z własnej kieszeni ma dać Santano czy komu kasę, żeby zrobić update po którym i tak będziecie płakać? To już nie czasy jakiejś głupiej Tibi i w końcu to zrozumcie... Pobawiliście się na APO, możecie powspominać i zapomnieć... Naprawdę nie wiem nie potraficie żyć bez tego ots'a? Przecież każdy kto tu gra to "stara gwardia" więc wiek mówi sam za siebie, gorzej już z rozumem. Możecie podziękować założycielowi, który dalej opłaca hosting, żebyście się nie powiesili.

    Mortiis jak i Tygrys(którego już nie ma), nie mają po 18 lat i ogrom kasy z ots'a, podejrzewam, że pracują maja może własną rodzinę, więc czego wy oczekujecie? Maja siedzieć po 15h tak jak kiedyś albo i dłużej, żeby Wam dodać jakieś nowości pixelowe? Czasami naprawdę byście się zastanowili i przestali płakać i pogodzili się z faktem, że i tak możecie mu dziękować, że tego nie pojebał całkowicie i opłaca, żeby garstki ludzi nie miał na sumieniu.

    Ps. Żadne update nie przywróci 500 graczy online.... Ile można grać w to samo? Wszystko idzie do przodu, oj naprawdę mi Was szkoda, że nie potraficie żyć bez tego serwera...

    Nikogo nie obraziłem, wyraziłem tylko swoje zdanie. Podejrzewam, że wiele osób mogłoby się, ze mną zgodzić.

    Niektórzy - Tibia to nie życie, czas najwyższy to zrozumieć.
    "Walczyć dalej będę,
    Gdy śmierć przy mnie stanie,
    Bez bojaźni w duszy,
    Wypełnię me zadanie"

Podobne wątki

  1. W koncu ten wymarzony 1500 :)
    By :) Rey Mysterio :) in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni Post / Autor: 24-08-2013, 02:08

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •