User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Co myślisz o moim pomyśle?

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Świetny w całości, Admini wstawiajcie!

    8 32.00%
  • Świetny ale parę szczegółów bym zmienił (co? napisz post)

    6 24.00%
  • Taki se ale jak wprowadzą to niech będzie

    2 8.00%
  • Nie podoba mi się albo... truskawki?

    9 36.00%
Pokaż wyniki 1 do 16 z 16

Wątek: "Infinite Ring Quest" na Rook

  1. #1
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Rat Land
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Talking "Infinite Ring Quest" na Rook

    Witam,

    Jak od dawna wiadomo żeby sobie dobrze na Rooku pograć to wypada mieć axe/sword/club ring. Jak wszycy wiemy te ringi wylatuja z naszych ukochanych Ghostów.
    Nic w tym dziwnego i to bardzo dobrze. Jednak... jednak durne to jest, że taki 200 lvl, który chce sobie poexpić musi zapiedzielać po ringi na Ghosty...
    Otóż dlatego proponuję tzw. Infinite Ring Quest na rooku od 200 lvla.
    Co by on nam dawał? Żeby było ciekawie to do wyboru axe/sword/club ring, który ma dodatkowo +5% critical hita i nigdy się nie kończy.

    Wygląd proponuję dodać do obecnego wyglądu tych ringów (czarny, pomarańczowy, różowy) tą koronę, którą ma teraz crystal ring. Taki ring nie "świeciłby" tylko po prostu działał zawsze jak się go założy.

    Żeby propozycja była pełna mam od razu pomysł na quest. Będzie go można robić kilka dni a nawet tygodni. Nie ma ograniczeń czasowych.

    Zaczynamy:

    Idziemy do Huntera piszemy Infinite Quest Ring (tylko dla PACC), yes, yes, musimy zebrać 150pkt. po tym jak je zbierzemy dostajemy "IQR Document".
    Jak dostaniemy musimy iść do Duni i wziąć "Podpis", że jesteśmy u niej stałymi klientami (tu pojawia się trudność, musimy mieć quest z szachami!). Następnie idziemy na arenę i musimy pokonać solo Andrea [ubijamy do skutku nawet jak 20x padniemy].
    Po pokonaniu potworka w losowym miejscu na mapie (powiedzmy poziomy -1 i 0 żeby nie było zbyt trudno) pojawia się widoczny tylko dla nas kwadrat z 9sqm z białych backpacków z różową gwiazdką o wadze 2000cap każdy (jak plate coiny na dragonach facc są widoczne tylko dla jednego gracza). Po otwarciu Backpacka zabieramy "vial of magic water" (niech będzie różowa) ale żeby było ciekawiej tylko w jednym backpacku jest ta fiolka. I musimy trafić, w którym inaczej backpacki znikają i przenoszą się w inne miejsce i znów musimy szukać i trafić. Zamiast próbować trafić backpack 1/9 możemy zakupić "Ułatwienie" [jednorazowo i działa cały czas] za 5sc u NPC Zinab, które sprawi, że 5 z 9 backpacków będzie brązowe i tam na pewno nie będzie fiolki oraz możemy zakupić "Wskazówki" po 50cc każda (max 3 na raz) gdzie aktualnie znajdują się backpacki jak nie trafimy to znów możemy kupić 3 "Wskazówki". Jak już mamy "vial of magic water" to oddajemy ją do NPC "Negocjator" (admini pisali, że będzie taki dodany) i negocjujemy expa jaki musimy wbić aby otrzymać jego podpis na "IQR Document" (tu powiedzmy max 1% sumy naszego expa lub ile tam admini za rozsądne uznają), może być również jak u Huntera, tylko że negocjujemy liczbę potworków i jakie do zabicia. Jak już mamy "IQR Document" podpisany przez Dunię i Negocjatora idziemy znów do Huntera. Oddajemy Hunterowi "IQR document" za co dostajemy "vial of magic blood" niech będzie czarna. Po otrzymaniu "vial of magic blood" udajemy się do Zinaba i tam zamieniamy ją w wybrany przez nas Infinite Axe/Sword/Club Ring.

    To tyle. Myślę, że quest będzie dłuuugi do wykonania ale przez to cena przedmiotu będzie duża a co za tym idzie low levele nie będą go często posiadały jak to mam miejsce w przypadku innych przedmiotów

    Jeśli Wam się podoba a admini są w stanie to zrealizować to myślę, że warto dodać. Trudno będzie ale przedmiot jest tego wart

    P.S. Myślę, że wartość ringa to ze 100sc lub więcej będzie po czymś takim xD


    --------------------------
    Edit by me:
    Do wszystkich, którzy mają wątpliwości co do poziomu no to wydaje mi się, że może w takim razie 400 lvl? Żeby z kolei nie było "nieosiągalne" w czasie powiedzmy pół roku gry
    666 to już chyba ten ring musiałby mieć +8 i +15% criticala, bo to chyba 1 osoba miałaby raz na 2 lata
    Ale to już kwestia adminów sam taki ring dawałby mi motywację do zrobienia tego
    Co do biegania od NPC do NPC to napiszcie w takim układzie co jest najtrudniejsze dla Was w questach w Tibii? Dla mnie szukanie i ganianie w kółko. Oraz ubijanie potworów (może jakiś specjalny loot będzie trza zdobyć??).

    Co do ringów kupowanych od NPC to chyba czas od adminów oczekiwać by jednak w niektórych kwestiach "utrudnili grę" i wprowadzili "ceny ringów w zależności od levela". Sprawdzę ile kosztują aktualnie ringi u NPC i podam jakiś ciekawy wzór (nie pamiętam ).
    Edit dwa: w jednym z komentarzy pojawił się wątek dotyczący kupowania ringów na noob charach a kto powiedział, że kupione ringi nie mogą być przypisane do postaci, którą się gra i nie można ich użyć na żadnej innej?
    W ten sposób kupowanie ringów będzie coraz mniej opłacalne a jeśli tak to ludzie będą chcieli wbić wyższy poziom by zdobyć niekończący się ring a jak już zdobędą to będą musieli mieć PACC a co za tym idzie będą kupować ten PACC, a więc serwer zarobi
    Oczywiście by wbić ten poziom pewnie też trzeba będzie PACC, bo na FACC to powolutku leci

    Ktoś kto pisze o ułatwieniach na wyspie początkujących hm... "Ułatwienie" jak Ty to nazywasz to sprawienie by na początku grało się dobrze. Potem zazwyczaj już luksusowo nigdy nie będzie. Wydaje mi się, że quest na 400 lvlu to żadne ułatwienie tylko bonus.
    A tak poza tym grasz na Rooku? Jak nie to po co taki komentarz? Ja nie gram na Main, bo nie lubię PvP i tyle. Rook mi się podoba na APO i traktuje to jako Main NoN PvP i podejrzewam, że od dawna już tak zaczęło być i powiem szczerze, że dobrze, bo tak naprawdę to mnóstwo ludzi trzyma na serwerze, którzy nie lubią jak zabije Cię 3k LvL, bo ma taki kaprys. Powinno być tak nawiasem, że 500 lvli różnicy nie wolno atakować graczy (bronić się tylko).

    Gdyby Rook nie był tak rozbudowany i gdyby nie było nowych pomysłów tam to dawno bym APO opuścił i myślę, że wiele osób też. Na Rooku właśnie gra daje spokój i tam by do czegoś dojść od zera trzeba żmudnej pracy ale masz pewność, że sam sobie jesteś winien jak padniesz.

    Więc szanownych "RookMainerów", którym się nie podoba, że ktoś woli grać na Rook proszę o wypowiadanie się w kwestii Main, bo wg mnie bez sensu mówić o chlebie jak pracuje się gównie, bo wiadomo, że na pieczeniu znać się nie będziemy...


    P.S. Cieszą mnie komentarze, że ciekawa propozycja
    Ostatnio edytowane przez Podszyfacz : 09-09-2013 o 15:04

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    370
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ciekawa propozycja. Jestem za lecz hmm myślę, że questa wykona się w 1 max 7dni czytając to wcale nie będzie to trudny quest. Poza tym 200 lvl nie musi iść na Ghosty ponieważ może iść kupić ringi w dp -1 (facc). Dla nowych graczy będzie to trudniejszy quest ale teraz byle jaki 250-300lvl ubije bossa Andrea.
    Pionki również większość ma oddane. Jak i stałego klienta u Duni tzn klienta.

    Więc nie że coś ale można wymyślić coś nowego. By nie wprowadzać tych samych ciągle powtarzających się elementów gry.

    Propozycja godna uwagi.

  3. #3
    #top #moderator #2014 #2015 KaZeK's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Brzeszcze
    Posty
    1 247
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nowy wygląd ringa niestety nie wchodzi w grę. Co do propozycji, to jestem na tak, ale tylko dlatego że quest powinien być BARDZO TRUDNY.
    [Kmq] 1-1505
    [Bart] 2927 - 2939 | 2983 - 3021
    [Zarexoholik] 3108 - 3134
    [Tru] 1 - 2618

    z przerwami


  4. #4
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Rat Land
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Talking

    Ponieważ mnie nie było na serwerze 3 lata to napisałem to, co myślałem.
    Co do faktu kupowania ringów... hmm... można i to ale tak w sumie nie byłoby Ciekawiej żeby o tym nie myśleć?

    Co do questa trudnego wymyśliłem najtrudniejsze co mi do głowy przyszło. Pomyślę w takim układzie nad czymś ciekawszym ale zawsze byłoby lepiej gdyby ktoś coś zaproponował w postach i wtedy jakiś konsensus na pewno się uzyska

    A tak poza tym to co szkodzi usunąć z listy zakupu te ringi po dodaniu questa albo podnosić ceny ringów w zależności od posiadanego lvla tak aby każdy chciał wbić 2xx lvl i zrobić ten quest hmm?

    Co do wyglądu to już kwestia adminów ja tylko mogę zaproponować to, co mój programista jest w stanie bez problemu zrobić
    Ostatnio edytowane przez Podszyfacz : 06-09-2013 o 14:12

  5. #5
    Zaawansowany Mopsu_Lechista's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Miasto
    GDAŃSK
    Posty
    103
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak jak napisał Naleśniczek Zła 200 lvl nie muszą już biegać na ghosty nawet 100 lvle już dawno kupują tym bardziej że dziś na otsie strasznie łatwo o kasę :P

    Chociaż nie powiem czasem mnie denerwuje że np zapomnę kupić więcej ringów i w połowie expa wale bez ringa wiec coś może w tym pomyśle o nie skończonym ringu jest
    Hardcorowy Mopsu- 0-.......

    JAK RYCERZE ZAKŁADALI ZBROJE I BRALI MIECZE TAK MY BIERZEMY BARWY I CHODZIMY NA MECZE


  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    837
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jestem na tak ale taki quest powinien jak na rook byc od 666 lvl ... i byc trudny,np. bieganie od npc do npc, zabic, przynies, jakies solo areny, areny zespolowe ,labirynt jakis i nagroda dopiero.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Miasto
    Jedlicze
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    dawno nie było takiej ciekawej propozycji, quest mógłby wejść w życie <ha ha>, ale nieco od większego poziomu,600~~.
    na tak :>

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1 364
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kolejne ułatwienie dla graczy na wyspie początkujących , no bez przesady zostało już tyle rzeczy dodanych że moim zdaniem to jest nie potrzebne. Jestem na Nie.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Prościej byłoby wprowadzić zakup ringów w całych plecakach/gbp. Założenie ringa to parę sekund, więc w czym problem, aż tak ci się nie chce myszką operować? :||||| Aelo.

  10. #10
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do tego co na czerwono napisales to jeżeli maja byc ceny zalezne od levela to na 100% h lvle beda sobie noob postaciami kupowaly (najlepiej 1 levele kiedy beda te ringi za póldarmo) i jeszcze kasy beda miec ew, tyle samo. takze stwierdzam ze nie przemyslales propozycji do konca, i raczej bym pomyslal nad czyms bardziej skomplikowanym a nie quest na 10 minut dla saszy.
    nope.

  11. #11
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Rat Land
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shillen Zobacz post
    Prościej byłoby wprowadzić zakup ringów w całych plecakach/gbp. Założenie ringa to parę sekund, więc w czym problem, aż tak ci się nie chce myszką operować? :||||| Aelo.
    Nie chodzi o to... ziomek mi chodzi o to, by był jakiś ciekawy ring na Rooku, bo nie ma żadnego a argumenty, które dałem w temacie są akurat takie, jakie mi o 4 rano przyszły do głowy
    Kolejna sprawa ringi zajmują tylko miejsce i mnie wkurza ciągłe myślenie, że zaraz się mi skończy jak mam być szczery, więc tak jest to problem

  12. #12
    Bywalec Mamed first's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Miasto
    Goleniów
    Posty
    322
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tyle tego napisałeś, masa zbędnej treści, że odechciewa się czytać.
    Myślę, że quest będzie dłuuugi
    Taki długi, że będą robić do końca 2k14. Nie wymagaj takich rzeczy od Administracji, bo skończy się tylko na zapowiedziach, a skończy kilkadziesiąt tygodni później. Póki co rook jest w oczekiwaniu na od dawna zapowiadającą nową wyspą.
    Pomysł może i jest fajny, ale nierealny z dyspozycją ekipy.

  13. #13
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Rat Land
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mamed first Zobacz post
    Tyle tego napisałeś, masa zbędnej treści, że odechciewa się czytać.

    Taki długi, że będą robić do końca 2k14. Nie wymagaj takich rzeczy od Administracji, bo skończy się tylko na zapowiedziach, a skończy kilkadziesiąt tygodni później. Póki co rook jest w oczekiwaniu na od dawna zapowiadającą nową wyspą.
    Pomysł może i jest fajny, ale nierealny z dyspozycją ekipy.
    Ja nie piszę by zrobili to jutro :P
    Wiem, że programowanie wymaga czasu, bo nie jestem tępy
    Napisałem, bo po prostu uważam, że warto pisać dobre pomysły i już.

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nowy wygląd ringa niestety nie wchodzi w grę. Co do propozycji, to jestem na tak, ale tylko dlatego że quest powinien być BARDZO TRUDNY.

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Miasto
    Rack City
    Posty
    755
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na tak, ale sam quest raczej od 300/350lvl'a juz nie przesadzajcie, ze od 600+ bo kilka osob go zrobi, a sama propozycja byla tworzona z mysla o ''low lvl''...

  16. #16
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ale już nie wpadłeś na to, że taki ring będzie więcej wart na mainie niż na rooku? ek z niekończącym się ringiem który mu daje 3 do skilla i 5% do crita, zdajesz sobie sprawę o ile więcej biłby z uw?
    nie ma bo ukradli -_-

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 18-12-2011, 22:34
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 02-07-2011, 02:09
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 22-10-2010, 21:13
  4. Mój "Majn" "tfuj" rook
    By Kosmo in forum Handel
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 14-04-2010, 14:21

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •