User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: sdfrgty

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    7 58.33%
  • Tak ale inaczej napisz swoją opinie !

    2 16.67%
  • NIE

    3 25.00%
Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Wątek: Zmiana w banach

  1. #1
    Master Atom! Mr Fsza's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Olkusz
    Posty
    1 420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Zmiana w banach

    Spoglądając na stronie głównej w podstronie

    http://www.armia.toproste.pl/zbanowani

    widzimy ile osób jest banowanych na dzień i są to bany częste
    więc propozycja ta powinna już dawno wejść w życie

    a jak wiecie ktoś dostaje bana na bardzo długo to gra mu się nudzi i potem już nie wraca na ten server równać to z tym ile było graczy kiedyś a dziś to raczej dzisiaj jest więcej banów niż kiedyś kiedy grało więcej osób

    http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=95621

    A do tego jeśli ktoś się na to godzi na odbanowanie za karą może zapłacić pieniądze dużą sumę i ma od nowa wszystko to co miał dawniej .

    Aktualnym przykładem jest postać Vojska który dał drogie przedmioty na loterię więc już zapłacił i by już nie miał kary ;D
    200lvl=top-6#300lvl=top-4# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /



  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    86
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Santano dobrze rozpisał swoje propozycje odnośnie kar.
    Niech Santano (który już raczej nie będzie miał czasu na APO) zdecyduje, aby kary były inne, niż do tej pory. Bo takie propozycje, który On wypisał są w 100% słuszny i na pewno zmieniłyby grę. Fsza, jestem za tym, aby system kar zmieniono w całkiem inny system, niż do tej pory.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    370
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mi to w sumie obojętnie bo filozofia apo jest prosta ,masz kasę / rl kasę duży lvl ,masz wszystko nawet ub.

    Więc nie wiem co wam dolega ,za cave powinien być delete i wgl ta postać powinna zniknąć z pamięci servera. A nie zapłacił i została przywrócona do gry.
    To jest moim zdaniem bezsens. Ale nie moja w tym głowa bo i tak nic nie zmienią.

  4. #4
    Wszechobecny! Soi's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    W-wa
    Posty
    886
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dla mnie jest to chore... albo wszyscy jestesmy rowni albo nie... Jakis 500 lvl pewnie tez by chcial byc odbanowany za cave, a pewnie sie tacy znajda a co on moze oddac?? Wiec albo ustalamy, ze unban za cavebota = strata all co mial na koncie i idzie na loterie/kosza czy chuj* wie jeszcze gdzie albo nie... A nie, ze jak ktos ma kase to go odbanujemy a reszty to nie, bo tylko h lvl i bogaczom sie nalezy... Paranoja
    Takich trzech, jak nas dwóch, to nie ma ani jednego.
    10.04.2012(666 postow) Satan ]:->

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    50
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak. I też bym zapłacił żeby oddali mi postać:|

  6. #6
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs up

    przecież na 1000 osób, które kiedyś grało co 10 zrezygnował z życia i uzależnił się od tibii (10 %). mi się wydaje, że nicki powinny zostać jakoś odblokowane, albo postacie oddane ( oczywiście psute i bez pacc, jeśli był). mi tam coraz bardziej się odechciewa grać w tibie, może że już nie gram ponad 4 miechy- może i fsza masz racje, że przerwa działa na niekorzyść. Ale zawsze z 3-4 dni bym se pograł, np. w lutym w trakcie ferii i w drugiej połowie września.
    ilośc banów to jest porażka, ale sami zauważcie, że to zależy od admina; tygrys wbije zbanuje 1 osobę i robi coś innego, a taki rinson- nic innego nie umie to banuje. Sami wiecie, żeby w administracji byli ogary co potrafią coś programować, i mieliby dostęp do całość serwa, to na pewno inaczej by to wyglądało.

    W lutym pewnie wrócę, ale jak będzie 50 osób online to kupie cos na rl tibia- zreszta juz sobie zaklepałem jakis 450 ek, u typka z osiedla ( tylko, że mnie tam denerwuje to, że jak padniesz to trzeba odrabiać)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •