User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: Pytaniea

  1. #1
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Pytaniea

    Siema mam takie pytanie czy admin ma taka funkcje: Ze wejda na specta oblookam kogo chce i wroce sportoem do gry i te same perki bede mial i wszystko i staty itd ? Jesli tak to jaka jest komenda?
    I jaka jest komenda na robienie ss i jak zrobie komus ss to automatycznie go banuje czy mam poczekac az ss zrtobi i go zbanowac sam ?

  2. #2
    Wszechobecny! Savater's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Suwałki
    Posty
    836
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jezeli wejdziesz na specta i pozniej znowu do gry do raczej nic nie tracisz...
    Jezeli chcesz przeniesc siebie do ktoregos teamu to wpisujesz w konsoli amxmodmenu i tam bedzie cos takiego jak gracze (chyba, bo juz dawno moj serwer nie dziala i nie mam nigdzie wiecej admina)
    jezeli chodzi o ss to wpisujesz w konsoli amx_ss nick i ilosc screenow np. amx_ss Bercik 5 i u mnie odrazu wywalalo z serwera.
    poczytaj na forum o cs a nie na tibijskim
    Hipcio Bercik

    0 - 1016

    1022- ? [1036]

  3. #3
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    wpisalem amx_ss i tu nick gracza 5 w konsoli i nic. Nie robilo ss nic nie pisalo A gracz dalej biega i gra.

  4. #4
    VIP Tie :)'s Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Poznan
    Posty
    95
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Spróbuj zastosować komendę amx_ssbanmenu może to zadziała.

  5. #5
    Łowca postów Flamaster's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    295
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał skiller Zobacz post
    wpisalem amx_ss i tu nick gracza 5 w konsoli i nic. Nie robilo ss nic nie pisalo A gracz dalej biega i gra.
    Może zacznijmy od tego czy wgl. masz admina ... może jeszcze nie jesteś zarejestrowany na serwerze ;o ?
    Btw. jeżeli masz admina to komenda NIE MOŻE nie działać jeżeli jest wgrany amx_ban. Ustawiasz sobie na jakis klawisz, przykładowo "c" i otwiera Ci się panel, Banowanie, kickowanie, ss;y i różne inne pierdoły
    Ale nie wiem czy Cię życie jeszcze nie nauczyło czy co.... ale istnieje taka strona jak Google

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •