User Tag List

Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 513141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 281 do 300 z 320

Wątek: Pomagamy w wyborze smartphonea

  1. #281
    Nowicjusz nowitsky's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    iPhone: Dobry i drogi, iOS - dla mnie duży +
    Samsung: Aparat dobry i chyba tyle mi się w nim podoba
    Xiaomi: Dobry, tani, ładny
    Sony: Dużo osób oddaje po chwili na gwarancje bo coś się pierdoli, chyba że starsze wersje tak do Xperia Z3


  2. #282
    Gaduła Octavious's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Miasto
    Krosno
    Posty
    185
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    samsung s6 edge czy iphone 6s

    warto zaznaczyć, że od 5 lat korzystałem tylko z iphone i trochę boje się, że ciężko będzie się przyzwyczaić do androida.

    I jeszcze jedno zapytanie, czy jesli zdecyduje się jednak na samsunga to mogę jakoś to wszystko co mam na icloud i tych wszystkich aplowskich aplikacjach przerzucić na samsunga ?

  3. #283
    Nowicjusz nowitsky's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Octavious
    polecam iphona 6s, nie polecam tego samsunga. szczerze mówiąc to wolałbym iphona 6s nawet od samsunga s7 edge.
    ja wziąłem iphona a kolega z pokoju obok samsunga, iphone 100x lepszy jak dla mnie, samsung tylko aparat lepszy.

    możesz zalogować sięna iCloud na stronce i sobie wszystko sciągnąć na kompa a potem przerzucić manualnie na samsunga.

  4. #284
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 263
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jak narazie już jak na mnie spory czas redmi 3s pro się sprawdza bardzo fajnie

    no i te baterie 4000mAh :3
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  5. #285
    VIP Bleyn's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Miasto
    /tpto 81 714 7
    Posty
    471
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ponad pół roku posiadam Iphone Se i jestem z niego zadowolony, lecz z początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony co do telefonów tej firmy. Najlepszym sposobem na sprawdzenie, czy warto jest po prostu zakupienie któregoś modelu firmy Apple. Nie ma gwarancji, że każdy będzie zadowolony z systemu oraz specyfikacji technicznych, które oferuje owa firma, lecz myślę, iż warto spróbować. W razie pytań piszcie na pw lub gg.

  6. #286
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Posty
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Siemka, posiadałem już Xiaomi redmi note 2, teraz posiadam redmi note 3s. Myślę o zmianie na redmi note 4, ktoś może posiada? Jak wrażenia?

  7. #287
    Expert Blood Raven's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Czerwieńsk/Zielona Góra
    Posty
    414
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Iphone 6s zdecydowanie, w życiu nie wrócę do androida

  8. #288
    Gaduła Novi's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    140
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Siemanko. Mam Huaweia p8 lite, ale nosze się z zamiarem wymiany go na coś mocniejszego.

    Powiem na starcie na czym mi zalezy:
    Co najmniej 2gb ramu, a najlepiej 3.
    PORZADNA BATERIA
    Wyswietlacz 4,5 - MAX 5'

    Co sadzicie o Xiaomi Redmi 4x?
    Dawajcie propozycje. Na starcie powiem za Iphony i najnowsze modele samsungow podziekuje.
    Novi 1-...

  9. #289
    Gaduła Colinovsky's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Novi
    Sam sie przymierzam do zmiany fona i też myślałem o Xiaomi, ale ten Redmi 4X siedzi na dość przestarzałym snapdragonie, dlatego mimo że ma chyba 8 rdzeni i 3/4 GB RAMu, to nie jest to jeden z wydajniejszych smartfonów. Zależy ile chcesz wydać.

    Ja się zastanawiałem nad Mi5, którą można znaleźć już za 1000zł na allegro (a jeszcze taniej jak sie nie boisz zamawiać z chin, ale to ryzyko), ale niestety telefon też ma wady, między innymi padające płyty główne (ponoć to losowe, naprawiają na gwarancji, ale z tym też są problemy, jako że Xiaomi nie jest zbyt popularne w Polsce i raczej nie kupimy telefonu z gwarancją producenta, bo za to sobie liczą dodatkowe kilkaset złoty).

    Także wszystko zależy od tego, ile chcesz wydać. Możesz sobie popatrzeć na tą Mi5-tkę, bardzo ciekawy telefon, za kwotę około 1000-1200 na pewno nic lepszego nie dostaniesz. A jeśli chcesz wydać mniej, to chyba Redmi też nie są najgorszym wyjściem.

    @Aziel
    No masz racje, nie przestarzałe, a budżetowe. Myślałem, że wydają kolejne serie z kolejnymi latami, a jednak ich numerologia jest nieco inna niż np. u Nvidii. Masz racje.
    Ostatnio edytowane przez Colinovsky : 11-07-2017 o 18:02

  10. #290
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Novi Zobacz post
    Siemanko. Mam Huaweia p8 lite, ale nosze się z zamiarem wymiany go na coś mocniejszego.

    Powiem na starcie na czym mi zalezy:
    Co najmniej 2gb ramu, a najlepiej 3.
    PORZADNA BATERIA
    Wyswietlacz 4,5 - MAX 5'

    Co sadzicie o Xiaomi Redmi 4x?
    Dawajcie propozycje. Na starcie powiem za Iphony i najnowsze modele samsungow podziekuje.
    Jaki budżet?

    Cytat Napisał Colinovsky Zobacz post
    @Novi
    Sam sie przymierzam do zmiany fona i też myślałem o Xiaomi, ale ten Redmi 4X siedzi na dość przestarzałym snapdragonie, dlatego mimo że ma chyba 8 rdzeni i 3/4 GB RAMu, to nie jest to jeden z wydajniejszych smartfonów. Zależy ile chcesz wydać.

    Ja się zastanawiałem nad Mi5, którą można znaleźć już za 1000zł na allegro (a jeszcze taniej jak sie nie boisz zamawiać z chin, ale to ryzyko), ale niestety telefon też ma wady, między innymi padające płyty główne (ponoć to losowe, naprawiają na gwarancji, ale z tym też są problemy, jako że Xiaomi nie jest zbyt popularne w Polsce i raczej nie kupimy telefonu z gwarancją producenta, bo za to sobie liczą dodatkowe kilkaset złoty).

    Także wszystko zależy od tego, ile chcesz wydać. Możesz sobie popatrzeć na tą Mi5-tkę, bardzo ciekawy telefon, za kwotę około 1000-1200 na pewno nic lepszego nie dostaniesz. A jeśli chcesz wydać mniej, to chyba Redmi też nie są najgorszym wyjściem.
    Kolega chyba z przyszłości, skoro dla niego snap 435 jest przestarzały Budżetowy tak, ale nie przestarzały.

    #do 1100zł
    http://allegro.pl/huawei-nova-3gb-32...852737367.html
    http://allegro.pl/honor-8-lite-dual-...875656413.html
    I Redmi 4x
    https://proline.pl/smartfon-xiaomi-r...ne-3mk-p952123
    Jak za takie pieniądze to nic tylko brać.
    Bez szkła 20zł taniej:
    https://proline.pl/xiaomi-redmi-4x-3...ybucja-p951230

    #down
    I tak coś tanio, na ali jest po 200$.
    Ostatnio edytowane przez Azielu$ : 11-07-2017 o 21:28
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  11. #291
    Gaduła Colinovsky's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4-pro...839066725.html

    A co sądzicie o tym? Na szybko wyguglałem, że Snapdragon 625 będzie lepszym rozwiązaniem od 435, w dodatku ta cena...

    Edit: niestety wysyłka z Wielkiej Brytanii... wiedziałem, że coś za tanio. :/

    @up
    To jest właśnie ciekawe, że nigdzie, nawet na chińskich stronach nie znajdziesz tego telefonu tak tanio. XD Albo ktoś się jebnął i to nie ten model, albo to jakaś grubsza sprawa. Poza tym gość ma nieciekawe komentarze na allegro.
    Ostatnio edytowane przez Colinovsky : 12-07-2017 o 15:14

  12. #292
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    615
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Siemka, poszukuję coś z androidem, który będzie godnym następcą mojego Xiaomi Redmi Note 3.
    Wymagania:
    - Jakiś w miarę ogarnięty aparat, żeby nie było tak, że kupię mikrofalówkę w telefonie.
    - Lepszy zasięg, jak w Redmi Note 3
    - Do 1000zł

    Ktoś coś?
    Może miał ktoś styczność z Xiaomi mi5? Albo innymi modelami i wie jak zasięg w nich?

  13. #293
    Zaawansowany SWAGGAFOX's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Siemka mam pytanie panowie szukam nowego telefonu z Androidem ponieważ Samsung Galaxy s7 edge znudził mi sie i zaczyna mnie irytować, ( nie myśle tutaj ani o Ihponie słyszałem różne opinie i sam fakt, że moja dziewczyna go ma i często narzeka na niego ).
    Moje Wymagania :
    -Cena do 2k
    -dobra bateria
    -dobry aparacik

    Ogólnie dużo osób chwali wszystkie nowe zabawki z Xiaomi. I zastanawiam sie nad nowym xiaomi mi 6 jakieś opinie ?

  14. #294
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    255
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak najbardziej polecam Huawei p10. Sam go mam i jestem bardzo zadowolony. Bardzo wytrzymałe szkło, brak zacinania telefonu. Wart każdego grosza. Od Samsungów odszedłem na s5, po roku czasu android non-stop się wieszał.

  15. #295
    Gaduła Colinovsky's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał SWAGGAFOX Zobacz post
    Siemka mam pytanie panowie szukam nowego telefonu z Androidem ponieważ Samsung Galaxy s7 edge znudził mi sie i zaczyna mnie irytować, ( nie myśle tutaj ani o Ihponie słyszałem różne opinie i sam fakt, że moja dziewczyna go ma i często narzeka na niego ).
    Moje Wymagania :
    -Cena do 2k
    -dobra bateria
    -dobry aparacik

    Ogólnie dużo osób chwali wszystkie nowe zabawki z Xiaomi. I zastanawiam sie nad nowym xiaomi mi 6 jakieś opinie ?
    O Xiaomi najwięcej przeczytasz na forum MIUI Polska. Mogę Ci powiedzieć, że jeśli chodzi o sam system, to lepszego na pewno nie znajdziesz. Nakładka miui chodzi pięknie i jest aktualizowana co tydzień. W dodatku Mi6 to flagowiec, czyli rywal między innymi najnowszego samsunga czy innych telefonów kosztujących w okolicach 3500zł. Samego Mi6 można spokojnie do 2000zł kupić. Odpowiedź jest chyba prosta. Wadą jest na pewno brak mini-jacka... nie rozumiem czemu to zrobili, ale cóż poradzić...

  16. #296
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daburian Zobacz post
    Jak najbardziej polecam Huawei p10. Sam go mam i jestem bardzo zadowolony. Bardzo wytrzymałe szkło, brak zacinania telefonu. Wart każdego grosza. Od Samsungów odszedłem na s5, po roku czasu android non-stop się wieszał.
    Też mam p10 i jestem zadowolony, każdy odradzał mi firme Huawei, ale jakoś straty nadrabia p10, jeśli huawei to nie bierz wersji lite, pozdrawiam.

  17. #297
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    LA
    Posty
    774
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Miałem Z3 compact, aktualnie mam Z5 compact i osobiście odradzam, wszystko fajnie, pięknie, ale to w jak ekspresowym tempie się te telefony przegrzewają to przechodzi ludzkie pojęcie.

  18. #298
    Łowca postów Sunarrem's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    190
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Iphon x 256
    Czy samsung s8 edge

    Prosze mi bez zadnych xiaomi itd.

  19. #299
    Nabijacz postów Delorian17's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    515
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie ma czegoś takiego jak samsung edge 8, jest tylko s8 lub s8+. Od kilku dni posiadam s8+ i zdecydowanie polecam. Dobry aparat, bateria też dosyć długo jak na smartphona trzyma.

  20. #300
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    100
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sunarrem Zobacz post
    Iphon x 256
    Czy samsung s8 edge

    Prosze mi bez zadnych xiaomi itd.
    To zależy. Wymieniłeś dwa skrajnie różniące się modele. Generalnie użytkowników smartfonów można podzielić na dwie grupy:
    Iphone
    Inny phone

    Odpowiedz sobie sam czy chcesz korzystać z systemu apple, czy może masz inne urządzenia które będą kompatybilne z IOS. Wiele czynników stoi za wyborem między iphone a telefonem na androidzie.

    @ja od kilku lat używam różnych iphone i na żadnego androida już na pewno nie wrócę

Podobne wątki

  1. Pomoc w Wyborze ;)
    By Li$ek Von Lid3n in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 03-11-2010, 21:12
  2. Pomoc w wyborze PC?
    By Ilu in forum Sprzęt komputerowy i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 12-06-2010, 11:35
  3. Pomagamy Mortiisowi !! ;p
    By Daroo in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 13-07-2007, 10:31

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •