User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Świebodziński Chrystus Anonymous ?

Głosujących
34. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    13 38.24%
  • Nie -.-

    15 44.12%
  • Nie mam zdania o.O

    2 5.88%
  • Yyyy mleko :S

    4 11.76%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 22

Wątek: ?wiebodzi?ski Chrystus Anonymous ?

  1. #1
    Łowca postów Adex's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Miasto
    Polska/Londyn
    Posty
    222
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Świebodziński Chrystus Anonymous ?

    Ostatnio w mediach jest głośno o zwariowanych pomysłach J.Palikota , po prostu chce zwrócic na siebie uwagę ponieważ ostatnio miało być jaranie marihuany w sejmie a było tylko kadzidełko i jakieś przemówienie pana prezesa , szczeże mówiąc co do pomysłów Palikota dotyczących religii się zgadzam co myślicie o Świebodzińskim Anonymous'ie

    "Od kilku dniu politycy Ruchu Palikota w geście protestu przeciwko ACTA zawieszają maski Anonymous na najbardziej znanych pomnikach w Polsce.
    Wielki finał akcji wieszana masek szykuje się w Świebodzinie. Janusz Palikot chce zasłonić maską twarz pomnika Chrystusa Króla"

    Pomnik = 50 metrów
    Głowa Pomnika = 5 metrów
    Pieniądze podatników = niezliczone
    Mina wszystkich = bezcenne

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Nie jestem wierzacy, ale szanuje inne religie
    nie jesteś sam
    Ostatnio edytowane przez Adex : 01-02-2012 o 21:48

  2. #2
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobrze pajacuje, tylko warto zaznaczyc ze ACTA weszlo przez politykow a on jest jednym z nich.. :]

    Nie jestem wierzacy, ale szanuje inne religie i zdaje mi sie ze jest to fatalne posuniecie

    /przypadkowo zaznaczylem tak - jestem na nie

  3. #3
    Bywalec SoniQ's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    359
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    szczeŻe? ;oo

    @t

    oprocz jego dziwnych checi zalegalizowania maryhunaen niczym mi nie imponuje, jego pomysly sa wrecz zenujace jak chociazby ten, tyle

    @down

    uszanuj religie i wiare innych, bo jesli nie to jestes zwyklym lamusem ;]
    Ostatnio edytowane przez SoniQ : 02-02-2012 o 00:28

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Jasło
    Posty
    329
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A mnie to zwisa..moze nawet nasrac na ten beznadziejny pomnik;]

  5. #5
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Do Pana Up i Autora.

    A może tak na pomniku na cmentarzu jakiegoś waszego bliskiego namaluje się ową maskę? Przecież to tylko pomnik... Chcielibyście tego?

  6. #6
    Łowca postów Hegez89's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Miasto
    Sz-ły/k.Poznania
    Posty
    211
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mi jest to obojętnie co zrobi palikot... Jak dla mnie moze w geście protestu przychodzić nago do sejmu
    Szkoda tylko ze na te jego durne pomysły idą nasze pieniądze -.-

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1 364
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dla mnie pan J.Palikot robi z siebie pośmiewisko...

  8. #8
    Łowca postów Adex's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Miasto
    Polska/Londyn
    Posty
    222
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No w sumie racja , wszysko jedno co zrobi byle nie za nasze pieniądze
    Jak widzicie dodałem taką fotkę jakby wyglądał więc również stwierdzam że jest to bezsensowne i beznadziejne ;/ nie wiem co mu da jeśli zawieśi taką maskę

    Cytat Napisał Ikki Zobacz post
    A może tak na pomniku na cmentarzu jakiegoś waszego bliskiego namaluje się ową maskę? Przecież to tylko pomnik... Chcielibyście tego?
    Jak dla kogo , dla jednych pomnik dla drugich pamiątka po "bliskim" , powiem tak... wszysko ma swoje granice

    Cytat Napisał Hegez89 Zobacz post
    Szkoda tylko ze na te jego durne pomysły idą nasze pieniądze -.-
    Nie tylko jego bo przecież od czego mamy resztę polityków , pensja do 20.500 zł
    Ostatnio edytowane przez Adex : 02-02-2012 o 10:49

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Jasło
    Posty
    329
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ikki Zobacz post
    Do Pana Up i Autora.

    A może tak na pomniku na cmentarzu jakiegoś waszego bliskiego namaluje się ową maskę? Przecież to tylko pomnik... Chcielibyście tego?
    To jest calkiem co innego..wtedy bylby to brak szacunku dla zmarlek osoby..A to smieszny jeden z bardzo wielu takich pomnikow na ktorego wydalo sie tyle kasy a wiele dzieci nie ma domow i co jesc...

  10. #10
    VIP Benn's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    701
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rebgal Zobacz post
    To jest calkiem co innego..wtedy bylby to brak szacunku dla zmarlek osoby..A to smieszny jeden z bardzo wielu takich pomnikow na ktorego wydalo sie tyle kasy a wiele dzieci nie ma domow i co jesc...
    Ty chcesz jak Amerykanie pokoju na świecie, żeby dzieci nie głodowały i wszyscy się kochali. To jest utopijne myślenie, nigdy się temu nie zapobiegnie, wiele milionów się wydaję na dożywianie i co z tego? Myślisz, że dziecko głodujące wyjdzie z domu i cała Polska wie, że jest niedożywiane? Po co budować drogi? Przecież tyle dzieci głoduje.... :|

    Co do Palikota.

    TYLKO IDIOTA GŁOSOWAŁ NA PALIKOTA

    No i macie swoją marihuanę, związki partnerskie i wiele innych. Palikot to populista.

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Jasło
    Posty
    329
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Benn Zobacz post
    Ty chcesz jak Amerykanie pokoju na świecie, żeby dzieci nie głodowały i wszyscy się kochali. To jest utopijne myślenie, nigdy się temu nie zapobiegnie, wiele milionów się wydaję na dożywianie i co z tego? Myślisz, że dziecko głodujące wyjdzie z domu i cała Polska wie, że jest niedożywiane? Po co budować drogi? Przecież tyle dzieci głoduje.... :|
    Ja nie mowie ze to sie zmieni.Ale rozpierdziela mnie stawianie takich pomnikow bez sensu jak mozna wydac na cos bardziej pozytecznego.Drogi sa konieczne wlasnie a taka figurka na gowno;]

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Jaki jest taki jest, niech wiesz maski gdzie chce. Tylko pytanie co na to berety i inne sekciary?
    Niechetnie musze sie z Toba zgodzic.
    No beda go bronic tak jak krzyza...
    Ostatnio edytowane przez Rebgal : 02-02-2012 o 13:05

  12. #12
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jaki jest taki jest, niech wiesz maski gdzie chce. Tylko pytanie co na to berety i inne sekciary?

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1 492
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Spoko, tylko pytanie po co?

  14. #14
    VIP Romus's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    708
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dla mnie to troche nie zbyt odpowiednie. Widocznie Palikot chce jak najbardziej nagłośnić sprawę z Acta, zebrać potrzebną ilość głosów i przeprowadzić referendum ws Acta. Sram na tego Palikota i na ten nędzny rząd. Prędzej czy później wyjade z tego syfu.

  15. #15
    Łowca postów Adex's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Miasto
    Polska/Londyn
    Posty
    222
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie lubie wypowiedzi Regbal'a ale się jednak zgadzam , wieszanie masek np na cmentarzach mógłby oznaczać brak szacunku dla denata

    Cytat Napisał Benn Zobacz post
    Po co budować drogi? Przecież tyle dzieci głoduje To jest utopijne myślenie, nigdy się temu nie zapobiegnie...
    Wsumie to się nie zmieni bo tak było jest i będzie. Znowu popre Regbal'a
    bo zamiast dróg to budują jakieś "Święte" pomniki jak np.w Świebodzinie
    budują to za nasze pieniądze dla pokazu a przecież taki sam wybudowali dużo wcześniej w Rio de Janeiro.Jak dla mnie po podpisaniu ACTA powinni to wziąć za naruszenie praw autorskich.Ludzie którzy to sponsorowali na tace to katole na pokaz i mocherowe sekty do tego wierzą w koniec świata a że ten pomnik zatrzyma apokalipstyczny meteoryt

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Jaki jest taki jest, niech wiesz maski gdzie chce. Tylko pytanie co na to berety i inne sekciary?
    tu również się zgadzam , mochery zawsze i wszędzie na rozkaz Rydzyka i Armi Kościoła


    Cytat Napisał Romus Zobacz post
    Widocznie Palikot chce jak najbardziej nagłośnić sprawę z Acta, zebrać potrzebną ilość głosów i przeprowadzić referendum Acta
    Sprawę ACTA zna każdy więc co tu nagłaśniać pajacuje jak każdy polityk bo w końcu był jednym z tych co głosowali za wprowadzeniem ACTA a teraz udają naszych obrońców i są przeciw

    @Down
    Nie lubie twoich wypowiedzi ale zgadzam się z ich treścią :P
    Nie zaprzeczam sam siebie tylko masz w sobie coś z magnesu... raz przyciągasz a raz odpychasz
    Ostatnio edytowane przez Adex : 02-02-2012 o 17:37

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Jasło
    Posty
    329
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał SoniQ Zobacz post
    @down

    uszanuj religie i wiare innych, bo jesli nie to jestes zwyklym lamusem ;]
    A gdzie ja napisalem ze nie szanuje religii? wyobraz sobie ze jestem katolikiem.To ze mi nie odpowiada stawianie pomnikow na pokaz nie znaczy ze nie szanuje religii kolego

    Cytat Napisał Adex Zobacz post
    Nie lubie wypowiedzi Regbal'a ale się jednak zgadzam , wieszanie masek np na cmentarzach mógłby oznaczać brak szacunku dla denata
    Czemu nie lubisz moich wypowiedzi?Skoro sie z nimi zgadzasz to chyba sobie sam zaprzeczasz

    @UP
    AHA TO GIT
    Ostatnio edytowane przez Rebgal : 02-02-2012 o 18:00

  17. #17
    VIP Benn's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    701
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To nie państwo budowało tego Chrystusa, lecz kuria, pieniądze mają od chrześcijan, którzy wrzucali na tacę i innych legalnych środków zarabiania, nie "Was podatników". Zresztą nie ważne kto co za ile wyrzeźbił tego Chrystusa, kulturalny człowiek i inteligentny szanuje wartości religijne innych, Palikot takimi akcjami chce poderwać nie wierzących i to jest jasne, jednak wątpię aby taka akcja przyniosła mu poparcie, szczególnie w kraju głęboko chrześcijańskim (w porównaniu do innych krajów)

  18. #18
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Benn Zobacz post
    To nie państwo budowało tego Chrystusa, lecz kuria, pieniądze mają od chrześcijan, którzy wrzucali na tacę i innych legalnych środków zarabiania, nie "Was podatników". Zresztą nie ważne kto co za ile wyrzeźbił tego Chrystusa, kulturalny człowiek i inteligentny szanuje wartości religijne innych, Palikot takimi akcjami chce poderwać nie wierzących i to jest jasne, jednak wątpię aby taka akcja przyniosła mu poparcie, szczególnie w kraju głęboko chrześcijańskim (w porównaniu do innych krajów)

    Zacznijmy od tego, że inteligentny i szanujący innych ludzi człowiek wie jak napisać niewierzących.

    Palikot takimi akcjami nikogo nie chce do niczego 'podrywać' synku. On robi szum wokół własnej osoby. Jeśli Polska jest krajem głęboko chrześcijańskim to chyba żyjemy w dwóch innych państwach. Tutaj od urodzenia kościół z góry ustala ci religię, a żeby ją zmienić musisz mieć 18 lat. Dziwny kraj, dziwni ludzie.

    Jak dla mnie może wieszać co chce i gdzie chce jeśli będzie mieć zgodę właściciela. A będzie ją mieć? -.-'

  19. #19
    Numer 1! Elderius's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    Okolice Cz-wy
    Posty
    75
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niech zawiesi? Tylko bd taka afera, i tak "wyzsze urzedy katolickie" najadą na Palikota, ze nie bd wiedzial co powiedziec... Poza tym Palikot to (sry jezeli kogos obrazam) debil... Pierw Swinski Ryj w Sejmie, potem Sztuczny(nie powiem co ), nastepnie kadzidelko, a teraz to... Chce na siebie zwrocic uwage i tyle :X
    Poparcie zdobyl zapewne dlatego ze glosowali na niego Geje,Lesbijki, palacze Marychy, i inni...
    Ogolnie, nastepny glupi pomysl Palikota na zwrocenie na Siebie uwagi ;XXX

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    795
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Palikot robi z siebie idiotę. Najpierw palenie zielska w sejmie - poyebao chyba go, teraz oczernianie religii i szykanowanie jej moim skromnym z resztą zdaniem. Jeżeli to zrobi straci u mnie jakiekolwiek poparcie które zyskał kiedyś głodując się przez miesiąc bo chciał udowodnić, że za 500 zł nie da się wyżyć miesięczne. Tylko i wyłącznie za tamtą akcje ma u mnie poparcie a tak to nie trawie go. Robi z siebie populistę i nawet mu to nie wychodzi OK

Podobne wątki

  1. Jezus ?wiebodzi?ski!
    By G_R_U_L_I_X in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 03-10-2011, 15:08

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •