User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś odnowić APO, ze względu mapy ?

Głosujących
52. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak!

    9 17.31%
  • Obojętnie.

    8 15.38%
  • Nie!

    35 67.31%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 29

Wątek: Mapper/Mapperzy na Serwerze.

  1. #1
    Zaawansowany Vertix's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    85
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Mapper/Mapperzy na Serwerze.

    Witam.

    Myślę, że przydało, by się dobrać jakiegoś mappera na serwerze, a dlaczego ? rozumiem, że ekipa nie ma czasu na upiększanie każdego terenu, skoro mają real życie, mają niektórzy dziewczynę i mało czasu na poświęcenie dla mapy, nie mówię, iż nic nie robią, ale również zajmują się silnikiem poprawiają błędy i takie inne, ale gracze/użytkownicy piszą propozycję o odnowienie tego APO na bardziej przerobionych map, a nawet dodania nowych terenów, potworów i tak dalej. Myślę, że to dobry pomysł obdarować tutaj najlepszą osobę, choćby z konkursu wybrać z tej trójki Oskarqq, Tekonis, Japan Fighter. Gdyby się zgodzili na mappera to moglibyście przyjąć tylu ilu potrzebujecie, choćby tą trójkę, aby odnowili większość terenów, nie będę już tutaj pisał odnośnie posady, bo tutaj nie ja o tym decyduję i nie będę nic proponować, bo to już kadra między sobą ustali, gdyby mój jakże ciekawy pomysł wypalił. Odnowienie terenów to ciekawa sprawa, skoro i tak większość moim zdaniem jest nudna, taka stara, iż nawet mi się nie chce chodzić w niektóre miejsca, no chyba, iż, to jest jednak dość wymuszające bądź dla questu (nie ważne co, ale tutaj 70% terenów jest nie odnowione, przynajmniej nie w czasie szybkim, ale późnym). No cóż, więc sami wybierajcie co chcecie najlepsze, czy APO ma zostać dalej na swoim miejscu i żyć na starej edycji, a może coś nowego i bardziej upiększającego grę. Na pewno na tym zyskamy kilka osób więcej, nie mówię, iż masę, ale to kilka osób zawsze jest coś. Tak, więc czekam na Wasze zdania na ten temat i również chciałbym poznać opinię administracji.

  2. #2
    Gaduła Miodek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Miasto
    z Łodzi
    Posty
    169
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie PoyeBało?

    Tygrys bardzo dobrze sobie radzi nie widzę powodów by jakiś tam oskareq ,japan i ktos z trójki byli mapperami jak nie sa zaufani powiedzmy że Administracja przekaże im silniki oni pokręcą coś z mapą i tak po prostu Tygrys wstawi nową mape tak? a potem okaże sie że będą to najbogatsi ludzi na serwie bo bd im sie respiło uw w domku ? a potem Allgero tak?

    Pierw BALANS!@!@!

    Niodek 0 - 540
    Miodek Rooker 0 - wPIZDU
    First Miodek 0 - wPIZDU
    LAJF Zapraszam

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1 364
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powinien być jeszcze jeden mapper , a jest z czego wybierać a także wiele miejsc nie jest odnowionych.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Łódź
    Posty
    117
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak powinien być jeszcze jeden chociaż mapper aby odciążyć trochę Tygrysa a jest tu sporo takich utalentowanych ludzi.
    @Miodek
    Tygrys sprawdzał by na pewno każdą taka mapę na pewno nie respiło by się im UW w domku ale ty masz teorie spiskową -.-

  5. #5
    Zaawansowany Vertix's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    85
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miodek Zobacz post
    Tygrys bardzo dobrze sobie radzi nie widzę powodów by jakiś tam oskareq ,japan i ktos z trójki byli mapperami jak nie sa zaufani powiedzmy że Administracja przekaże im silniki oni pokręcą coś z mapą i tak po prostu Tygrys wstawi nową mape tak? a potem okaże sie że będą to najbogatsi ludzi na serwie bo bd im sie respiło uw w domku ? a potem Allgero tak?

    Pierw BALANS!@!@!
    Silników na pewno nie otrzymają, bo to nie potrzebne, a nawet mapy całej również nie dostaną, póki nie są tymi zaufanymi, ale z 20% mapy może dostaną do przerobienia, nie przypuszczam, że więcej. Co do Twojego balansu to nie pisz w tym temacie, bo tutaj propozycja jest zupełnie inna i również inni ludzie z takimi rzeczami to zrób swój temat.

  6. #6
    Nowicjusz Buancelino's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie, a jak już to wystarczyła by jedna osoba, ale dla Tygrysa też by było uciążliwe siedzieć nad mapa, sprawdzać czy ktoś czegoś nie schował i doklejać te części.
    Może niektórzy pamiętają co się stało z pracą Japana podczas ostatniego konkursu, jak ją udostępnił, jak dla mnie on by się nie nadawał.
    Nawet jak by była jakaś tam umowa, to co komu da umowa przez internet?
    A mosze totajmy armołr co taje 46567 oprony i fypata s kaszteko potfora!? Alpo szeby sorc mókł mjeci taki fand co wali s UE!!!
    Ekipa przemyślała propozycje ze starego forum i dała nam UW!
    Oryginalny temat:
    http://www.armiatoprostefansite.fora...cie,19613.html

  7. #7
    Średnio zaawansowany Japan Fighter's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Buancelino Zobacz post
    Jestem na nie, a jak już to wystarczyła by jedna osoba, ale dla Tygrysa też by było uciążliwe siedzieć nad mapa, sprawdzać czy ktoś czegoś nie schował i doklejać te części.
    Może niektórzy pamiętają co się stało z pracą Japana podczas ostatniego konkursu, jak ją udostępnił, jak dla mnie on by się nie nadawał.
    Nawet jak by była jakaś tam umowa, to co komu da umowa przez internet?
    Czekałem aż ktoś przytoczy to No stało co się stało i się nieodstanie. Mapa została pobrana całe 4 razy i teraz nie da się jej już pobrać (już od dawna)
    @topic

    Uważam, że jest to raczej zbędne. Niby widać, że Tygrys nie ma teraz tak wiele czasu jak dawniej (już 2 konkurs na mapę) ale to chyba nie jest powód, aby werbować mappera. Wystarczy troszkę odpuścić po następnym update, dać odetchnąć Tygrysowi i dać mu szansę na odnowienie terenów takich jak Can, behemothy na ev(lub raczej wszystkie respy w tamtej okolicy)senje, czy też ank.

    Nawiązując też do mapy. Gdyby zwerbowali kogoś na mappera to nawet 1% mapy pewnie by nie dostał. żeby coś odnowić nie trzeba wcale mieć starego respu. Przykładem jest soran czy też zamek na ev. Wystarczy podać wymiary i wszystko da się zrobić przy odrobinie chęci, zapału i inicjatywy.

    Więc ogólnie jestem na nie. Tak jak wyżej pisałem. Wystarczy Tygrysowi dać troszkę czasu po zbliżającym się up'ie i nakłonić go do edycji zapomnianych terenów.
    Ostatnio edytowane przez Japan Fighter : 12-02-2012 o 17:21

  8. #8
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tygrys wie co robi. Od tylu lat robi mapkę i sam będzie wiedzieć jak odświeżyć mapkę, ale jeśli ktoś się sprawdzi to mógłby przerobić kilka miejsc. Tak czy siak jest mi to obojętne.

  9. #9
    Uzależniony Artis's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    UK
    Posty
    710
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Małe szanse powodzenia, sam to Tygrysowi zaoferowałem, ale wszystko poszło na macki.
    Gdybym miał wybrac mappera i tylko dobrego to bym wybrał tylko dwóch z pośród trójki - Japana i Tekonisa. A dlaczego tylko ich? Ponieważ Oskareq to wielkie dziecko hipokryzji i dlatego też swoim zachowaniem nie nadaję się na żadne z proponowanych tutaj w temacie stanowisk

    @Japan
    Zgadzam się z Tobą w 100 %
    Ostatnio edytowane przez Artis : 12-02-2012 o 21:42
    Nie odpowiadam na bezsensowne PW

  10. #10
    Zaawansowany Vertix's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    85
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artis Zobacz post
    Małe szanse powodzenia, sam to Tygrysowi zaoferowałem, ale wszystko poszło na macki.
    Gdybym miał wybrac mappera i tylko dobrego to bym wybrał tylko dwóch z pośród trójki - Japana i Tekonisa. A dlaczego tylko ich? Ponieważ Oskareq to wielkie dziecko hipokryzji i dlatego też swoim zachowaniem nie nadaję się na żadne z proponowanych tutaj w temacie stanowisk

    @Japan
    Zgadzam się z Tobą w 100 %
    Ja tam nie znam żadnego na wylot, jednak ja tylko Oskara znam jako mappera, obecnie nie obchodzi mnie jego zachowanie, choć pracę robi przeważnie dopracowane, jednak nie wszystko wygląda tak super, ale jego 80% jednak jest ciekawe. Japan jak dobrze pamiętam to Salik, który wykonał miasto Soran, jednak ładnie one wygląda, jest dopracowane i również jego pomoc przydała by się w upiększenie miasta (zna się na tworzeniu miast), dlatego jego wybrałbym, jednak nie wiem jak Tekonis miasta robi, przynajmniej nie widziałem jego pracy z żadnego miasta, tylko sam zamek, jednak jest on całkowicie dobrze zrobiony. Ja tam nawet miast nie bardzo umiem robić, lepiej wychodzą mi podziemia, dodatkowe dołączenie pośród miast, lecz przerobić idzie łatwo.

    Cytat Napisał Japan Fighter Zobacz post
    Czekałem aż ktoś przytoczy to No stało co się stało i się nieodstanie. Mapa została pobrana całe 4 razy i teraz nie da się jej już pobrać (już od dawna)
    @topic

    Uważam, że jest to raczej zbędne. Niby widać, że Tygrys nie ma teraz tak wiele czasu jak dawniej (już 2 konkurs na mapę) ale to chyba nie jest powód, aby werbować mappera. Wystarczy troszkę odpuścić po następnym update, dać odetchnąć Tygrysowi i dać mu szansę na odnowienie terenów takich jak Can, behemothy na ev(lub raczej wszystkie respy w tamtej okolicy)senje, czy też ank.

    Nawiązując też do mapy. Gdyby zwerbowali kogoś na mappera to nawet 1% mapy pewnie by nie dostał. żeby coś odnowić nie trzeba wcale mieć starego respu. Przykładem jest soran czy też zamek na ev. Wystarczy podać wymiary i wszystko da się zrobić przy odrobinie chęci, zapału i inicjatywy.

    Więc ogólnie jestem na nie. Tak jak wyżej pisałem. Wystarczy Tygrysowi dać troszkę czasu po zbliżającym się up'ie i nakłonić go do edycji zapomnianych terenów.
    Owszem, zgadzam się z Tobą, lecz nie wiem jak to Tygrys wytrzymuje, sam robi mapkę, jednak mają czasami opóźnienia, a pomoc przy dodatkowych rzeczach przydałaby się wśród tej trójki.

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Tygrys wie co robi. Od tylu lat robi mapkę i sam będzie wiedzieć jak odświeżyć mapkę, ale jeśli ktoś się sprawdzi to mógłby przerobić kilka miejsc. Tak czy siak jest mi to obojętne.
    Znaczy wiesz, pierwsza trójka z konkursów by się przydała do pomocy, nie koniecznie każdy, ale to znacznie ułatwi pracę przy update Tygrysowi, przy okazji na update by wprowadzili upiększone miasta, więc było by sporo nowego klimatu APO.

  11. #11
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czemu nie, ale niech nie dodaja go do ekipy, maper to maper, zeby sie chlopakowi w dupie nie poprzestawialo z miejsca powinien byc powiadomiony o tym, ze na wyzsza range nie ma co liczyc ...

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    470
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeżeli taka potrzeba będzie to napewno wybiorą jakiegoś mappera... Nic na siłe, wszystko młotkiem.

  13. #13
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poki co mapa jest bardzo dobra i Tygrys to fajnie wszystko porobil.Jesli bedzie potrzebowal pomocy to na pewno zrobi jakis konkurs czy cos tam innego i wybierze pomocnika.

  14. #14
    Łowca postów sPoxter's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    260
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tyle czasu Tygrys robił sam mapke i jest dobrze po co dodać kogoś nowego ?
    Źle wam teraz z mapka ? Jak dla mnie jest zaje*iście wielka i dobra.

  15. #15
    Master Atom! Mr Fsza's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Olkusz
    Posty
    1 420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wiele jest gmów na tym serverze co nic praktycznie nie robią tylko banują i raz na miesiąc zrobią najazd ; d.

    HMm z maperami było by tak dodali by ich na początku robili by dobrze wszystko by byli kimś ważnym ; d a potem już by pisali że nie mają czasu ; ).

    Jestem na nie raz na jakiś czas są konkursy jak się tygrysowi nie chce robić to niech zrobi następny konkurs proste ;d.
    200lvl=top-6#300lvl=top-4# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /



  16. #16
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Według mnie za duże ryzyko dawać komuś mapę do poprawki. Może właśnie dzięki temu, że administracja organizuje te konkursy oszczędzi sobie czasu na rewitalizację.

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Miasto
    Upper Silesia
    Posty
    308
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Lepiej zrobic konkurs na odnowienie miast/terenow; nagroda moglo by byc to, ze wygrany moze wybrac nazwe dla danego terenu (rozsadna nazwe) + jakis upominek gra/4um

    #Miodek
    ogarnij czlowieku .
    Ostatnio edytowane przez Czarodziej Xardax : 13-02-2012 o 17:57

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tygrys bardzo dobrze robi mapy i napewno nie potrzebuje ''pomocnika''.
    Gdyby potrzebował to napisał by to i zrobił rekrutacje...
    Najwyrazniej nie potrzebuje żadnego ''pomocnika'', więc jest dobrze
    A to ile robi dany teren, czy coś dodaje to zależy wyłącznie od niego i od jego wolnego czasu. Jestem na Nie.

  19. #19
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    280
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie potrzebuje pomocnika?? To dlaczego został zorganizowany konkurs na zamek?

    Zgadzam się z tym, że robi dobre mapy, ale dla mnie stały się już nudne i takie bez polotu. Przydał by się ktoś ze świeżymi pomysłami. Ale ktoś na "stałym etacie" a nie jako uczestnik jakiegoś konkursu.


    Dla osób, które skrytykują mój post - potrafię tworzyć mapy.
    PiS
    Polecieli i Spadli

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    837
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miodek Zobacz post
    Tygrys bardzo dobrze sobie radzi nie widzę powodów by jakiś tam oskareq ,japan i ktos z trójki byli mapperami jak nie sa zaufani powiedzmy że Administracja przekaże im silniki oni pokręcą coś z mapą i tak po prostu Tygrys wstawi nową mape tak? a potem okaże sie że będą to najbogatsi ludzi na serwie bo bd im sie respiło uw w domku ? a potem Allgero tak?

    Pierw BALANS!@!@!
    aha tylko, że tygrys nie wysyła mapy apo do kogoś -.-
    zastanów się coś trochę.

Podobne wątki

  1. Lagi na serwerze?
    By Elade in forum Problemy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 14-10-2011, 12:05

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •