User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 19 z 19

Wątek: Pirate Quest - Aktualizacja

  1. #1
    * Never Give Up * Ektoplazma's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    128
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Pirate Quest - Aktualizacja

    Pirate Quest
    Nagroda

    Annihilator Token
    Przepustka na Annihilator III Quest
    Powiązane misje !quest
    Kapitan Hash
     Click to show spoiler


    • Gracz: hi
    • Captain Hash: Witaj! Co Cie do mnie sprowadza?
    • Gracz: wyspa
    • Captain Hash: Noo.. jest taka wyspa piratow. Boje sie tam plywac. A co, chcesz sie tam dostac?
    • Gracz: tak
    • Captain Hash: No ale to daleka droga... Straszna droga. Piraci sa nieobliczalni. Moge ci pomoc, ale jesli naprawde chcesz tam doplynac, bedziesz musial mi to ulatwic.. zgadzasz sie?
    • Gracz: tak
    • Captain Hash: Gdzies w jakiejs dzungli mieszka podroznik Triad. Sprzedaje pewne roslinki, dzieki ktorym podroz wydaje sie krotsza, a ja przestaje sie bac. Przynies mi dwadziescia sztuk.. mysle ze starczy na cala podroz, a moze i kilka podrozy... Lepiej wez tez kilka dla siebie. Moze sie przydac!

    Npc Triad
    Droga bez teleportu
     Click to show spoiler



    Droga przez teleport
     Click to show spoiler


    • Gracz: hi
    • Triad: Siema. Po co mi przeszkadzasz?
    • Gracz: roslinki
    • Triad: CO? Ja NIC NIE SPRZEDAJE?! Kto Ci powiedzial ze mam jakies roslinki?!
    • Gracz: Hash
    • Triad: Aaaah.. to co innego. No ale splukany jestem. Przychodza jakies dzikusy, kupuja wszystko co mam i placa jak za zloto. Spytaj ich, moze oni maja. Kreca sie wszedzie, w kazdej dzungli!
    To właśnie z nich możemy zdobyć

    Dried Cannabis
    Potrzebujemy ich przynajmniej 24 jeśli nie mamy czasu na godzinny rejs..

    Niezbedne przedmioty

    Wygląd Nazwa Skad zdobyc
    344 Scarab Coin
    .
    Pick
    Shovel
    130+100*White Pirate Pearl
    63 misja Ahmeda
    200 Wheat
    300 Orange
    Zebrać z drzewek
    11 Big Black Pirate Pearl
    *20 Vial of Soul Mixture

    Misja z Flagami
    Wygląd Nazwa Skad zdobyc
    Manafluid
    Magic Blood
    Kupic od graczy lub zdobyć z Devil / Master Atom'a
    Vial of Blood
    Użyć pustej fiolki na ciele potwora
    White Blood
    Vial of Rum
    Vial of Beer
    Vial of Poisoning Pigment
    Vial of Urine
    Vial of Mud
    Użyć pustej fiolki na ziemi
    Vial of Brown Oil


    "Kotwica w górę majtku"
    Misja 1
    Zdobycie 100 White Pirate Pearl
    Gracz: hi
    Daron: Witaj! Nie wierze, ze w koncu widze tu zwyklego czlowieka. Przyjechales tutaj pomagac piratom?
    Gracz: nie
    Daron: To bardzo dobrze. Nienawidze ich. Ci bezlitosni bandyci zniszczyli moj statek.. daawno temu. Wtedy postanowilem, ze znajde prace na ich wyspie i zrobie wszysto co moge, zeby ich zniszczyc. Chcesz mi pomoc?
    Gracz: tak
    Daron: Zanim powiem Ci o kilku moich tajemnicach, musisz pokazac, ze moge Ci ufac. Idz przyjacielu, zwiedzaj wyspe piratow zabijajac ich. Gubia oni perly skradzione z mojego statku. Przynies mi sto bialych perel piratow!

     Click to show spoiler


    Misja 2
    Zdobycie 200 Wheat
    Gracz: hi
    Daron: Witaj przyjacielu! Czy masz sto moich perel, ktore piraci juz nazwali PERLAMI PIRATOW!?
    Gracz: tak
    Daron: Swietnie! Dziekuje. Niestety.. skonczyl mi sie rum, piraci sa coraz bardziej zdenerwowani i mysla nad wygnaniem mnie z wyspy. Jesli nie zdobede kolejnej dostawy - moj plan sie nie powiedzie. Pirat Mala zawsze zalatwial mi rum. Porozmawiaj z nim, znajdziesz go w porcie we wschodniej czesci wyspy!
     Click to show spoiler

    Gracz: hi
    Mala: Po co tu przyszedles?
    Gracz: rum
    Mala: Mam duzo rumu. Ale nie na sprzedaz.. potrzebujesz dla siebie? czy dla kogo?
    Gracz: Daron
    Mala: On zawsze bierze ode mnie rum! Pff! Dobre czasy sie skonczyly! Co ja mam pic? Dam mu tyle rumu, ze sobie nie wyobrazasz, jak zalatwisz mi taki nowy, cudowny specjal... chcesz mi pomoc? wtedy ja pomoge tobie.
    Gracz: tak
    Mala: Odkrylem ostatnio, ze ludzie poza wyspa maja nowy, cudowny alkohol. Nazywa sie whisky. Tworzy sie go tak samo jak rum, tylko ze zboza. Przynies mi 200 sztuk zboza, a doniose Daronowi caly moj rum!
    Gracz: hi
    Mala: Czy masz dla mnie zboze?! 200 sztuk!
    Gracz: tak
    Mala: Dzieki! Do Darona za moment dotrze moj transport z rumem. Milego picia!
     Click to show spoiler


    Misja 3
    Picie Rum'u
    Gracz: hi
    Daron: Transport dotarl. Dziekuje! Teraz musisz sie ze mna napic. Zgoda?!
    Gracz: tak
    Daron: Masz! Oto Twoj rum! Jest jedna zasada! Rum mozesz pic TYLKO w moim barze, nigdzie indziej! Wypij ze mna. Wtedy porozmawiamy dalej! Mow jak sie skonczy, dostaniesz wiecej!
     Click to show spoiler


    Misja 4
    Zagadka
    Gracz: hi
    Daron: Mysle, ze moge Ci powiedziec, co odkrylem. Udalo mi sie dotrzec do zagadki piratow. Niestety nie umiem jej rozwiazac. Zaprowadze Cie w miejsce, gdzie znalazlem tresc zagadki. Moze Tobie sie uda. Jestes gotow?
    Gracz: tak
    Daron:
    2N 4E 1S 10E 2N 16E 3N 8E 9N 29E 3S 26E 5N 2E 7N 2W 2N 4W 2N 2W 12N 5E 9N 2W 2N 4W 3N 3W 1N 2W 5S 2W 1S 2W 1S 4W 2N 2W 1N 3W 5S 3W=X
    Zagadka nawiązuje do kierunków geograficznych.Liczba oznacza ilość sqm do przejścia, a litera kierunek geograficzny...
     Click to show spoiler


    Misja 5
    Zabicie 3 pirackich oficerów
    Gracz: hi
    Daron: Przychodzisz jakos dziwnie zadowolony.. czyzby udalo Ci sie rozwiazac zagadke?
    Gracz: tak
    Daron: Zagadka prowadzila do jakiegos miejsca. To juz wczesniej udalo mi sie odkryc. Znalazles jakis przedmiot?
    Gracz: tak
    Daron: Jak sie ten przedmiot nazywa?
    Gracz: pirate officer key
    Daron: Wspaniale! Dzieki temu kluczowi dostaniesz sie do sypialni niedaleko mojej tawerny. Znajdz je, a nastepnie zabij trzech pirackich oficerow! Jednak pamietaj, oficerowie sa bardzo zajeci i rzadko leza w swoich lozkach. Bedziesz musial poczekac, moze na ktoregos trafisz.
     Click to show spoiler


    Misja 6
    Spalenie Tawerny
    Gracz: hi
    Daron: Gratuluje! Udalo Ci sie zabic oficerow. A teraz mam do Ciebie kolejna prosbe. Doszly mnie sluchy, ze mala, opuszczona tawerna w pustynnej czesci wyspy wznawia dzialalnosc...
    Taniej maja, a ja zbankrutuje. Spal ja, zrob to dla mnie. Moj rum moze Ci sie przydac, tym bardziej ze mamy dzisiaj upalny dzien.
     Click to show spoiler


    Misja 7
    Dostarczyć 300 pomarańczy
    Gracz: hi
    Daron: Dzieki! Teraz mam duze szanse bardzo dobrze rozwinac moja tawerne. Wpadlem tez na nowy pomysl - bede sprzedawal soki. Ostatnio odkrylem, ze pomagaja one na rozne choroby popularne wsrod piratow.. Wiec te smiecie beda placic mi jak za zloto! Przynies mi 300 pomaranczy! Bardzo mi sie przydaja!
    Gracz: hi
    Daron: Przyniosles mi 300 pomaranczy?!
    Gracz: tak
    Daron: Dzieki! Przyjdz do mnie, jak bedziesz zainteresowany zrobieniem kolejnych zadan!
    Misja 8
    Npc Kian
    Gracz: hi
    Daron: Przyjacielu, wiem juz, ze moge Ci ufac. Dlatego tez powiedziale mojemu przyjacielowi Kianowi, zeby pomogl Ci przygotowac sie do walki z piratami. Znajdz Kiana na wyspie. Mozesz sie od niego bardzo wiele nauczyc.
    A i mnie czasem odwiedzaj.
     Click to show spoiler


    Misja 9

    Zabijanie piratów!
    Gracz:hi
    Kian: Witaj! Daron mi bardzo duzo o Tobie opowiadal. Ciesze sie, ze w koncu moge Cie poznac. Chce Cie przygotowac do stalej, regularnej walki z piratami. Jestes gotow?
    Gracz: tak
    Kian: Tak wiec na poczatek proste zadanie. Trzeba zmniejszyc liczebnosc piratow, najprostszym sposobem bedzie zabijanie dopiero co uczacych sie tego rzemiosla. Idz i zabij trzystu pirackich rekrutow!
     Click to show spoiler


    Gracz:hi
    Kian: Swietnie! Teraz przed Toba nieco trudniejsze zadanie! Idz i zabij 400 piratow szablistow!
     Click to show spoiler


    Gracz:hi
    Kian: Wspaniale! Udalo Ci sie! Teraz przed Toba moje ostatnie zadanie przygotowawcze! Zabij 150 piratow pearlmasterow!
     Click to show spoiler


    Misja 10

    Arena
    Gracz: hi
    Daron: Widze, ze udalo Ci sie przejsc przez szkolenie Kiana. Teraz przed Toba ostateczny test, po wykonaniu ktorego uzyskasz dostep do podziemii lewej czesci wyspy. Jestes gotow?
    Gracz: tak
    Daron: Idz do NPC Mala, za oplata pozwoli Ci on skorzystac z jednej z jego lodek. Doplyniesz na wyspe, na ktorej bedziesz musial zabic pewnego pirata udowadniajac, ze jestes gotowy, aby walczyc z wieksza ich iloscia! Spytaj go o podroz!
     Click to show spoiler


    Gracz: hi
    Mala: Po co tu przyszedles?
    Gracz: podroz
    Mala: Moge wypozyczyc ci jedna z moich lodek za skromne 500 crystal coins. Jestes gotow?
    Gracz: tak
    Mala: Podejdz do jednej z lodek, rozwin zagiel i plyn!
     Click to show spoiler


    Misja 11
    Podziemia
    Gracz: hi
    Daron: Mysle, ze jestes gotow, aby dostac sie do podziemi zachodniej czesci wyspy piratow! Znajdz wejscie. Podziemia sa podzielone na dwie czesci, dostep do czesci polnocnej posiadzie kazdy z poziomem wiekszym niz 800. Aby dostac sie do czesci poludniowej, musisz miec wykonane co najmniej 20 misji questowych uruchamianych komenda !quest!
    Daron: Gdy znajdziesz wejscie do podziemii, wroc do mnie!
     Click to show spoiler


    Misja 12
    Zniszczenie Flag
    Gracz: hi
    Daron: Teraz czeka Cie dluga misja. Bedziesz musial zniszczyc flagi duchow wladcow piratow. Jest ich 10, sa ukryte wewnatrz podziemii. Nie da sie ich zniszczyc w sposob fizyczny, flaga zostanie zniszczona tylko poprzez wylanie na nia okreslonych cieczy. Flagi te sa polaczone - w momencie zniszczenia jednej dana ciecza, cala reszta uodparnia sie na nia.
    Daron: Pomocne informacje znajdziesz w pradawnej ksiedze, ktora ukrylem dla Ciebie zaraz przy wejsciu do podziemi.

    Kolejność użytej fiolki nie ma znaczenia, tak samo wybór flagi do której wybierzemy się najpierw. Pamiętajcie tylko że na każdą flagę przypada jeden rodzaj cieczy!



    Misja 13

    Zabijanie piratów!
    Gracz: hi
    Daron: Udaj sie do Kiana!
    Gracz: hi
    Kian: Witaj. Twoim kolejnym zadaniem bedzie zabicie 700 piratow korsarzy!
     Click to show spoiler


    Gracz: hi
    Kian: Kolejnym Twoim zadaniem bedzie zabicie 1000 duchow piratow!
     Click to show spoiler


    Misja 14
    Zdobycie czarnej perły
    Gracz: hi
    Daron: Twoim kolejnym zadaniem bedzie zdobycie czarnej perly piratow. Gubia ja niektore z mocniejszych piratow, z ktorymi juz zreszta miales stycznosc. Przynies mi taka perle!

     Click to show spoiler


    Misja 15
    Wykopanie 2 ksiąg
    Gracz: hi
    Daron: Istnieja nieumarli piraci, ktorych w zaden sposob nie da sie zaatakowac. Mozna ich unieszkodliwic tylko i wylacznie posiadajac specjalna moc. Nauczyc tego moze Cie jedynie krazacy po pustyni Ankaros mag. Jednak mowi on w pradawnym jezyku, ktorego bardzo trudno sie nauczyc. Jestes zainteresowany nauczeniem sie tego jezyka?
    Gracz: tak
    Daron: Legenda glosi, ze gdzies w piaskach na wyspie piratow zakopane sa dwie ksiegi. Musisz zdobyc obie, zeby mag pomogl ci nauczyc sie specjalnego czaru: adite asha. Znajdz te ksiegi, przyda ci sie lopata. Jesli posiadziesz obie - wroc do mnie, powiem ci co dalej.
     Click to show spoiler


    Misja 16
    Nauka czaru - Adite Asha
    Gracz: hi
    Daron: Jesli znalazles obie ksiegi, udaj sie na pustynie Ankaros i znajdz bezimiennego medrca. Tylko on moze ci pomoc.
     Click to show spoiler


    Gracz: Farsio aventrire!
    Unknown Mage: Farsio marstenie. Aste magir facio la mae arte?
    Gracz: adite asha
    Unknown Mage: Mea sorte adite asha stne te. Ridiontet dae adite trinante merte? Mea stne lar LXXXIX scarabus cantieri?
    Gracz: orte
    Unknown Mage: Orte! Stne merte triniante forsantqua viretti me ora 'adite asha'! Stao martie fartio.

    NPC zabiera nam za naukę 89 Scarab Coin's
     Click to show spoiler


    Runa Niebieska
    Runa Zółta
    Knight - Paladin
    Druid - Sorcerer
    10.000 pkt many
    25.000 pkt many


    Misja 17
    Zaczarowanie 20 Immortal Pirate
    Gracz: hi
    Daron: Daron: Nie wierze przyjacielu! Do tej pory wszyscy mowili, ze Perfect jest idiota! W koncu zobaczylem, ze jestes prawdziwym geniuszem, ktory poradzil sobie z tak trudnym zadaniem. Zrob wiele tych run, bardzo Ci sie przydaja.
    A Twoim kolejnym zadaniem bedzie znalezienie 20 nieumarlych piratow i zamienienie ich w takie, ktore da sie pokonac!

    Dalej tak mówią
     Click to show spoiler


    Misja 18
    Nauka czaru - exeti per
    Gracz: hi
    Daron: Gratuluje! Udalo Ci sie ozywic nieumarlych piratow! Pamietaj, te runy beda Ci bardzo przydatne, zdobadz ich wiele. W celu walki z piratami w kolejnych podziemiach, bedziesz potrzebowal zakletych czarnych perel. Dlatego tez musisz nauczyc sie kolejnego czaru!
    Jestes gotow?
    Gracz: tak
    Daron: Slyszalem, ze piraccy rybacy znalezli jakas tajemnicza ksiege i ukryli ja w jednej ze swoich sieci. Znajdz ja.
    Pomoze Ci ona nauczyc sie kolejnego pradawnego czaru.

     Click to show spoiler


    Misja 19

    Arena
    Gracz: hi
    Daron: Udalo Ci sie! Caly czas staraj sie zaklinac perly, na pewno ci sie jeszcze przydaja. Ale o tym pozniej..
    Teraz udaj sie do Mali i wypozycz kolejna lodz. Dotrzesz na kolejna wyspe! Moze uda Ci sie zasluzyc na dostep do drugiej czesci podziemii!

     Click to show spoiler


    Gracz: hi
    Mala: Po co tu przyszedles?
    Gracz: podroz
    Mala: Moge wypozyczyc ci jedna z moich lodek za skromne 5000 crystal coins. Jestes gotow?
    Gracz: tak
    Mala: Podejdz do jednej z lodek, rozwin zagiel i plyn!

     Click to show spoiler


    Misja 20
    Zaklinanie Ołtarzy
    Gracz: hi
    Daron: Gratuluje! Jestes juz gotow, aby stanac oko w oko z potworami broniacymi wschodniej czesci podziemii.
    Znajdz wejscie. Wewnatrz czeka na Ciebie kolejna dluga misja
    -trzeba zniszczyc piratow ich wlasna bronia - zakletymi perlami.
    Przy wejsciu do podziemii znajdziesz ksiege. Uwaznie ja przeczytaj. Bedziesz wiedzial, co dalej robic.
    Wejsc do polnocnej czesci podziemii moze tylko osoba z poziomem wyzszym od 1600.
    Poludniowa czesc przeznaczona jest dla osob, ktore wykonaly co najmniej 50 misji z !quest.






    Misja 21
    Arena - Finał

    • Na ostatnią arene można wejść tylko w 3
    • Wejscie kosztuje 100 białych pirackich pereł - na cała ekipe
    • Żeby pokonać boss'a trzeba go najpierw odmienic runami - adite asha
    • Po odczarowaniu Curse zamienia się w John The Rat i zaczyna walczyć na odległość 3 sqm, wiec zachowajcie ostrożność by agro nie przeszło na reszte ekipy przy zmianie



    Mi się nie udało go wystać ale nie przeszkadza to w dodadaniu poradnika.
    Jeśli pokonacie bossa dostaniecie w nagrode Token'a
    Podziękowania dla Sir Mastah i Myterro za pomoc w misjach na flagi i ołtarze

    Ahoj Kamraci
    Ostatnio edytowane przez Ektoplazma : 03-02-2022 o 19:18

  2. #2
    Średnio zaawansowany Herato's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak zwykle dobry poradnik i lap komentarz żeby cię zachęcić byśrobil ich więcej

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak zawsze kawał dobrej roboty, do tego wszystkiego jeszcze filmy. Super robota.
    Na miejscu Administracji zapisywałbym gdzieś te poradniki, aby znowu za jakiś czas nie wygasły przez hosting.

    Moja ocena to 10/10! Czekam na więcej!

  4. #4
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poradnik 8/10!
    Dodałem go do spisu odnowionych poradników oraz dodanych.

  5. #5
    Średnio zaawansowany BadzmyPowazni's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Panowie, donejty dla Perfecta za te poradniki, bo to co robi to czapki z glow.

    Poradnik jak zawsze klasa, brawo jakby byl lepszy skrypt forum to boje sie co bys tu odje*al XD

  6. #6
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Talking

    Zajebisty poradnik 10/10
    Coś pięknego kupa roboty i poświęconego czasu dzięki wielkie za coś takiego

  7. #7
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To mi się podoba, o to chodzi! Po przeczytaniu stwierdzam, że odwaliłeś kawał dobrej roboty. Podziwiam, że Ci się chciało, ponieważ musiałeś poświęcić masę czasu. Te poradniki powinny wylądować na głównej stronie APO w zakładce poradniki, żeby za x czasu znowu nie trzeba było ich odnawiać itd.

    Pozdrawiam, Zarex.

  8. #8
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Posty
    50
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    [URL="https://youtu.be/nkoSrIZYEOw"]Te poradniki powinny wylądować na głównej stronie APO w zakładce poradniki, żeby za x czasu znowu nie trzeba było ich odnawiać itd.
    Przede wszystkim screeny powinny byc hostowane na serwerze, żeby potem znowu się nie okazało, że jakiś hosting upadł i nie ma poradnika.

    Dzięki za ten poradnik, akurat planowałem zrobić tego questa.
    Pozdro

  9. #9
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kozak poradniczek. Szacun, że Ci się chciało

  10. #10
    Średnio zaawansowany Elemele's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najładniejszy poradnik na forum.
    Łatwy do odczytu, przejrzysty.
    Wielki szacun, że masz chęci i tyle czasu na poradniki!
    11/10.
    Bella Ciao

  11. #11
    Zaawansowany Zbanowany Kowal's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co tu dużo pisać, kawał dobrej roboty. Jak dla mnie to powinieneś tylko Ty robić te poradniki i Mastah, ponieważ reszta nawet nie dorasta Wam do pięt :*

    Cytat Napisał MichaS Zobacz post
    Poradnik 8/10!
    Nie wiem czy to z zazdrości, czy cukier Ci za mocno skoczył? Możesz uzasadnić swoją ocenę? Ból du**?

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poradnik wykonany bardzo profesjonalnie, co podkreślają załączone obrazy wideo. Szacunek ze poświęciłeś wolny czas na wykonanie tak znakomitej roboty, której owoc wspomoże w wykonaniu tej piekielnie trudnej misji. Tym poradnikiem po raz kolejny udowodniłeś ze VIP trafił do odpowiedniej osoby!

    Pozdrawiam!

    Z niecierpliwością czekam na kolejny poradnik!

  13. #13
    Uzależniony rumun's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    hushushush
    Posty
    748
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Z czystym sumieniem daje 10/10
    Teraz zostało Ci chyba tylko pokazać droge do 4 skrzynki na shaman boots
    Avengo 3093-3201
    Rumun 1-1860

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2022
    Posty
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Chciałem podziekować z serca za wykonanie tego poradnika!!!


    Chyba kolejna postacią rozpocznę to zadanie z takimi świetnymi instrukcjami

  15. #15
    Zaawansowany Sir Mastah's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    75
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ahoj kamracie, bardzo dobra robota ;-)

  16. #16
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Że nawet Ci się chciało. Bardzo dobra robota.

    10/10 za chęci i za dobrą robotę
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  17. #17
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poradnik dobry 10/10, chciałbym mieć tyle czasu na takie gowna xd

  18. #18
    Nowicjusz Rijo diju's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2022
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Elegancki czytelny poradnik, oby więcej takich 11/10

  19. #19
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2020
    Miasto
    City
    Posty
    36
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poradnik jak dla mnie 10/10.
    Wszystko jasne i czytelne. Oby tak dalej

Podobne wątki

  1. Perfect Quest - Aktualizacja
    By Ektoplazma in forum Poradniki
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 31-01-2022, 14:34
  2. Santorr Quest - Aktualizacja
    By Ektoplazma in forum Poradniki
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni Post / Autor: 31-01-2022, 14:26
  3. Pirate quest
    By 1st R. Boonek in forum Questy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 15-12-2021, 07:23
  4. Pirate Quest - ostatni boss.
    By Herut in forum Questy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 08-04-2020, 18:58
  5. Aktualizacja Quest Loga
    By Czepi in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 29-01-2018, 21:21

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •