User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Wątek: Ch?opaczek po przej?ciach, teraz studiuje! Szacunek!

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Miasto
    Kto wiedział ten wie :)
    Posty
    75
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Chłopaczek po przejściach, teraz studiuje! Szacunek!

    Siemanko, dzisiaj na lekcji puścili nam film na początku się śmialiśmy taka klasa która nigdy nie siedzi grzecznie, potem jak się wsłuchaliśmy to całą lekcje nikt nie mógł oderwać.
    Polecam wszystkim oglądnąć, podziwiam tego chłopaka, wybił się i jak go słuchałem to zastanowiłem się nad swoim życiem jak pewnie i wielu z was będzie miało podobnie
    Filmik udowadnia że nie ważne jak jest źle może być dobrze jeżeli będziemy się starać
    http://www.youtube.com/watch?v=Oc471eaT1rA

    A jeżeli chcecie się napinać to odpuśćcie sobie.
    Tym razem chociaż....

    EDIT: Beka? No tak zapomniałem wy 2 razy padliście bez aola i wasze życie straciło sens. Odbijcie czasem od tego internetu AA zapomniałbym.. Wy powstajecie z deda podziwiam
    A jak się nie podoba nie oglądajcie, ciekawe co wy byście mieli do powiedzenia
    Ostatnio edytowane przez Fir$t Norixuf : 07-11-2012 o 23:16

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Miasto
    ;];];];];];];];]
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Chuj mnie obchodzi jego historia.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mario Trollotelli Zobacz post
    Chuj mnie obchodzi jego historia.
    Dokładnie, popieram cię fufnlu!

    Fir$t Norixuf, zastanowiłeś się nad swoim życiem, po przez durny film, z którego typek na youtube, opowiada swoje żale z dzieciństwa Spoko, powodzenia.


    Fir$t,, uwierz, że ten film nic nie udowadnia, nawet jeżeli będziemy sie starać. Beka z Ciebie, oraz z typa, który jest na filmie xDD

  4. #4
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Też mi puszczali akurat na religii. Wciagające nawet jak go dłuzej posłuchać . Ktoś powie 'mnie to nie dotyczy' a na drugi dzień właśnie Ciebie może spotkać gówno z którego trudno będzie wyjść Najzabawniejszy moment: Kiedy ja mówię Abba wy mówicie ojcze. Abba OJCZE Abba OJCZE stare babki haha poczułem się jak na koncercie, kiedy ja mówię Pezet wy mówicie Małolat: Pezet MAŁOLAT xd

    Btw nie trafiłeś z tematem który w jakikolwiek sposób zmusiłby ludzi do refleksji, większość chodzi do gimnazjów i zawodówek gdzie ważne jest tylko KIEDY WOLNE
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  5. #5
    Zaawansowany Mr$ Quean's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Miasto
    Addis Abeba
    Posty
    60
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mnie tam ten film poruszył. Polecam go każdemu.

  6. #6
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wzruszyłem się, serio. Człowieku ludzie mają na świecie większe problemy, niż ten typ, wiesz?

  7. #7
    Zaawansowany Mr$ Quean's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Miasto
    Addis Abeba
    Posty
    60
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Wzruszyłem się, serio. Człowieku ludzie mają na świecie większe problemy, niż ten typ, wiesz?
    Założe się, że nawet tego nie obejrzałeś a pier*olisz jak zawsze. Idź lepiej na wardy. Ciekawe co ty byś zrobił jakbyś był ja Jego miejscu - matka nie żyje, ojciec alkoholik do tego stopnia, że nie żyje, a do tego wychowany w rodzinie patologicznej. Jesteś na to obojętny bo Ciebie to na szczęście nie dotyczy.

  8. #8
    Łowca postów unk's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    229
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    ok, ale czy te informacje sa warte tego aby zrobic z siebie ofiare i wyglosic to na jakims zebraniu?

    @top
    dla mnie typ maxymalnie zmanipulowany, bo kto zawdziecza bogu, a no tak zmanipulowany katolik... hehe, niech sobie dalej opowiada jaki to ten bog jest dla niego milosierny no bo kto inny jak nie on wyciagnal go z bagna?


    Chwała Jezusowi!!!

    DAROS139 8 mies. temu 13
    najlepszy komentarz pod filmikiem... księża dostają ejakulacji na widok tego filmu

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Miasto
    Rack City
    Posty
    755
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Doobra, kazdy ma swoje zdanie XD Ja tez mam swoje, spoko, koles opowiada o swoim ciezkim zyciu, nie jest sam, fakt, szacun mu za to, ze jest twardziel i daje sobie rade, ale nie ma co tu duzo debatowac, kazdy skupia sie na swoim zyciu i na swoich problemach...

  10. #10
    VIP SedaN*'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Wrocław :O
    Posty
    1 799
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Obejrzałem sobie 3 części tego, każda po 16min. Na koniec ziomek daje 2 DOBRE RAPSY (XD). Nie no generalnie szacunek dla niego, ale nie wiem czy nie zbyt dużą zasługę przywiązuje Bogu a zbyt małą sobie albo po prostu szczęściu ;D

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Miasto
    Kto wiedział ten wie :)
    Posty
    75
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał unk Zobacz post
    @up
    ok, ale czy te informacje sa warte tego aby zrobic z siebie ofiare i wyglosic to na jakims zebraniu?

    @top
    dla mnie typ maxymalnie zmanipulowany, bo kto zawdziecza bogu, a no tak zmanipulowany katolik... hehe, niech sobie dalej opowiada jaki to ten bog jest dla niego milosierny no bo kto inny jak nie on wyciagnal go z bagna?



    najlepszy komentarz pod filmikiem... księża dostają ejakulacji na widok tego filmu
    Robić z siebie ofiare mówisz tak? Człowieku on tylko chciał wytłumaczyć coś ludziom, pomóc nie jednemu który jest w takiej dupie w jakiej on był.

  12. #12
    Uzależniony Artis's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    UK
    Posty
    710
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poczytajcie o chłopaku, który chcąc iść na studia, w Anglii jechał na takim ala powozie (zapomniałem nazwy).
    Nie odpowiadam na bezsensowne PW

Podobne wątki

  1. Przej?cie
    By Loki in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni Post / Autor: 18-01-2011, 17:34
  2. Tajne przej?cie
    By Ganon in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 21-09-2010, 17:46
  3. Tajne przej?cia!
    By Gamrook in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 11-06-2008, 06:37

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •