User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Wątek: Chary z 8.42-7.6?

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Chary z 8.42-7.6?

    Witam,Doszly mnie sluchy,ze postacie z 8.42 będa przenoszone na 7.6. i moje pytanie brzmi tak. Np ma ktos 400 lvl . to jego lvl bedzie dzielony przez xxx? czy jak ?, tak samo z itemkami jak to bedzie robione ? xD prosze o dokladna odpowiedzi xD;D
    Frexx 340-?
    "Wczoraj Się Żaliłem Bratu, Że Dopadło Mnie Fatum. Dzisiej Wokół Mnie Mrok Już Nie Jestem Pół Na Pół"

  2. #2
    Uzależniony Zrazik's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    717
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Drodzy, wiecznie niezadowoleni gracze z serwera APO 8.42.
    Zanim spadną na mnie słowa krytyki, że "nic nie robię dla 8.42", "nie powinienem mieć pozycji bo w ogóle się nie angażuję", itd. - kilka słów wyjaśnień. Nie tworzę Update na 8.42 z jednego prostego powodu - jakakolwiek moja inicjatywa na tym serwerze spotykała się ze zdecydowaną krytyką, bo "po co quest, jak potrzebny jest balans", "ten quest jest zbyt trudny i nie opłaca się go robić", "i tak tam nikt nie gra zajmij się 7.6" i wiele innych. Takie stwierdzenia naprawdę mogą być demotywujące i demobilizujące do jakiejkolwiek pracy, a stworzenie questu to bynajmniej nie kwestia kilku dni. Dlatego od dłuższego czasu zajmuję się nowym update na serwerze 7.6 - największym, jaki do tej pory miał miejsce.

    W związku z Waszymi prośbami chcielibyśmy zaproponować Wam grę na tym serwerze. Jako iż Wasze propozycje spotkały się ze sprzeciwem graczy 7.6 - pragnę zaproponować własną - moim zdaniem matematycznie i technicznie obiektywną. Czy z niej skorzystacie - Wasz wybór.

    Proponuję Wam przeniesienie postaci z serwera 8.42 na 7.6 zgodnie z wymienionymi niżej zasadami:

    Poziom każdej postaci będzie pomnożony przez 5/3 (pięć trzecich) dla osób z banami i przez 2 dla osób z czystym kontem i zaokrąglony w dół - mnożenie poziomu postaci razy cztery spowodowałoby niesprawiedliwy wpływ na najlepsze postacie na serwerze 7.6. Osoba z najwyższym na 8.42 poziomem - 658 - miałaby wg Waszych propozycji 2632 poziom, co dałoby jej zdecydowanie zbyt wysokie miejsce w statystykach. Mnożnik ten jest moim zdaniem odpowiedni - jest stosunkiem mnożnika doświadczenia z serwera 7.6 i 8.42 z bonusem +1/3 dla uczciwych graczy. Tak więc gracz z poziomem 658 będzie miał na nowym serwerze poziom 1096 lub nawet 1316, jeśli nie miała wcześniej bana. To korzystna propozycja.
    Nie będzie możliwa zmiana profesji postaci - myślę, że oczywiste; to groziłoby powstaniem dużej ilości nowych postaci z jedną, "najlepszą" według Was profesją.
    Aktualne przedmioty każdej postaci zostaną usunięte, a każdy gracz dostanie nowe, zgodnie z ustaloną i podaną do waszej informacji w momencie ewentualnego wprowadzenia propozycji w życie listą przedmiotów na postać zależnie od poziomu,
    Postacie nie będą mogły wykonać części questów, bo wiązałoby się to z nagłym przyrostem liczby danych przedmiotów na serwer, co nie byłoby ekonomicznie korzystne dla graczy z serwera 7.6,
    Poziom magiczny postaci jak i umiejętności zostaną nienaruszone,
    Osoby mające powyżej trzech banów za używanie bota nie będą miały możliwości przeniesienia postaci - znając skłonności graczy 8.42 do używania wszelkiego rodzaju botów i chcąc zapobiec fali wysokopoziomowych cave botterów na 7.6 pragnę przypomnieć, że na tym serwerze za cave bota usuwamy postać. W przypadku, w którym nagle pojawi się duża ilość cave botterów z serwera 8.42 - zastrzegam sobie prawo wprowadzenia restrykcyjnych zasad dla wszystkich botterów stamtąd przybyłych.
    Konto przenieść będą mogli gracze z PACC,
    Każdy gracz z serwera 8.42 jednorazowo dostanie bonus +5% punktów doświadczenia na liczbę dni równą ilości dni PACC w momencie przeniesienia danej postaci.

    Przypominam, że to nie jest zapowiedź przeniesienia, ale jedynie propozycja na temat ewentualnych warunków ewentualnego przeniesienia.
    bedzie tak jak napisał santano


    Aktualnie nie gram na Apo
    Rl Inferna

  3. #3
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    90
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ~*#Zrazik#*~ Zobacz post
    bedzie tak jak napisał santano
    A nie czasem tak?

    Cytat Napisał Santano
    Postaram się wymyślić nieznacznie korzystniejszy dla Was plan i bez kolejnej sondy wprowadzić go w życie. Ewentualne przeniesienie postaci będzie opcjonalne.
    Bo to śmieszne się już w ch*j robi.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cuban 8.42 Zobacz post
    A nie czasem tak?


    Bo to śmieszne się już w ch*j robi.
    nawet Tygrys sie wie do konca czy to bedzie ta pierwsza propozycja Santana wiec oby nie ! XD

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    213
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja mam natomiast szczerą nadzieję, aby ten przelicznik był lepszy i to o wiele. Bo mam na 7.6 900ed, 1.2k ek i nie wiem po co mi kolejne konto w tym przypadku(z tym przelicznikiem) 1k rp....

  6. #6
    Nowicjusz Zetro's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Administracja mogła by się wypowiedzieć.
    Chociaż podać jakiś termin..
    I czy w ogóle te informacje są prawdziwe...

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    470
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja Ci powiem tak, nie słuchaj graczy, napisz na PW najlepiej do Tygrysa. Prawie zawsze stara się pomagać.
    Ja słyszałem, że przenoszenie już się zaczęło. Przelicznika nie znam... Ale, pewnie to zwykła plotka.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    795
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Takanori~ Zobacz post
    Ja Ci powiem tak, nie słuchaj graczy, napisz na PW najlepiej do Tygrysa. Prawie zawsze stara się pomagać.
    Ja słyszałem, że przenoszenie już się zaczęło. Przelicznika nie znam... Ale, pewnie to zwykła plotka.
    Tygrys pomaga ZAWSZE a nie prawie zawsze.;p Tak, przenoszenie już się zaczęło a co do przelicznika to chyba jedynie Santano wie dokładnie

Podobne wątki

  1. [7.6] Midi aka inne chary.
    By Midq in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 27-04-2010, 14:38
  2. Rokniete 3 Chary naby
    By Deads Shooter III in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 10-08-2009, 22:20
  3. Wasze chary na Rl-Tibii
    By Denemix in forum RL Tibia
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni Post / Autor: 06-06-2008, 20:49

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •