User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Minimalne zmniejszenie hitów z exori maxa.

Głosujących
71. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem na TAK.

    39 54.93%
  • Jestem na NIE, ponieważ jest to słaba propozycja.

    24 33.80%
  • Jestem na NIE, ponieważ gram elite knightem.

    8 11.27%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 28

Wątek: Minimalne zmniejszenie hitów z exori maxa.

  1. #1
    Uzależniony #Lordzik#'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    764
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Minimalne zmniejszenie hitów z exori maxa.

    Witam.

    Dodam ankietę, ale jest ona bezsensu, ponieważ i tak jak wiadomo większość głosów będzie na nie z wiadomych przyczyn.


    Wolałbym jednak, aby nad tą propozycją zastanowił się Santano / Tygrys i wprowadził ją chociaż testowo bez uzgadniania z graczami.



    Poniżej przedstawię wyniki z kalkulatora, nie wiem czy dobrze działa, ale mi bynajmniej bardzo zbliżone hity pokazał.

    Eq zaznaczyłem do expa na wardach czyt. klapy, b robka, perf/yeahbunny, hota.

    2600 elite knight z 15 mlvl'em.



    2600 royal paladin z 46 mlvl'em.



    Jak idzie zauważyć:

    Maksymalny uh knighta - 17.6k Średnia [(max-min)/2] z leczenia ek - 16.2k
    Maksymalna vita rp - 18.7k Średnia z leczenia rp - 17k

    Maksymalny exori max ek - 20.4k Średnia hitów [(max-min)/2] z exori maxa - 19.322
    Maksymalny exori max erex rp - 20.8k Średnia hitów z exori max erexa - 19.348

    Powyższe wyniki pokazują, że elite knight leczy się i uderza praktycznie tyle samo co rp.

    Leczenia nie bierzmy pod uwagę, ponieważ niech ten knight leczy się sporo, aby mógł "bloczyć".

    Jednak z hitami z najmocniejszych czarów jest trochę nie halo, nie może tak być.

    Uważam, że zmniejszenie hitów u ek'a o MASAKRYCZNE 5-7% (czyli 1k-1.5k na większym lvl'u) nikomu nie zaszkodzi a odróżni chociaż w minimalnym stopniu te dwie profesje.


    Gdyby ta zmiana + 2 sqm'owe uw weszła w życie knight dalej byłby czołgiem, ale może miałby minimalnie trudniej kogoś zabić a inne profesje znów minimalnie łatwiej zabić ek'a.

    Kwestii ed/ms nie poruszałem, ponieważ w walce z rp raczej jest na dość wyrównanej pozycji a powyższa zmiana + 2 sqm'owe uw dla ek poprawi sytuację profesji magicznych w starciu z czołgiem z APO.

    Jest jeszcze jedna opcja dobra dla knightów.

    Zostawienie 3 sqm'owego uw, ale osłabienie hitów z exori maxa o te 5-7%. Uważam, że źle na tym nie wyjdą.


    Tyle ode mnie.


    edit#
    down@ Nie zgodzę się z tobą, ponieważ gdy podniesiemy hity paladynowi, ed/ms nie będzie miał z nim szans, rp go przygniecie takim combem, że magiczna profesja się dobrze nie wyleczy.
    Jeżeli tak mamy patrzeć, gdyby knight miałby być prawdziwym knightem to wasze czary powinny skończyć się na exori granie :/
    Ostatnio edytowane przez #Lordzik# : 04-09-2013 o 10:22

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Miasto
    Sanok
    Posty
    274
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    2.6 ms z eq jak podales

    Greater Ultimate Explosion 24278 26903

    nie ek jest z mocny z maxem a rp za słaby ;] mam bić po 19 k a ms po prawie 27 ? to chyba też na expie przepaść , byłbym za tym by delikatnie poprawić rp .

    niech zwiekszą u rp o 5 % i gitara


    Zaznaczam nie bo gram ek ale propozycja też jest słaba bo lepiej wysrodkować rp .

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Polska
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał B@ŁT Zobacz post
    2.6 ms z eq jak podales

    Greater Ultimate Explosion 24278 26903

    nie ek jest z mocny z maxem a rp za słaby ;] mam bić po 19 k a ms po prawie 27 ? to chyba też na expie przepaść , byłbym za tym by delikatnie poprawić rp .

    niech zwiekszą u rp o 5 % i gitara


    Zaznaczam nie bo gram ek ale propozycja też jest słaba bo lepiej wysrodkować rp .
    Można zmienić hity w pvp, a pvm(player vs monster) zostawić jak jest teraz.

    Obniżyć mu exori maxa o 10% i uha o 5% xD!
    (żeby nie było, 10% z 12k(3k ek) to tylko 1200))
    Ostatnio edytowane przez Peps : 04-09-2013 o 09:29

  4. #4
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 271
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Peps Zobacz post
    Można zmienić hity w pvp, a pvm(player vs monster) zostawić jak jest teraz.

    Obniżyć mu exori maxa o 10% i uha o 5% xD!
    (żeby nie było, 10% z 12k(3k ek) to tylko 1200))
    nieee, uha nie wolno obniżać sam dmg z maxa wystarczy
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Miasto
    Sląsk
    Posty
    118
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ta i zmniejszenie dystansu do 1 sqm .... jestem na nie, uh jest dobry ,a to iz ek tyle bije to tylko przez nowe eq. Jesli chcecie cos zmienic to dodajcie moze cos by skille cos dawaly , jesli tyle sie skiluje to hity z uw powinny byc wieksze

  6. #6
    Uzależniony #Lordzik#'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    764
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ta i zmniejszenie dystansu do 1 sqm ....
    Nigdzie nie napisałem o 1 sqm uw, napisałem niżej, że uw można zostawić na 3 sqm, ale tobie się nie chciało czytać...

    a to iz ek tyle bije to tylko przez nowe eq
    Przecież inne profesje też mają dostęp do takiego eq i automatycznie każda bije więcej z lepszym eq?

    Jesli chcecie cos zmienic to dodajcie moze cos by skille cos dawaly
    Bo ty sobie wyskilowałeś 136/146 to trzeba napisać, żeby coś dawały, bo chcesz być niezniszczalny? Muszę Cię zasmucić, jesteś z tym swoim 1.5k ek'iem marnym pionkiem :/

    jesli tyle sie skiluje to hity z uw powinny byc wieksze
    To ty chcesz jeszcze większe hity z uw u ek'a? Nie czaje Cię typie.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Miasto
    Sląsk
    Posty
    118
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał #Lordzik# Zobacz post
    Nigdzie nie napisałem o 1 sqm uw, napisałem niżej, że uw można zostawić na 3 sqm, ale tobie się nie chciało czytać...

    Przecież inne profesje też mają dostęp do takiego eq i automatycznie każda bije więcej z lepszym eq?

    Bo ty sobie wyskilowałeś 136/146 to trzeba napisać, żeby coś dawały, bo chcesz być niezniszczalny? Muszę Cię zasmucić, jesteś z tym swoim 1.5k ek'iem marnym pionkiem :/

    To ty chcesz jeszcze większe hity z uw u ek'a? Nie czaje Cię typie.
    ta , jesli wy chcecie oslabienia , to ja jako knight i inni raczej knightowie , tez chca napewno by skile cos dawaly , a nie tylko ze ladnie w statystykach wygladaja x

    jak cos jestem na nie z twoja propozycja , ek to postac ktory bloka bosy, powinna tak samo duzo bic , jesli cos jestem za zwiekszeniem dmg z uw profesja magicznym , tyle odemnie . A pionkiem to jestes ty wbij od 1 lvl i bd git ok?

  8. #8
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 271
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Merranus <3333 Zobacz post
    ta , jesli wy chcecie oslabienia , to ja jako knight i inni raczej knightowie , tez chca napewno by skile cos dawaly , a nie tylko ze ladnie w statystykach wygladaja x

    jak cos jestem na nie z twoja propozycja , ek to postac ktory bloka bosy, powinna tak samo duzo bic , jesli cos jestem za zwiekszeniem dmg z uw profesja magicznym , tyle odemnie . A pionkiem to jestes ty wbij od 1 lvl i bd git ok?
    pl? ja jako NORMALNY i myślący człowiek uważam, że knight powinien bić tylko i wyłącznie wręcz i skoro jest taki mocny do blokowania, a np. druid jest słabiutki, bo ma leczyć to czego wszystko jest na zasadzie KNIGHT > WSZYSTKO? niech knight bloczy, palladyn/sork bije, a druid leczy i każdy będzie szczęśliwy, a teksty typu 'ek zawsze był mocny' to sobie w chuja możesz wsadzić, bo nigdy nie widziałem, żeby hity ek równały się hitom innych profesji
    Ostatnio edytowane przez Demon : 04-09-2013 o 10:03
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    South Park
    Posty
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał B@ŁT Zobacz post
    2.6 ms z eq jak podales

    Greater Ultimate Explosion 24278 26903
    nie ek jest z mocny z maxem a rp za słaby ;] mam bić po 19 k a ms po prawie 27 ? to chyba też na expie przepaść , byłbym za tym by delikatnie poprawić rp .
    niech zwiekszą u rp o 5 % i gitara
    Zaznaczam nie bo gram ek ale propozycja też jest słaba bo lepiej wysrodkować rp .
    Logika ? Przecież MS to postać MAGICZNA wiadome, że musi tyrać ZNACZNIE więcej niż EK. A gdzie tu jest logika jeśli na 1,9k EK i 1,9k MS, mają zbliżone do siebie HITY(ek 7,8k, ms- 9,2k). Gdzie tu sprawiedliwość? My cały czas przede wszystkim mówimy o PVP. Uhacie się za tyle, że od 4x MS'ów na spokojnie się wyuhacie.... Plus do tego macie nie wyobrażalnie mocne spamy z max'ow przy naszej małej ilości HP jest to po prostu miazga....

    #topic.
    Z tego co mi wiadomo wczoraj już zmniejszyli %UH'a. Bardzo dobre posunięcie, teraz administracja powinna przeczytać tą propozycje i zmniejszyć %MAX'a i wszystko w końcu będzie sprawiedliwe..

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Miasto
    Sanok
    Posty
    274
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niech osłabia uha i maxa i uw i zabiora ringa dla ek tak jak to tam piszą to każdy zmieni chara na inna dominującą profe tak jak teraz graja knightami i dalej bedzie płacz .... Bo co za problem bedzie wymienic ek na inna profe z dopłata kasy na apo jest wystarczająco . To prawda ze ek ma przewage ale bez beki pierw placz o uw a teraz max i uh a leczy sie i bije tak juz hohoho ...
    Kazdy co teraz pada od ek bo nie potrafi używac ringa albo jest typowym napalncem chcial by stac i nakurwiac ue a ek zeby padal na spamm .


    #up dobrze ze koncza sie gdzies indziej czary na granie a widzialeś gdzies pvp jak na apo ? widziałeś na apo zeby ms ed pekowali z sd ? Do czego takie teksty ;] apo nie bylo i nie bedzie jak inne ots czy rl .

    Tu nawet up czy questy nowe sa pod ek robione .

    Dlaczego rekrut pada od flaca swoim rp <tak bo to rp> ale wbija na kicaii i tez pada mimo lvla ...

  11. #11
    Łowca postów Avi's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Oborniki
    Posty
    222
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    A co Ty tutaj porównujesz rekruta? Każdy na OTSIE wie, że to lamus
    #t
    Jestem na tak, może przez te %% balans się wyrówna :]

  12. #12
    Bywalec Mamed first's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Miasto
    Goleniów
    Posty
    322
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Teraz ek z uw niczym z mls.
    Co do propozycji to słaba, bo gram knightem.

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Miasto
    Rawa Mazowiecka
    Posty
    298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To jest śmieszne, żeby ek bił tyle samo co rp.

    Nie dość, że ek ma 1,5x więcej hp od rp to jeszcze takie same hity husashuhsua.

    Obniżyć mu tego maxa !
    Ostatnio edytowane przez Turoczeek : 04-09-2013 o 17:29

  14. #14
    #Encyklopedia APO ..:Too Get:..'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Sanok
    Posty
    200
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kalkulator nie pokazuje rzeczywistych hitów.
    Rp bije więcej z erexa niż ek, ofc z równym eq.
    Administracja powinna zrobić testy dla każdego przedziału lvlowego z eq/bez eq.
    7.6: Too Get 402-837 Nobik 1012-1062 Shon1699-1797 Reishy 758-905 Flac 1-1033 1045-?
    Ramius Pephilvola 1537-1594 Bartolomeoziom 1502-1539 Labelizer 1780-1894 Kostel Zibi 2530-2582 Endrolid 2400-2481 Neko Knight-2711-2717 Alet Mort 1420-1448 Pupaj 2275-2375 Azeff 2135-2214 Aziel Vara 2682- 3405

  15. #15
    Nowicjusz Sir Rambo's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ogólnie temat ek to jest tak popierdolony... że aż szkoda gadać.. jak profesja taka może bić tyle co rp..? Dochodzi z tego critical z uw i każdy spi :]
    Co tu dużo mówić a ludzie typu Marraus czy jak mu gra postacią rycerza i spina dupe bo jak straci 7-9 % z maxa to nie będzie już tak kolorowo dla niego.
    Jest jeszcze jedna opcja. Skasować all profki i zostawić ek i będzie super bo mało kto aktualnie gra ed/ms

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Miasto
    Jedlicze
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    milionowa propozycja z cyklu "płacze bo dostałem solo od eka na daszku", zabrali mu to uw to wystarczy, wypierdal#c z takimi propozycjami, nie

  17. #17
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 547
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    O wszystko płacz *****. Pierw o 3sqm zasięgu z uw teraz juz o maxa i uha.

    Wiadome ze jestem na NIE.jest dobrze jak jest
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  18. #18
    Średnio zaawansowany L@be's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wez wyjdz i skończ płakać, wystarczająco że uw zmniejszyli z czego nikt nie jest zadowolony... Kalkulator zle pokazuje, w rzeczywistości rp ma wieksze hity od ek'a w tym samym eq. Skończcie pie*dolic o złym balansie bo jest dobrze... Co wy ku*wa chcecie ek na spam ściągać...? Ogarnijcie się...

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Miasto
    Rack City
    Posty
    755
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał L@be Zobacz post
    Wez wyjdz i skończ płakać, wystarczająco że uw zmniejszyli z czego nikt nie jest zadowolony...
    Mow za siebie pionku

    @top
    Przed chwila gralem najtem z w miare przyzwoitym eq(wliczajac uw) i musze stwierdzic, ze nadal jest chujowo i trzeba podjac kolejne kroki w celu zbalansowania kazdej profesji. Nie jestem pewien jaki krok bylby odpowiedni, ale jedno jest pewne - oslabienie hitow z e maxa wchodzi w gre.

  20. #20
    Średnio zaawansowany Torus.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie :]

    Jestem za.. Gram 3k rp.. I ek jest za bardzo dobry.. ze swoim równym lvl lub niższym mam małe szanse ale mam dobre pvp i sobie daje rade ;] ale tooo wiecie..
    Sto tysięcy planów na jutro, mam jeden plan
    Brak planu, łapię chwilę, żyje tu nie gdzieś tam" .

Podobne wątki

  1. Ró?nica hitów knighta
    By Elite Vegox in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni Post / Autor: 30-12-2009, 17:27
  2. Ustabilizowanie hitów z broni
    By Asildur in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 29-06-2009, 16:01
  3. [ARMIA 7.6]Exori/exori tera
    By Drako o.o in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 08-08-2008, 18:57

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •