User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy grałbyś dalej na serwerze. Pomimo, że nie będzie aktualizacji?!

Głosujących
44. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    21 47.73%
  • Nie.

    23 52.27%
Pokaż wyniki 1 do 19 z 19

Wątek: Serwer, co dalej?

  1. #1
    Zaawansowany Kiritsugu's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Serwer, co dalej?

    Witam Was!


    Mam mianowicie kilka pytań co z serwerem i z Administracją.


    1. Domki zabrane przez Elyara. (Stworzyłem kiedyś temat o domkach, ale Elyar go usunął) i w tym samym czasie zaczął domki zabrane czyścić. Po dłuższej rozmowie otrzymałem dosyć ciekawą informację, a mianowicie, że Elyar zabierając domki nie może wystawić na licytacje, a te domki, które są zabrane przez niego, to Voltan może zabrać i wystawić na licytację, a jak wiadomo Voltan ostatnimi czasami bywa na serwerze tyle, co nic.

    2. Administracja
    Mortiis - Administrator serwera, który na serwer wpada jedynie w krytycznej sytuacji.
    Voltan - Początki były trudne, ale z biegiem czasu wyrobił się i wygasł niczym ognisko . Wchodzi średnio raz na kilka dni na serwer. Ale nic praktycznie chyba nie robi oprócz banowania i przeglądania zgłoszeń (raz na kilka dni).
    Rinson - Nie mam pewności czy coś robi na serwerze. Mapper
    Inquso - Brak zastrzeżeń.

    3. Gamemasterzy
    Nedin - Aktywny dosyć często. Robi swoje. Brak zastrzeżeń.
    Elyar - Tak jak z Nedinem.
    Ferrum - To chyba jakaś pomyłka aktualnie! zacytując pewien post "w większości to ja odpowiadam na problemy graczy z kontem, kradzieżami czy innymi trudnymi tematami." Prędzej Voltan i Mortiis za Ferruma odpowie niż on.
    Squid - Podobno coś tam działa.
    Lirtes - Baardzo aktywny. 1 ban w czerwcu.

    4. Aktualizacja serwera!
    Czy ona w ogóle będzie?!
    Moje osobiste zdanie! Administracjo, jeżeli chcecie, aby stan został z dniem wprowadzenia Diuqsa (autonajazdu), to dajcie nam znać, że aktualizacja serwera, to była ta ostatnia i nie róbcie nam graczom nadziei, że coś nowego jeszcze będzie!
    Serwer jest dosyć rozbudowany pod względem Questów, mapy. Jeżeli ma tak zostać, to okej.

    5. Dział bugi oraz drugi dział Strona / Forum / Konto.
    Tutaj widać, że Administracja praktycznie nie reaguje na posty.

    Osobiście nie żałuje, że znalazłem się na tym serwerze. Super się gra, gracze ok. Ale sytuacja Administracja -> gracz, to porażka.

    @Mortiis, @Voltan, @Roftl Master @Ferrum
    Zamykamy serwerek, co?
    Ostatnio edytowane przez Kiritsugu : 23-06-2020 o 00:58

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Choroszcz
    Posty
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To jakas ankieta czy co? Kim jestes ze oceniasz Administracje? Gracze graja i wracaja widac w poscie " Powroty i Pozegnania" Nie wiem po co to pisac? Pacc ludzie kupuje itp wiec chyba po tym administracja widzi ze sa gracze
    Ostatnio edytowane przez Dudo Wielki Ziomal : 22-06-2020 o 17:31

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    • Nie tylko domki zapisane na Elyara, Mortiisa powinny trafić na licytacje, a wszystkie inne, które są zajęte przez graczy, którzy nie logowali się xx czasu. Ewentualnie te lepsze trzymać i wręczyć je jako nagroda za jakiś event czy loterie. Szkoda, że nikt nie ma czasu, aby to ogarnąć.

    • Administracja widać że nie ma czasu, nie ogarniają kompletnie serwera, więc po co im taka posada? Chyba, aby popisać się przez tibijskimi koleżankami. Jedynie kogo zostawiłbym w ekipie to Lirtesa, Nedina oraz Squida. Reszta jedynie się nadaje do tarcia chrzanu.

    • Odnośnie aktualizacji, było tak pięknie, zapowiedzi itd.. Niestety, nikt nie umie nawet zwiększyć cen za podróżowanie statkiem więc o czym my piszemy?

    • Widać, że mają wyjebane na wszystko, nawet na bugi.. Ale co zrobić, będą zwalali wine na Mortiisa jak zawsze, a Mortiis nic nawet nie wie.




    Jednym słowem kpina i brak słów.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 22-06-2020 o 17:47

  4. #4
    Łowca postów Damballa's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    251
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do ekipy to jest jak jest, temat wałkowany xx razy tak samo jak z aktualizacją i nic to nie daje jedynie większą gówno burze.

    Większość ludzi grająca aktualnie na serwerze ma wywalone na update. Czekają bo czekają a jak nie zostanie wprowadzony to i tak będą grać dalej, tak samo jak ja.

    Pozdrówki.
    Ripplex ->2958 - ...
    Kapitan Hasz -> 1253 - 2831
    Damballa ->
    4577 - 4962

    ...

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kilka lat nie było update a wy caly czas się łudzicie że apo odżyje, oczywiście że odżyje ale w zime jak nie będziecie mieli co robić i wtedy jak co roku narzekajcie sobie na brak update XD

  6. #6
    VIP Lirtes's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    304
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Obecnie nikt poza Voltanem i Mortiisem nie ma możliwości zabrania domku ani wystawienia go na licytację (chyba, że jeszcze Rinson może, ale ani widu, ani słuchy). Nie wiem o jakie domki chodzi i co jest z nimi związane, może czekają na rozpatrzenie jakiejś sprawy, ale wątpię.

    4. Aktualizacja kiedyś będzie. Czy jedna, czy więcej, to już ciężko powiedzieć. Obecnie sprawa wygląda tak, że nawet tworząc swój spory teren z pomysłem na nowe potwory, respy oraz jeden większy quest zawierający wiele mniejszych misjami, usłyszałem "Nie rób, skupmy się na jednym i doprowadźmy to do końca.". Tak więc śmiało mogę wam napisać, że jedyne co nas czeka w najbliższym czasie to Diuqs. Nawet ułożenie eventów, które chciałbym powtarzać co weekend lub przynajmniej 2 razy w miesiącu, nie przyciągnęło żadnego zainteresowania. Tak samo z resztą nowy pojedynczy resp potworów, żeby ludzie z nickiem na Y/Z mieli co bić do QOTN.

    Wypisuję takie rzeczy, żeby przekazać, że chęci są, ale skoro nawet czegoś takiego nie można dodać, to na wieczne banowanie, najazdy i szybkie eventy już ochoty nie mam.

    3. Teraz przejdę do tego punktu, żeby wytłumaczyć swoje zachowanie między innymi tym, co napisałem wyżej.

    Głównie chodzi o Squida, bez niego nic się nie wydarzy, więc wszystko jest na jego głowie. Jako, że teraz ma coś ważnego do załatwienia w swoim życiu, to nie ma czasu na serwer, co jest w pełni zrozumiałe. Jak tylko wróci, to jedziemy dalej z pracą nad Diuqsem, tak jak to było przedtem (bo fakt, teraz wszystko stoi).

    I teraz o sobie - myślałem nawet o tym, żeby napisać rezygnację. Skoro i tak tu nic nie mogę, a tak jak napisałem wyżej - nie chce mi się tracić czasu na wieczne banowanie, najazdy itp. bez nadziei na coś lepszego, to po co mam tu siedzieć? Po czym sobie pomyślałem "No tak, ale to i tak nic nie zmieni, a czasem jednak wejdę zrobić ten najazd.". No i czekam na Squida. Jak wróci, to dalej chcę mu pomagać w aktualizacji, więc sory, że was teraz nie banuje, ale po prostu wolę zająć się czymś innym.

    5. Strona / Forum / Konto to nie do mnie, no i z bugami sami też dużo zrobić nie możemy, ale nie chce mi się tłumaczyć. Krótko mówiąc szkoda gadać

  7. #7
    Gaduła Kamilosek55's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Miasto
    Kozienice
    Posty
    134
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja przestałem grac z miech temu jak administracja sobie odpuściła dobra robotę . którą robiła ( Jak widać nie tylko ja ) i nie jest to spowodowane tylko zmianą obostrzeń w Polsce

  8. #8
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damballa Zobacz post
    Co do ekipy to jest jak jest, temat wałkowany xx razy tak samo jak z aktualizacją i nic to nie daje jedynie większą gówno burze.

    Większość ludzi grająca aktualnie na serwerze ma wywalone na update. Czekają bo czekają a jak nie zostanie wprowadzony to i tak będą grać dalej, tak samo jak ja.

    Pozdrówki.
    Podpinam sie do tej wypowiedzi

    Gracie juz tyle czasu bez aktualizacji no i grajcie dalej jak cos dodadza bedzie fajnie bedzie znow zajecie na jakies pare miechow tak jak bylo z ahmedem a jak nic nie bedzie to i tak będziecie tu grac proste

  9. #9
    Nowicjusz BlackD.exe's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2020
    Posty
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Można było się spodziewać tego, że jeśli wszystko na świecie wróci do normalności, to liczba osób wróci do takiego stanu jak było przed wirusem.
    I nie ma się co oszukiwać, bo nawet te update tutaj już nic nie dadzą, większość osób, które wróciły tutaj podczas koronawirusa było dorosłych, wbili tylko przez nudę (brak wychodzenia z domów itd).
    Być może jakby ekipa w tamtym czasie się spięła bardziej i wrzucili jakiś update, to garstka ludzi by logowała do teraz, ale wyszło jak wyszło.
    Można czekać tylko na powrót wirusa na jesień, może wtedy coś ruszą.

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damballa Zobacz post
    Co do ekipy to jest jak jest, temat wałkowany xx razy tak samo jak z aktualizacją i nic to nie daje jedynie większą gówno burze.

    Większość ludzi grająca aktualnie na serwerze ma wywalone na update. Czekają bo czekają a jak nie zostanie wprowadzony to i tak będą grać dalej, tak samo jak ja.

    Pozdrówki.
    Cytat Napisał Master Lucas ban Zobacz post
    Podpinam sie do tej wypowiedzi

    Gracie juz tyle czasu bez aktualizacji no i grajcie dalej jak cos dodadza bedzie fajnie bedzie znow zajecie na jakies pare miechow tak jak bylo z ahmedem a jak nic nie bedzie to i tak będziecie tu grac proste
    Każdy ma inne priorytety.


    Powiedzmy, że do końca apo będziesz grał po 2h dziennie na serwerze (4klvl +):
    1. Z informacją: upa nigdy nie będzie.
    2. Z informacją: "up na dniach" (disqus)

    ad1.
    -Spalisz speeda /albo nie
    -Wbijesz na pvp event,
    -Popiszesz z ludźmi pod temple,
    -Zabijesz bosy ahmedowe albo i nie bo nie ma pandemki ani hota
    -Najazd na ank? xD?
    -Najazd robiony przez GMa? 1x na dwa tygodnie....

    ad2.
    -Spalisz speeda, (cracki, dwarfy, retu)
    -Bosy ahmedowe:
    (pandemka -> shaman -> broszka do upa) sam nie wiesz za co się zabrać: cave/colonele/gene/mastery/piraty/miniony/omeny
    (hota z rooka -> ahmed -> broszka do upa) zbierasz te yebane kamienie i bijesz tego "Najebajnego" i jak zwykle leci mpa.... w końcu spadnie hota!!!1 ale z ahmeda leci ci 5sc
    -Najazd an ank: nie masz czasu zabić fali na swój lvl, a jak wybijesz całą fale to kamyków sypnie ci aż 3 . Pasowało by bić inne fale -> robisz noob postacie i tłuczesz tą fale bo kamyków musisz do upa mieć xxx......
    -o automatyczny najazd to się modlisz żeby był peter albo stif bo broszki do upa xD
    -przypuszczalnie kostiumy też się przydadzą, więc walczysz w wyścigu szczurów o kupno nf i materiałów x d
    -na pvp wbijasz bo e pointsy na bosy ahmedowe
    -jeszcze by się przydał czas na ogarnięcie "gorącego kotła"

    Wiadomo.... osoby, które całe swoje życie spędzają na apo, nie mają problemu z ad2....A co to za fajny temat osób z pełnym etatem na apo?!?!



    Powiedzmy, że będzie grało stałe 30 osób. Wszyscy mają 2k lvl+. Kto kupi od ciebie itemki lotnięte z expa/bosów? Każdy będzie miał wszystko.... No dobra kupi to npc i co zrobisz z uckami? sprzedasz 100uc za 3zl?




    Cytat Napisał Lirtes Zobacz post
    Głównie chodzi o Squida, bez niego nic się nie wydarzy, więc wszystko jest na jego głowie. Jako, że teraz ma coś ważnego do załatwienia w swoim życiu, to nie ma czasu na serwer, co jest w pełni zrozumiałe. Jak tylko wróci, to jedziemy dalej z pracą nad Diuqsem, tak jak to było przedtem (bo fakt, teraz wszystko stoi).
    NO NO
    Kumpel z tego Squida, że daje czas na ogarnięcie itemów do upa, jak i przygotowanie broszek na xxx blessów straconych podczas robienia questów .

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Choroszcz
    Posty
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Warzne ze jest gdzie pograć i warzne ze wolne mamy i czas na exp

  12. #12
    Zaawansowany C9 Fanboy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    potrzebowałem 2 tygodni żeby sobie przypomnieć, że jednak nie jestem fetyszystą srania do ryja i lepiej spienięzyć dobytek na gówno otsie, pozdrawiam.

  13. #13
    Zaawansowany Bonus's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    85
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lirtes Zobacz post
    1. Obecnie nikt poza Voltanem i Mortiisem nie ma możliwości zabrania domku ani wystawienia go na licytację (chyba, że jeszcze Rinson może, ale ani widu, ani słuchy). Nie wiem o jakie domki chodzi i co jest z nimi związane, może czekają na rozpatrzenie jakiejś sprawy, ale wątpię.

    4. Aktualizacja kiedyś będzie. Czy jedna, czy więcej, to już ciężko powiedzieć. Obecnie sprawa wygląda tak, że nawet tworząc swój spory teren z pomysłem na nowe potwory, respy oraz jeden większy quest zawierający wiele mniejszych misjami, usłyszałem "Nie rób, skupmy się na jednym i doprowadźmy to do końca.". Tak więc śmiało mogę wam napisać, że jedyne co nas czeka w najbliższym czasie to Diuqs. Nawet ułożenie eventów, które chciałbym powtarzać co weekend lub przynajmniej 2 razy w miesiącu, nie przyciągnęło żadnego zainteresowania. Tak samo z resztą nowy pojedynczy resp potworów, żeby ludzie z nickiem na Y/Z mieli co bić do QOTN.

    Wypisuję takie rzeczy, żeby przekazać, że chęci są, ale skoro nawet czegoś takiego nie można dodać, to na wieczne banowanie, najazdy i szybkie eventy już ochoty nie mam.

    3. Teraz przejdę do tego punktu, żeby wytłumaczyć swoje zachowanie między innymi tym, co napisałem wyżej.

    Głównie chodzi o Squida, bez niego nic się nie wydarzy, więc wszystko jest na jego głowie. Jako, że teraz ma coś ważnego do załatwienia w swoim życiu, to nie ma czasu na serwer, co jest w pełni zrozumiałe. Jak tylko wróci, to jedziemy dalej z pracą nad Diuqsem, tak jak to było przedtem (bo fakt, teraz wszystko stoi).

    I teraz o sobie - myślałem nawet o tym, żeby napisać rezygnację. Skoro i tak tu nic nie mogę, a tak jak napisałem wyżej - nie chce mi się tracić czasu na wieczne banowanie, najazdy itp. bez nadziei na coś lepszego, to po co mam tu siedzieć? Po czym sobie pomyślałem "No tak, ale to i tak nic nie zmieni, a czasem jednak wejdę zrobić ten najazd.". No i czekam na Squida. Jak wróci, to dalej chcę mu pomagać w aktualizacji, więc sory, że was teraz nie banuje, ale po prostu wolę zająć się czymś innym.

    5. Strona / Forum / Konto to nie do mnie, no i z bugami sami też dużo zrobić nie możemy, ale nie chce mi się tłumaczyć. Krótko mówiąc szkoda gadać
    Wpadnę sobie tu raz na pół roku przeczesać forum a można zrobić to na spokojnie bo przez ten czas praktycznie jest tutaj garstka nowości czy czegokolwiek innego. Do czego tutaj doszło to jestem w szoku. Lata mijają a temat aktualizacji jest wałkowany tak jak swego czasu temat resetu. Do czego zmierzam. Członek ekipy administracyjnej otwarcie krytykuje resztę osób która ją tworzy. To tylko świadczy jak bardzo wyjebane mają osoby powyżej permów Lirtesa. Pierwsze konto tutaj założyłem w 08', minęło dwanaście lat. Za mną już ćwiara na karku, więc chłopaki pokroju Mortiisa i Voltana są z pewnością po 30stce. Serio łudzicie się, że mężczyznom w tym wieku zależy na czymkolwiek tutaj? Myślicie, że będą poświecać swój wolny czas którego pewnie i tak nie mają dużo dla Was czy dla swoich rodzin i dzieci które już możliwe, że dawno pozakładali?

    To jest widok z mojej perspektywy. Syf na serwerze zaczął się na przełomie 2013/2014, niewiele się zmieniło od tamtego czasu tak samo jak nie zmieniła się wasza mentalność. To przykre, że mimo upływu lat gdzie większość wkracza bądź wkroczyła w dorosłe życie Wam nadal nie szkoda czasu na serwer który jest historią. Mam nadzieję, że niektórzy po tym poście zmienią nieco podejście do gry która jest totalnym przeżytkiem, pozdro.

  14. #14
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    pozwolcie juz staruszkowi umrzec w spokoju, grajcie na tym co macie albo zmiencie serwer - ile lat musi minac abyscie to pojeli XD

    Cytat Napisał DrexowyVolm Zobacz post
    ludzie caly czas graja wiec odejdz z forum jak i gry i przestan wprowadzac w blad
    skup sie byczku i przeczytaj uwaznie moj post - gdzie napisalem, ze nie graja?
    Ostatnio edytowane przez Okey : 27-06-2020 o 04:46
    nie ma bo ukradli -_-

  15. #15
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Standardowo temat sytuacji serwera i jego dalszych losów niczym bumerang wraca na tapetę. Przypomnę, że przed pandemią (która mocno zafałszowała prawdziwy stan rzeczy) rozgorzała już dyskusja w tej materii (link).

    Aktualnie serwer potrzebuje znacznie bardziej (niezakłócających bieżącego/przyszłego stylu rozgrywki):
    -zmian kosmetycznych (np. bugi/poprawki mapy/ceny/itemy/zmiany w niektórych mobach (np. exp)/taski, inne),
    -drobnych nowości (np. przedmiot eq, przedmiot użytkowy, nowy resp).

    Jest to tym bardziej potrzebne, jeżeli Squid nie ma aktualnie czasu na pracę nad głównym celem - Diuqs'em, którego wprowadzenie nie spowoduje zniknięcia wcześniej wspomnianych "problemów". Takie działanie mogłoby oczywiście kupić potrzebny czas, zająć czymś graczy, a przeplatanie jeszcze tego konkursami/najazdami tylko uświadomi graczy w zainteresowanie administracji serwerem. Pomijam tutaj kwestię braku ludzi do tego, bo jak rozumiem z tego i wspomnianego na początku tematu - chętni i kompetentni do tego są.

    Co do sensu gry tutaj - gra jest jaka jest, wiele osób posiada tutaj postacie, które umożliwiają im powrót w każdej chwili (dlaczego grają w to i tu to indywidualna sprawa każdego), natomiast obecna "kondycja" ots'a w żaden sposób do tego nie zachęca. Pandemia praktycznie się skończyła (prócz mediów), kurz opadł. Przez ten czas nawet Mortiis na chwilę się pokazał, co w mojej ocenie jest dowodem, że nie jest mu ten ots całkowicie obojętny - wszak trochę z tej działalności co miesiąc jakaś tam suma pasywnego dochodu skapuje do portfela.

    Całkowicie jestem w stanie zrozumieć brak czasu na zajmowanie się rozwijaniem serwera w jego przypadku, ale nie ogarniam nieumożliwiania tego rozwoju czyimiś rękoma. Z pewnością w grę wchodzi obawa przed utratą tego wszystkiego, co APO jako serwer osiągnęło, dlatego lepiej dla niego jest, aby umarło śmiercią naturalną (brak graczy), aniżeli upadło z powodu niewłaściwej decyzji (powierzenie sterów niewłaściwej osobie).

    Swoją drogą ciekawa sprawa, że w obecnej administracji nikt nie jest obdarzony na tyle dużym zaufaniem (nie licząc Squid'a, chociaż co do tego też pewności nie mam), aby umożliwić mu/im wprowadzanie potrzebnych zmian, które mogłyby zwiększyć zyski osiągane przez samego właściciela wskutek dużej liczby graczy. Wszyscy (gracze i administracja niższego szczebla) chcą dobrze dla tego ots'a, a jednak sam właściciel sprawia wrażenie mało zainteresowanego tą sytuacją, o czym świadczy brak odnoszenia się to podnoszonych tu i tam kwestii oraz brak stosownych komunikatów.

    Odnosząc się do sondy, chciałbym zapoznać się z konkretnym komunikatem dotyczącym podjęcia odpowiednich działań podnoszących jakość gry lub zwijaniu tego cyrku - tak konkretnie. Bez zmian/up'a gra staje się tutaj bezcelowa.

    //Nedin - czerwony dla administracji
    Ostatnio edytowane przez Nedin : 24-06-2020 o 22:41
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  16. #16
    Gaduła Colinovsky's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ten serwer powinien przejść na Open Source, bo widać społeczność ma większe ambicje i plany niż administracja.

    @down
    Popatrz, to zupełnie tak jak ty.
    Ostatnio edytowane przez Colinovsky : 26-06-2020 o 09:49

  17. #17
    Uzależniony Artis's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    UK
    Posty
    710
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Twój post w ogóle mało co wnosi do tego tematu, także jest jako małowartościowy.
    @topic
    Ludzie non toper narzekają, że nie ma update. Może nie patrzę na to przez pryzmat gracza, ale jako osoby, która ma znacznie większe pojęcie. Ale uwierzcie mi że to nie jest tak hop siup odjebać mapę, potem skrypty do tego. Chociaż to drugie zajmuję tyle czasu, co moj ziomek robił dla pewnego ziomka generator dungeonów. Sama mapa też nie może być odjebana tak od siebie. Wiem, bo sam jestem mapperem i siedze w tym kupę lat. Żeby coś ładnego zrobić to trzeba trochę chęci i odrobionę weny, byle by coś fajnego powstało. Pewne osoby o których wspomnieliście mają ponad 30 lat, swoje rodziny. Ale jakby nie mówić jest to jeden z najlepszych serwerów wersji 7.6. Nie mówię tu o najnowszych Tibiach, bo to temat rzeka.
    Nie odpowiadam na bezsensowne PW

  18. #18
    Średnio zaawansowany DrexowyVolm's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Okey Zobacz post
    pozwolcie juz staruszkowi umrzec w spokoju, grajcie na tym co macie albo zmiencie serwer - ile lat musi minac abyscie to pojeli XD
    ludzie caly czas graja wiec odejdz z forum jak i gry i przestan wprowadzac w blad

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Temat wałkowany raz n-ty, więc po co zakładacie kolejne? Każdy kolejny temat tego typu powinien być usuwany, a autor nagradzany warnem. Ile można?

    Nikt Was nie zmusza do grania tutaj, a te ciągłe teksty o tym, że mają "wyjebane" zawsze były i będą. @Goldenka w punkt napisał, że tyle lat nie było UP'a, a Wy dalej czekacie i myślicie, że to postawi serwer na nogi. Tak to nie działa

    Bierzcie pod uwagę, że to dorośli ludzie, a nie dzieci i oni mają swoje obowiązki. Nikt nie będzie tutaj spędzał 24/7 lub traktował tego jako pracę na pełnym etacie. Może w końcu to pojmiecie i niektórzy z Was przestaną traktować jako priorytet granie tutaj i wezmą się za coś innego do roboty. Czasy "pięknego APO" minęły i nie powrócą, zapamiętajcie
    serwer ma ogromny potencjal, gra te stale 70 graczy dziennie
    wystarczylaby aktualizacja raz na pol roku jakas ciekawa nikt mi nie powie ze to jest jakis problem bo mieliby ladny dochod z pacc runek
    ale i tak zostanie owiane tajemnica po co mortis trzyma ten serwer jesli nic z nim nie robi, to jakis sentyment?
    no cholera przeciez raz na pol roku jakis upek powinien byc, co za problem spedzic pol godziny dziennie? przez 6 miesiecy to ogrom czasu i daloby rade zrobic cos fajnego
    naprawde nie potrafie zrozumiec czemu na serwerze nie ma zmian
    ale tutorzy sa na forum jak i w grze i pilnuja serwera, to mnie najbardziej dziwi ze oni to robia a mortis oplaca tylko serwer zeby stal
    nikt nie zmusza ale nie ma alternatywy, to bardzo dobry i ciekawy ots bo aktualne otsy to jakies zabocone gowno z rl mapa nudne jak nie wiadomo co
    Ostatnio edytowane przez DrexowyVolm : 28-06-2020 o 22:07

  19. #19
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Temat wałkowany raz n-ty, więc po co zakładacie kolejne? Każdy kolejny temat tego typu powinien być usuwany, a autor nagradzany warnem. Ile można?

    Nikt Was nie zmusza do grania tutaj, a te ciągłe teksty o tym, że mają "wyjebane" zawsze były i będą. @Goldenka w punkt napisał, że tyle lat nie było UP'a, a Wy dalej czekacie i myślicie, że to postawi serwer na nogi. Tak to nie działa

    Bierzcie pod uwagę, że to dorośli ludzie, a nie dzieci i oni mają swoje obowiązki. Nikt nie będzie tutaj spędzał 24/7 lub traktował tego jako pracę na pełnym etacie. Może w końcu to pojmiecie i niektórzy z Was przestaną traktować jako priorytet granie tutaj i wezmą się za coś innego do roboty. Czasy "pięknego APO" minęły i nie powrócą, zapamiętajcie

Podobne wątki

  1. Dalej nic
    By EbooW in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 03-12-2018, 11:09
  2. Czy op?aca sie dalej gra? na apo
    By Shakur Shooter !!! in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 01-11-2013, 20:10
  3. hip-hop i dalej
    By kicek7 in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 04-09-2008, 17:09
  4. Co dalej?
    By Peres in forum Inne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 14-07-2008, 17:06

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •