User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy task powinien zostać dodany ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    26 81.25%
  • Nie

    2 6.25%
  • Zdegraduj się żeby pobrać task na colonele.

    4 12.50%
Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Wątek: Task (4500+)

  1. #1
    Geniusz Darkside Czarodziej's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Posty
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post Task (4500+)

    Task od 4500 lvl wygląda tak:
    Mam dla ciebie zadania! Takie: 100 Master Atomow!! 100 Mini Minosow!! 2700 Returnedow!! 2000 Crackow!! 600 Perfect Apocalypto!! 100 General of Empire!! 300 Devil Atomow!! 1000 Pirate Skeletonow!!
    Proponuje żeby dodać task na Colonel of Empire.Profesją magiczną to raczej samemu ciężko jest zabić generała a z blokerem na taski to średnio .Ilość do zabicia to już pozostawiam w rękach administracji o ile propozycja zostanie przyjęta.
    Darkside Sorcerer (1- 5044)
    .

  2. #2
    Nowicjusz Shirou's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Posty
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Talking

    Jestem zdecydowanie na tak. Myślę, że wielu graczy byłoby bardzo usatysfakcjonowanych po takim podejściu do tematu. Dla magicznej profy (zresztą nie tylko) różnica pomiędzy colo, a gene jest znacząca, i tak jak wspomniał Darkside, Mag nie ma za bardzo podjazdu do gene. Skoro na niższych levelach nie ma problemu z taskiem na colo, to czemu tego nie kontynuować? Pandy na Shamana same się nie wylocą

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    201
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Świetny pomysł!!!

    Niestety ale wiele nie masz do wyboru a byłoby fajnie żebyśmy jako magiczne mogli zarobić coś na colonelach prócz loota którego i tak jest skąpo

  4. #4
    Zaawansowany Kiritsugu's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie jestem posiadaczem postaci z 4k+lvl'em , ale jeśli ma przynieść coś dobrego taki task na OTS Colonele, to jestem na TAK.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszystkie taski powinny ulec modernizacji, bo to jakaś kompromitacja.. Ale jak to Squid napisał. Jest to tylko dodatek, nie musimy ich robić.


    Jestem za twoją zmianą, jak i inną, wszystkie moby trzeba by pozmieniać i ich ilości oraz expa. Trickster fajnie to obliczył, proszę się go posłuchać.

  6. #6
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Jestem za twoją zmianą, jak i inną, wszystkie moby trzeba by pozmieniać i ich ilości oraz expa. Trickster fajnie to obliczył, proszę się go posłuchać.
    Taski są tylko dodatkiem, po zdobyciu 100 pkt u Popiego NIE TRZEBA ich robić. Jak Ci nie pasuje idź na OTS Kingi.

    A tak na poważnie, niestety mentalność niektórych osób decyzyjnych... a w sumie po co o tym pisać.

    Tu nie chodzi o same Colonele, tylko o całokształt. Coś tam komuś podrzuciłem w danych liczbowych, natomiast zostałem wyśmiany.
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  7. #7
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 540
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Te taski to nuda w chuj XD Ile można ciągle klepać te cracki czy returnedy?
    ja wiem że to jest dodatek i nie trzeba ich robić ale jak już są to niech coś za nie będzie?

    ja jestem na tak
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  8. #8
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 263
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darkside Czarodziej Zobacz post
    Profesją magiczną to raczej samemu ciężko jest zabić
    zgodzę się, zawsze miałem wrażenie, że APO tworzone było pod ek w wielu miejscach, także dodanie tasku strikte pod profesje magiczną będzie fair
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  9. #9
    Średnio zaawansowany Elemele's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Demon Zobacz post
    zgodzę się, zawsze miałem wrażenie, że APO tworzone było pod ek w wielu miejscach, także dodanie tasku strikte pod profesje magiczną będzie fair
    APO pod ek? To zobacz teraz jak wszystko wygląda. Każdy się knighta pozbywa. Nie nadaje się już praktycznie do niczego. Do expa RP, do pvp ms/ed a knight? Zbloczyć ahmedy jedynie XDDD A obecny uh to żenada. Teraz jest wiele mobów, które biją procentowo, na których ek "lerzy"...
    Bella Ciao

  10. #10
    Uzależniony rumun's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    hushushush
    Posty
    748
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elemele Zobacz post
    APO pod ek? To zobacz teraz jak wszystko wygląda. Każdy się knighta pozbywa. Nie nadaje się już praktycznie do niczego. Do expa RP, do pvp ms/ed a knight? Zbloczyć ahmedy jedynie XDDD A obecny uh to żenada. Teraz jest wiele mobów, które biją procentowo, na których ek "lerzy"...
    Co Ty chłopie piszesz, w ostatnim czasie grałem wszystkimi profesjami i ek to kozak, może jest trochę nudny, ale bijesz nim co chcesz, zarabiasz na czym chcesz, na blesy za dużo nie wydajesz.

    #SASHA
    Prawda jest taka, że tylko ed odstaje od reszty profesji i rp ma minimalnie za duże dmg z uw. Tak ek płaci najwięcej ale ciężko paść 4k+ ekiem jak ktoś w miarę ogarnia, miałem przykład jak grałem Akynaoo ile ja traciłem na blessy a ile Darkside. Knight jest teraz pomijaną profesją, bo jest po prostu nudny, bo można nim wszystko solo zabijać itp. Zobacz ile traci ed/ms expiąc na dwarfach, każde wejście 7sc, bless 20sc. Expiąc tam 3,8k ed i ms bije po 3 dwarfy, żeby nie padać na combo(a i tak trzeba na hp zwracać uwage), dla porównania ek od 3k może smiało po 4 bić, a jak wiadomo na dwarfach najlepszy exp.
    Ostatnio edytowane przez rumun : 11-05-2020 o 14:59
    Avengo 3093-3201
    Rumun 1-1860

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elemele Zobacz post
    APO pod ek? To zobacz teraz jak wszystko wygląda. Każdy się knighta pozbywa. Nie nadaje się już praktycznie do niczego. Do expa RP, do pvp ms/ed a knight? Zbloczyć ahmedy jedynie XDDD A obecny uh to żenada. Teraz jest wiele mobów, które biją procentowo, na których ek "lerzy"...
    Zgodzę się, dobrze napisane.

    Cytat Napisał rumun Zobacz post
    Co Ty chłopie piszesz, w ostatnim czasie grałem wszystkimi profesjami i ek to kozak, może jest trochę nudny, ale bijesz nim co chcesz, zarabiasz na czym chcesz, na blesy za dużo nie wydajesz.
    Co Ty piszesz Rumcajs. Knight to aktualnie jedna z gorszych profesji. Porównać takiego 5000 MSa, RPka, a EKa to chłopie. Ek nie ma szans. Nie wiesz o tym piszesz. Na blessy dużo nie wydasz? Przecież za blessy knight płaci najwięcej.


    #t

    Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany z taskami! A najlepiej wprowadzić daily taski!

    @edit

    Cytat Napisał rumun Zobacz post
    Zobacz ile traci ed/ms expiąc na dwarfach, każde wejście 7sc, bless 20sc. Expiąc tam 3,8k ed i ms bije po 3 dwarfy, żeby nie padać na combo(a i tak trzeba na hp zwracać uwage), dla porównania ek od 3k może smiało po 4 bić, a jak wiadomo na dwarfach najlepszy exp.
    Knight też ma 7sc wejście, chyba że przez pomniki leci. Bless 60sc.. Nikt Ci nie każde bić po 4 jak knight.. Bijąc po 3 wyciągniesz więcej expa niż bijąc po 4 padając.. Po trzecie - najważniejsze.. Zobacz ile taka profesja magiczna uderza w potworki. Tego już nie widzisz?
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 11-05-2020 o 15:44

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał rumun Zobacz post
    Co Ty chłopie piszesz, w ostatnim czasie grałem wszystkimi profesjami i ek to kozak, może jest trochę nudny, ale bijesz nim co chcesz, zarabiasz na czym chcesz, na blesy za dużo nie wydajesz.
    Podaj mi moba, którego bloknę ja Darkiem, a nie bloknie go zarex .


    Cytat Napisał rumun Zobacz post
    Zobacz ile traci ed/ms expiąc na dwarfach, każde wejście 7sc, bless 20sc. Expiąc tam 3,8k ed i ms bije po 3 dwarfy, żeby nie padać na combo(a i tak trzeba na hp zwracać uwage), dla porównania ek od 3k może smiało po 4 bić, a jak wiadomo na dwarfach najlepszy exp.
    Z tego co widzę Trickster i Paranoid bez problemów biją po 4 i jak padną 2x na speeda to max jest. 7sc za każde wejście? Skąd ty się urwałeś? Może jeszcze idziesz przez pustynie na respa jak nie ma najazdu?? xD




    #temat
    Zaznaczyłem NIE.

    Cytat Napisał NoTricks Zobacz post
    Tu nie chodzi o same Colonele, tylko o całokształt. Coś tam komuś podrzuciłem w danych liczbowych, natomiast zostałem wyśmiany.
    Mówiłem to już niejednokrotnie, żeby z poprawą tasków wstrzymać się do czasu dodania UPa Squida. Zobaczymy czy są tam jakieś potworki godne uwagi. Może na dniach ujrzymy respy dla h lvli . Wtedy będzie można poprawić owe taski ;p.

Podobne wątki

  1. !task
    By Showtek in forum Bugi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 26-10-2017, 21:28
  2. Task
    By Ryonal_R in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni Post / Autor: 14-04-2012, 15:17
  3. Task 400-700
    By Loki in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni Post / Autor: 29-02-2012, 23:03

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •