User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: jestem za

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • jestem za lekkim zwiekszeniem fiberkow

    4 12.50%
  • jestem za modernizacja respa fibrow

    6 18.75%
  • jestem za wprowadzeniem blue bale do jakiegos potworka

    4 12.50%
  • jestem na nie

    26 81.25%
Sonda z Wielokrotnym Wyborem
Pokaż wyniki 1 do 15 z 15

Wątek: fibry z fiber flower oraz blue bales of material

  1. #1
    Gaduła Belmondo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Miasto
    twoj stary najebany
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie fibry z fiber flower oraz blue bales of material

    proponuje delikatnie zwiekszyc czestotliwosc wypadania fibrow z tego potworka ew. zostawic tak jak jest teraz ale powiekszyc troche resp tego potwora i dodac blue bales of material do jeszcze jakiegos potwora

    problemem jest to ze ludzie rezygnuja z robienia outfitow bo trzeba duzo fibrow na wszystkie outfity, inne itemki leca spoko i fajnie sie to zbiera oprocz fibrow

    #nizej
    wiele osob? chyba z h lvl
    ankieta jest, wiec o co chodzi?
    Ostatnio edytowane przez Belmondo : 02-05-2020 o 20:48

  2. #2
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wiele osób ma prawie wszystkie kostiumy zrobione, nigdy z tym nie było problemu więc NIE

  3. #3
    Zaawansowany Kiritsugu's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sam kiedyś zbierałem i tak zarabiałem. 15 szt/h, to i tak dobra ilość, a można tam od 50 lvl'a siedzieć. Pamiętam jak sprzedawałem fiberki po 25sc/ea, to był świetny zarobek na początkowym etapie gry, jak się gra od 0. Jestem na NIE, jest dobrze i niech tak zostanie.
    Co do blue bale material, to leci z Creatora, Perfectora, Glaciusa i Ice Golema. Ice Golemy klepać możesz od 200 lvlu pod Senja i loocić nutki 10% do tego!
    Ostatnio edytowane przez Kiritsugu : 02-05-2020 o 20:56

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo dużo osób zrobiło już stroje i nie mieli problemu z zdobyczą owych przedmiotów.
    Po drugie, nie tylko z Fiberów lecą włólna.. Po trzecie, ostatnio stworzyli moby, z których lecą przedmioty, których potrzebujesz:


    10% wbite na Leiurusach:
    KlejNutki 10%owe.




    10% wbite na Leviathanach:
    KlejNutki 12%owe.




    Jak widać, to nie problem zdobyć owe przedmioty.
    Jestem na nie, w tej kwestii nic nie trzeba zmieniać.

    @down

    Cytat Napisał rumun Zobacz post
    Jestem na tak, powinni również pomyśleć żeby dodać white bale of material, bo śmieszne jest to że średnio jeden leci na 700-1000sztuk wardow(może ja mam pecha, ale wcześniej było inaczej).
    Faktycznie coś teraz lipnie leci, przetestowałem wbijając 10%.. Ciekawe czy to mój pech czy znowu coś zmienili nie informując o tym graczy. :<



    Cytat Napisał Yankovsky Zobacz post
    White bale of material zapraszam Urge. W 1godzine 27 minut poleciało Mi ich 11 sztuk nielicząc 7x nitrogenu (Talisman + Empire Shield).
    Temat dotyczy blue a nie white.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 03-05-2020 o 13:12

  5. #5
    Uzależniony rumun's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    hushushush
    Posty
    748
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sasha, polecam teraz się udać na te potwory, przez pierwsze kilka dni fajnie leciało, ale później musieli coś zmienić, 60% bez speeda na 3k+ i tylko 2n fibre na leirusach, później 25% na leviatnach i kompletnie nic.

    Jestem na tak, powinni również pomyśleć żeby dodać white bale of material, bo śmieszne jest to że średnio jeden leci na 700-1000sztuk wardow(może ja mam pecha, ale wcześniej było inaczej).
    Ostatnio edytowane przez rumun : 02-05-2020 o 21:27
    Avengo 3093-3201
    Rumun 1-1860

  6. #6
    Gaduła Belmondo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Miasto
    twoj stary najebany
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Z ciekawosci poszedlem na leviatany i stwierdzam ze nic nie leci, kolejny potwor ktory zepsuli i nikt nie bedzie tam siedzial...

  7. #7
    VIP Moon Red's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    886
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Myślę że owa propozycja może dotyczyć rooka a nie jakiegoś noobowieskiego maina co graja ludzie bez jednej reki, co do rooka to jestem jedynie za zwiększeniem respa fibrów, outfity dawali rade robić(chodzi mi o szmatki)

  8. #8
    Gaduła Belmondo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Miasto
    twoj stary najebany
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jest to niezrozumiale dla mnie, fajnie to lecialo i znosnie sie robilo te kostiumy tak teraz jedynym problemem kostiumow sa fibry i te bales of material... inne przedmioty do kostiumow wypadaja tak jak nalezy wedlug mnie, squid wypowiesz sie? @Squid

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2020
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Blue bale of material z ostatnich taskow na moim poziomie fajnie lecialo z Perfectorow. (5 sztuk+ w 1h).

    White bale of material zapraszam Urge. W 1godzine 27 minut poleciało Mi ich 11 sztuk nielicząc 7x nitrogenu (Talisman + Empire Shield).

    A co do Fibrow jestem na NIE od czasu wprowadzenia Leiurus, muszę tworzyć worki u Ward Robe na owy przedmiot by ograniczyć ilość zajmowanego miejsca.
    Ostatnio edytowane przez Yankovsky : 03-05-2020 o 13:37

  10. #10
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 540
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mam wszystkie kostiumy done już pewnie z rok. Wtedy wszyscy kupowali fibry ale jakoś nie było problemu.

    Fibry lecą też z innych mobów jak i materiały

    jestem na nie
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  11. #11
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 263
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    zwiedzam różne respy np. wyżej wspomniane przez Sashe czy wardy i te itemki lecą naprawde spoko także nie widzę potrzeby zmiany

    jestem na nie
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  12. #12
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tu nie chodzi o to, że cały serwer nagle miał dostęp do unikatowych outfitów. Trzeba się postarać, żeby zdobyć dany outfit i o to właśnie w tym chodzi. Jestem na nie, a to głównie z uwagi na fakt, że podczas expienia na Leiurusach, czy Wardach można z czasem zebrać tyle ile nam potrzeba.

  13. #13
    Senior Game Master Nedin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Silver City
    Posty
    857
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał rumun Zobacz post
    Sasha, polecam teraz się udać na te potwory, przez pierwsze kilka dni fajnie leciało, ale później musieli coś zmienić, 60% bez speeda na 3k+ i tylko 2n fibre na leirusach, później 25% na leviatnach i kompletnie nic.

    Jestem na tak, powinni również pomyśleć żeby dodać white bale of material, bo śmieszne jest to że średnio jeden leci na 700-1000sztuk wardow(może ja mam pecha, ale wcześniej było inaczej).
    Od czasu dodania tych 2 nowych mobow ich loot nie był zmieniany 😉

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Tu nie chodzi o to, że cały serwer nagle miał dostęp do unikatowych outfitów. Trzeba się postarać, żeby zdobyć dany outfit i o to właśnie w tym chodzi. Jestem na nie, a to głównie z uwagi na fakt, że podczas expienia na Leiurusach, czy Wardach można z czasem zebrać tyle ile nam potrzeba.
    Zgadzam się.

    #t
    Nie, trudność zrobienia strojów nie jest jakaś wysoka wiec nie widzę powodów do zmian.

  15. #15
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czasem to mam wrażenie jakby niektórzy chcieli mieć wszystko podane na tacy to nie jest mazurek czy jakiś orsh ots ze będziesz chciał outfit monka czy necro to pójdziesz kupić sobie u outfitera i już czy użyjesz runy do zmiany outfitu w jakiegoś potwora do tej pory nikt nie narzekał na robienie outfitow a mało tego Hlvl dawali zarobić tym niskopoziomowym gracza żeby mogli kupić sobie lepsze eq.

    #t
    Jestem na nie.

Podobne wątki

  1. Droga na Toxic Plant i Fiber Flower.
    By MichaS in forum Poradniki
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 04-01-2020, 10:18
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 09-10-2019, 13:24
  3. Blue bales of material.
    By Anmus in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 18-11-2017, 13:45
  4. White bales of material.
    By Anmus in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 12-11-2017, 19:02
  5. [VOLCANO] Respawn: Toxic Plant, Fiber Flower
    By Eklerq in forum Poradniki
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 21-11-2014, 18:39

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •