Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2020, 10:44   #10
Colinovsky
Gaduła

Colinovsky's Avatar

Mentioned: 1 Post(s)
Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !
Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Squid Zobacz post
Ja jestem w tej chwili na nie, ponieważ jeszcze zajdą zmiany które mogą zmienić balans. To na co testować obecnie?
To prosta akcja. Jak będą takie zmiany, wprowadźcie je pierw na test serwer i udostępnijcie graczom na np. tydzień do zabawy. Potem każdy się wypowie co i jak, będziecie znali opinię przed wprowadzeniem na główny serwer. Ja się nie znam, ale chyba tak to powinno działać.
Colinovsky jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem