User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Wyłaczyc?

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    9 52.94%
  • Nie

    8 47.06%
Pokaż wyniki 1 do 14 z 14

Wątek: Aaaaaa dzial muzyka!!

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    350
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Aaaaaa dzial muzyka!!

    Uwazam ze licznik postow w dziale muzyka powinien zostac wylaczony :O


    Dlaczego?

    1. To forum tibijske a nie muzyczne, zatem dlaczego w dziale muzyka nabija sie posty a w dziale 'prezentacje graczy' juz nie? To pojebane .. XD i troche wieje marnym zartem

    2. Dzial mial byc dla pasjonatow muzyki a nie pasjonatow nabijania postow :[

    3. Przez to ze latwo nabic tam posta zrobil sie potezny syf.. jakies debilowate tematy... syfiaste murzynskie rytmy dla idiotow ...


    Jakby wylaczyc tam licznik postow to mysle ze zaczelyby sie wypowiadac tam osoby ktore faktycznie maja z ta muzyka cos wspolnego a nie.. robienie tematow na pale byle szybciej byle wiecej



    #down z tego kazdy sobie zdaje sprawe, ale przez to ze powylaczali na polowie forum to sobie userzy i nie tylko userzy znajduja dzialy w ktorych mozna beztrosko nakurwiac te posty i caly system lezy
    Ostatnio edytowane przez 'Boonek' : 17-12-2012 o 15:24

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Miasto
    ;];];];];];];];]
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak ogólnie to posty powinny się liczyć w każdym dziale oprócz hyde parku.

  3. #3
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 270
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    każdy ma swoje gusta, a to, że Tobie nie odpowiada dany rodzaj muzyki to nie znaczy, że komuś innemu nie może, a co do Twojej propozycji, mhmhm... odpowiedz mi na jedno pytanie czy aż tak bardzo przeszkadzają Wam liczby? mi to osobiście ryba!

    osobiście jestem za tym, żeby WSZĘDZIE włączyć/wyłączyć licznik postów, bo to wybieranie działów jest lekko dziwne [wiadomo, owion to inna bajka]

    btw. dla Ciebie 2sty jest murzyńskim syfem, a dla przykładu dla mnie syfem jest [Sensation White 2011 Amsterdam], które wrzuciłeś parę dni temu [czyste przykłady, nie patrz na to]

    @down
    a jak stwierdzisz co jest syfem, a co nie? ilością wyświetleń na yt? ZNOWU LICZBY
    btw. nabijanie jako hobby jest niemożliwe, bo nabijanie postów jest karane, a np. ja staram się wrzucać tylko ciekawe rzeczy
    Ostatnio edytowane przez Demon : 17-12-2012 o 15:53
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  4. #4
    Średnio zaawansowany Laytenkowy's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Demon Zobacz post
    każdy ma swoje gusta, a to, że Tobie nie odpowiada dany rodzaj muzyki to nie znaczy, że komuś innemu nie może, a co do Twojej propozycji, mhmhm... odpowiedz mi na jedno pytanie czy aż tak bardzo przeszkadzają Wam liczby? mi to osobiście ryba!

    osobiście jestem za tym, żeby WSZĘDZIE włączyć/wyłączyć licznik postów, bo to wybieranie działów jest lekko dziwne [wiadomo, owion to inna bajka]

    btw. dla Ciebie 2sty jest murzyńskim syfem, a dla przykładu dla mnie syfem jest [Sensation White 2011 Amsterdam], które wrzuciłeś parę dni temu [czyste przykłady, nie patrz na to]
    Wolę kurczaka.
    Nie zgodziłbym się z niektórymi opiniami, ponieważ posty, ' te liczby ', częściowo świadczą o naszej aktywności na forum - co nie oznacza, że ten, który ma 2000 postów jest aktywny, bo być może nabija bo to jego hobby.
    Nawet jeśli licznik zostanie wyłączony, nie sprawi to, że będzie się wypowiadało więcej osób i, że nie będzie mniej ' syfu' a więcej konkretów. Niech wszystko będzie jak dawniej i po kłopocie.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    350
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Demon Zobacz post
    każdy ma swoje gusta, a to, że Tobie nie odpowiada dany rodzaj muzyki to nie znaczy, że komuś innemu nie może, a co do Twojej propozycji, mhmhm... odpowiedz mi na jedno pytanie czy aż tak bardzo przeszkadzają Wam liczby? mi to osobiście ryba!

    osobiście jestem za tym, żeby WSZĘDZIE włączyć/wyłączyć licznik postów, bo to wybieranie działów jest lekko dziwne [wiadomo, owion to inna bajka]

    btw. dla Ciebie 2sty jest murzyńskim syfem, a dla przykładu dla mnie syfem jest [Sensation White 2011 Amsterdam], które wrzuciłeś parę dni temu [czyste przykłady, nie patrz na to]

    @down
    a jak stwierdzisz co jest syfem, a co nie? ilością wyświetleń na yt? ZNOWU LICZBY
    btw. nabijanie jako hobby jest niemożliwe, bo nabijanie postów jest karane, a np. ja staram się wrzucać tylko ciekawe rzeczy

    Skoro jest ci ryba to czemu jestes jedna z trzech nabijajacych tam posty osoba?:O



    Cytat Napisał Demon Zobacz post
    jakbyś nie zauważył troszeczkę się interesuję muzyką i wrzucam je w jako tako szersze grono, by dotarła do większej liczby słuchaczy, niekoniecznie mnie interesuje to czy podoba Ci się to czy wrzucam czy nie, wrzucam, bo mi się podoba i uważam, że zasługuję na większą liczbę wyświetleń, a jakby nie patrzeć na forum jest pare osób, które z tego korzystają, bez odbioru ziomeczku!

    Sam ten temat to juz sukces! Zamieniles czas z wrzucania murzynskich hiphopuw na pisanie tego posta! Naucz sie edytowac posty, bo cipa z ciebie nie moderator :[ A co do tego ze wrzucasz murzynskie hiphopuwy to mi wisi kazdy slucha co lubi, ale nie musisz srac tematami albo w kazdym pisac "fajne; nie fajne" tylko po to by kolejna cyferka zawitala pod nickiem bo to zalosne, beka z ciebie elo
    Ostatnio edytowane przez 'Boonek' : 17-12-2012 o 16:56

  6. #6
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Serio? To jest forum TUTAJ SIĘ PISZĘ POSTY i albo liczą się one w każdym dziale albo nie liczą się w żadnym. Ludzie tutaj zaglądają tylko i wyłącznie dla forum wielotematycznego wiec dlaczego ich posty mają się nie liczyć? Myślcie trochę zanim cokolwiek napiszecie. Uczcie się przyrody, jutro do szkoły.

    _
    bonek sorki ale to do tych debili pod tobą którzy mają po 100 postów XD
    Ostatnio edytowane przez Okey : 17-12-2012 o 16:34
    nie ma bo ukradli -_-

  7. #7
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 270
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Boonek' Zobacz post
    Skoro jest ci ryba to czemu jestes jedna z trzech nabijajacych tam posty osoba?:O
    jakbyś nie zauważył troszeczkę się interesuję muzyką i wrzucam ją w jako tako szersze grono, by dotarła do większej liczby słuchaczy, niekoniecznie mnie interesuje to czy podoba Ci się to czy wrzucam czy nie, wrzucam, bo mi się podoba i uważam, że zasługuję na większą liczbę wyświetleń, a jakby nie patrzeć na forum jest pare osób, które z tego korzystają!
    bez odbioru ziomeczku!

    @RYSIU
    props za normalny post o.o
    Ostatnio edytowane przez Demon : 17-12-2012 o 17:13
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1 364
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Siemaaa. Przepraszam bardzo ale chyba forum jest od tego żeby pisać posty , a kto ile ma to tylko zależy od niego jak jest tutaj aktywny. Ja jestem za tym żeby każdy dział naliczał posty i tyle a co do cyferek wiesz ''Buunek'' Lubie mieć duże liczby pod swoim nickiem . elooo
    Ostatnio edytowane przez Ryśku xD : 17-12-2012 o 23:53

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Miasto
    Rack City
    Posty
    755
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Boonek' Zobacz post
    Uwazam ze licznik postow w dziale muzyka powinien zostac wylaczony :O


    Dlaczego?

    1. To forum tibijske a nie muzyczne, zatem dlaczego w dziale muzyka nabija sie posty a w dziale 'prezentacje graczy' juz nie? To pojebane .. XD i troche wieje marnym zartem
    Wlasnie to forum, za kazda wypowiedz powinienes dostac +1 post, tutaj tak nie ma... Przez wylaczenie licznika postow wielu olalo by forum, ale faktycznie wypowiadali by sie glownie interesujacy sie serwerem.

    Cytat Napisał 'Boonek' Zobacz post
    3. Przez to ze latwo nabic tam posta zrobil sie potezny syf.. jakies debilowate tematy... syfiaste murzynskie rytmy dla idiotow ...


    Jakby wylaczyc tam licznik postow to mysle ze zaczelyby sie wypowiadac tam osoby ktore faktycznie maja z ta muzyka cos wspolnego a nie.. robienie tematow na pale byle szybciej byle wiecej
    Dzial muzyka jest dzialem ogolnym dot. muzyki, jest regulamin, wiec ? Skoro temat jest zalozony nie zgodnie z nim zostaje on usuniety, a autor tematu nagrodzony, wiec ? XD
    @
    Jestem na nie, wlaczyc licznik postow wszedzie i po problemie, co to ma byc...

  10. #10
    VIP SedaN*'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Wrocław :O
    Posty
    1 799
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dla mnie to dobry pomysł, może Rysiek straci motywację i przestanie wrzucać tam swoje śmiecie.

  11. #11
    Master Atom! Mr Fsza's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Olkusz
    Posty
    1 420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jeśłi skasują tam licznik to już tam prawie nikt nie będzie pisał ; d.


    A być może będą dobre nuty i warte poświęcenia wchodzić w ten dział?


    TAK lub po prostu dać ograniczenie dzienne .

    a dodatkowo o filmach też powinien być wstrzymany licznik
    200lvl=top-6#300lvl=top-4# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /



  12. #12
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wielki płacz o liczbę pod avatarem! Aż tak cię to boli, że ktoś ma więcej postów od ciebie? Przecież dział MUZYKA jest częścią tego forum i nabijanie postów w tym dziale możesz zgłaszać moderatorom? Jeśli nie pasuje ci ten dział to tam nie zaglądaj.
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 10-01-2013 o 20:38

  13. #13
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Boonek' Zobacz post
    Jakby wylaczyc tam licznik postow to mysle ze zaczelyby sie wypowiadac tam osoby ktore faktycznie maja z ta muzyka cos wspolnego a nie.. robienie tematow na pale byle szybciej byle wiecej
    Nie zgodzę się z Tobą. Wtedy dział muzyka będzie coraz mniej odwiedzany. Wiele użytkowników pisze tam posty i może dlatego to forum jeszcze chodzi, a my mamy "pracę".

    Nie zmienia to faktu, że propozycja jak najbardziej mi się podoba. Ten kto chce nabijać niech nabija. I tak dobrze każdy z nas wie kto pisze z głową, a kto leje wodę jak na egzaminie. Licznik postów tak samo jak reputacja - gówno znaczy!
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 10-01-2013 o 20:39

  14. #14
    Średnio zaawansowany ~trolling.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Miasto
    Toronto.
    Posty
    50
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Skoro piszesz posta to chyba on sie liczy, prawda? Każdy dział jest częścią forum, więc dlaczego akurat w dziale o muzyce licznik ma być wyłączony?

    Sory, ale propozycja gówniana - jestem na nie.
    elo

Podobne wątki

  1. [Forum] Usunac dzial muzyka!!!!!!!!
    By Daroo :( in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 16-12-2012, 13:10
  2. [Forum] Dzial Grafika
    By _woto_ in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 05-09-2009, 21:23
  3. nowy dzial
    By Edzio Wariat in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 10-04-2009, 07:43

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •