User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 35

Wątek: Nowy serwer

  1. #1
    VIP Romus's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    708
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Smile Nowy serwer

    Siema. Z okazji tego, że serwer z niewiadomych nam przyczyn został wyłączony bez jakiegokolwiek powiadomienia nas (graczy, jezeli tak mogę nazwać tą garstę ludzi) chciałem zaproponować powstanie nowego. Jakiego? http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=105676 Dokładnie takiego. Jak widać większość graczy była na TAK. Osobiście dołożę wszelkich starań aby przyciągnąć jakąś grupkę ludzi na serwa. Z ostatnim nie wyszło bo "nikt nie chce grać na takim chujowym serwie". W sumie to poniekąd zgodze się z tymi co tak mówili. Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest w miare dobrze dopracowany serwer FFA+BF2 tak jak to było kiedyś. Na takie serwery jest największy popyt. Teraz pytanie. Czy powstanie jakikolwiek serwer czy dalsze moje propozycje są nie potrzebne?

  2. #2
    Wszechobecny! Patryk1551's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    812
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mi to już jest obojętne, czy zrobią jakiś serwer i tak nie gram na public za często, ale jeśli będzie sporo chętnych to czemu mieliby nie spróbować na nowo.
    Steam - ThoruPatryk

  3. #3
    Expert Greyback's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    イラバ
    Posty
    414
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja dość sceptycznie podchodzę to tego servera cs.
    1. Na starym i tak ludzie nie grali.
    2. Serverów jest od groma jeżeli ktoś chce pograć, nie ma problemu.
    3. Po co utrzymywać taki server, z którego nie ma zysków.
    4. Zamiast bawić się w cs, lepiej popracować nad update na 7.6
    To w zasadzie tyle, dodam, że nie gram w cs
    Ostatnio edytowane przez Greyback : 09-04-2012 o 09:20

  4. #4
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 271
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greyback Zobacz post
    Ja dość sceptycznie podchodzę to tego servera cs.
    1. Na starym i tak ludzie nie grali.
    2. Serverów jest od groma jeżeli ktoś chce pograć, nie ma problemu.
    3. Po co utrzymywać taki server, z którego nie ma zysków.
    4. Zamiast bawić się w cs, lepiej popracować nad update na 7.6
    To w zasadzie tyle, dodam, że nie gram w cs
    nie tylko tibia, drogi nie jest, akurat apo to apo, na starym nie grali? beka z Ciebie gościu

    @@ jak najbardziej na tak
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  5. #5
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Grało zbyt mało osób, a w zasadzie zawsze kiedy sprawdzałem to tylko hltv grało :/

    Serwer był w jednej z droższych serwerowni, ale nie będziemy sponsorować serwera z którego nic nie mamy i nikt na nim nie gra.

  6. #6
    Średnio zaawansowany Kowal'4.0's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Miasto
    Katowice Śląsk!
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja chetnie bym czasem pograł...ostatnio wchodze patrze servera nie ma teraz juz wiem dlaczego

  7. #7
    VIP
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    99
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No to w takim razie jak nie ma być serwera, to nie wiem dlaczego dział "Counter-Strike'a" jeszcze jest na tym forum. "_"

    Moim zdaniem powinien serwer powstać ale i także zmienić trochę zasady, że za adminów będą dotacje i nie będzie już wtedy strat, bo albo sieć wyjdzie na + albo na 0. Więc chyba lepsze jest takie rozwiązanie niż brak serwera. Oczywiście dalej podtrzymuje to, że jak już ma być serwer to FFA+BF2 ;]
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  8. #8
    VIP Romus's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    708
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Grało zbyt mało osób, a w zasadzie zawsze kiedy sprawdzałem to tylko hltv grało :/

    Serwer był w jednej z droższych serwerowni, ale nie będziemy sponsorować serwera z którego nic nie mamy i nikt na nim nie gra.
    Można postawić troche tańszy serwer. Największym problemem tego serwera było zbyt małe zainteresowanie Crayon'a (jedynego headadmina). Coś czego na bierząca sie nie naprawia i udoskonala nie będzie trwało wiecznie (przykład serwera 7.6). Gdyby tak nic na niego nie dodawać to już dawno nie przynosiłby zysków. Wystarczy dobrac odpowiedni mod i odpowiednie pluginy, odpowiednio rozreklamować i spodziewam się kolejek.

  9. #9
    Uzależniony deeL `'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    742
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dla mnie serwer powinien powstać, wystarczy chętny headadmin, na którego moim zdaniem nadawałby się Romek :P Crayon miał za bardzo wyjebane, co oczywiście sam negował.

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1 364
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na starym , mało grali może jak by powstał taki serwer było by więcej ludzi.

  11. #11
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Trochę trudno supportować coś, co z całą chęcią, mocą i zainteresowaniem nie chwyta i nie ma w tym wsparcia. I tu nie chodzi mi o małą liczbę graczy.

    Prawdopodobnie na razie żyć będziemy bez servera CS, chyba że wspaniałomyślnie ktoś podchwyci prosty i skuteczny pomysł, który jednak musi wzbudzić zainteresowanie paru osobników stojących wyżej ode mnie

  12. #12
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Crayon Zobacz post
    Trochę trudno supportować coś, co z całą chęcią, mocą i zainteresowaniem nie chwyta i nie ma w tym wsparcia. I tu nie chodzi mi o małą liczbę graczy.

    Prawdopodobnie na razie żyć będziemy bez servera CS, chyba że wspaniałomyślnie ktoś podchwyci prosty i skuteczny pomysł, który jednak musi wzbudzić zainteresowanie paru osobników stojących wyżej ode mnie
    Wyżej od ciebie?! Mission impossible!
    no i w tym cała zabawa. Ethan Hunt by się przydał - Cray

    Romek dobry pomysł XD Również trzeba by zmienić kadrę adminów, postawić na jakość nie ilość - mam na myśli zostawić tych bardziej aktywnych, bo jaki sens aby było 20 adminów skoro żaden nie ma czasu chociaż raz dziennie wejść XD Gracze na ffa+bf nie byli problemem, zawsze było minimum 10 osób. Zmiana na tp to był błąd ;c
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 09-04-2012 o 12:45
    nie ma bo ukradli -_-

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Poznań/Wągrowiec
    Posty
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Romus
    Można postawić troche tańszy serwer. Największym problemem tego serwera było zbyt małe zainteresowanie Crayon'a (jedynego headadmina).
    Dziwisz sie? Jesli ADMINCS dostaje pozycje na forum/ GM'a na serverze 7.6 to raczej nie ma czasu na sprawy mniej ważne (czyli CSAPO na ktorym nikt nie gral).

  14. #14
    VIP SedaN*'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Wrocław :O
    Posty
    1 799
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Skeptikz Zobacz post
    Dziwisz sie? Jesli ADMINCS dostaje pozycje na forum/ GM'a na serverze 7.6 to raczej nie ma czasu na sprawy mniej ważne (czyli CSAPO na ktorym nikt nie gral).
    heh, no w sumie mamy modka na forum i mozemy kopiowac itemki na tibii to po co wchodzic na apo cs heh ;/;/;/

    btw. kolega chyba nie poinformowany dobrze

  15. #15
    VIP Romus's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    708
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Osobiście nie znam się na tyle abym mógł zostać headaminem ale wiem, że wśród aktualnych adminów (jeżeli tak można jeszcze powiedzieć) są takie osoby które się znają. Z tego co dobrze pamiętam to spenser oferował swoją pomoc.

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Grało zbyt mało osób, a w zasadzie zawsze kiedy sprawdzałem to tylko hltv grało
    Sprawdzałeś? Chyba tak samo jak ten temat i wiele, wiele innych. Widocznie w złych godzinach. Fakt, że serwer mało kiedy prosperował jak powinien ale gdy byłem na serwie to grało przynajmniej te 10 osób. Wystarczy wejść, pozapraszać znajomych ze steama i już mozna przyjemnie pograć. Ludzie narzekali na serwer z powodu złego moda. Strefy rashu zabijały itd. Zresztą nie będę tutaj pisał co było źle bo każdy wytrawny gracz wie o co chodzi i przyzna mi rację Jak może działać coś co w ogóle nie jest pielęgnowane. Crayonowi nawet nie chciało się zresetować jebanego ranku (nie to żebym Cię hejtował, sam wiesz, że to co piszę to prawda). Więc o czym my w ogole dyskutujemy. Serwer pod względem ogółu graczy był zajebisty z tego powodu, że ścierki jadące na wh zostały wyczyszczone praktycznie do zera
    Ostatnio edytowane przez Romus : 11-04-2012 o 18:14

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1 492
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadzam się z Romkiem, również bym dołożył wszelkich starań gdyby powstał nowy serwer. Tak wiem, każdy admin tak piszę, ale naprawdę bym się postarał. Nowy serwer - nowe reklamy, może udało by się przyciągnąć więcej graczy, nie tylko tibijczyków/forumowiczów.

  17. #17
    Wszechobecny! Patryk1551's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    812
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak na serwer, na którym większość osób była z tego forum to i tak sporo osób grało(na FFA). Pomysł TP - super, ale chujowo zrobione. Nowy może by wypalił, ale trzeba by było jakoś zachęcić na początek graczy z forum, żeby w ogóle ktoś z początku na niego wbijał. Jak wszystko jest dobrze zrobione, często ktoś siedzi na serwie(nie chodzi mi o hltv) to taki serwer na pewno wypali.
    Steam - ThoruPatryk

  18. #18
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Romus Zobacz post
    Z tego co dobrze pamiętam to spenser oferował swoją pomoc.
    Oferował. I było bez odzweu

    Cytat Napisał Romus Zobacz post
    . Crayonowi nawet nie chciało się zresetować jebanego ranku
    Bo znałem przed Wami smutną historię tego servera, tzn - co z nim będzie.

    Szczerze mówiąc, trochę mi smutno, że server poszedł w odstawkę. Gdyby jednak ktokolwiek z ważnych czerwonych smutnych ludzi chciał takowy znowu włączyć, to oświadczam, że mam backup plików. I caaaałą bazę danych zbanowanych za wh/aima

  19. #19
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 271
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Crayon Zobacz post
    Szczerze mówiąc, trochę mi smutno, że server poszedł w odstawkę. Gdyby jednak ktokolwiek z ważnych czerwonych smutnych ludzi chciał takowy znowu włączyć, to oświadczam, że mam backup plików. I caaaałą bazę danych zbanowanych za wh/aima
    to może wyjedź z ogólną propozycją to może trafi to do Mortiisa i coś ruszy w dobrą stronę

  20. #20
    VIP
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    99
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wiem, że oferowałem pomoc i zrobiłem małą reklamę serva gdyż na taką większą niestety zabrakło mi czasu.. obowiązki i życie prywatne jest ważniejsze od gry. Teraz gdy mam więcej czasu to serwera niestety już nie ma.. a z miłą chęcią bym pomógł. Jeżeli już by powstał owy serwer, to pomogę, tym razem nie skończy się na pustych słowach w postach.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Podobne wątki

  1. Nowy Serwer 7.6
    By [Argrest] in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 31-08-2010, 11:15
  2. Nowy Serwer cs APO
    By Igox Rook in forum Serwery
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 18-06-2010, 23:10
  3. Nowy serwer 7.6 ??
    By Matt12 in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 11-08-2009, 22:18
  4. Nowy Serwer
    By Master1231 in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 03-07-2008, 00:07

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •