Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2020, 19:24   #7
Tiki Tenii
Łowca postów

Tiki Tenii's Avatar

Miasto: w domu mieszkam
Mentioned: 10 Post(s)
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ero Senin Zobacz post
Jestem przeciw. Przez takie zabawy Pvp 5k lvlami główny serwer APO zacznie znowu tracić graczy
Dostęp powinno mieć tylko kilka osób przez kilka dni .

Jestem na tak.
Powinny to być osoby które bez problemu mogą dodać nagranie swojego pova (bo przecież nikt nie ma nic do ukrycia ).

#Edit
Ostatnio myślałem żeby zmniejszyć zasięg uw dla rp na 3sqm. Co wy na to?

Ostatnio edytowane przez Tiki Tenii : 11-05-2020 o 19:46
Tiki Tenii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem