Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2020, 15:11   #13
xSobi
Nowicjusz

xSobi's Avatar

Miasto: Krapkowice
Mentioned: 2 Post(s)
xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!xSobi pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Domyślnie

Jak sama nazwa wskazuje TEST SERVER. Wydaje mi się że skoro to test server powinni zaproponować graczom żeby sprawdzić zmiany w pvp czy też inne.
Taka wersja beta, kto będzie chciał może się zapisać i testować.
Wiadomo co za tym idzie, wykrywanie błędów, pisanie raportów itd.
Chyba nie trzeba tłumaczyć jak działa Beta
Takie jest moje zdanie. Więc jestem na TAK.