User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Jestem na?

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    21 75.00%
  • Nie

    7 25.00%
Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Wątek: Stone Skin Amulet

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Stone Skin Amulet

    Proponuję by zamiast żenującej liczby użyć działał czasowo powiedzmy 5-10min wtedy mógłby się do czegoś przydać, a jednocześnie tryb sla na empirce mógłby być wreszcie użyteczny. Inne amulety które zmniejszają obrażenia też by mogły dostać działanie czasowe, oczywiście są one gorsze także czas ich trwania mógłby być dłuższy.

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A używa w ogóle ktoś tych amuletów? Jest mi to obojętne więc dam tak

  3. #3
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że lepiej wykorzystać te amulety do jakiegoś questa, niż w nich coś takiego zmieniać. Ogólnie jak napisał Arek - nikt tego raczej nie używa. Może ktoś z Administracji ma w planach coś z tymi amuletami zrobić?

    Ogólnie jestem na nie, bo szkoda czasu póki co na takie zmiany.

  4. #4
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    615
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    A używa w ogóle ktoś tych amuletów? Jest mi to obojętne więc dam tak
    Nie używa, bo są bezużyteczne w tym momencie.
    Komu by się chciało co 5 sekund zakładać amulet (ilość użyć przy dużej ilości potworów spada bardzo szybko)

    #topic

    Bardzo fajna propozycja, mogliby również zrobić jakiś fajny amulet (nieużywanych sprintów na Apo jest sporo), który działałby przez 30 minut raz na 24 godziny. Byłby 'nieco' lepszy od stone skin amuletu Jestem na tak

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ewentualnie można by podnieść liczbę ładunków stone skina do 20-25 i dać możliwość łączenia go specjalnym czarem tak samo jak might ringi choć działanie czasowe bardziej mi się podoba.
    Ostatnio edytowane przez Goldenka : 27-11-2017 o 13:48

  6. #6
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Week Zobacz post

    Bardzo fajna propozycja, mogliby również zrobić jakiś fajny amulet (nieużywanych sprintów na Apo jest sporo), który działałby przez 30 minut raz na 24 godziny. Byłby 'nieco' lepszy od stone skin amuletu Jestem na tak
    Mhh a czy ten amulet jest używany na apo? bo jak nie mógłby np dawać trochę więcej ataków magicznych od perfa oczywiście na jakiś tam okres czasu + nie działał by tak jak sl

  7. #7
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Etholt Zobacz post
    Mhh a czy ten amulet jest używany na apo? bo jak nie mógłby np dawać trochę więcej ataków magicznych od perfa oczywiście na jakiś tam okres czasu + nie działał by tak jak sl
    Ten amulet oddaje sie w queście na QOD

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mozesz nazbierac sobie gbp tych amuletow i uzyc trybu shield of empire. Wtedy bedzie efekt, wystarczy zakladac amulet po skonczeniu sie use. Swoja droga bonus jest duzy, wiec ladunkow jest malo.

    Kolejna sprawa to blessy, ktore maja wejsc w zycie - wtedy zaczniecie uzywac amuletow, bo slot sie zwolni.

    Jestem na nie.

    Cytat Napisał marcinek1831 Zobacz post
    Według nie potrzeba zmieniać Liczbę użyć na minuty, ponieważ tych amuletów nikt nie używa. Jeżeli chodzi o zmianę użyć na minutę to także zmodernizować w jakiś sposób ten amulet żeby był lepszy od np: Perfect Amuletu bo po co nosić jakiś słabszy przedmiot, i powiedzmy że taki amulet by leciał z potworów [rzadko] ;D
    Tak, niech amulet z dupy bedzie lepszy od perfa, do ktorego trzeba broszke warta 15-18uc, 600 lvl, quest, wyrobienie go z soft amuletu, winged amuletu, pandemonium amuletu, yeah bunny amuletu - wszystkie po 25use.

    Proponuje, aby ludzie z dupy przestali pisac z dupy propozycje, bo macie z dupy lvle i z dupy doswiadczenie.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez djakon : 28-11-2017 o 08:09

  9. #9
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Według nie potrzeba zmieniać Liczbę użyć na minuty, ponieważ tych amuletów nikt nie używa. Jeżeli chodzi o zmianę użyć na minutę to także zmodernizować w jakiś sposób ten amulet żeby był lepszy od np: Perfect Amuletu bo po co nosić jakiś słabszy przedmiot, i powiedzmy że taki amulet by leciał z potworów [rzadko] ;D Ew. jakiś ciężki bardzo quest!
    Ostatnio edytowane przez marcinek1831 : 07-12-2017 o 21:36

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Amulety takie jak Elven Amulet oraz Stone Skin Amulet powinny zostać jakoś wykorzystane. Elven Amulet wypada z nowych potworów, które występują na najazdach na Ankaros, więc może w jakimś stopniu zostanie on wykorzystany.
    Liczbę użyć zmienić na czas to strzał w dziesiątkę - oczywiście jestem na tak. Chyba nikt nie zapomni o czasie i nie padnie na owych amuletach, bo trochę byłby stratny, o ile wprowadziliby to w życie.

    @down
    Olać ten tryb, lepszy tryb na loota.
    Ostatnio edytowane przez Anmus : 05-12-2017 o 22:45

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anmus Zobacz post
    Amulety takie jak Elven Amulet oraz Stone Skin Amulet powinny zostać jakoś wykorzystane. Elven Amulet wypada z nowych potworów, które występują na najazdach na Ankaros, więc może w jakimś stopniu zostanie on wykorzystany.
    Liczbę użyć zmienić na czas to strzał w dziesiątkę - oczywiście jestem na tak. Chyba nikt nie zapomni o czasie i nie padnie na owych amuletach, bo trochę byłby stratny, o ile wprowadziliby to w życie.
    Przecież był byś na trybie sla w empirce to jak miałbyś być stratny
    Moim zdaniem
    Stone skin - czas trwania 5-15min
    elven amulet - czas trwania 30min

  12. #12
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @djakon Gościu dał propozycje co można by było zrobić z amuletem to ja debilu napisałem. A co za problem zrobić amulet lepszy od perfa? XDDDDDDDDDD To nie jest problem tylko ciężej do zdobycia niz taki perf amulet. Wez bo smiechówarte xD
    Ostatnio edytowane przez Arab : 07-12-2017 o 23:56

Podobne wątki

  1. Stone Skin Amulet
    By Shakur666 in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 14-01-2016, 18:58
  2. [ROOK] Kupie stone skin amulet i red robe
    By Legendoos in forum Handel
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 13-11-2013, 16:40
  3. Stone Skin Amulet.
    By Daroo in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 19-08-2009, 18:44
  4. Stone Skin Amulet ~ROOKGARD~
    By Bodget in forum Questy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 14-06-2008, 03:50

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •