User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Wątek: Kamerka dashcam

  1. #1
    Gaduła Belmondo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Miasto
    twoj stary najebany
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Kamerka dashcam

    Czy nextbase 522gw bedzie spoko czy polecacie cos innego? Dajcie namiary na dobre kamerki gdyz trzeba mi przod i tyl, linki uk jak i pl sa mile widziane gdyz akualnie jestem w uk

  2. #2
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co prawda korzystam z 522GW na codzien, ale jeszcze nigdy nagrania z niej mi nie byly potrzebne XD wiec generalnie moge powiedziec, ze radzi sobie dobrze, obraz jest widoczny, jedynie wyjezdzajac na "swietnie oswietlone" autostrady jak np M4 moze miec problem aby zarejestrowac nieoswietlone blachy, tak czy inaczej - dobrze "lezy" na szybie, bez zwisajacych kabli, mocowana na magnes, latwo sie zdejmuje, HD out, bluetooth, mikrofon czy wiele innych funkcji ktorych nawet nie przegladalem, ustawiona na filmy 3 minutowe - dziala. Nie wiem czy nadaje sie na tyl gdyz mam przyciemniane szyby i montowanie tam kamery mija sie z celem.
    yo

    Cytat Napisał Belmondo Zobacz post
    No dobra, bo wlasnie ta kamerka ma takie cos ze wspolpracuje z inna tej samej firmy tylko ze tylnia i zastanawiam sie czy by sobie nie kupic zestawu 522gw i tylnia bo mam w swojej skodzie przyciemniana szybe tylnia i tak mnie nastraszyles teraz... XD

    bedzie gorszy obraz bo przyciemniana szyba czy cos innego?
    Generalnie to w sklepie mi odradzili kupno gdy wspomnialem o przyciemnianej szybie, wiec bardzo mozliwe - ogolnie nie wdawalem sie w szczegoly bo tylko dashcam byl wymagany u mojego ubezpieczyciela (Bell btw) any obnizyc moje ubezpieczenie. Generalnie sam zauwazylem, ze ma problem przy gorszym swietle, co w przedniej nie jest tak zauwazalne, ale juz na tylniej szybie mogloby byc z tym gorzej o pozniejszej porze. Tak czy inaczej ekspertem nie jestem, wiec powtarzam co uskyszalem przy kupnie i z doswiadczenia podczas uzytkowania.
    Ostatnio edytowane przez Okey : 30-07-2020 o 21:53
    nie ma bo ukradli -_-

  3. #3
    Gaduła Belmondo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Miasto
    twoj stary najebany
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Okey Zobacz post
    Co prawda korzystam z 522GW na codzien, ale jeszcze nigdy nagrania z niej mi nie byly potrzebne XD wiec generalnie moge powiedziec, ze radzi sobie dobrze, obraz jest widoczny, jedynie wyjezdzajac na "swietnie oswietlone" autostrady jak np M4 moze miec problem aby zarejestrowac nieoswietlone blachy, tak czy inaczej - dobrze "lezy" na szybie, bez zwisajacych kabli, mocowana na magnes, latwo sie zdejmuje, HD out, bluetooth, mikrofon czy wiele innych funkcji ktorych nawet nie przegladalem, ustawiona na filmy 3 minutowe - dziala. Nie wiem czy nadaje sie na tyl gdyz mam przyciemniane szyby i montowanie tam kamery mija sie z celem.
    yo
    No dobra, bo wlasnie ta kamerka ma takie cos ze wspolpracuje z inna tej samej firmy tylko ze tylnia i zastanawiam sie czy by sobie nie kupic zestawu 522gw i tylnia bo mam w swojej skodzie przyciemniana szybe tylnia i tak mnie nastraszyles teraz... XD

    bedzie gorszy obraz bo przyciemniana szyba czy cos innego?

    #edit
    wlasnie kupilem na amazonie 522gw, do zamkniecia
    Ostatnio edytowane przez Belmondo : 31-07-2020 o 18:41

Podobne wątki

  1. Kamerka / aparat do kręcenia VLOGÓW
    By Misiork in forum Sprzęt komputerowy i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 13-04-2015, 21:30
  2. Kamerka do komputera
    By Lettis in forum Sprzęt komputerowy i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 05-07-2013, 22:37
  3. Kamerka internetowa
    By Maximus2.0 in forum Internet
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 13-03-2012, 21:12
  4. Kamerka Internetowa
    By Google in forum Sprzęt komputerowy i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 16-01-2011, 00:37
  5. Kamerka
    By Maatinii in forum Pytania
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 14-11-2010, 21:44

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •