User Tag List

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 43

Wątek: Wywiad z Pampalinim by Daaron.

  1. #1
    Mastah! Daaron's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    1 151
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Wywiad z Pampalinim by Daaron.

    Daaron: A więc Piotrek, w wywiadzie z Gonzalem zdradziłeś nam troche o sobie, ja jednak chciałbym z Tobą porozmawiać na więcej tematów. Kiedy Gonzalo przeprowadzał z Tobą wywiad nie miałeś jeszcze pozycji Moderatora, tutaj nasuwa się kilka nowych dyskusji.

    Daaron: Standardowo podzielimy wywiad na 3 rozdziały. Jak łatwo się domyślić: RL życie, Gra Tibia oraz Forum APO.

    Daaron: Jakie filmy lubisz i czy jest jakiś, który nazwał byś "ulubionym"?


    Pampalini: Filmy, wszystkie, od sensacyjnych do horrorów, mam swoje 2 ulubione filmy, Transformers 1,2 oraz Adrenalina 1 i 2

    Daaron: Taak, Jason Statham w roli Cheva Cheliosa wariata rozwalającego pół miasta to na prawde warty obejrzenia film ^^. Miejmy nadzieję, że wyjdzie 3 część i również będzie zaskakująca.

    Pampalini: Oby wyszła, ten film jest genialny

    Daaron: Też tak uważam.

    Daaron: A więc chciałbym dowiedzieć się jaką lubisz muzykę, tak na początek?


    Pampalini: Muzyka, słucham wszystkiego co popadnie, od techna do hip hopu

    Daaron: Co konkretnie Ci się na prawde podoba? Jakiś utwór lub wykonawca, który przypadł Ci do gustu?

    Pampalini: Konkretnie to podoba mi się techno, lecz niedawno zacząłem słuchać Hip Hopu, a wykonawcy ? Jeżeli chodzi o techno to DJ Max Farenthide, a Hip Hop Fokus .

    Daaron: A więc Twoi fani na pewno przyjrzą się tym wykonawcom xD.

    Daaron: Jakie jest Twoje nastawienie do Metalu/rocku/punku? Jak wiesz, swego czasu na forum były osoby, które otwarcie mówiły, że nie szanują tego rodzaju muzyki i ludzi słuchających jej. Co myślisz o tych ludziach?


    Pampalini: Moje nastawienie na rock, metal/punk jest takie same jak na każdy rodzaj muzyki, a co myślę o takich osobach? że mają coś z głowami, każdy ma swój gust i słucha tego co lubi, i inni nie powinni się tym interesować.

    Daaron: Takich ludzi powinno być więcej, skoro np. Ja szanuję Hip Hop i Techno mimo, że go nie lubię to powinno być odwzajemnione.

    Daaron: No, ale dość o mnie w końcu to o Tobie chcemy porozmawiać. Są ferie, przynajmniej dla niektórych, co porabiasz w te 2 boskie tygodnie wolności od szkoły?

    Pampalini: Ciężko powiedzieć, może to się wydawać głupie ale stęskniłem się za szkołą, a co robię? Pracuję w sklepie więc to jest moje jedyne zajęcie na tych feriach.

    Daaron: Wcale nie głupie, ja także to odczuwam. A więc znalazłeś pracę, masz jakiś konkretny cel? Zbierasz na coś? Może prawo jazdy? W końcu niedługo kończysz 18 lat, a to nie jest byle co!

    Pampalini: Nie nazwał bym tego pracą, tylko praktykami które mam ze szkoły nie zbieram na nic, a co do prawa jazdy to się właśnie zastanawiam czy się na nie zapisać <śmiech>.

    Daaron: Rozumiem, na prawo jazdy jak najbardziej zachęcam się zapisać. W końcu w przyszłości jazda samochodem będzie niczym spacer po parku

    Pampalini: Jeszcze mam czas, by nad tym pomyśleć

    Daaron: W takim razie zmiana tematu. Co myślisz na temat legalizacji marihuany w Polsce?

    Pampalini: Byłaby to największa głupota ze strony tego rządu, gdyby zalegalizowali marihuane, moim zdaniem jest to nie potrzebne w naszym kraju.

    Daaron: Tu się w 100% zgadzam.

    Daaron: Czy sam kiedykolwiek próbowałeś tzw. dragów?


    Pampalini: Dragów nie, jedynie marihuanę i bardzo żałuję .

    Daaron: Mam rozumieć, że już nie palisz i nie masz zamiaru robić tego w przyszłości?

    Pampalini: Nie palę tego świństwa od Sylwestra, i jestem z tego dumny, gdyby mnie kuszono na ponowne palenie osobiście bym odmówił .

    Daaron: Mam nadzieję, że Twoja wola wygra następny pojedynek z taką prośbą.

    <przerwa jak to nazwał Pampalini na "dotlenienie mózgu" >

    Daaron: Czy posiadasz jakieś zwierzę?

    Pampalini: Tak posiadam psa (Owczarek Niemiecki).

    Daaron: Ohh uwielbiam Owczarki Niemieckie sam kiedyś miałem ;p. Jak się wabi?


    Pampalini: Roki.

    Daaron: Powiedz, lubisz swojego pupilka czy raczej jest dla Ciebie dość denerwujący?

    Pampalini: Tak lubię go, chociaż czasem mam go dosyć z tego względu że odwala mu na głowę.

    Daaron: Jak już mówimy o zwierzakach, to masz jakieś rodzeństwo ^^?

    Pampalini: Tak mam dwóch braci, starszych ode mnie .

    Daaron: Mieszkają nadal w domu czy już pozakładali rodziny i postanowili zamieszkać sami lub z dziewczynami być może żonami?

    Pampalini: Mieszka ze mną jeden brat, drugi wyprowadził się około 10 lat temu .

    Daaron: Heh, więc w domu jeszcze nie jesteś całkiem sam, jak to mówią "co dwie głowy to nie jedna" XD.

    Pampalini: Dokładnie .

    Daaron: Przejdźmy więc do rozmów na temat gry.

    Daaron: Standardowe pytanie, które może ciekawić nie jednego czytelnika: w jaki sposób, gdzie i kiedy dowiedziałeś się o tej jakże bogatej w grafikę i dźwięki w grze?


    Pampalini: Jeżeli sobie przypominam tą grę poznałem przez mojego sąsiada, który gadał mi codziennie o tej grze, więc postanowiłem zobaczyć co to jest i tak zacząłem grać, nie pamiętam dokładnie kiedy zacząłem w nią grać

    Daaron: Miałem podobną sytuację. Pochwal się co udało Ci się zdobyć w Tibii zacznijmy od początku, Twoja pierwsza postać na globalnym serwerze?

    Pampalini: Pierwszą postać jaką założyłem była na świecie Isara, wbiłem nią 25 poziom po czym padłem i straciłem psychikę do dalszego grania

    Daaron: Co masz na myśli? Presja śmierci w grze sprawiła, że nie miałeś ochoty na dalszą rozgrywkę?

    Pampalini: Mogę śmiało powiedzieć że byłem wtedy noobem, odszedłem z tej gry , lecz po jakimś czasie zacząłem w nią ponownie grać i przyzwyczajać się do śmierci swojej postaci.

    Daaron: Na każdego przychodzi czas : D. Jakie były twoje emocje gdy grałeś w Tibie? Często się denerwowałeś czy raczej Tibia była dla Ciebie sposobem na spokój i odpoczynek?

    Pampalini: Głównie przy tej grze traciłem nerwy przez innych graczy, odpoczynek też jakiś przy tym był lecz bardzo mały

    Daaron: Co myślisz na temat agresji wzbudzonej poprzez Tibię? Nie raz mówiło się o ludziach, którzy atakowali rodziców bądź nawet zabijali kolegów za skrzywdzenie wirtualnej postaci?

    Pampalini: Agresja- pierwszy stopień do piekła <śmiech> Takich ludzi trzeba leczyć, bo moim zdaniem jest to chore by zabić/pobić kogoś za zabicie postaci, która tak naprawdę nic nie znaczy w naszym życiu.

    Daaron: Czy nie uważasz, że to Tibia ma taki wpływ na ludzi?

    Pampalini: W pewnym stopniu tak, Tibia to gra w której są emocje więc tak to wpływa na ludzką psychikę.

    Daaron: Miejmy nadzieję, że ludzie będą jednak ograniczać swoje zaangażowanie w życie postaci do życia realnego ; ).

    Pampalini: Oby, lecz jest to mało prawdopodobne .

    Daaron: Opowiedz mi proszę o APO, Twoje pierwsze pojawienie się, pierwsza postać i wrażenia na polskim serwerze Tibii?

    Pampalini: Nie pamiętam dokładnie ale około 2005 roku bodajże w czasie wakacji. OTS to było dla mnie coś nowego, gdy zrobiłem swoją pierwszą postać i zabiłem swojego pierwszego rata, dziwiłem się czemu mi tak szybko lvl leci. Wrażenie było dobre z tego względu że było dość sporo kulturalnych osób z którymi było można porozmawiać bez wyzwisk. Moją pierwszą postacią był Royal Palladyn wbiłem nim 100 lvl po czym oddałem go koledze.
    Ostatnio edytowane przez Daaron : 25-02-2010 o 03:01

  2. #2
    Mastah! Daaron's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    1 151
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Daaron: Czy aktualnie grasz na APO?

    Pampalini: Nie, przygodę z apo zakończyłem w listopadzie 2008 roku.

    Daaron: A więc z tego co napisałeś wyżej na APO jesteś dłużej niż ja , czy od zawsze grałeś lub uczestniczyłeś w życiu forum pod tym nickiem?

    Pampalini: Przygodę z forum zacząłem wtedy gdy założyłem swoją pierwszą postać, lecz kiedyś miałem inny nick .

    Daaron: Dobrze, przejdźmy do tematu forum.

    Daaron: Jak wiadomo, od niedawna jesteś Moderatorem.

    Daaron: Jak oceniasz Twoim zdaniem trudność pracy "zielonego strażnika" w skali 1 do 10?


    Pampalini: W skali od 1 do 10 będzie to 8 .

    Daaron: Czy utrzymujesz kontakt z pozostałymi Moderatorami w celu przedyskutowania jakichś tematów?

    Pampalini: Tak, z każdym moderatorem/cleanerem utrzymuję kontakt ale nic więcej nie mogę na ten temat powiedzieć

    Daaron: Ok, nie będe wymagał ^^.

    Daaron: Czy Twoim zdaniem rozwinięcie Forum Wielotematycznego było dobrym pomysłem?

    Pampalini: Tak, było to w 100% dobre posunięcie dzięki temu w jakimś stopniu ożyło to forum

    Daaron: Dokładnie, moim zdaniem Forum stało się na prawdę ciekawe dla mnie ruch na 5+. Wracając do moderacji, czy działy nad którymi Ty się zajmujesz wybierałeś sam czy zostały Ci przypisane przez Administrację? I czy jest jakiś dział którym chciałbyś się zajmować czy aktualne zupełnie Ci odpowiadają?

    Pampalini: Działy które dostałem, zostały mi przypisane przez Santano, sobie wybrałem tylko dział rl życie oraz sport, jeżeli chodzi o dział który chciałbym dostać to RL Tibia z tego względu że dużo użytkowników wysyła mi prywatne wiadomości z prośbą o zmiany tematów itp.

    Daaron: Czy praca Moderatora jest dla Ciebie przyjemnością? Mam na myśli, czy nie masz już czasem dośc użytkowników, którym wiecznie coś nie pasuje i zawsze znajdą jakiś powód by Tobie dokuczyć?

    Pampalini: Tak, jest to dla mnie przyjemność, bo wiem że moja praca nie idzie na marne i w jakimś stopniu mogę pilnować porządek na tym forum. Co do złych użytkowników już przywykłem.

    Daaron: Rozumiem, do wszystkiego się można przyzwyczaić.

    Daaron: Co myślisz o nowym pomyśle Scoopa, który ma na celu możliwość usunięcia warnów. Czy to Twoim zdaniem dobry pomysł? W końcu ktoś, komu zależy, ma szanse, że tak ujmę "odkupić winy".


    Pampalini: Scoop dał dobrą propozycje, zawsze uważano go za złego człowieka który by tylko warnował/banował użytkowników, lecz wyciągnął teraz do nich pomocną rękę, pomysł jest bardzo dobry, teraz przynajmniej każdy użytkownik może odpracować swojego warna.

    Daaron: Miejmy tylko nadzieję, że lenistwo nie pozbawi ludzi chęci do korzystania z tej pomocy ; ).

    Pampalini: O tym dowiemy się w najbliższym czasie, lecz sądzę że jest bardzo dużo użytkowników i skorzystają z takiej o to okazji

    Daaron: Zbliżamy się powoli do końca wywiadu. Jak myślisz, czy ostatnio pojawiające się tematy typu "Czy złapała Cie kiedyś policja?" czy też "Ile razy w życiu miałeś anginę?" mają sens? Czy raczej jesteś obojętnie nastawiony do tego typu pytań?

    Pampalini: Takie tematy powstają tylko po to by użytkownicy mogli nabić posta są one niepotrzebne, jednak usuwać ich nie mogę bo nie łamią one regulaminu.

    Daaron: Czy Twoim zdaniem gdyby pojawił się punkt w regulaminie, który w jakiś sposób ogracznia możliwość pisania tego typu, posłuże się tu terminem "bzdur" byłoby lepiej?

    Pampalini: Nie wiem dokładnie czy byłoby lepiej, ale jeżeli chodzi o moją osobę to tak, lecz ja to nie całe forum.


    Daaron: No cóż, tu przyznam rację to użytkownicy tworzą forum i od nich to zależy ; ).


    Pampalini: Użytkownicy nie ustalają sobie regulaminu, tylko admini tego forum ;P

    Daaron: Tak, jednakże to dla użytkowników i to dzieki nim serwer istnieje ^^.

    Daaron: Zostawmy jednak ten temat :P.


    Pampalini: Ok .

    Daaron: Jestem przekonany, że użytkownicy chcieliby się dowiedzieć co myślisz o niektórych osobach na forum. Będe po prostu pisał nicki jak w wielu wywiadach, cóż mało oryginalne, za to Twoje zdanie wielu chciałoby poznać.

    Pampalini: Dobrze.

    Daaron: Co myślisz o Crayonie? Jest to rozpoznawalna na forum osoba, jest bardzo długo na forum zdążył nawet nacieszyć się rolą Tutora.

    Pampalini: Crayon to jedna z nielicznych normalnych osób na tym forum, jest sobą a to jest najważniejsze. Moim zdaniem powinien dostać coś więcej niż tylko admina na serverze CS.

    Daaron: Mc Maciek - co o nim sądzisz?

    Pampalini: Najciekawsza osoba na tym forum mimo że ma mało czasu potrafi wejść na forum i zrobić porządek z użytkownikami

    Daaron: Zoltan.

    Pampalini: Prawie go nie znam więc nie mogę o nim dużo powiedzieć , jednak po krótkiej rozmowie z nim wydaje się dość ciekawą osobą.

    Daaron: W takim razie może poznam Twoje zdanie na temat Santano ^^?



    Pampalini: Santano, odwala kawał dobrej roboty jak i na serverze i forum, to jest człowiek o niezniszczalnej psychice, z dnia na dzień zaskakuje mnie coraz bardziej. Gdyby każdy użytkownik był taki jak Santano to na forum nie potrzebny byłby moderator!

    Daaron: Wielkie słowa, no i prawdziwe oczywiście ; ).

    Daaron: No to może powiedz coś o Bondim.


    Pampalini: Bondi hmm,inteligentna osoba z poczuciem humoru zasłużenie dostał pozycję moderatora.

    Daaron: To może dowiem się od Ciebie czegoś o Barcie ;p?

    Pampalini: O barcie nie będę nic pisał, bo po prostu go nie znam .. a nie będę oceniał kogoś kogo nie znam.

    Daaron: Ok, na koniec Dexoti.

    Pampalini: Maszyna do banowania .

    Daaron: Chciałbym Ci podziękować za czas poświęcony temu wywiadowi, nie była to chwila bo aż 2,5 godziny.

    Daaron: Warto pamiętać, że wcale nie musiałeś się zgadzać i marnować czas .

    Pampalini: Ja też dziękuję za to że mogłem udzielić Tobie kilku odpowiedzi

    Daaron: Normalką stało się pozdrawianie w wywiadach, nie będe tego psuł więc masz wolną ręke .

    Pampalini: Tak, Pozdrawiam oczywiście Ciebie, Mojego Mistrza Gladeczka, Mikiela, Maatiniego, Mystic, Devixxa, Quieta, Mejgera, Kamora, Crayona, Wolly'ego, Aziela, Amusia, Mortalixa, Kowala, Danielka aka Ok, ej! Gonzalo oraz całą ekipę APO .




    Wywiad został zrobiony w miare odbiegając od typowego Forumowego żargonu typu:
    Pytanie
    Odpowiedź

    Starałem się nawiązywać głębsze dyskusje z Pampalinim, niestety nie jest to tak łatwe jak rozmowa przez telefon lub spotkanie osobiście. Przez internet nigdy nie przeprowadzi się idealnego wywiadu, mam nadzieję, że ten zaspokoi ciekawość użytkowników.
    Pozdrawiam
    Daaron.


    @Edit
    Jakby to ująć ...
    Przyznam, że zapomniałem poprawić błędy ortograficzne oraz interpunkcyjne, przypomniał mi Ktoś II. I natrafiłem na ogromny błąd, mianowicie brakowało pytania a odpowiedź była xD (to jest aluzja).
    Ostatnio edytowane przez Daaron : 28-02-2010 o 15:08

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    756
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moda na wywiady xD
    Ale ostatnie są bardzo ładne i długie,miło czytające się.
    Nie inaczej jest z tym.

    10/10 !

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1 337
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    O cholerka, długi ten wywiad !
    Też lubię transformers
    Podobał mi się ten luz w jakim prowadziłeś rozmowę

  5. #5
    One of Top Users 2010 Joogi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Celle
    Posty
    1 874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    He, długi wywiad, można się trochę dowiedzieć o użytkowniku/ poznać jego opinie na dane tematy
    10/10 !

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 331
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wykonałeś naprawdę dobrą robotę! Udało Ci się przeprowadzić wywiad w stylu 'lekkim' - w tłumaczeniu na język niektórych 'nie spinający się'.

    Nie zagłębiałeś się stricte na rzeczach forum, a to ważne.

    Ogólnie podoba mi się! Pampalini, dziękuje za pozdrowienia.

  7. #7
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Nie nabijaj postów.
    @top
    Fajny, długi wywiadzik, fajnie się czyta.

  8. #8
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Miałem iść spać...
    Przeczytałem aż 2 razy :P Na początku znalazłem dwa błędy, ale to takie malutkie.

    Ogólnie mówiąc wywiad trzyma wysoki poziom :P
    Więcej wywiadów Radek! Więcej!

  9. #9
    Gaduła Amu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Tomaszów Lubelski
    Posty
    167
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiadzik jest w ch** wypas bo robiony z Piotrkiem. : ))))))

    Tobie Daaron daję 10 bo wywiad jest czytelny i przejrzysty. : )

    ;* <- to za pozdro. : D
    [31-03, 16:09] Wassup To Lamborghini
    [31-03, 16:09] Mo&#174;talix bo cię znajdę i ferrari będzie miało dziury w oponach

  10. #10
    Nowicjusz ' Crak'u . <3 ,'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiadzik fajny 8/10
    Bielik [0-200] Blood Knight [600-700] Cold Macie [800-850] Fryzek [900-950] Lethorn [1100-1111] Whisper [1000-1010] Abard [1100-1110] Tabaluga [336-350] Azbit [1333-1345]


    KONIEC Z APO!

  11. #11
    Uzależniony Mortalix's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Miasto
    Poznań
    Posty
    777
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wolly Zobacz post
    Nie zagłębiałeś się stricte na rzeczach forum, a to ważne.
    Pomyśl co piszesz czasami, a poza tym idź już sobie dwulicowy chamie. : (

    #Topic
    Długi, lecz ciekawy wywiad.
    Pytania trafnie sformułowane i konkretne odpowiedzi.
    Oceniam na 5+. XD

    #Edit
    Dziękuję za pozdrowienia! :}
    Ostatnio edytowane przez Mortalix : 25-02-2010 o 14:19

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Miasto
    Oborniki/Poznań
    Posty
    1 277
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobry wywiad...Bardzo dluuugi

  13. #13
    VIP Devixx's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    Chełm
    Posty
    1 212
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hie hie dostałem pozdrowionka :-) Pompa <33333 wywiad jest kuuul

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    698
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajny wywiad, przyjemnie się czyta no i jest bardzo długi : D
    Dużo się można dowiedzieć o Pampalinim ; p

    Gratulację :P

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Katowice-Nikiszowiec
    Posty
    1 124
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał .Panicz. Zobacz post
    Skończył grę? Ho Ho... 2 miesiące temu screena z tobą robiłem -.-
    Wywiad 0/100
    To chyba z xxx ownerem pamaliniego

  16. #16
    Wszechobecny! Sub Zero 2's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Wstęp wzbroniony...
    Posty
    891
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo długi wywiad,takie lubie więc daje 10/10.

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    354
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo fajny , ale zadlugi wywiad.
    10/10 + repucik. Pozdrawiam

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    \,,/
    Posty
    818
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daaron Zobacz post
    [B][COLOR="blue"]"Ile razy w życiu miałeś anginę?"
    Buehehe, kolejny wywiad w którym pojawiam się ja/ moja radosna twórczość.
    #topic
    Bardzo fajnie, ale wydaje mi sie ze autor za bardzo chciał wyrażać swoją opinię na różne tematy.

  19. #19
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad? Bosski , tym wywiadem przebiłeś nawet wywiady Wollyego przynajmniej moim zdaniem wykonales 200% normy 11/10 i repucik

  20. #20
    Łowca postów Miarek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Z nienacka ; o
    Posty
    214
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajny wywiad to twoj pierwszy ?

Podobne wątki

  1. [Gracz] Wywiad z Daaron by Lady Knighter
    By Lady Knighter in forum Wywiady
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni Post / Autor: 31-08-2009, 19:45
  2. Wywiad z Siostr? By Daaron.
    By Daaron in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 07-02-2009, 19:07

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •