User Tag List

Strona 1 z 30 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 596

Wątek: Ekipa MyWyOni

  1. #1
    Łowca postów Damballa's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    251
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Ekipa MyWyOni


    Witamy..
    Chcemy wam zaprezentować naszą gildie na rooku.

    ZERKNIJ W SPOILER

     Click to show spoiler



    Gildia posiada grupę discord gdzie jest udostępniane każde info o bossach i różnych wydarzeniach.















    W imieniu MyWyOni pozdrawiam wszystkich serdecznie.
    Ciąg dalszy nastąpi....
    Ostatnio edytowane przez Damballa : 10-11-2020 o 15:17
    Ripplex ->2958 - ...
    Kapitan Hasz -> 1253 - 2831
    Damballa ->
    4577 - 4962

    ...

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mała ekipa, ale widzę, że zgrana. Gratulacje.

  3. #3
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2020
    Miasto
    City
    Posty
    36
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gratuluje dla całej ekipy
    Nie długo coś ode mnie.

  4. #4
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 506
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To ja byłem tym sumem z tobą w gildi i nawet nie wiedziałem xd




    #no co, powodzenia

  5. #5
    Guru!
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    943
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rozumiem, że to kolejny twór, który gromadzi ludzi, których nie chcą w moherach? XD

  6. #6
    Łowca postów Sunarrem's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    190
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Lagga v3
    Rozumiem, że to kolejny twór, który gromadzi ludzi, których nie chcą w moherach? XD


    A czy ktos nie mogl stworzyc quild? I zaprosic graczy ,ktorzy by zechcieli z nimi grac?? Czy kazdy musi byc w moherach?? Czy to musi byc jedyna quild na rooku do ktorej trzeba wstapic? Chcieli grac i tworzyc quildie z nimi to ja tworza , czy to cos zlego??. Oczywiscie bez spiny, niechce tutaj zasmiecac takimi postami ich tematu. Bo napewno tego niechca

    #t
    Gratulacje . Fajnie ze powstala nowa inna quild , ktora jest aktywna i dobrze sie wam razem gra. Wytrwalosci wam zycze.

    Pozdrawiam

  7. #7
    Zaawansowany Kiritsugu's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sunarrem Zobacz post
    Gratulacje . Fajnie ze powstala nowa inna quild , ktora jest aktywna i dobrze sie wam razem gra. Wytrwalosci wam zycze.

    Pozdrawiam
    Mała konkurencja dla Moherowych, ale co tam.
    Liczy się zabawa niż ilość osób w gildii.

    #t
    Gratuluję Wam i życzę udanych łowów na Tutanhamonie wraz z Ahmedowymi.

  8. #8
    Gaduła Belmondo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Miasto
    twoj stary najebany
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kiritsugu Zobacz post
    Mała konkurencja dla Moherowych, ale co tam.
    Liczy się zabawa niż ilość osób w gildii.

    #t
    Gratuluję Wam i życzę udanych łowów na Tutanhamonie wraz z Ahmedowymi.

    NO TO NIEZLA KONKURENCJA XDXD

    Nie gratuluje

  9. #9
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belmondo Zobacz post
    NO TO NIEZLA KONKURENCJA XDXD

    Nie gratuluje
    Lepiej miec garstke fajnych ludzi niz siedziec w gildii zlodzieji oszustow i materialistami
    A konkurencja z wasz zadna, każdy tam chce dobrze tylko dla siebie a nie o to w gildii chodzi czyż nie?

    #t
    Gratulacje panowie niedługo coś ode mnie!
    Ostatnio edytowane przez Master Lucas ban : 17-06-2020 o 10:56

  10. #10
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jun 2020
    Miasto
    Bielsko Biała
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Atak klonów!!




  11. #11
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    143
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Master Lucas ban Zobacz post
    Lepiej miec garstke fajnych ludzi niz siedziec w gildii zlodzieji oszustow i materialistami
    A konkurencja z wasz zadna, każdy tam chce dobrze tylko dla siebie a nie o to w gildii chodzi czyż nie?

    #t
    Gratulacje panowie niedługo coś ode mnie!
    Poniosly Cie emocje chlopaczku, ale rozumiem, ze te bajki co wypisujesz na temat zlodziejstwa i innego typu rzeczy jest spowodowane tym, ze zostales WYRZUCONY Z TEJ GILDII. Nie chce tu tez bardziej zaglebiac sie w temat kiedy biegales po bossach z tymi "zlodziejami, materialistami" bo sam wiesz jaka jest prawda, i jak byles odbierany przez 97% osob, chciales za duzo a jak zwykle kazdy Ci pokazal gdzie jest Twoje miejsce.

    temat
    Super chlopaki, bawcie sie nie padajacie tyle, Damballa znalazl w koncu swoje miejsce na serverze, powodzenia


    Cytat Napisał Master Lucas ban Zobacz post
    Co do złodziejstwa Widac malo wiesz to nie zabieraj glosu jak nie jestes w temacie wyrzucony zostałem wszyscy dobrze wiemy za co i to nie jest tajemnica bo wyrzucony zostalem za powiedzenie prawdy na temat kilku osób i za danie sobie vice na main

    Akurat Ty jestes ostatnia osoba ktora moze pokazywac mi "gdzie moje miejsce" bez pozdrowień..

    PS. Jak mozesz nie zasmiecaj tego tematu swoim zalem
    Młody, na pewno wiem wiecej niz Ty, jestes zbyt glupi i niedojrzaly jeszcze zeby pojac niektore fakty . Nie bede ci tutaj wypominal lizania dupska, obrazania wszystkich po kolei, moglbym sporo pokazac, ale po co? sami wiemy jaka jest prawda. Przechodzac do kwestii ustawiania, zawsze mialem Cie jako pieska Tobie sie to podobalo nie ukryjesz tego ale jak napsialem wyzej niektorych rzeczy nie rozumiesz, albo nie chcesz zrozumiec, jestes durniem


    Cytat Napisał Cassius Clay Zobacz post
    Dobrze ze ty jestes taki ogarniety i dojrzaly gangsterku z Discorda, az sie ch*** do dupy chowa chociaz przez internet mozesz byc królem WYJDŹ
    #t
    Fajnie ze powstał temacik gz chłopaki niedługo ja cos dodam ��
    Dzieki, zawsze mnie podziwiales.
    Ostatnio edytowane przez Ketanol Dencabre : 18-06-2020 o 10:34

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Miasto
    Kraków
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Damballa, niesamowite ss'y. Pewnie wam dobrze adrenalina skoczyła przy tym ahmedzie, a po zabiciu wszyscy razem spotkaliście się na wspólne bicie gruchy. Czekam na kolejny screen, może jak bijesz trainera?. Bez pozdrowień

  13. #13
    Nowicjusz Cassius Clay's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ketanol Dencabre Zobacz post
    Poniosly Cie emocje chlopaczku, ale rozumiem, ze te bajki co wypisujesz na temat zlodziejstwa i innego typu rzeczy jest spowodowane tym, ze zostales WYRZUCONY Z TEJ GILDII. Nie chce tu tez bardziej zaglebiac sie w temat kiedy biegales po bossach z tymi "zlodziejami, materialistami" bo sam wiesz jaka jest prawda, i jak byles odbierany przez 97% osob, chciales za duzo a jak zwykle kazdy Ci pokazal gdzie jest Twoje miejsce.

    temat
    Super chlopaki, bawcie sie nie padajacie tyle, Damballa znalazl w koncu swoje miejsce na serverze, powodzenia




    Młody, na pewno wiem wiecej niz Ty, jestes zbyt glupi i niedojrzaly jeszcze zeby pojac niektore fakty . Nie bede ci tutaj wypominal lizania dupska, obrazania wszystkich po kolei, moglbym sporo pokazac, ale po co? sami wiemy jaka jest prawda. Przechodzac do kwestii ustawiania, zawsze mialem Cie jako pieska Tobie sie to podobalo nie ukryjesz tego ale jak napsialem wyzej niektorych rzeczy nie rozumiesz, albo nie chcesz zrozumiec, jestes durniem
    Dobrze ze ty jestes taki ogarniety i dojrzaly gangsterku z Discorda, az sie ch*** do dupy chowa chociaz przez internet mozesz byc królem WYJDŹ
    #t
    Fajnie ze powstał temacik gz chłopaki niedługo ja cos dodam ��
    Ostatnio edytowane przez Cassius Clay : 18-06-2020 o 00:53 Powód: Bo tak

  14. #14
    Zaawansowany Dzikusek's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Miasto
    Staszow
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wielokrotnie wspominałem, że koncentracja wszystkich osób w jednej gildii to zły stan. Dlatego cieszy mnie, że inna gildia też coś tam pyka. Brak elementu konkurencyjności w grze zabija ją jak i ekonomie rookgardu Pozdrawiam
    Wored here

  15. #15
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 506
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dzikusek Zobacz post
    Wielokrotnie wspominałem, że koncentracja wszystkich osób w jednej gildii to zły stan. Dlatego cieszy mnie, że inna gildia też coś tam pyka. Brak elementu konkurencyjności w grze zabija ją jak i ekonomie rookgardu Pozdrawiam

    Na apo już dawno nie ma rywalizacji, ale to nie wina graczy czy gildi tylko ewidentnie administracji. Rywalizacja na apo w tej chwili to jedynie kwestia tego kto wbije wiekszy lv. Dlaczego nie można wbijać komuś na respa? Przecież to element gry, masz wyższy poziom lub jesteś sprytniejszy wiec przejmujesz resp, następna sprawa te bosy, nie może być tak, ze jedna gildia siedzi na czymś przez cały dzień nie dopuszczając reszty pod groźbą bana. Jeśli tak liczna grupa ludzi nie potrafilaby zabic potworami jednego gościa to znaczy ze to same leszcze. Na chłopski przy tak dużym spadku ilość zalogowanych regulamin powinien być luźniejszy a nie zaostrzony wedle własnego uznania. Nie rozumiem także poparcia dla tego systemu podpierdalania się nawzajem, administracja wgl nie powinna brać jakichkolwiek filmików od graczy jako „dowod przestępstwa” , chyba ze w przypadku kradzieży itd...




    #t gratulacje

  16. #16
    Gaduła Kamilosek55's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Miasto
    Kozienice
    Posty
    134
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    co tu się wyprawia WOW Gratulacje

  17. #17
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Posty
    15
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pozdro dla całej gildii MyWyOni!






    Będę miał chwilę to coś więcej podrzucę
    Ostatnio edytowane przez Raoul Duke : 19-06-2020 o 14:19

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Posty
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Master Lucas ban Zobacz post
    Lepiej miec garstke fajnych ludzi niz siedziec w gildii zlodzieji oszustow i materialistami
    No to nieźle zabłysnąłeś, nawet z twoją ortografią jest ciężko. Nazywasz nas materialistami, a nie będę pisał z was i nie będę pisał przykładami - kto kupuje uc'ki, części ekwipunku za realną kasę. Tyle możliwości z takimi levelami macie, a nie umiecie przyzwoicie zarobić. Na temat złodziejstwa i oszustw nie skomentuje, masz od tego http://www.forum.toproste.pl/forumdisplay.php?f=49. Szkoda, że nie ma ostrzeżeń za bycie dzbanem.

    #t:
    Gratulacje, idźcie w sukces. Oby wam PLN nie zabrakło.

    @Gepard Retardieu:
    Polecam Tobie nauczyć czytać ze zrozumieniem. Udowadniać że 'my' nie jesteśmy materialistami, a pisanie o hipokryzji tych osadników to całkiem inne pojęcia. Należy Ci się Tobie te ostrzeżenie za bycie ekstremalnym dzbanem.
    Ostatnio edytowane przez Janusz Nosacz : 04-07-2020 o 15:01

  19. #19
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2020
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janusz Nosacz Zobacz post
    No to nieźle zabłysnąłeś, nawet z twoją ortografią jest ciężko. Nazywasz nas materialistami, a nie będę pisał z was i nie będę pisał przykładami - kto kupuje uc'ki, części ekwipunku za realną kasę. Tyle możliwości z takimi levelami macie, a nie umiecie przyzwoicie zarobić. Na temat złodziejstwa i oszustw nie skomentuje, masz od tego http://www.forum.toproste.pl/forumdisplay.php?f=49. Szkoda, że nie ma ostrzeżeń za bycie dzbanem.

    #t:
    Gratulacje, idźcie w sukces. Oby wam PLN nie zabrakło.
    Kolega nie rozumiem twojej spiny, zarabiaja pracuja to moga robic zakupy na allegro, jezeli ktos sprzedaje, po co maja sie trudzic w loceniu tej kasy itd, jezeli moga kupic.... i bie musza sie bawic w zdobywanie tej kasy z gry.

    Pozdrawiam

    #T
    Gratulacje , do przodu. Zakupy na allegro mile widziane, bo przeciez na to pracujecie, a wydawac mozecie kase na co macie ochote.

  20. #20
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2020
    Miasto
    City
    Posty
    36
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie








    Gratuluję wszystkim i lecimy dalej

Podobne wątki

  1. Ekipa z Sanoka vS Ekipa Darka
    By ..:Too Get:.. in forum Prezentacje Filmików
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 13-01-2014, 19:55
  2. Ekipa shq
    By Domcio666 in forum Questy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 01-08-2010, 13:03

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •