Wątek: Koniec serwera
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2019, 18:28   #8
Master.Lucas
Banned

Miasto: Żyrardów
Mentioned: 3 Post(s)
Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !
Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !
Domyślnie

#up
Dobrze glabie wiesz ze nie będzie żadnego restartu pisał o tym sam Mortiis, a Ty sprzedałeś swój dorobek życia i teraz liczysz tylko na ten reset, no ale cóż.. Nie doczekasz się.

#t
Ja tam też jestem dobrej myśli i żadnego końca serwera nie ma. Tak jak flyf napisał trzeba czekać i czekać (wiem czekamy już xx czasu) ale wciąż musimy i może kiedyś Mortiis znajdzie te parę chwil żeby luknac co Ci nowi Gmowie stworzyli i to wprowadzić.
Master.Lucas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem