User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz, aby poprawiono resp Meshy oraz zwiększono ich ilość?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    18 81.82%
  • Nie.

    4 18.18%
Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Wątek: Meshe w City of Dream

  1. #1
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    244
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Meshe w City of Dream

    Witam

    Wychodzę z propozycja znacznego zwiększenia ilości mobów na respie w COD.
    Jest to jedyny tak duży resp tych mobów, a jest ich tam bardzo mało i w bardzo dużej odległości od siebie, do tego jest tam masa niepotrzebnych gór, budowli i innych utrudnień, które zniechęcają do polowania w tym miejscu.
    Proponuje wiec usuniecie niektórych ścian (lub całych budowli) i co najmniej podwojenie ilości występujących tam mobków.
    Resp po przebudowie zyska spory potencjał i będzie dobra alternatywą dla OTS Kingów i Bally.

    Na poziomie 0, jest ich około 20 szt w dużej odległości.
     Click to show spoiler



    A na poziomie 1+ ok. 15 szt.
     Click to show spoiler



    Zobaczcie ile ogólnie jest nie potrzebnej przestrzeni zapełnionej ścianami, kratami i zbyt dużą ilością drzewek.

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    Yagami we mnie wszedl
    To nieźle!

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Słaba propozycja, najlepiej ten resp przeniesc wrzucić na jego miejsce jakiegos npc od nowych rzeczy

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem kto w tej chwili byłby w stanie przerobić owe respawny. Moim zdaniem respawn jest ładnie zrobiony, sporo tego wszystkiego przez co urozmaica ten cały teren.

    Niech zostawią teren, a dodadzą więcej meshów (np. do każdego jednego dodać 2-3 kolejne) i myślę, że będzie po problemie. Jestem na tak.

  4. #4
    Średnio zaawansowany Herato's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wystarczy znacznie zwiększyć ilość meshow na respie i będzie spoko, jeszcze poruszył bym temat innych potworów, moim zdaniem także powinien być jakiś mass resp kingow queenow itp a nie tak ze jest dodany jeden big resp bally i niektórzy siedzą tam do 2k była by wtedy większą alternatywa.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Nie wiem kto w tej chwili byłby w stanie przerobić owe respawny.
    Wydaje mi się, że usunięcie kilku krat, drzewek czy ścian nie jest aż tak czasochłonne

    @t
    Jestem na tak. Można by było coś zrobić z tym terenem.... dodać więcej mobów i usunąć niekute elementy....
    Idąc tym tropem poprawiania respawnów można by było zrobić coś z fruberami na sky i na can


    Przypomnę tylko że podobne akcje poprawiania respów miały już miejsce więc nie ma przeciwwskazań aby nie poprawić i tego respa meshów ;ppp
    - przebudowany resp Wardów w City Of Dreams - jest ich teraz nieco więcej na szerszych korytarzach,

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mnostwo osob taskowalo tam misje u Ahmeda i jakos nikomu nie przeszkadzal aktualny stan. Jestem na nie, bo sam szybko sie z tym uporalem.

    Poza tym wiekszosc dzisiejszych respow wyglada jak gowno, a to jedne z ladniejszych miejsc na mapie.

  7. #7
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mesh to i tak głównie jedynie potwór do zrobienia do misja ahmeda więc i tak nie będą tam expić, bardziej bym się skłonił dodać jakiś mass resp kingów, queenów, umy itp tak jak płatne ank lecz zamiast płacić kasą mogłby by być kryształy z potworów najazdowych ank.

  8. #8
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Całkowicie zapomniane miejsce, w sumie jak większość starych respów. Zamiast dodawać nowe rzeczy powinni poprawić stare, które by odżyły i były wykorzystane, a tak x terenów mapy się marnuje.

    Jestem na TAK.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przerobili ville to i to by dali rady na pewno.
    Gdyby zmienili resp i dodali troszke expa to i tam pewnie ludzie chodzili by expić. Szkoda dodawać nowe respy z nowymi potworkami jak stare fajne się marnują.

    Jestem na tak pomimo że musiałem je bić do ahmeda i zeszło mi to sporo czasu.

  10. #10
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2018
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadzam się , że powinni dodać coś nowego, a nie. Nic przecież tam nie ma trudnego.

Podobne wątki

  1. Meshe...
    By Plendil in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 09-07-2014, 19:09
  2. [7.6] Dream Pall.
    By :* Dream *: in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 12-12-2010, 19:23
  3. Lucid dream- ?wiadomy sen
    By Lord Kdpl in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 23-01-2009, 16:03

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •