User Tag List

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 42

Wątek: Krytyka zespo?u apo!

  1. #1
    Średnio zaawansowany Alber Einstein return's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    37
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs down Krytyka zespołu apo!

    Witam!

    Chciałbym publicznie wyrazić swoje oburzenie na cały skład apo. Skłoniły ku temu mnie nastepujace powody:

    1. Pisze już 2 tygodnie raporty z prośba o usunięcie jedenj z postaci z mojego konta a jakos nikt nie raczy napisac jakieś informacji!
    2. Aktualizacje sa wprowadzane raz na 6-7 miechów. Ale prawda jest taka że jeslibyście chcieli być uczciwi wobec graczy to upy powinny być co 4 miechy a każde dni spóżnienia powinny skutkowac b. czestymi "długimi" najazdami, maratonami, enentami z nagrodami. A wygląd jest taki: pustka, ściema i nagle up- podniecenie graczy, póżniej podpowiadacie znajomym ze "skejpa" jak wykonac jakieś tam misje po czym oni selają informacje za kcc przez jakis czas i każdy jest szczesliwy. Nic się nie dzieje po za tym że lista zbanowanych cały czas staje sie dłuższa. No dobra może i aktualizacje są duże ale wolałbym mniejsze a czestsze wtedy wrażenie jest widoczniejsze.
    3. Apo sączy się przesytem: w chooy kcc, w chooy tutorów- sam nie wiem po co az tylu, jakies wymiany postaci. Gracze są szczęśliwi że moga pograc w miech 50 postaciami na różnych poziomach.
    Jakies ziomy pisza o reklamie serwera, to zawsze mogą zrobic gracze, tylko po co i do czego?.


    Chyba raz w tygodniu tak czy siak mozna zrobic jakiś 3 h najazd skoro tylu jest tych członków administracji. Sądze że co tydzień jakby się zmieniali to kolejka zaczęłaby sie od nowa po roku .
    Ostatnio edytowane przez Alber Einstein return : 20-04-2012 o 22:22

  2. #2
    Sciex Trade Center! Sciex's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Postac mozesz sobie usunac sam logujac sie na glowna stronke APO, po zalogowaniu klikasz w zakladke "Usuń Postać" oraz wybierasz postac ktora chcesz usunac Oczywiscie nie mozesz sie na ta postac logowac przez 7 dni.
    2. N/C
    3. Jak na moje to tutor jest tylko jeden X konto mozna wymienic raz na miesiac Jedynie zgodze sie co do kcc bo jest ich sporo na serwie.


    Nie wiem jak teraz z najazdami poniewaz obecnie nie gram na serwerze ale mysle ze przynajmniej jest ten 1 najazd na tydzien

  3. #3
    Średnio zaawansowany Alber Einstein return's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    37
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs up

    Nibt mógłbym wychwalac administracje, wkupic sie w łaski jak niektórzy gracze bez twarzy, potem jakbym expił mógłbym liczyc na ich wsparcie . Ale powody dla których powstały gry sa inne, a tu juz nie ma emocji: no dobra codziennie ktos pisze do mnie "debile", "kurwo" ale ja mam jak zawsze na to wyjebane.
    Moze i co miech jest regulamin, ale ja czesto po tygodniu nie wiem z kim pisze na priv. No dobra ziomek skoro tu nie grasz to chyba mógłbys troche skrytykowac ten system. Chyba masz jakies uwagi ? A to siedzisz cicho jakbys nie miał żadnych przemysleń.


    A tak na boku wymieniasz postacie warte 6-7 kkcc czasem a bierzesz za to kilka kcc chyba ceny powinny byc duużo wieksze a kasa powinna być jako skarbiec do eventów a reszta po prostu usnięta.

    A jeszcze te konkursy na wymienników i tam jakieś hasła: że wymiany za free no C. Mi sie wydaje że 15% wartość wymiany to dobra stawka. Gracze by kalkulowali czy warto wymieniać. Mi np. b. podoba sie zachowanie Luko ma xixe: expi ma zaplanowane że bedzie cisnął do 3.3k i pasuje. A Obecnie gracz wymieni po 1 h juz mu sie nie podoba i znowu chce wymienić. Taki system by pozwolił graczom przejęcie postaci o której mysleli juz jakis długi okres- mogłoby skutkować to rozwojem chara. A to kcc idzie wymiennikom na allegro i po co niby ma taka osoba grac skoro zarabia bez męczenia sie podczas expa.
    szanuje graczy którzy od 0 grają.

    A odnośnie usunięcia postaci to wiem jak mozna uswac chara z konta ale nie wolno logowac na nia przez 2 tygodnie a ja chce ją usunąc po prostu nie chce czekać. chdzi o maxwell - loguje przewaznie codziennie na nią czasem przypadkowo
    Ostatnio edytowane przez Alber Einstein return : 20-04-2012 o 23:10

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alber Einstein return Zobacz post
    [*]Aktualizacje sa wprowadzane raz na 6-7 miechów. Ale prawda jest taka że jeslibyście chcieli być uczciwi wobec graczy to upy powinny być co 4 miechy a każde dni spóżnienia powinny skutkowac b. czestymi "długimi" najazdami, maratonami, enentami z nagrodami. A wygląd jest taki: pustka, ściema i nagle up- podniecenie graczy, póżniej podpowiadacie znajomym ze "skejpa" jak wykonac jakieś tam misje po czym oni selają informacje za kcc przez jakis czas i każdy jest szczesliwy. Nic się nie dzieje po za tym że lista zbanowanych cały czas staje sie dłuższa. No dobra może i aktualizacje są duże ale wolałbym mniejsze a czestsze wtedy wrażenie jest widoczniejsze.


    Chyba raz w tygodniu tak czy siak mozna zrobic jakiś 3 h najazd skoro tylu jest tych członków administracji. Sądze że co tydzień jakby się zmieniali to kolejka zaczęłaby sie od nowa po roku .
    Zgadzam się z tym co napisałeś, Administracja poprostu nas olewa i tyle Wejdą po miesiącu i piszą, że czasu nie mieli ''sprawy prywatne'' yhym. Znana śpiewka. Najazdy powinny być chociaż raz w tygodniu na Rooku, jak i na Mainie, a nie zrobią na Mainie na 20 min i myślą, że gracze są zadowoleni. Tak naprawde to Administracja zaprzeproszeniem leci w hooya, bo gdyby Santano, Mortiis i Tygrys + jeszcze kogoś, kto ogarnia skrypty wzieli się do roboty, to możliwe, że w 2 miechy, by była dobra Aktualizacja, a nie trzeba czekać ponad pół roku, a wykona się all w niecałe 2 tygodnie :< Nikogo nawet od miesiąca nie ma na Forum, ani w grze, więc olewka totalnia głównej Administracji do nas. Nawet nic nie poinformują co się z tym dzieje, co robią ani nic. Nie wiadomo co się z nimi dzieje. Ale pewnie wejdą po czasie i napiszą, że od 8 miesięcy zajmują się Aktualizacją dziennie po 5h <ok>. Dziekuje i Pozdrawiam Santano, Mortiisa i Tygrysa.

  5. #5
    Zaawansowany Dragon Slash's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Miasto
    Szydłowiec
    Posty
    65
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1.armia.toproste.pl
    2.Zaloguj
    3.Usuń postać

    Trzy kroki : /
    Prawdopodobnie to jest przyczyną braku odpowiedzi na raport.
    Dragon Slash 1 - ???

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Miasto
    eng/pl
    Posty
    328
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszystko ma swój koniec, którego uniknąć się nie da - ale z tego co widać nasza administracja nie garnie się, by wydłużyć żywot APO. Ja to tak postrzegam, owszem, jakiś tam up niby się zbliża, no i co z tego ? Update raz/dwa razy na rok ? To kpina moim zdaniem... Rzadko kiedy są najazdy, ekipa jest nie słowna... Rozumiem realne życie, ale bez przesady, nie wiem jak głupim trzeba być, by wierzyć w takie brednie, że cały czas coś robicie, a efektów nie widać.
    Popieram cie Albercie,
    Dobranoc.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    272
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    up jest przekladane i przekladane...

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    370
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Xd

    Ten server to jedna wielka ściema.
    Zarabiają to mają wyjebke.
    Każdy by tak chciał ale coś za coś ,jeżeli oni na nas zarabiają to czemu my nie możemy także czerpać korzyści w postaci najazdów/częstszych upów.

    Idź na RL jak większość.
    APO UPADŁO JUŻ PARĘ LAT TEMU!

  9. #9
    Nowicjusz RayRat's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dokladnie wszystko ma swój koniec.
    Chyba nie myśleliście że APO będzie trwać wiecznie.
    Faktycznie ekipa wali w hooya bo ile mozna robic upa?!.
    Mogliby chociaż wykazac sie wieksza aktywnoscia : najazdy eventy itd.
    A jak juz im sie nie chce to niech dadza znac nikt przeciez nie umrze jak apo padnie

    POZDRo

  10. #10
    Nabijacz postów Kimus The Master's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2011
    Miasto
    Chorzów
    Posty
    592
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1 K omunikacja i rozwiązanie problemu za pomocą ekipy APO jest równa trafieniu 6 w totka
    ps.
    Może się myle, bo akurat ktoś inny kożysta z waszej pomocy w co osobiście wątpie.. Zwyczajna olewka...
    2 Updaty co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń gdyż na zadnym serwerze nie
    znajdziemy tak rożnorodnych questów/misji i jakże okazałej mapy. Pod tym względem APO jest, było i będzie najlepsze.
    ps.
    Sadze, że każdy posiadacz własnego OTS'a pod tibie 7.6 czerpie inspiracje z APO
    3. Co do ilości KCC na serwerze też nie ma sie czemu dziwić.. Przecież APO jest jużod bardzo dawna i jest to logiczne, że z biegiem czasu będzie można osiągnac w 2 miesiące to co za dawnych czasów osiągało sie np. przez rok....
    Kolejne updaty przyciągną tylko graczy na pewien czas..
    Nigdy nie będzie jak było kiedyś i trzeba się z tym pogodzić..
    Nic nie trwa wiecznie APO też zostanie z biegiem czasu wyłączone, a od was zależy czy chcecie dalej tu grać


    Mortiis/Tygrys/Santano szacunek dla was za cheć i wytrwałość w dalszym prowadzeniu tego OTS'a
    Ostatnio edytowane przez Kimus The Master : 21-04-2012 o 00:52

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2011
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Proste i logiczne kazda rzecz ma swoj koniec i tyle.
    Kiedy Apo upadnie to sie okaze.

  12. #12
    Zaawansowany 1st Plutek^.^'s Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Posty
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał scimex pallll Zobacz post
    Proste i logiczne kazda rzecz ma swoj koniec i tyle.
    Kiedy Apo upadnie to sie okaze.
    Apo nie upadnuie bo znajdzie sie te 20-30 osob ktore beda kupowaly pacc:_

    @Sciex

    Co do najazdow to na 100% nie ma 1 na tydzien, nie kiedy sa a nie kiedy najazdow przez dlugi czas nie ma ;p

    @top
    Z 1 krytyka sie w szczegolnosci z toba zgadzam! Nikt nie odpisuje na raporty, nie wiem czemu sie tak dzieje nie jestesmy z Jihad i moze nam dlatego nie odpisuja. Co do kcc tez sie z toba zgadzam, jest za duzo hajsu i tyle ;p

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    California
    Posty
    159
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po 1 - masz pretensje, ze ktos Ci nie odpisuje, ale powiem Ci dlaczego. Mianowicie : masz taka skladnie, ze az zal czytac co Ty wgl. piszesz. Przy okazji wypada zachowac troche kultury.

    Po 2 - nikt nie obiecywal zadnych upkow co 4 miechy. W zasadzie sa jak na rl, czyli raz na pol roku, wiec i tak jest dobrze.

    Po 3 - np. Disc, ktory byl GM'em robil bardzo czesto najazdy, bo ludzie tego chcieli. Po jakims czasie byl straszny placz, ze najazdy sa za czesto bla bla bla.

    Po 4 - zgadzam sie z Toba, jezeli chodzi o liczbe Tutorow.

    Po 5 - jezeli chodzi o reklame - to wiadomo, ze to dosc duzo kosztuje (zalezy tez gdzie), a APO nie przynosi Mortiisowi takiego zysku jak rl przynosi Cipsoftowi. Chociaz z 2 str. moglby sie cos wykosztowac gdyby mu faktycznie zalezalo (byla nawet swojego czasu reklama APO na fb).
    Ostatnio edytowane przez Arczi : 21-04-2012 o 01:40

  14. #14
    Łowca postów Dikkuś's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Miasto
    Tomaszów Lubelski
    Posty
    197
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Już dali ci odpowiedz UP ;d
    2. Myślę że do za dużo roboty jak na 2/3 osoby żeby dodawać Upodate co 2.3 miesiące. Moim pomysłem by było to żeby gracze sami podsuwali wykonane pomysły Administracji albo Tutorzy pomagali przy upach.. Najazdy ? Początki Tutorów właśnie wyglądają tak że dają najazdy/konkursy przez pewien okres, potem im się to nudź ; /
    3. Wymienicy wymieniają postać co miesiąc czyli chyba nie grają 50 Kontami przez ten czas. Co do Tutorów jeszcze to nie jest ich za dużo ale powinni być zgrani ze sobą i jednak wkładać coś w serwer nie tylko banować.

    Taka jest moja skromna opinia. A co do Administracji to dużo osób się chyba myli co do nich, robią dużo tylko tego nie widzicie ... Potraficie ich tylko krytykować, wsparcia ani motywacji nie dajecie. To było by na tyle.

    Pozdrawiam.
    Głowna postać :Poziomus!
    Byłe postacie :Azeff 2011-2018><Sernick Knight 1502-1531><Mix Master 0-556><Exam><Evil Sonic 2561-2599><.

  15. #15
    Średnio zaawansowany Alber Einstein return's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    37
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs up Cel apo- banowanie, za co? bez znaczenia ważne że ktos bedzie pwierwszy!

    Czytałesm jakies porównanie do rl tibia. Wiecie co jakiekolwiek porównania są bezesnu, tam przeciez świat jest z kilkadziesiąt razy wiekzy niż apo- więcej można doświadczyć, zobaczyc. Wiecej questów, pk które przynosi loot w postaci wartościowych itemów a tu na placki to ja nawet nie klikam - zawsze pusty. Tam jest inaczej- wiem bo troszeczke grałem.
    A na rl nie chce grac bo tutaj mam pacc na 300+ dni i dlaczego mam pozwolic, zeby przekazując im codziennie jakąś kwote pieniędzy (kilka groszy) niie oczekiwać, że zapokoje moje potrzeby zabaway w grze.
    Ktos tam kulturalnie mnie wysmiał: ziomek ja opisze teraz zespoł : w drużynie apo znajduja sie gracze- czasem aktywni na serwie( grają jakąś postacią). I w wielu przypadkach oni poprzez ilość banów buduja reputacje w oczach adminów jak i graczy. I w wiekszośc swoje żale wyniesione z gry przenoszą na graczy -albo cie oleja albo ciebie zbanują bo oni to okreslą że mogą BO:"mają władze".
    Wszyscy podłapali najazdy, a przeciez można raz w tygodniu dac exp wiekszy np. przez kilka godzin w godzinach wieczornych 16.00-20.00. maraton to troche lipa bo lagi jak chooy. Albo jakiś event i nagrody.

    Okazywanie uczuć w grze to wyjebka na to. ja nie mam, żadnych przemysleń czy ich tam szanuje, czy nie. Mam na to WYJEBANE!.

    Niech ilość kcc spadnie a będzie dużo ciekawiej!
    Ostatnio edytowane przez Alber Einstein return : 21-04-2012 o 08:06

  16. #16
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 266
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    przestań płakać, bo i tak nic nie wywalczysz. to jest prywatny server i musisz się z tym pogodzić, nikt Ci na nim nie karze grać
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  17. #17
    Średnio zaawansowany Usernames's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Miasto
    Jedlicze
    Posty
    48
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #do autora
    Po co ty to pisales jak to jest oczywiste sęk w tym ze nikt ci tutaj nie kazuje grać - nie odpowiadaja ci warunki zrób swojego otsa i dawaj tak częste upy jakie i kiedy ci sie bedzie podobalo to samo tyczy sie najazdów.

    #top
    mi się wydaje ze mortiis na tę chwile nie potrafilby odgadnąć skrótu APO przez to ze loguje sie raz na rok ;d
    No przecież każdy odpisuje na raporty... heheh

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Poznań/Wągrowiec
    Posty
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zacznijmy od tego, ze ADMIN nie logowal juz z 2 miesiace, mapper oraz jedyna osoba ktora odpisywala na pw nie wchodzi od 3 tyg. O reszcie nie warto pisac bo to lenie, potrafia stac pod depo i spamowac tekstami jacy sa madrzy bo wylizali pozycje na APO.

    Prawda zawsze jest usuwana i karana warnami!
    dzial krytyka a mozna pisac tylko pozytywne komentarze hah ;d



    Co do maratonow- mial byc raz w miesiacu a nie ma juz 4?

    #sciex
    Ja naliczylem 12 aktywnych osob z pozycja + 4 ktore nie logowaly miesiac.

    A na rrv/meile/odwolania czeka sie po kilka tygodni.
    Raz dostalem bana na 30 dni a na odwolanie odpisali dokladnie 18 dni po unnbanie XDDDDD

    #usernames
    Mortiis nie wie ile osob ma w ekipie ;x Pewnie mysli, ze jest tylko on z Tygrysem ))))))))


    #jak juz Jihad nie gra to znaczy, ze server jest do dupy )))))
    Ostatnio edytowane przez Skeptikz : 21-04-2012 o 12:14

  19. #19
    Bywalec ~Bocianex~'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    374
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie ma co plakac apo i tak upadnie i to szybciej niz wam sie wydaje : )
    Godzina 12 gdzie kazdy juz zdarzyl wstac,zjesc i siasc na kompa,a liczba graczy : 99 ; oo
    Za miecha bedzie to 70 za dwa juz 50 i tak aż nie bedzie 10 aktywnych graczy w godzinach szczytu i APO zostanie po prostu wyłączone : )

  20. #20
    Średnio zaawansowany Drunkusik v.2's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Alber ma racje i tyle..

    APO ma miano najlepszego servera, a jakos wy do tego nie dążycie, bo server jest teraz zaniedbany i beznadziejny niczym nie rozniacy sie od pozostalych..

Podobne wątki

  1. Reksio 100 % gra zespo?owa. ;)
    By oLo in forum Serwery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 07-10-2009, 16:10
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 20-09-2009, 13:48
  3. Jakie najbardziej lubicie zespo?y?
    By Lord Nightwish in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni Post / Autor: 29-11-2008, 17:00

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •