Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2020, 13:05   #16
Tiki Tenii
Łowca postów

Tiki Tenii's Avatar

Miasto: w domu mieszkam
Mentioned: 10 Post(s)
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
Na apo w tej chwili jest idealny balans, każda profesja robi to do czego została stworzona. Rp zawsze był lepszy od ek w pvp, ale nie mógł blokować a sorc zawsze bić więcej ale nie mógł leczyć...
co do eka i rp:
Cytat:
Cytat:
Napisał rumun Zobacz post
Co Ty chłopie piszesz, w ostatnim czasie grałem wszystkimi profesjami i ek to kozak, może jest trochę nudny, ale bijesz nim co chcesz, zarabiasz na czym chcesz, na blesy za dużo nie wydajesz.
Cytat:
Napisał Tiki Tenii Zobacz post
Podaj mi moba, którego bloknę ja Darkiem, a nie bloknie go zarex .

co do ms:
Cytat:
(obecnie) Topowy ek i ms bijący fale na ank - XD. Dobrze wiecie, że uh z hota ale i tak nic z tym nie możecie zrobić bo "szybka ręka". Druid będzie totalnie bezużyteczny.
Tak jakby ed na sterydach.
Ogólnie to wczoraj byłem w niezłym szoku jak 4.5k ms sam bił fale na ank od 4050lvla. Nie na ringu i jajach, po prostu stał sobie z nimi i je napierdalał. .
Bonzo - jeden z wielu mobów który bije głównie z czarów %. Porównaj sobie ile czasu będzie go bił solo: ek, a ile czasu ms.

Cytat:
Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
(Jeśli chcecie już coś osłabić to krytyk z uw, więcej bym nie ruszał)
Cytat:
Ostatnio myślałem żeby zmniejszyć zasięg uw dla rp na 3sqm. Co wy na to?

#topic
Tak jak wyżej napisał Adam, gracze mają więcej czasu na zabawę w testowanie.
Nowe respy dla h lvli mogą sprawdzać gracze. Nie muszą mieć szczegółowych informacji gdzie jest resp, co potrzeba żeby się tam dostać itd.. Znacznie szybciej sprawdzą to 4 osoby z różnymi profesjami, które są nastawione tylko na wyłapanie błędów i ogarnięcie balansu respa.
Tiki Tenii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem