User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 14 z 14

Wątek: Maratony ;D

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Mazury Cud Natury
    Posty
    336
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Maratony ;D

    Witam pragnę poruszyć temat maratonów miały one odbywać się co miesiąc...
    Ostatni odbył się
    8. "Kwadrans MARATONU VIII i IX" odbył się dnia 07.05.2012r. o godz. 17:50 - 18:20
    A więc kiedy będzie następny!?

    @Patrząc po update to nie ma co liczyć na maraton

    @No i oczywiście te zajebiste misje na rooku i te potwory nice!

  2. #2
    Nowicjusz GnójNaWidłach's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Skoro wiesz, że nie będzie maratonów, eventów, update na rooku itd, to po co zakładasz ten temat?
    Nikt z administracji nie ma czasu, nie ma czasu nawet, aby komuś dać możliwość robienia tego i ma czas.
    Ostra wyjebka.

    @Down

    Nie napisałem, że każda, ale skoro Ferrum dostał SM'a, to raczej mu ufają, tak?
    Ostatnio edytowane przez GnójNaWidłach : 31-07-2012 o 23:05
    Jeśli człowiek robi coś głupiego, jest mężczyzną.
    Jeśli robi to 2 razy, to robi to dla dziewczyny.
    ~Lorax

  3. #3
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Maratony będą - spokojnie. Jeszcze zdążysz poexpić na maratonie podczas tych wakacji.

    Cytat Napisał GnójNaWidłach Zobacz post
    nie ma czasu nawet, aby komuś dać możliwość robienia tego i ma czas.
    Myślę, że nie każda osoba, która jest w ekipie powinna mieć możliwość zabawy z expem.

  4. #4
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 265
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tygrys zapewne nadrobi godzinnym maratonem i zmienicie temat płaczu : - ) spokojnie, wszystko w swoim czasie
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Psss, jebać te maratony. Tygrys, wejdzie pewnie na dniach i zrobi maraton na godzine, albo 2x po 15 min? ;l.... Co w tym fajnego.. Miesiać to miesiąc, wiec powinny być co miecha, a nie olewka 100%.... beka w hooy.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Miasto
    Zapomniałem
    Posty
    323
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po co w ogóle piszecie takie tematy, skoro ani Mortiis/Tygyrs/Santano nie wchodzą na to śmieszne forum? Ten ots to już przeszłość i musicie się z tym pogodzić.

    Chciałbym pogratulować ekipie za zajebiste "najlepsze,największe update jakie do tej pory miało miejsce" beka w **** .

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    837
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    hmm tygrysa dawno nie było, może ma jakieś swoje problemy? i ma daleko wyjebane w serwer?

  8. #8
    VIP Heaven's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Capital City
    Posty
    658
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Maratony miały być co miesiąc góra dwa, więc nie wprowadzaj ludzi, że co miesiąc...
    Maraton zapewne pojawi się niedługo, bo dwa miesiące już minęły. Pozostaje czekać.
    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    szkoda ze nie wiedziales o istnieniu funkcji 'Trade'
    Cytat Napisał Disc Zobacz post
    Wybacz, ale tym tematem mnie rozjebałeś.
    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Postaramy sie zdazyc przed koncem swiata w 2012.
    Cytat Napisał Tygrys Zobacz post
    Piękny bot. Nagrodę za niego otrzymasz w grze
    Cytat Napisał Tygrys Zobacz post
    Jest świnka? Jest i Banik

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał heaven Zobacz post
    maratony miały być co miesiąc góra dwa, więc nie wprowadzaj ludzi, że co miesiąc...
    Maraton zapewne pojawi się niedługo, bo dwa miesiące już minęły. Pozostaje czekać.
    @Heaven, nie wiesz - nie pisz, okej?
    Maratony miały być co miesiąc, a nie ''góra co dwa''. Nie broń już Administracjii tak bardzo, bo wiemy wszyscy jaka jest prawda.
    Oni nie mają nawet tych 15 minut czasu co miesiąc na Maraton..
    Po co te Maratony są wgl, jak nawet ich nie ma - pytam się.
    Tygrys wejdzie, zrobi Maraton na 30-60 min i co? Myślicie, że gracze będą zadowoleni? Co misiąc miał być, to się tego trzymajmy, a nie.. :l
    Albo już wgl wycofać te śmieszne Maratony .

    Piszesz, że pozostaje czekać? No co ty gasz :O... Nie wiedziałem.
    Czekać i czekać, ale powiedz mi, ile można czekać?
    Ciągle jest to czekać i czekać :l....
    Beka.
    Ostatnio edytowane przez Sasha KOKS : 01-08-2012 o 10:47

  10. #10
    Nowicjusz GnójNaWidłach's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha KOKS Zobacz post
    @Heaven, nie wiesz - nie pisz, okej?
    Maratony miały być co miesiąc, a nie ''góra co dwa''. Nie broń już Administracjii tak bardzo, bo wiemy wszyscy jaka jest prawda.
    Oni nie mają nawet tych 15 minut czasu co miesiąc na Maraton..
    Po co te Maratony są wgl, jak nawet ich nie ma - pytam się.
    Tygrys wejdzie, zrobi Maraton na 30-60 min i co? Myślicie, że gracze będą zadowoleni? Co misiąc miał być, to się tego trzymajmy, a nie.. :l
    Albo już wgl wycofać te śmieszne Maratony .

    Piszesz, że pozostaje czekać? No co ty gasz :O... Nie wiedziałem.
    Czekać i czekać, ale powiedz mi, ile można czekać?
    Ciągle jest to czekać i czekać :l....
    Beka.

    Najwięcej płaczesz, niby tak dużo razy miałeś odejść, a dalej się kisisz i stoisz w trainerach po 10h, jak nie więcej.
    Z domu nie wyjdziesz, bo po co, lepiej wbijać jakieś marne 2% dziennie
    Pacc kupujesz tylko i wyłącznie z własnej woli, nikt Cię do tego nie zmusza, jeżeli widzisz, że jest tutaj robione GÓWNO, to po prostu nie kupuj pacc i idź na inny serwer...

    @Topic

    Przez pierwsze 4 miesiące maratony były ok, potem już ostra wyjebka nie tylko na maratony, ale ogólnie na serwer.
    Niby Apove wrócił, ale to nic nie da, bo nie ma pozycji w grze (?), o ile dobrze wiem.
    Nic się nie zmieni, dopóki nie wywalą z ekipy tych, co nic nie robią, a dodadzą nowych (o tym wspominał chyba Zarexoholik w jakimś temacie).
    Jeśli człowiek robi coś głupiego, jest mężczyzną.
    Jeśli robi to 2 razy, to robi to dla dziewczyny.
    ~Lorax

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Miasto
    Łódź
    Posty
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał GnójNaWidłach Zobacz post
    Najwięcej płaczesz, niby tak dużo razy miałeś odejść, a dalej się kisisz i stoisz w trainerach po 10h, jak nie więcej.
    Z domu nie wyjdziesz, bo po co, lepiej wbijać jakieś marne 2% dziennie
    Pacc kupujesz tylko i wyłącznie z własnej woli, nikt Cię do tego nie zmusza, jeżeli widzisz, że jest tutaj robione GÓWNO, to po prostu nie kupuj pacc i idź na inny serwer...

    @Topic

    Przez pierwsze 4 miesiące maratony były ok, potem już ostra wyjebka nie tylko na maratony, ale ogólnie na serwer.
    Niby Apove wrócił, ale to nic nie da, bo nie ma pozycji w grze (?), o ile dobrze wiem.
    Nic się nie zmieni, dopóki nie wywalą z ekipy tych, co nic nie robią, a dodadzą nowych (o tym wspominał chyba Zarexoholik w jakimś temacie).

    Kim ty wgl jesteś żeby tu kogokolwiek osądzać??. On robi co chce i ma prawo pisać co mi się podobą bo żyjemy w kraju gdzie jest "Wolność słowa". Jeżeli chodzi już tu o jakiekolwiek zabieranie zdania to Sasha raczej ma większe prawa niż ty ponieważ większość ludzi nawet nie wie kim jesteś .Twój name na forum ? świadczy tylko o tym że twoje zdanie nie ma żadnego znaczenia a twoim celem na forum jest się spinanie na graczy którzy graja dla przyjemności i coś im się udało tak więc wyjdź z tego forum i nie wracaj .



    Cytat Napisał Heaven Zobacz post
    Maratony miały być co miesiąc góra dwa, więc nie wprowadzaj ludzi, że co miesiąc...
    Maraton zapewne pojawi się niedługo, bo dwa miesiące już minęły. Pozostaje czekać.
    Skąd masz takowe informacje że maraton miał być co miesiąc czy dwa bo ja sobie tego nie przypominam. Z tego co pamiętam to miał być co miesiąc tyle że administracja nie interesuje się OTS-em już od dłuższego czasu wszyscy to wiemy nawet ty i nie wiem dlaczego tak bardzo bronisz EKIPE pewnie dlatego że masz pozycje ale już nie chce w to wnikać bo to jest żałosne. Tylko Administracja według mnie powinna powiedzieć dlaczego na OTS ich brakuje krótka notka dlaczego ?? . My też jesteśmy ludźmi i potrafimy zrozumieć są rożnego rodzaju problemy które trzeba rozwiązać lub z nimi żyć wystarczy powiedzieć i nie ma głupich tematów kiedy maraton? czy kiedy update? wszystko jest do rozwiązania tyle że Administracja nie jest chętna na jakiekolwiek wyjaśnienia dlaczego tak się dzieje a nie inaczej.

    Cytat Napisał Sasha KOKS Zobacz post
    Ja nie płacze, tylko wymagam. Gram tutaj na APO, więc chce czegoś, co urozmaici grę. Dużo razy miałem odejść? Napisałem raz, że odchodzę dla beki, a już 90% APO wpadło w histerię, gdzie jest Sasha mój mistrz? :O Huehue.



    Nigdy nie opuszczę APO - Gdybym ja odszedł, to za mną poszłaby reszta graczy, więc po co robić nieszczęscie dla servera, na którym nikt by nie grał ?

    GnójNaWidłach - Ładnie masz naćpane w bani xD

    Możecie tu się spinać płakać czy się żalić ale musicie zrozumieć że Sasha jest jednym z graczy którzy mają coś do powiedzenia czy wam się podoba czy nie. Jeżeli tyle grał poświęcał czasu na grę , jego czas ale jednak poświęcał to ma prawo pisać co chce a wy możecie co najwyżej mu dupę wylizać wiecie że jest taka prawdą. Zaraz za pewne będą spiny typu że ja mu liże dupę czy coś takiego spoko gadajcie sobie a fakty pozostaną faktami
    Ostatnio edytowane przez Mariczek : 01-08-2012 o 11:19

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał GnójNaWidłach Zobacz post
    Najwięcej płaczesz, niby tak dużo razy miałeś odejść
    Ja nie płacze, tylko wymagam. Gram tutaj na APO, więc chce czegoś, co urozmaici grę. Dużo razy miałem odejść? Napisałem raz, że odchodzę dla beki, a już 90% APO wpadło w histerię, gdzie jest Sasha mój mistrz? :O Huehue.

    Cytat Napisał GnójNaWidłach Zobacz post
    idź na inny serwer...
    Nigdy nie opuszczę APO - Gdybym ja odszedł, to za mną poszłaby reszta graczy, więc po co robić nieszczęscie dla servera, na którym nikt by nie grał ?

    GnójNaWidłach - Ładnie masz naćpane w bani xD

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Miasto
    Daleko
    Posty
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ^^
    Zbanujcie tego płaczka i w końcu będzie spokój

  14. #14
    #top #moderator #2014 #2015 KaZeK's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Brzeszcze
    Posty
    1 247
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariczek Zobacz post
    Skąd masz takowe informacje że maraton miał być co miesiąc czy dwa bo ja sobie tego nie przypominam. Z tego co pamiętam to miał być co miesiąc tyle że administracja nie interesuje się OTS-em już od dłuższego czasu wszyscy to wiemy nawet ty
    Bo jesteś *******, dlatego. Jakbyś czytał dokładnie to byś wiedział przygłupie że Tygrys takową informacje zamieścił w temacie 'Kwadrans Maratonu no.1'

    Cytat Napisał Tygrys
    Wpadliśmy na pewien dość kontrowersyjny pomysł (no dobra, ja wpadłem - skromność przede wszystkim:P), a mianowicie chodzi o to, że raz w miesiącu (lub np. co dwa miesiące)
    Cytat Napisał Tygrys
    a mianowicie chodzi o to, że raz w miesiącu (lub np. co dwa miesiące)
    Cytat Napisał Tygrys
    że raz w miesiącu (lub np. co dwa miesiące)
    Cytat Napisał Tygrys
    (lub np. co dwa miesiące)
    Wystarczy Ci takowa informacja?


    Cytat Napisał Mariczek Zobacz post
    Możecie tu się spinać płakać czy się żalić ale musicie zrozumieć że Sasha jest jednym z graczy którzy mają coś do powiedzenia czy wam się podoba czy nie. Jeżeli tyle grał poświęcał czasu na grę
    AHA, czyli mamy rozumieć że inni gracze (np. nowi) mają gówno do gadania? Człowieku, każdy gracz ma tyle samo do powiedzenia co Twój mentor i pracodawca Sasha. Gówno kogo interesuje ile wbił poziomów, ile ma kasy czy ile gra.. Także wbij sobie to do główki Sasha = inni gracze.


    Cytat Napisał Sasha KOKS Zobacz post
    Nigdy nie opuszczę APO - Gdybym ja odszedł, to za mną poszłaby reszta graczy,
    Jedyny gracz, który by za Tobą poszedł to Twój przydupas Mariczek :}:}
    Ostatnio edytowane przez KaZeK : 01-08-2012 o 12:17
    [Kmq] 1-1505
    [Bart] 2927 - 2939 | 2983 - 3021
    [Zarexoholik] 3108 - 3134
    [Tru] 1 - 2618

    z przerwami


Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •