User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 19 z 19

Wątek: Zapraszam do dyskusji.

  1. #1
    Średnio zaawansowany PRINCE.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Posty
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Zapraszam do dyskusji.

    Witam, czy mógłby ktoś wkońcu z administracji wypowiedzieć się na temat serwera?... Wydaje mi się ze gracze, którzy przez tyle lat angażowali się i nadal się angażują w utrzymaniu serwera.. powinni dowiedzieć się chociaz w minimalnym stopniu co i jak z aktualizacja.. Wkoncu każdy z nas dołożył jakąś cegiełkę by ten serwer funkcjonował przez tyle lat.. a w zamian co dostajemy to trzymanie wszystkiego w tajemnicy ... i dodanie screena śmiesznego roomu z dźwignią zajmującego 5-10min roboty (dla człowieka po 5-tce) 👍🏻
    P.S. PŁACZ JAK I HEJT RÓWNIEŻ MILE WIDZIANY
    Pozdrawiam 👌

  2. #2
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Posty
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Status ots: Online
    Online:6/800

    I ty oczekujesz, że cokolwiek będzie robione, gdy w piątek o godzinie prawie 15 jest 6 osób online? Obudź się, to nie 2007 lub 2008, gdy kompy były chujowe i grało się w CS'a, Metina lub Tibię
    Życie byłoby piękniejsze, gdyby nie włosy łonowe na jajach

  3. #3
    Średnio zaawansowany PRINCE.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Posty
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Min.taL Zobacz post
    Status ots: Online
    Online:6/800

    I ty oczekujesz, że cokolwiek będzie robione, gdy w piątek o godzinie prawie 15 jest 6 osób online? Obudź się, to nie 2007 lub 2008, gdy kompy były chujowe i grało się w CS'a, Metina lub Tibię
    Ahm, to graczom na innych serwerach powiedziałbyś to samo? Brak aktualizacji jest powodem takiego a nie innego wyniku ... Tylko chcielibyśmy się dowiedzieć dlaczego... A jak już mówisz o „chujowych kompach” to wytłumacz mi czemu rankingi Cipsoftu z roku na rok rosną ? 😊👌 Chyba tez muszą mieć stare kompy hm? Za czasów gdzie w szkole jeszcze historii nie było zapewne ...

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    APO 7.6, 4/800. Piątek, godzina 20.

    Od dawna wiadome jest to że nic nie będzie robione na tym serwerze. Po odejściu Tygrysa i Santano kilka lat temu można było domyślić się, że wszystko idzie ku gorszemu. Oni jedyni trzymali poziom urozmaicając nam grę aktualizacjami czy eventami. To samo z Mortiisem, chłop nawet nie ma chwili, aby wejść na serwer to o czym tu mowa? Po napisaniu pożegnania przez Squida wiadome było, że nikt już nie będzie tutaj działał. Tym bardziej nowa ekipa, dzięki której większość osób przestało grać po tym, gdy się dowiedzieli kto ma posadę - w tym ja.

    Pisałem Wam niejednokrotnie, mogliście wszystko sprzedać tak jak ja to zrobiłem w ostatniej chwili i mieć wywalone po całości, a teraz robicie tematy, płaczecie i liczycie na cud, że coś ruszy.

    Co tu więcej pisać, szkoda że tak się to potoczyło, ale cóż.. Jedyna opcja na przywrócenie ilości graczy to całkowity restart OTSa. Wiem, że to się nie stanie, bo Mortiis pisał niejednokrotnie, że tego nie zrobi.. Lecz gdyby sprzedał komuś serwer, a ten ktoś wziąłby się za niego to jestem przekonany, że znowu ujrzelibyśmy po 100 osób zalogowanych na serwerze. Też bym pograł.

    @edit
    Spokojnie, jakiś czerwony odpisze, na dniach!
    Ostatnio edytowane przez Sasha King : 25-05-2019 o 08:58

  5. #5
    Gaduła Sir Avengo's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo trafnie zadane pytanie. Kto tylko ma kontakt do Mortisa powinien mu wysłać linka. Niech się chłop określi czy w ogóle się mu jeszcze chce albo po prostu zamknąć to forum i serwer na zawsze i szlus.



    Też jestem ciekaw za ile lat jakiś czerwony odpisze w tym temacie
    Sir Avengo (1- ...)

    Sir Avengo Rook (1- ...)

    Avengo Knight (3132-3220)

    Avengo (2974-2990)

  6. #6
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Tarnów
    Posty
    142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nawet wymiana całej ekipy na taką, która będzie miała czas na pracę nad update'ami nie ma dla mnie sensu. To nie jest rok 2010. Teraz jest dużo więcej gier, które wyglądają dużo lepiej, ale też wprowadzane są ciągłe aktualizacje, które zachęcają do gry.

    Trochę smutne jest to co aktualnie dzieje się z serwerem. Przez tyle lat było tutaj chociaż 20 osób online, a teraz to nie wydaje mi się, żeby była jakaś szansa na odratowanie serwera.
    Abuligorav 1 - ...

  7. #7
    Geniusz Darkside Czarodziej's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Posty
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    czasy tibii 7.6 dawno się skończyły nie wydaje mi się żeby update postawił serwer na nogi . I tak jeszcze ktoś kupuje promocje to wszystko jest w jak najlepszym porządku .
    Darkside Sorcerer (1- 5044)
    .

  8. #8
    Średnio zaawansowany Shakur666's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Miasto
    Amsterdam
    Posty
    37
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nic sie nie stanie bo nikogo juz nie interesuje serwer jedynie co nastąpi to brak przedłuzenie dedyka i serwer zostanie zamkniety

  9. #9
    Zaawansowany Dominikaa's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Trzeba przyznać że takiej małej liczby nigdy nie było... Walka o przetrwanie będzie do zimy bo wtedy może znowu dojdzie do 15 stałych graczy jeżeli serwer się utrzyma lecz na lato bym nie liczył bo każdy woli spędzić czas nawet przy grilu na świeżym powietrzu...
    Comeback po 5 latach Xydrus

    Mój live ---> http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=136606

  10. #10
    #top #moderator #2014 #2015 KaZeK's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Brzeszcze
    Posty
    1 247
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Temat wałkowany przez ostatnie 5 lat więc nic nowego nie zdziałacie. OTS "sam sobie upadł" (nie upada, a upadł). Zagrajcie w Apexa/Fortnite czy w co tam się teraz gra :P
    [Kmq] 1-1505
    [Bart] 2927 - 2939 | 2983 - 3021
    [Zarexoholik] 3108 - 3134
    [Tru] 1 - 2618

    z przerwami


  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Juz po apo a mowili ze nie upadnie

  12. #12
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A co jeśli Mortiis oraz reszta administracji APO nie żyją przez co nie mają jak powiadomić o upadku serwera?

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tygrys Zobacz post
    Chyba, że nikt nie będzie grał to wtedy pomyślimy nad zamknięciem serwera.
    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Zawsze mieliśmy taką zasadę, że resetu serwera nie zrobimy i nie usuniemy ludziom kont, bo nie po to meczyli sie swoimi postaciami, zebysmy im z dnia na dzien wszystko skasowali.
    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Serwer będzie włączony do ostatniego gracza.

    Czas chyba spełnić obietnice i zamknąć to pudło całkowicie. Po co trzymacie coś, gdzie nikt nie gra?
    APO 7.6 0/800 - tak już od kilkunastu dni z rana do popołudnia, bo później są online 2-3 osobniki.

  14. #14
    Gaduła Belmondo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Miasto
    twoj stary najebany
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moja propozycja; mortiis wystaw serwer z source do pobrania i tyle

  15. #15
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    to może reset postaci --> zapowiedź (e-maile do graczy z bazy) --> trochę dłuższy okres free premium account na początek gry (np. 30 dni, przez pierwsze kilka miesięcy) i odpalenie APO po raz kolejny mh?

  16. #16
    Nowicjusz Czarnoksieznik's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    wyrzuciłbym wszystkie gry by pograc na zrestartowanym apo
    Ostatnio edytowane przez Czarnoksieznik : 09-06-2019 o 19:27 Powód: Błąd w słowie

  17. #17
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A może teraz czas żeby zrobić apo 8.6 albo nowszą wersje ? Kiedyś to był nie wypał, ale kto wie jak by było teraz

  18. #18
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Miasto
    Wrocław / Hrubieszów
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie nie.

    Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem było by postawienie drugiego servera 7.6 z mniejszym expem (delikatnie) i nie resetowanie starego by nie krzywdzić old graczy. Ale gdybać sobie możemy a nikt i tak tego nawet nie przeczyta, tutaj nawet nikt nie ma normalnego kontaktu do Mortisa to z czym do ludzi?

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeżeli łaskawie zostałby dodany uptade który ponoć jest gotowy, może i by sie coś ruszyło.
    Restart servera nic nie da, od zawsze było wiadomo, że Mortiis tego nie zrobi, a nawet jakby to co to da? 50 graczy przez 2 miesiące maksymalnie. MUSIMY CZEKAĆ!

Podobne wątki

  1. Tymin & Peus - Koniec Dyskusji [2012]
    By Demon in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 11-10-2012, 21:53
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 12-09-2012, 03:36
  3. cs-4u Zapraszam.
    By Skoczek in forum Serwery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 05-02-2012, 15:34
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 02-10-2008, 07:38

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •