User Tag List

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 41 do 51 z 51

Wątek: Przysz?o?? serwera

  1. #41
    Nowicjusz adamo199412's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajnie że nie zapomnieli o rooku

  2. #42
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Mazury Cud Natury
    Posty
    336
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    x2!

    Dobrze byłoby, gdybyśmy coś nowego ujrzeli. Santano, szanuję Cię, najbardziej ogarniałeś oraz ogarniasz ze wszystkich ludzi w Ekipie, ale powiem Ci jedno. To co było, to nie wróci. Za późno się obudziliście z tym..
    Powinniście wyjebać z Ekipy kilka ludzi, bo po co oni tam są, jak nie grają.

    Santano wrócił i już jest sprawiedliwość na tym świecie! Chwała mu za to!
    Week, byś się wstydził przenosić przedmioty z Maina na Rooka. Nie wiadomo dokładnie co tam przeniosłeś. Możliwe, że ''wszystko'' i jak tu grać na takim serwerze, gdzie dzieją się takie rzeczy


    #topic
    Ciekawe co wymyślisz Santano, lecz przykro.. Ale już nie wrócę na serwer, bo nie ma po co.. Zrobicie jakaś Aktualizację dużą raz, dwa razy na rok i później znowu przerwa? Sorry, ale to nie dla mnie. Raz jesteście, a raz Was nie ma.

    Jak wcześniej wspomniałem. Santano, szanuję Cie i rozumiem, że masz prywatne życie jak Mortiis, czy tam Tygrys, ale na 5 minut można zawsze wejść na Forum i odpisać w różnych działach, itd. - nie odbieraj tego do siebie, że coś do Ciebie mam.

    Powodzenia w nowościach
    Bardzo się cieszymy że nie wrócisz.Jest nam z tego powodu o wiele lepiej i dzięki temu możemy uratować serwer.

    #Caav sobie boci na a nadal jest w ekipie.Week popełnił błąd i momentalnie znikł z ekipy.Nienormalne to jest.
    Jak karać to jednego i drugiego albo wcale.
    Dopóki nie ogarniecie tego nie macie co pisać o updatedach ktore nic nie zmienia.
    Ostatnio edytowane przez Sir Krystian : 20-06-2013 o 13:54

  3. #43
    Średnio zaawansowany Pewniacha's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sir Krystian Zobacz post
    Bardzo się cieszymy że nie wrócisz.Jest nam z tego powodu o wiele lepiej i dzięki temu możemy uratować serwer.

    #Caav sobie boci na a nadal jest w ekipie.Week popełnił błąd i momentalnie znikł z ekipy.Nienormalne to jest.
    Jak karać to jednego i drugiego albo wcale.
    Dopóki nie ogarniecie tego nie macie co pisać o updatedach ktore nic nie zmienia.
    Szybko się ogarnełeś widzę caav boci już pare lat różnymi charami, a ty dopiero o tym piszesz...

  4. #44
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mortiis go nie wywalił bo ma mało takich co coś robią. Xelix też jechał na caave i dostał unan. Week też powinien dostać drugą szansę
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  5. #45
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Miasto
    Hrubieszów
    Posty
    69
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Przemas1212 Zobacz post
    Niestety ale to dużo nie da. Ja jednak spróbowałbym zrobić reset charów, Nie dodawać więcej itemów skończyć na sapphire secie, burning heart, klapki, magic maca, sw, gb, starlight. Wogóle wardy i inne respy wyciepać, żeby potem ten lvl szedł cięzko. Kto zacznie grać jak ktoś ma 3k lvl? Hotkeye na mane uhy tez niepochwalam, przedmowca dobrze napisal, kazdy kolejny uptade powodowal zmniejszanie liczy graczy Oczywiscie to nie bedzie to samo co kiedys, ale wydaje mi sie ze będzie wiecej graczy niz teraz. Nowe itemy, respy nie dadzą nic, ludzie sprawdza chwile pograja i koniec. Napiszecie pewnie ze to nie ma sensu zaczynac wszystkiego od poczatku, ze gracze dorobili sie lvlu no ale odpowiedz jest prosta, tak i tak juz prawie nikt nie gra. Troche szkoda mi wysilkow ekipy apo za dalsze pomysly i prace, ale ciagnoc to dalej nie ma sensu, a skutek moze byc mizerny. Pozdrawiam

    Ps Niech Gm napisze co o tym myśli, może się myle
    Chyba jednak sie mylisz co do resetu - http://www.forum.toproste.pl/showpos...38&postcount=3

    @top
    Gdyby faktycznie reszta "wyższych" bociła, to zostałby tylko Mortiss (a może on sam puszcza cave? W końcu szef szefów, he )

  6. #46
    Zaawansowany Andax's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W końcu coś zaczyna się dziać, może jeszcze nie jest za późno.

    Szkoda Week'a ;/

  7. #47
    Master Atom! Mr Fsza's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Olkusz
    Posty
    1 420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    raz nie wspólnie z ekipą ratujecie server tylko najwięcej robi pan Tygrys i oczywiście ty .

    Dwa Week aktulizował dżipiesa mapę apo a wy go wyrzucacie ?
    Robił też dużo dla tego servera ja jestem za tym by dostał jeszcze jedną szansę dla przykładu jak to było z użytkownikiem " Vojska " który zapłacił kaucję .
    zajebiście tylko , ze week ostatnio najlepszy członek z ekipy , czas ma wszystko a wy wyjebla ;d
    Trzy ogrniczcie troszkę baniki bo i niektóre mózgi banują za nic nie będę pisał kto ..

    Większy ban koleś odchodzi bo mu się gra nudzi po jakimś czasie, proste ?

    i brawo, że wróciłeś już raz uratowałeś ten server przed upadkiem i mam nadzieję, że znów podwyższysz ilość graczy bo tylko ciebie na to stać; D
    Ostatnio edytowane przez Mr Fsza : 20-06-2013 o 21:31
    200lvl=top-6#300lvl=top-4# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /



  8. #48
    Expert G_R_U_L_I_X's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    414
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zróbcie nowy serwer APO z exp XXX, drop szybszy, ta sama mapa, questy itd. bardziej to zacheci graczy (głownie gimnazjum lub leniwych grubasów).

  9. #49
    Zaawansowany Dominikaa's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał G_R_U_L_I_X Zobacz post
    Zróbcie nowy serwer APO z exp XXX, drop szybszy, ta sama mapa, questy itd. bardziej to zacheci graczy (głownie gimnazjum lub leniwych grubasów).
    proszę Cię... idź na mazurka i nie zaśmiecaj forum.
    Comeback po 5 latach Xydrus

    Mój live ---> http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=136606

  10. #50
    #top #moderator #2014 #2015 KaZeK's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Brzeszcze
    Posty
    1 247
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zawsze Cię podziwiałem Santano za Twój wkład w 'funkcjonowanie' serwera. Teraz to potwierdzasz. Mam nadzieje że porządnie weźmiecie się za serwer i wyskrobiecie jeszcze trochę czasu dla niego. Good luck!
    [Kmq] 1-1505
    [Bart] 2927 - 2939 | 2983 - 3021
    [Zarexoholik] 3108 - 3134
    [Tru] 1 - 2618

    z przerwami


  11. #51
    Bywalec Lolipops's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo się cieszę ze Weeka usunięto a sam może wrócę kto wie

Podobne wątki

  1. Propzycje na przysz?o??
    By ALbert Einstein in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni Post / Autor: 06-02-2012, 01:49

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •