User Tag List

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 41 do 60 z 139

Wątek: Oskarqq Thread

  1. #41
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hahaha, zjebałem bordery bo odszedłem od powszechnie przyjętych norm? Hahaha śmiać mi się chce z Ciebie, bardzo!
    Byłem w Grudziądzu, pisałem do Ciebie byś się zjawił i byśmy wszystko sobie wyjaśnili, nie chciałeś, więc ssaj pałkę konusie :>
    A i oczywiście nie zgodzę się z Tobą, bo to już dawno nie jest poziom amatorski :>
    Do tego mogę dodać, domku nie zjebałem, naturę dookoła owszem, ale nie domek.
    Komentuj dalej, miło mi :>

    Czemu sam nie zaczniesz robić w 7.6? :O

  2. #42
    Uzależniony Artis's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    UK
    Posty
    710
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kpisz sobie ze mnie czy co teraz? Bo w tym momencie to ty jesteś żałosny. Wiele osób mi przyzna rację, że jesteś zadufanym w sobie dzieckiem. Nie obchodzi mnie i tyle masz lat, tylko nawet mając te 17, prawie 18 lat zachowujesz się jak 7 latek, który idzie do I klasy podstawówki. Prawda oczy w kole, co nie? Już raz powiedziałem, nie chcę się zniżac do Twojego poziomu, bo tylko raz : nie potrafisz przyjac krytyki, nawet tej negatywnej. To w ogóle po jakiego chuja ty mappujesz? Myślisz tylko o sobie, a nie o innych. Uwierz mi, też kiedyś byłem jebniętym 16-17 latkiem, który dopiero co zaczął na tym samym poziomie co ty. Na tą chwilę obecna jesteś tylko zerem, który stara się udowodnic wyższe wartości. Hmm, co do mappowania... Wyzywam Cię na pojedynek..
    Wybierz temat pracy, nawet na moje to może byc 7.6. Mi to nie robi żadnej różnicy.
    Nie odpowiadam na bezsensowne PW

  3. #43
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przecietne xd

    Nie jestem jakims znawca, ale skoro dajesz to tu, to mam prawo do oceny wiec sie nie spinaj _/

    Elo, postaraj sie bardziej






    Cytat Napisał Oskarqq Zobacz post
    Hahaha, zjebałem bordery bo odszedłem od powszechnie przyjętych norm? Hahaha śmiać mi się chce z Ciebie, bardzo!
    Byłem w Grudziądzu, pisałem do Ciebie byś się zjawił i byśmy wszystko sobie wyjaśnili, nie chciałeś, więc ssaj pałkę konusie :>
    A i oczywiście nie zgodzę się z Tobą, bo to już dawno nie jest poziom amatorski :>
    Do tego mogę dodać, domku nie zjebałem, naturę dookoła owszem, ale nie domek.
    Komentuj dalej, miło mi :>

    Czemu sam nie zaczniesz robić w 7.6? :O
    Cytat Napisał Artis Zobacz post
    Kpisz sobie ze mnie czy co teraz? Bo w tym momencie to ty jesteś żałosny. Wiele osób mi przyzna rację, że jesteś zadufanym w sobie dzieckiem. Nie obchodzi mnie i tyle masz lat, tylko nawet mając te 17, prawie 18 lat zachowujesz się jak 7 latek, który idzie do I klasy podstawówki. Prawda oczy w kole, co nie? Już raz powiedziałem, nie chcę się zniżac do Twojego poziomu, bo tylko raz : nie potrafisz przyjac krytyki, nawet tej negatywnej. To w ogóle po jakiego chuja ty mappujesz? Myślisz tylko o sobie, a nie o innych. Uwierz mi, też kiedyś byłem jebniętym 16-17 latkiem, który dopiero co zaczął na tym samym poziomie co ty. Na tą chwilę obecna jesteś tylko zerem, który stara się udowodnic wyższe wartości. Hmm, co do mappowania... Wyzywam Cię na pojedynek..
    Wybierz temat pracy, nawet na moje to może byc 7.6. Mi to nie robi żadnej różnicy.

    Szkoda mi was obu, jestescie ofiarami :/

  4. #44
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A czy ja coś mówię, że ktoś nie ma prawa mi tu pisać? Od tego jest ten temat. Skoro chcesz wystawić mi negatywną ocenę, to się nie krępuj...
    Art, spoko jakiś pojedynek się przyda, jednak musiałbyś mi dać z miesiąc, bo moje życie nie opiera się tylko na mappowaniu...

  5. #45
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie














  6. #46
    Łowca postów Hegez89's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Miasto
    Sz-ły/k.Poznania
    Posty
    211
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dla mnie Bardzo fajne pracę Podobają mi się ale nie tak bardzo, kiedyś też bawiłem się mappingiem ale to z 2lata temu ;p 3maj tak dalej a będzie coraz zaj3bistrzy efekt ! POWODZENIA!

  7. #47
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dzięki, a co sądzicie o tym borderowaniu?? Chodzi mi głównie o drogę etc.
    Słyszałem negatywne opinie na ten temat, więc fajnie jakbyście powiedzieli jak Wam się podoba, w końcu to pod graczy leci ;d

  8. #48
    Uzależniony Artis's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    UK
    Posty
    710
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niestety ale Seylita i tak nie przebijesz. Twój mapping zaczyna dobierac normalności.
    Podobają mi się góry. Bordering w sam sobie nie jest zły, ale radziłbym nad nim popracowac.
    Ostatni screen też jest ciekawy, tylko nie widzę powodów, żeby psuł efekt tymi zjebanymi borderami trawy, to tylko rozpierdala Ci pracę. Idziesz w dobrym kierunku tak między nami mówiąc. Krytyka, a raczej wypowiedź została określona pozytywnie, tylko ze względu na to, że zrobiłeś pierwszy raz coś porządnego. Zrób z kilka prac, ale ze swoimi pomysłami to wtedy pomyślimy czy nadajesz się na średniaka. Powtarzam na średniaka, a nie na zaawansowanego!!
    Nie odpowiadam na bezsensowne PW

  9. #49
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No dzięki, właśnie z borderami jest kłopot, próbuję odejść od specyficznych kształtów, korzystając z jednego bordera, w tym wypadku trawy.
    A co do pomysłów, to są moje, chociaż wielkie drzewa zainspirowały mnie na otland, jednak w innym wykonaniu.

  10. #50
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na odświeżenie przerobione Soran, jednak wstawię tylko 1 ss, bo ostatnio moda na Soran, a wszyscy pewno podobnie zimę przedstawiają


  11. #51
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajne soran(chyba senja powinno byc(?)), ale ja tam bym wolal jednak wiecej tego sniegu a mniej samej ulicy xd

  12. #52
    Średnio zaawansowany Hako but Husajn's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Miasto
    Bambo Camp
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up podbijam.

    #t Fajny koksownik XD

  13. #53
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Miasto
    z Zaskoczenia o/
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No , no Oskarqq piękne prace ! Oby tak dalej pamietam jak na **** Ots bylismy Gm'ami to byly czasy Tam jako mapper też się sprawowałeś

    OSKARQQ NA MAPPERA ! :>
    Podbijasz? o./

  14. #54
    Uzależniony Artis's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    UK
    Posty
    710
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zawiodłem się na Tobie. Stary co to ma byc? Popatrz na Senję Evona, którego praca jest na Tnet. Chujowa przeróbka.
    Nie odpowiadam na bezsensowne PW

  15. #55
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A nie widziałem w sumie i co mogę dać jeszcze do tej Senji? Bo w sumie trochę śniegu itp. Nie miałem w ogóle pomysłu, nawet nie wiem do czego ma być te drewno xD

    @btw. Galerii jego nie zobaczę, bo dałeś mi bana, a przez proxy nie wyświetlają się obrazki.
    Ostatnio edytowane przez Oskarqq : 20-02-2012 o 21:22

  16. #56
    Uzależniony Artis's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    UK
    Posty
    710
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wymyśl coś własnego, jeśli miałeś pomysła na zamek, to i na senję znajdziesz jakieś ciekawe innowacje.
    Nie odpowiadam na bezsensowne PW

  17. #57
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W sumie jakoś bardzo przerabiać nie chcę, nie chcę się główkować nad tym. Jak już robić, to właśnie coś swojego, a Senje ktoś już wcześniej zaprojektował. Dlatego nienawidzę przerabiać cudzych prac. Akurat przerabiając okolice yurka jest okej, bo usuwam cały fragment i robię po swojemu.
    Na pewno niedługo coś wymyślę, ale ostatnio robię wszystko by zebrać ok. 1000zł na stronę, gdyż zakładam e-biznes, więc ogólnie jakieś wielkie starania się nad mapą, ujrzycie dopiero pod koniec kwietnia. Teraz zależy mi na czasie, na jakości też, ale nie aż na zabój.

  18. #58
    VIP Krsix's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    1 451
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeżeli olejesz jakość nie będziesz miał klientów na mape, gdyż jak już mają płacić to nie chcą gówna lecz coś wyjątkowego co zasługuje na zapłatę.
    Senja słaba, między innymi za dużo tego chodnika.. Zobaczymy co pokażesz w najbliższym czasie

  19. #59
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie olewam jakości, mówię tylko, że nie poświęcam dla szczegółów aż tak wielkiej uwagi. Jednak mimo wszystko zwracam na nią uwagę. Jak uzbieram pieniądze, poszukam jakiegoś projektu i się "ustatkuję", albo zacznę robić mapę na darmowe zamówienia.

  20. #60
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    470
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak to mówią "Diabeł tkwi w szczegółach", powodzenia, ładne mapki, dałbym Ci 4.
    PS.-fajnych masz ziomków.

Podobne wątki

  1. My thread :***
    By Burdi in forum RL Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 08-05-2011, 14:49
  2. LiS Thread : )
    By * Sida * in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 23-01-2009, 19:15

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •