Wątek: Wysoki Ping
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2013, 21:09   #1
Creatynka
Gaduła

Creatynka's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !
Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !
Domyślnie Wysoki Ping

Witam, moze podobne tematy już były ale chciałbym opisać również swój problem. Od 3 tygodni mój internet jest nie stabilny, często mam zmiany pinga z 170 do 500, a czasem taki ping utrzymuje się przez większość czasu. Wcześniej nie miałem takiego problemu internet działał bez zarzutów, często następują takie zmiany w godzinach po południowych bądź weekendach gdy więcej osób korzysta z internetu. Zrobiło mi się to z dnia na dzień, wcześniej nic nie pobierałem. Teraz mam nowy komputer i mam na nim tylko grę w która gram (Tibia) oraz rożne programy, sterowniki. Kontaktowałem się już nie raz z dostawca, który mówi mi ze wykorzystuje całe łącze internetu mimo ze nawet nie mam odpalonej żadnej aplikacji. Watcie tez zęby to były wirusy ponieważ komputer jest nowy i czysty jak łza nie raz skanowałem. Wchodząc w monitor zasobów zauważyłem jakieś aplikacje svchost.eve które wykorzystują moje łącze internetowe, możliwe ze w tym sęk. Prosiłbym bardzo o POMOC !