User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: Opinia na temat servera.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Opinia na temat servera.

    Witam wszystkich serdecznie. Zaraz i tak odezwą się hejterzy, więc na wstępie chcę wam powiedzieć, abyście się udławili. Piszę ten post tylko po to by wyrazić swoje zdanie. A więc do rzeczy: Może i nie gram po kilkanaście godzin dziennie, ale jak widzę co Wy (Droga Administracjo Servera) z nim zrobiliście to ręce opadają. Zjebaliście serwer który zawsze tętnił życiem. Setki pixeli biegających pod temple i po depo. A teraz? Śmiało śmiem twierdzić, że zabiliście ten serwer a jego koniec jest bliżej niż dalej. Z super serwera zrobiliście Mazurka. Zróbcie jeszcze SMS Shop... I co z tego, że robicie updaty? Skoro EQ łatwiej jest kupić na www.allegro.pl . Za 3 dyszki można kupić całe EQ i mase kasy. Jak myślicie jakie rozwiązanie wybiorą dzieci? Dodaliście jakieś kaptury, super miecze i maczugi. Balans postaci jest masakra. Pamiętam jak grałem knightem... Pushowało się przeciwnika a leczenie było treningiem szybkiej ręki i umiejętności spierdalania. A teraz? Knight wygląsa jak ms/ed. Map klick + Hotkeye i poleciał. Balans jest do kitu, a to wszystko też za sprawką waszych magicznych przedmiotów. Inną sprawą są mega levele. Aby wbić 1000 level, trzeba się trochę na expić i stracić czasu, tylko co z tego skoro nawet z 1500-2000 levelem nie ma co startować na PVP. Więc błąd leży albo w dużym expie na monstery albo sprawą jest botowanie. Monstery muszą dawać mega loot, skoro 1kcc kosztuje 0,20 zł. A wiadomo, że od przybytku kasy we łbie się miesza. Więc dzieci wolą ją kupić na allegro. Poza tym widzę, że administracja wgl nie ma czasu. Nie wiem co Mortiis o tym myśli, ale bez pracy nie ma kołaczy. Każdy chciałby chujem gruszki zbijać i mieć z tego sos. Niestety nie ma tak łatwo. Chcesz mieć kasę musisz dać coś od siebie, co w twoim wypadku jest to poświęcony czas. Ale łatwiej jest powołać 20'stu GM'ów którzy napierdalają jak pojebani bany za nic. Ja rozumiem, że każdy ma swoje życie, swoje sprawy, te dobre i gorsze dni. Ale jeżeli nie masz czasu na prowadzenie serwera, to zamknij go albo przekaż komuś odpowiedzialnemu. Pamiętam czasy kiedy ten serwer dopiero zaczynał. Godzinę się czekało w kolejkach aby się wbić. PVP co piątek o 24.00 bez zapisu serwera... Wprowadzenie Softów, Winged Helmetu albo Pandeonium Armoru to był szał kutasa. Każdy klepał po nocach 200 na softy albo 500 na pandemkę a teraz? Softów nie zbiera się z lota, Wingedy leżą jako ozdoby w domku. A pandemka? 2 zł allegro. Jedynym ratunkiem dla tego serwera to restart i jebnięcie wszystkiego od nowa na nowych zasadach. Teraz będzie oburzenie osób które mają po 2k, 3k lvl +. Kwestia administracji jakie zadośćuczynienie dostalibyście na nowym serverze. Administracja co prawda musiałaby poświęcić więcej czasu na serwer ale zmian nie mielibyście dużo no możliwość obniżenia exp'a do x4. I na jakiś czas wycofanie niektórych terenów, które oczywiście ze zbiegiem czasu dodali byście na nowo. Większość się oczywiście nie zgodzi, ale jeżeli chcecie aby ten serwer przyciągał jeszcze ludzi do gry, to jest jedyne rozwiązanie. A reszta niech nie beczy, że straciła tyle kasy... Kto wam ***** kazał kupywać wszystko na allegro? Jesteście nieudacznikami skoro zamiast zdobyć coś samemu idziecie na łatwiznę i jedynym rozwiązaniem dla was jest allegro. W sprawie restartu było by na pewno oburzenie, ale zaciśnijcie zęby... Nie chcielibyście zacząć wszystkiego od nowa? Wyścig z levelem, skillami? Ja osobiście zacząłbym intensywną grę na nowym APO po restarcie. Zresztą sami napiszcie wasze odczucia.

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Miasto
    Snk <.>
    Posty
    114
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hmmm...

    Przeczytałem to wszystko i po czesci sie zgodze, a po czescie nie.

    Moze i racja , ze Gm'owie daja dupy, bany za byle gowna typu handel postaciami o,O aa Mortiis powoluje wymiennikow do wymiany postaci XD.

    Ale wracajac, to pomysl na podzielenie levela jest i moze dobry, ale pomyśl taki serwer jak byl kiedys juz nigdy nie wroci, tak jak nie wroci dziecinstwo bez game boya, gry w palanta i patyki. Jedyne na co mozemy liczyc, to na to ze Szanowny Pan i Władca Mortiis stworzy oficjalny temat, ankietę, sonde, gdzie on sam bedzie mogl zobaczyc, czego tak naprawde chcemy, bo robienie takich tematow szczerze mwoiac nic nie daje.

    Rozumiem twoj bol, bo tez lubie spedzic te 3- 4 godzinki dziennie na serwerze i troche pograc w milym towarzystwie. Na razie mozemy tylko czekac, mysle, ze po Upie wszystko bedzie jasne..

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1 492
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zrozum też to, że większość graczy jest już coraz starszych i z czasem nudzi im się ta gra, nowe obowiązki czy praca. No a nowych nie przybywa bo są nowe, lepsze gry. Serwer już nigdy nie wróci do stanu z przed 3, 4 lat. Może restart przyciągnął by kilku nowych/starych graczy, ale na pewno nie na długo.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Miasto
    eng/pl
    Posty
    328
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie ma co marzyć o chociażby 300-400 aktywnych graczach... Pokolenia młodsze od 97 (?) wybierają inne gry, poza tym większość z nich to pedały i lalusie, a tacy z kolei potrafią grać tylko w ubieranki i śmieszne gry na wyspiegier itp. Ja osobiście mam w to wyjebane co Mortiis zrobi z APO, nie chce mi się tu grać. Te 7/8 lat, które gram w Tibię uważam za zmarnowany czas, ale wspominam ten okres miło... Update nic nie pomoże... Ilu będzie graczy, 150 ? Żenada...

  5. #5
    VIP Ferrum's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    528
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rozumiem, każdy może skrytykować pracę, serwer. Tylko to już enty taki temat, po prostu radzę poczytać wstecz. Usprawnienia takie jak nowe itemy są potrzebne, to OTS. Na kliencie 7.6 to co jest tu obecnie zrobione to według mnie i tak kawał dobrej roboty. Temat zamykam, ponieważ stworzy się tu znowu niepotrzebna wymiana zdań, w którym będą same bluzgi..

Podobne wątki

  1. Moje osobiste zdanie oraz opinia na temat otsa.
    By Karossu in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 25-09-2011, 23:03
  2. Opinia na temat trade
    By Royal Lipa in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 19-02-2010, 19:18
  3. Wasza opinia na temat Santano a moja
    By dziki wonrz in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni Post / Autor: 21-06-2009, 09:46

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •