User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Wątek: Samsung galaxy s 3

  1. #1
    Bywalec .:Edzio:.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    363
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Samsung galaxy s 3

    Witam mam pytanie odnosnie tegoz samusnga pooniewaz planuje niedlugo jego zakup i chce znac wasze opinie oraz mam jeszcze jedno pytanie to bedzie moj 1 telefon z androidem wiec czy gdy sciagam gry musze zwracac uwage na rozdzielczosc czy cos w tym w stylu czy gra automatycznie sie dostosuje ?

    oraz czy ktos zna strone z fajnym aplikacjami na ten model oraz grami
    Ostatnio edytowane przez .:Edzio:. : 15-10-2012 o 17:41

  2. #2
    Uzależniony Zrazik's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    717
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dla mnie S 3 jest troszkę "papierowy" . Raz upadnie i po telefonie.

    aplikacja automatycznie ustawi rozdzielczość

    http://apknew.com/ <-- tu możesz pościągać gry itp


    Aktualnie nie gram na Apo
    Rl Inferna

  3. #3
    Zaawansowany ManiQ's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Przemyśl
    Posty
    118
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    google play. Zadnej rozdzielczosci nie musisz ustawiac, to android, a nie symbian. Tak samo nie szukasz gier na model, a na wersje androida (w tym przypadku w google play sa tylko aplikacje na swoj obecny andek).
    A jak chcesz miec jakies platne gry za darmo, to chomikuj.pl
    Ostatnio edytowane przez ManiQ : 15-10-2012 o 18:28

  4. #4
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Katowice
    Posty
    145
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jest raczej szklany niż papierowy , ale reszta to prawa, jeden upadek i telefon może się już nie pozbierać .

    Co do aplikacji polecam google play (nazywany również sklep play ,stary android market) chyba , że należysz do grona ludzi których stać na telefon za dwa tysiące a nie stać na gry za 80gr .
    Pomagam w sprawach telefonów/androida , gadu-gadu 3987593
    Problem z zablokowanym ekranem ?
    Zablokowany ekran w androidzie
    ~~Here~~
    Obecnie : Mistic Hero [nie gram] Cirus [ nie gram]

  5. #5
    One of Top Users 2010 Joogi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Celle
    Posty
    1 874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja bym Ci polecil HTC ONE X, tyle powiem xD sam mam, nie lubie samsungow i tej mydelniczki.
    HTC ma lepszy wyswietlacz (SLCD 2 jasniejszy i lepsze kolory od Super Amoledow) no i obudowa jest lepsza, ladniejsza poza tym samo Sense jest dobre do korzystania z telefonu, funkcje personalizacji mi sie podobaja i wszystko jest zajebiste w tym telefonie xD w tym miesiacu aktualizacja do Jelly Bean w dodatku ma procesor Tegra 3, ktory jest dostosowany do niektorych gier ;d
    wszyscy tylko patrza na walke S3 vs. iP 5 a HTC jest dla mnie jak narazie najlepszym rozwiazaniem :d
    Ostatnio edytowane przez Joogi : 15-10-2012 o 18:42

  6. #6
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 267
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    S3 jest za wielki, ***** przecież to ledwo w dłoni leży + padaka mieć telefon wart 2.5k zł, który można zgubić tak jak każdy inny, ale jak najbardziej zabawka przednia!
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  7. #7
    #top #moderator #2014 #2015 KaZeK's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Brzeszcze
    Posty
    1 247
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał `Demon <3 Zobacz post
    S3 jest za wielki, ***** przecież to ledwo w dłoni leży + padaka mieć telefon wart 2.5k zł, który można zgubić tak jak każdy inny, ale jak najbardziej zabawka przednia!
    To Ty chyba nie widziałeś Galaxy Note 2 :}

    #t
    Jeżeli uparłeś się na ten telefon to śmiało możesz go brać, na żadne rozdzielczości i inne duperele zwracać uwagi nie musisz. Jednakże jeżeli masz wybór zakup sobie (polecanego przez Joogiego) HTC One X.
    [Kmq] 1-1505
    [Bart] 2927 - 2939 | 2983 - 3021
    [Zarexoholik] 3108 - 3134
    [Tru] 1 - 2618

    z przerwami


  8. #8
    Łowca postów Janush's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Miasto
    Łódź
    Posty
    192
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sam mam Samsunga Galaxy Ace 2 i tak nie korzystam z tych wszystkich aplikacji bo jest ich zbyt dużo no ale jeśli jesteś "zapalonym aplikowiczem" xD to bierz śmiało s 3 no jeśli wiadomo nie boisz się nosić 2k w kieszeni xD

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zastanów się kilka razy, czy na prawdę potrzebujesz telefon za 2k Prędzej czy później ci się znudzi

  10. #10
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Katowice
    Posty
    145
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Joogi nie wiem czy wiesz na dniach wychodzi nowsza wersja HTC ONE X pozbawiona kilku błędów z pierwszej wersji , z mocniejszym procesorem , więc cena tego poleci na pysk .

    Demon <3 dla jednego wielkość nie ma znaczenia , dla drugiego ma ,skoro się zdecydował na ten telefon to znaczy iż problemu mu to nie sprawia .
    Po za tym S3 jest tylko troszkę większy od S2 a ekran sporo większy .

    Kazek zobacz jak spadła cena HOX-a od premiery ,+ to co do Joogiego , niedługo wychodzi nowsza wersja , więc cena tego spadnie (chodź już sporo spadła) . Z jednej strony warto bo kosztuje prawie tyle co Galaxy S2 , z drugiej grzeje się jak cholera , nie wymienisz baterii , problemy z gpsem , telefon nie chce się ładować jak się nagrzeje co znaczy że jak pograsz to baterii nie podładujesz i kilka innych mniej lub bardziej przeszkadzających problemów .

    Shillen telefon to nie zabawka , zresztą jak coś o takiej mocy i mnogości możliwości może się znudzić . Pytanie tylko czy autor potrzebuje aż tak drogiego telefonu , skoro to jego pierwszy android to wiadomo , że nie wykorzysta więcej niż 50% jego możliwości .
    Ostatnio edytowane przez zio0m : 17-10-2012 o 19:54
    Pomagam w sprawach telefonów/androida , gadu-gadu 3987593
    Problem z zablokowanym ekranem ?
    Zablokowany ekran w androidzie
    ~~Here~~
    Obecnie : Mistic Hero [nie gram] Cirus [ nie gram]

  11. #11
    One of Top Users 2010 Joogi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Celle
    Posty
    1 874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał zio0m Zobacz post
    Joogi nie wiem czy wiesz na dniach wychodzi nowsza wersja HTC ONE X pozbawiona kilku błędów z pierwszej wersji , z mocniejszym procesorem , więc cena tego poleci na pysk .

    Demon <3 dla jednego wielkość nie ma znaczenia , dla drugiego ma ,skoro się zdecydował na ten telefon to znaczy iż problemu mu to nie sprawia .
    Po za tym S3 jest tylko troszkę większy od S2 a ekran sporo większy .

    Kazek zobacz jak spadła cena HOX-a od premiery ,+ to co do Joogiego , niedługo wychodzi nowsza wersja , więc cena tego spadnie (chodź już sporo spadła) . Z jednej strony warto bo kosztuje prawie tyle co Galaxy S2 , z drugiej grzeje się jak cholera , nie wymienisz baterii , problemy z gpsem , telefon nie chce się ładować jak się nagrzeje co znaczy że jak pograsz to baterii nie podładujesz i kilka innych mniej lub bardziej przeszkadzających problemów .

    Shillen telefon to nie zabawka , zresztą jak coś o takiej mocy i mnogości możliwości może się znudzić . Pytanie tylko czy autor potrzebuje aż tak drogiego telefonu , skoro to jego pierwszy android to wiadomo , że nie wykorzysta więcej niż 50% jego możliwości .
    Oj wiem bo sledze nowinki w swiecie telefonow wychodzi HTC ONE X+, ale cena az tak nie spadnie, bo tam jest tylko pare detali pozmienianych, gdzie Ci co maja HOX nie zmienia swojego bo szkoda kasy A po aktualizacji do 4.0.4 Telefon juz sie tak nie grzeje, wczesniej sie grzal serio ale teraz jest o wiele lepiej. W dodatku pod koniec miesiaca ma byc aktualizacja do Jelly Bean gdzie powinni przedluzyc zywotnosc baterii i jeszcze zredukowac przegrzewanie (: A zadnych problemow z ladowaniem nie mialem i nigdzie o nich nie czytalem, dziwne ^^ wszystko dziala jak powinno

  12. #12
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witaj .:Edzio:. . Wielu użytkowników S III mówi, że jest to telefon dobry, z pewnością jeden z najwydajnieszych telefonów tego kwartału. Jednakże, stwarza sporo problemów. Głównym takim mankamentem jest software, który wkrótce powinien zostać zoptymalizowany. Jeżeli słuchanie muzyki nie jest u Ciebie priorytetem, możesz śmiało decydować się na jego zakup. Jednak moim zdaniem, popierając Demona, czy warto kupować taki sprzęt, który nie znacznie różni się od np. flagowego S II, dokładając kilkaset złotych?

    @edit
    zio0m nie piszę że się nie różni, tylko różni się nieznacznie. Fakt, teraz masz nowe bajery, 4 rdzeniowy procesor, lepszy gpu itd. ale powiedz mi, gdzie to będzie wykorzystane? 2 rdzeniówki dopiero od niedawna eksploatują swój potencjał, a co dopiero procesory 4 rdzeniowe. Pomijam pobór mocy, uwzględniając fakt, że zapewne pojemność baterii nie została za bardzo powiększona. W niedalekiej przyszłości jak najbardziej będzie to przydatne, cieszę się, że technologia idzie do przodu, jednak czy w tej chwili opłaca się wydawać horendalnie większą sumę, za coś, co nie zużywa nawet połowy swego potencjału?
    Ostatnio edytowane przez Demon : 22-10-2012 o 19:23 Powód: używaj opcji edytuj

  13. #13
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Katowice
    Posty
    145
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Skyfall co masz na myśli pisząc że nie różni się ?
    Ekran 4.3 super amoled plus a 4.8 hd super amoled
    Procesor 2x1.2ghz a 4x1.4ghz
    USB 2.0 a 3.0
    BT 3.0 a 4.0
    Dużo wydajniejsze GPU , niektóre źródła twierdzą , że nawet do 60% .
    I kilka innych dodatkowych bajerów , typu możliwości aparatu (których nie da się zmodować i przenieść do s2) . A Ty piszesz , że niczym się nie różnią ?

    Nieznacznie ? To całkowicie inny telefon . Czego się spodziewasz po telefonie , zapalniczki i wodotrysków ?

    Do niedawna dwurdzeniowce uznawane były za głupotę i suche dane bo mocy nie jest się w stanie wykorzystać , tymczasem mój Galaxy S2 potrafi zamulić na kilka sekund przy jakiś bardziej konkretnych zadaniach bo dochodzę powoli do momentu w którym zaczyna brakować mu mocy .

    W niedalekiej przyszłości tzn/ obecnych czasach = za kwartał lub dwa , a kupując telefon z najwyższej półki za taką cenę masz pewność , że przez najbliższy rok-półtora będzie w stanie uciągnąć wszystko .

    Niejeden czeka aż jego wymarzony smartphone stanieje do normalnych kwot by go kupić , tylko zazwyczaj wtedy ten telefon już nie wyrabia i zaczyna marzyć o kolejnym by gonić czołówkę . Drugi kupuje telefon za duży hajs i ma spokój .

    Kumpel kupił S2 jak wchodził na rynek za około 2 tysiące , ja wtedy kupiłem Galaxy S za tysiąc , po jakimś czasie sprzedałem go za 600zł i kupiłem Galaxy S 2 za 1400zł
    Szybka kalkulacja 1000-600+1400 = 1800zł
    Wychodzi na to , że dałem mniej więcej tyle samo co on .
    Ostatnio edytowane przez Demon : 23-10-2012 o 09:14 Powód: używaj opcji edit
    Pomagam w sprawach telefonów/androida , gadu-gadu 3987593
    Problem z zablokowanym ekranem ?
    Zablokowany ekran w androidzie
    ~~Here~~
    Obecnie : Mistic Hero [nie gram] Cirus [ nie gram]

Podobne wątki

  1. Galaxy ace 2
    By Maatinii in forum Telefony komórkowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 02-08-2012, 01:09
  2. Wy??czenie debugowania USB w samsung galaxy ace
    By vide cul fide in forum Pytania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 21-02-2012, 20:01
  3. Samsung Galaxy Ace - zablokowany ekran. Prosze o pomoc
    By Tayo in forum Telefony komórkowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 19-02-2012, 21:55
  4. Samsung GT S5570 Galaxy Mini
    By ~Bocianex~ in forum Telefony komórkowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 23-12-2011, 19:04
  5. Problem Samsung Galaxy mini
    By Krsix in forum Telefony komórkowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 13-10-2011, 22:31

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •