User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 1 z 1

Wątek: Jarken - Ciao.

  1. #1
    Średnio zaawansowany Jarken v2's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Jarken - Ciao.

    No więc tak, postanowiłem zrobić przerwę. Nie piszę że to koniec, jednak w grze nie będę już tak często jak to miałem w zwyczaju. Tak samo z forum, czasami zaglądnę .
    Technikum Informatyczne daje wiele możliwości, a ja nie chce ich przesrać, dlatego postaram się ograniczyć tą denną grę.
    Chciałbym pozdrowić kilka i aż kilka osób. Tylko im tak naprawdę ufam w tej pixelozie i będę ufał:

    Finarfina - Olka, trzymam kciuki za dobre wyniki na studiach, dzięki za wszystkie rozmowy .
    Fifiunia - Wercia .
    AraB - Lajtowy chłopaczek, ale za dużo tych % .
    Scimex Pall - nie warduj tyle .
    Tago - miszcz pvp, dzięki za siohanie.
    Rekrut - trening czyni mistrza.

    Nie wspomnę o Pro Luczku (jutro siłka o 16 cabanie) i o braciszku bliźniaku (Tomek Soyer).

    Oczywiście nie mogę zapomnieć o drogich kolegach apowiczach których pozdrawiam środkowym palcem, a są nimi w szczególności:

    Zarex - Ward, od początku mojej gry na APO irytujący koleś, nie wiem jak godzi wielogodzinną grę w pixele i te marne studia. Każda jego wypowiedź przyprawia mnie o nie wyobrażalny przeponowy śmiech. Życzę mu darmowych pampersów na kasie w TESCO, smacznej NESCAFE i trenowania skilla. (Czemu cie tak nie lubie? Bo jesteś (...)*)

    I... W sumie jedynie zarex zasługuje na wyróżnienie do grona największych *huehue* na APO, no może jeszcze paru (...)* typów jak Boonek, Viseq, i Pośpi aka skórzana kurteczka.

    Aha.. Jeśli chodzi o Jihad - wcale nie zazdroszczę im tych lvli... Niektórym skilla w pvp... Nic mnie nie boli, nie gryzie. Ale dosłownie wszyscy z którymi miałem styczność z z tej gildii są zadufanymi w sobie i w pixelach (...)* na których jszcze ciepłym porannym moczem. Dziękuje, dobranoc.


    * w tym miejscu znajdowaly sie nieodpowiednie wulgaryzmy, ktore zostaly skasowane przez Magika. Z szacunku do uzytkownika i jego poswieconego czasu wlozonego na stworzenie tego tematu, zostaje on nadal dostepny dla forumowiczow w formie pozegnania.

    #Magik
    Dziękuję ślicznie .
    Ostatnio edytowane przez Jarken v2 : 28-02-2012 o 23:35

Podobne wątki

  1. [7.6] Sendo Є Jarken \ Raiju
    By Jarken in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 07-02-2012, 22:09
  2. [1ooMlvl]Ciao
    By Ciao Seniorita in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 24-06-2010, 08:10
  3. Ciao
    By Tre Cool in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 17-08-2009, 21:09

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •