User Tag List

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 41 do 46 z 46

Wątek: Brooches.

  1. #41
    Zaawansowany Sendox's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Posty
    102
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wydaje mi się że motylki z tych nowych mobów tak samo jak i apo z respów dla 3k lvl powinny być usunięte.. Kiedyś aby zrobić złotego motylka (po taniości) należało iść z jakimś 1.1 k lvl ktory wymienił nam motylki u danego npc.. Teraz wątpie żeby tam ktoś zaglądał skoro 1k+ lvl motylków mają od zaje*ania z tych nowych mobów.. I zarabiaja lepiej kase na nich (mowa o złotych motylkach) niż ludzie na 2k+ lvl .. ;o

  2. #42
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    350
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lagga v3 Zobacz post
    Tak samo spadła cena dragon eggsów i motylków, jeżeli zrobicie coś z tym to zróbcie też coś z broszkami , tyle ode mnie ( :

    Chuj ze cena tych syfiastych motyli drastycznie wzrosla poniewaz ktos w koncu pomyslal i znalazl dla nich lepsze zastosowanie niz nieliczne questy? ;|


    A dragon egow i tak nikt nie uzywal?


    Cytat Napisał Tygrys Zobacz post
    W takim razie zrobimy tak:

    1. Wywalimy z loot'u Apocalypto broszkę całkowicie.
    2. Apocalypto na respie pojedynczym zostanie zmieniony (nowy potwór) i tylko z tego zmienionego będzie wypadać broszka.

    Dzięki temu wszystko z czasem wróci do normy. Cena broszki znów podskoczy.
    Pasuje Wam takie rozwiązanie?


    #down
    W tej chwili czas respienia wynosi 30 min. mógłbym zwiększyć czas owszem do godziny, ale to niczego nie zmieni, tylko to, że dłużej zajmie zdobycie broszki, ale nadal będzie dużo broszek i cena nadal będzie spadać, z tym, że wolniej. Dlatego uważam, że moje rozwiązanie jest lepsze.


    Ofc nowe potwory ktore latwiej beda upierdalac magiczne profesje ..XD ja pierdole 1 devil zabija mi 3.1k ed jak dziwke nawet z sio od drugiego 3k nie mam zadnych szans w bezposrednim starciu podczas gdy 3k ek jebie po 3 na lajcie i 4 z problemami takze jeden resp juz na starcie odpada na magiczne profesje.. kraki ***** tez dobre, na combo ed/ms tylko te apo moge tam sobie pobic z jakims profitem XDD ja to powiem szczerze, pierdole te wasze zmiany zrobcie w koncu cos z tym balansem a nie bierzecie sie za malo wazne sprawy..


    I blagam ! nie pierdolcie ze edem sie ucieka... skoro edem sie ucieka to co do chuja robi sie ekiem? Bo skoro stoi sie w miejscu to prosze zabrac to pierdolone uw i obszarowe czary

  3. #43
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    ████
    Posty
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał `Rapi Zobacz post
    Albo platne wejscie na respa, albo resp apo tylko co restart

    Wpadlem na pewien pomysl, a mianowicie, za wejscie na respa placilibysmy dragon eggami! to rozwiazalo by wszystkie problemy, bo i ludzie z przedzialu 2-3k by zarabiali, a cena broszki byla by wieksza. Powiedzmy za wejscie od 25 do 50 d eggow, co kazde wejscie dziennie cena wzrastalaby o 5 d eggow(Zaczynajac od 25, do xx, ale wiadomo moze byc mniej na poczatek).
    Moim zdaniem rapi ma dobry pomysl tylko zeby zrobic tak ze np od 1k lvla placi sie motylkami zeby wejsc na respa np tiny a od 2-2.999lvla dragon eggami a od 3k+lvla broszkami zeby wejsc na respa.

    a tak wgl to powinni usunac respa apo od 3k bo 3klevele za szybko bija apo i stąd tyle broszek maja i tak broszka spadala w dol z cena .
    Żegnam

  4. #44
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 545
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    3 taski tam na apo i jedna broszka. Widocznie miał farta i tyle.

    Tak samo te motylko. Lecą i wszyscy robią z nich te mikstury które nic nie dają, wypilem 3 fiolki i miało mi dodać 22%.25% i 25% do lvla a dodało jakies 30+ %
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  5. #45
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Miasto
    Sląsk
    Posty
    118
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Azielu$;]Tyle, że wtedy idioto broszka była tylko do sapphire legów, a s seta nikt nie nosił, bo był kaptur/hota i to się bardziej opłacało. Teraz broszka jest potrzebna do naładowania perfecta, a sapphire set jest potrzebny do questu. Już wiesz czemu broszka nie może być taka tania?

    a i nie pamietaj bysmy byli na TY

  6. #46
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Miasto
    Jedlicze
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Merranus <3333 Zobacz post
    a i nie pamietaj bysmy byli na TY

    refisz ładny, temat do zamknięcia chyba, bo broszki już z tego nie locą?

Podobne wątki

  1. Brooches
    By Akustycznywonsz in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 27-07-2010, 13:28
  2. 2x bh & brooches !!
    By ' Crak'u . <3 , in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 29-12-2009, 11:49
  3. Brooches
    By Senshi in forum Handel
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 26-12-2009, 20:19
  4. brooches
    By Ernesto in forum Handel
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 26-08-2009, 11:03
  5. brooches
    By Neku$ in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 22-06-2009, 18:05

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •