User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Wątek: Dostawca internetu

  1. #1
    Wszechobecny! Savater's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Suwałki
    Posty
    836
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Dostawca internetu

    Witam. Za rok kończy mi się umowa internetu i zamierzam zmienić dostawcę. Tak wiem, jeszcze za szybko o tym myślę ale oczekuje waszej opinii. Przez długi okres miałem neostradę 1 mb/s. Jestem zawiedziony tą firmą. Często tracę połączenie z livebox'em oraz pobieram różne pliki z prędkością 5 kb/s gdzie normalna prędkość powinna wynosić 110+ kb/s.

    Jakiego dostawce internetu polecacie? Myślę, że prędkość internetu może sięgać 5 mb/s i miesięczny abonament w granicach 60zł max.




    @edit
    Jeszcze taka mała prośba, jaki router polecacie wziąć? Tak aby obsługiwał 2 komputery stojące około 3 metry obok siebie na 1 piętrze.
    Hipcio Bercik

    0 - 1016

    1022- ? [1036]

  2. #2
    Nabijacz postów Kimus The Master's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2011
    Miasto
    Chorzów
    Posty
    592
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    rok to zbyt dlugo zeby cos doradzic. Ceny sie stale zmieniaja sa coraz to lepsze oferty i tansze zacznij sie nad tym zastanawiac gdy twoja umowa bedzie sie zblizac do rozwiazania xD!

    Ja osobiscie ma neo 10 mega i w 100% mi wystarcza

  3. #3
    Łowca postów KePuczasta's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Poznań <okolice>
    Posty
    278
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Wink

    Ja mam nata w play'u, za 59zl - 12gb - internet mobilny, nawet u rodzicow na wiosce gdzie nie powinnam miec zasiegu smigam bez problemu... Oczywiscie limit jest ograniczony, jesli wykorzystasz ilosc gb to ci net na maxa zwalnia, ale ja osobiscie sciagam filmy itd i mi to bez problemu starcza (w sumie jeszcze zostaja nie wykorzystanie gb)...
    Przy tym abonamencie masz darmowe wieczory oraz 1000+ darmowych sms'ow do all sieci...
    Jesli masz lapka polecam, na kompie stacjonarnym tez powinien ładnie dzialac...

    Ale wybór należy do Ciebie... XD
    zbyt duża sygnaturka!

    //k

  4. #4
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeżeli masz dostęp do VECTRY to polecam. Posiadam 8 mb/s, a w nocy 16 mb/s. Płacę 64 złote miesięcznie, ponieważ podpisałem umowę na rok. Można podpisać na trzy lata wtedy cena to poniżej 50 złotych.
    Taryfa nocna (podwojony transfer) zaczyna się od 24:00 - 12:00, więc w nocy do południa net może ściągać pliki z olbrzymią prędkością.
    Gdybym miał zmieniać to tylko na UPC, ale u mnie nie można podłączyć.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Miasto
    NY
    Posty
    329
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    UPC/Multimedia i inne takie sieci jeśli masz do nich dostęp, np. na mojej dzielnicy [Lublin] akurat nie mam gniazd i musiałbym dość dużo płacić, ale mam radiówkę 4mb i nie narzekam, a połączenia prawie wgl. nie tracę [chyba, że intensywny śnieg/deszcz/wiatr]

  6. #6
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    Chorzów
    Posty
    149
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    vectra/upc ogolnie polecam sieci kablowe. Nie przekonuja mnie dostawcy typu TP,netia. Co do routera to polecam cos z firmy TP-link badz D-link

  7. #7
    Bywalec Poziomek :P's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    357
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs up

    Cytat Napisał Devorious Zobacz post
    vectra/upc ogolnie polecam sieci kablowe. Nie przekonuja mnie dostawcy typu TP,netia. Co do routera to polecam cos z firmy TP-link badz D-link
    A TP i Netia to może przez mikrofalówkę nadaje?

    Oczywiście, że UPC i Vectra jest lepsza, tylko ktoś musi mieć światłowody w mieście.
    AMD Phenom II 955 4x4Ghz | SilentiumPC Fortis HE1225 | Goodram 4GB 1600Mhz | Gigabyte nVidia GeForce GTX660 2048MB | ASRock 880G Pro3 | Samsung 830 128GB | Seagate 500GB | Creative SoundBlaster 4 |Corsair HX620W | Apertech Venator

  8. #8
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Łódź
    Posty
    130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Polecam tylko i wyłącznie UPC. Ja posiadam internet 25MB/s, bez limitów, nie ma żadnych problemów Co do routera to zależy jaką kwotą dysponujesz... ;\
    Ostatnio edytowane przez Pawcio : 25-10-2011 o 10:41

  9. #9
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    109
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja osobiście polecam UPC Sam posiadam 25 Mb/s i jestem strasznie zadowolony Rzadko są jakiekolwiek problemy a jak już są wystarczy do nich zadzwonić nawet nie będziesz musiał się rozmawiać z nikim z obsługi klienta bo automatycznie zostaniesz powiadomiony że jest awaria w twoim rejonie i będzie podana godzina naprawy
    Piaskun Pro Botter here ;]

Podobne wątki

  1. Konfiguracja internetu
    By Dementor in forum Telefony komórkowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 29-10-2011, 07:39
  2. Gwiazdy Internetu :)
    By Demolka Knight in forum Humor
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 02-05-2010, 11:09
  3. Starlight [Sta?y dostawca]
    By Goatee in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 24-01-2010, 10:14
  4. Cenzura internetu?
    By Drake Banned in forum Humor
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 25-11-2009, 18:10
  5. Szybko?? internetu
    By Elan in forum Pytania
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni Post / Autor: 31-12-2008, 11:10

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •