User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 20 z 20

Wątek: [Rookgard] Taski - ci?g dalszy.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    251
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam, robię kolejny temat odnoszący się tasków na wyspie początkujących.
    Jak wiadomo, zostały one poprawione. Tak zostały poprawione, że za oddanie danego zadania otrzymuje 0% oraz 2cc? Proszę Was, śmiech na sali!

    Na takim Main'ie taki 3k+ lvl otrzymuje 50% oraz 40sc za oddanie zadania. Tak wiem to jest Main..
    Rookgard również jest drugim Main'iem, więc proszę bez spin. My również coś chcemy od życia.

    Jeżeli dobrze nie potraficie tego zrobić, to zróbcie tak, że każdy otrzymuje tyle samo % i kasy nie patrząc na liczbę punktów i wtedy nie będzie płaczu.


    Squid pisał 3 miesiące temu, że ekipa robi nowe potwory oraz nowe misje.
    Pytam się gdzie są te potwory oraz nowe misje? Jeżeli ich nie zrobicie to proponuje albo zablokowanie NPC do 100 punktów albo po prostu nagrody losowe.. Albo jeszcze inaczej, powiększyć liczbę mobów do zabicia i nagradzać każdego taką samą nagrodą czyli 20% oraz 10-20cc niezmiernie od ilości punktów.




    Tak, wiem.. Kiedyś nie było tasków, różynch mobów itp. i się jakoś expiło... Pewnie napiszecie: "Dać wam palec a chcecie całą rękę..." Ale chce Wam coś uświadomić, świat idzie do przodu, a my razem z nim


    Teraz czekam na płacz ze strony "Main ludzików":

    • Wcale nikt Ci nie każe brać taska - zrobiłeś misję to po co dalej męczysz NPC?
    • Zablokujcie NPC, bo będą latały 400000 poziomy na Rooku.
    • Expienie bez tasków też jest przecież możliwe.
    • Skończyłeś taski - nie opłaca ci się ich wykonywać to nie wykonuj.



    Czekam na satysfakcjonującą odpowiedź ze strony Ekipy APO (Rinson, Squid).

    Cytat Napisał Okey Zobacz post
    Nie wiem czy rozumiesz idee zdobywanych punktów. Im masz ich więcej, tym dostajesz mniej - prosta analogia człowieku. Było nie napier***** tych punktów to teraz dostawałbyś więcej. Ogłaszam wszem i wobec, że jestem na nie.

    Nie rób z siebie "mondrego typa", bo mało wiesz.
    Mając nawet 100 punktów dostawałem gówno expa oraz kasy - nie wiesz, nie pisz.
    Pograj na Rookgardzie, a następnie pisz.
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 02-01-2014 o 15:13

  2. #2
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem czy rozumiesz idee zdobywanych punktów. Im masz ich więcej, tym dostajesz mniej - prosta analogia człowieku. Było nie napier***** tych punktów to teraz dostawałbyś więcej. Ogłaszam wszem i wobec, że jestem na nie.
    nie ma bo ukradli -_-

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasza Zobacz post
    Nie rób z siebie "mondrego typa", bo mało wiesz.
    Mając nawet 100 punktów dostawałem gówno expa oraz kasy - nie wiesz, nie pisz.
    Pograj na Rookgardzie, a następnie pisz.
    99% mądrzejszy od Ciebie a Ty coś tu spinasz...

    Taski są na rooku jak i mainie i nikt nikomu nie każe ich robić więc ogarnij. Wy z wszystkiego musicie mieć zysk? Chwalisz się, że zarabiasz tak dużo a płaczesz o parę cc i parę %

    Jestem na nie

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Miasto
    mieszkam w mieszkaniu
    Posty
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moja propozycja:
    - wywalić nagrody pieniężne od około 100 lvla
    - stała ilość procentowa dostawanego w nagrodę expa

    Taki kompromis między nami a niedoinformowanymi* ludźmi z maina





    *Jak to jest, że ja jak się na balansie/uw, czy innych mainowych sprawach nie znam, to się nie wypowiadam? A czemu jak przyjdzie taki zenek czy inny mirek z maina (który oczywiście wiedzę ma fragmentaryczną o ile nie znikomą) do tematu o rooku i już tworzy miliard teorii jak to u nas jest? Jak chcecie to mogę wraz z kilkunastoma osobami torpedować mainowe propozycje tak jak wy to robicie. Ciekawe by to było.
    Ostatnio edytowane przez Azbestowy Człowiek : 02-01-2014 o 08:40

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    200
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szasza po co Ci taski jak ty na Królewnę chodzisz i klucze na main wynosisz, a o 10cc z tasków płaczesz hehe, na roku od zawsze było tak że taski były mało opłacalne, dużo się za to nie dostawało, to co dostałeś za taska mogłeś ogarnąć w 30 min samemu, więc nie dziwie się że była opcja na rook'u przy 100 pkt dostawało się gówno, a teraz nie dostaje się nic, ile masz pkt na roku pochwal się Jak dla mnie powinno zostać tak jak jest, rook to nie main, na rook'u musi być trudniej, bo niebawem Sasha zażąda questa na kaptur, bo będzie miał 1500 poziom doświadczenia xd

  6. #6
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    193
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Old Zobacz post
    ... bo niebawem Sasha zażąda questa na kaptur, bo będzie miał 1500 poziom doświadczenia xd
    I gówno dalby mu ten kaptur. Tak jak gówno dają wszystkie itemy na rooku.
    Uważam, że cały rookgaard należało by zmienic, począwszy od tasków kończąc na itemach. Pozatym taski powinny inaczej wyglądać, tzn tak jak na rl tibi. Kończysz taska, masz mozliwość zajebania bossa który nie jest mega silny ale sypie z niego ładny loocik i dobry exp. I każda nagroda byłaby całkowicie losowa.
    Ewentualnie poprawić znacząco nagrody z tasków, 20% i ( 1/10 cc )* lvl byłoby opłacalne.
    tjibja zuo

  7. #7
    Uzależniony #Lordzik#'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    764
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na takim Main'ie taki 3k+ lvl otrzymuje 50%
    Nie wiem za jaki task, ogranij XD.

    I tak macie już w chooy łatwo na tym rooku. Powinno być tak jak na rl, że jakieś syfiaste potwory a nie, że expisz sobie praktycznie tak jak na mainie.
    Znów ma być łatwiej? Bez przesady.
    Jestem na NIE.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Miasto
    City
    Posty
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na rooku jest coraz łatwiej, jest to wyspa początkująca a powoli dogania już Maina, nie może być tak łatwo, praktycznie gracie tak samo jak My na mainie.
    Jestem na nie.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Miasto
    Kraków
    Posty
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasza Zobacz post
    Witam, robię kolejny temat odnoszący się tasków na wyspie początkujących.
    Jak wiadomo, zostały one poprawione. Tak zostały poprawione, że za oddanie danego zadania otrzymuje 0% oraz 2cc? Proszę Was, śmiech na sali!

    Cytat Napisał Sasza Zobacz post
    Na takim Main'ie taki 3k+ lvl otrzymuje 50% oraz 40sc za oddanie zadania. Tak wiem to jest Main..
    Rookgard również jest drugim Main'iem, więc proszę bez spin. My również coś chcemy od życia.

    Cytat Napisał Sasza Zobacz post
    Jeżeli dobrze nie potraficie tego zrobić, to zróbcie tak, że każdy otrzymuje tyle samo % i kasy nie patrząc na liczbę punktów i wtedy nie będzie płaczu.
    Taski nie są obowiązkowe, nie chcesz, to ich nie wykonuj, proste chyba człeniu, co?

    Cytat Napisał Sasza Zobacz post
    Squid pisał 3 miesiące temu, że ekipa robi nowe potwory oraz nowe misje.
    Pytam się gdzie są te potwory oraz nowe misje? Jeżeli ich nie zrobicie to proponuje albo zablokowanie NPC do 100 punktów albo po prostu nagrody losowe.. Albo jeszcze inaczej, powiększyć liczbę mobów do zabicia i nagradzać każdego taką samą nagrodą czyli 20% oraz 10-20cc niezmiernie od ilości punktów.
    Tak, bo Ty masz tutaj do gadania tyle, co kot napłakał.

    Cytat Napisał Sasza Zobacz post
    Tak, wiem.. Kiedyś nie było tasków, różynch mobów itp. i się jakoś expiło... Pewnie napiszecie: "Dać wam palec a chcecie całą rękę..." Ale chce Wam coś uświadomić, świat idzie do przodu, a my razem z nim

    Świat idzie do przodu, a Ty dalej płaczesz na forum o 5% z głupiego taska.

    Cytat Napisał Sasza Zobacz post
    Teraz czekam na płacz ze strony "Main ludzików":

    • Wcale nikt Ci nie każe brać taska - zrobiłeś misję to po co dalej męczysz NPC?
    • Zablokujcie NPC, bo będą latały 400000 poziomy na Rooku.
    • Expienie bez tasków też jest przecież możliwe.
    • Skończyłeś taski - nie opłaca ci się ich wykonywać to nie wykonuj.
    Jestem z rooka, a jakoś nie widzę powodu, by cokolwiek tutaj zmieniać. Od zdobycia 100 punktów u Urlicha nie robię tasków, bo jest to nieopłacalne, a jakoś nigdy nie przyszedł mi pomysł do głowy, żeby płakać o 5% na forum, serio : (

    Cytat Napisał Sasza Zobacz post
    Czekam na satysfakcjonującą odpowiedź ze strony Ekipy APO (Rinson, Squid).

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    228
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Trzeba było grac na mainie i byś dostawał % + kase. Rok to rok, nie ma co robic drugiego maina, chociaż i tak tam jest drugi main.

    #Jestem na nie

  11. #11
    Średnio zaawansowany Helpfull's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem po 100 punktach powinna zakończyć się przygoda z taskami.
    Przynajmniej nie byłoby tej pokusy, że idę na to, a nie na to, bo na to jest task a tu ni!
    A swoją drogą jeśli już taski mają być kontynuowane to niech mają jakiś sens... i tu się można zastanawiać co zmienić.

  12. #12
    Wszechobecny! Soi's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    W-wa
    Posty
    886
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    max lvl main -3,5k
    max lvl rook -1,1k
    >malo expa za taski xD

    Specjalnie Ci pogrubilem main i rook zebys zauwazyl, przemyslla i wyciagnal wnioski...
    Z reszta ile masz tych pkt?? Zaloze sie, ze w chuj. Wiec to co juz zebrales to zebrales. Myslisz, ze do konca apo bedziesz ciagnal z tych taskow? No moze bez przesady. Pewnie i tak z 50 lvli masz z samych taskow, jeszcze malo??
    Takich trzech, jak nas dwóch, to nie ma ani jednego.
    10.04.2012(666 postow) Satan ]:->

  13. #13
    Łowca postów elmO.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    203
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ojjj Sasha No niestety musisz więcej expić, za same taski nie dogonisz Fszy

    Zróbcie runki dla Sashy na expa ! Albo nieskończonego uha !!


    @Nic nie zmieniali, i nic nie zmienią.. z mojej strony tyle.
    Veni, Vidi, Vici ! - Przybyłem, Zobaczyłem Zwyciężyłem !

    ~Zyzz.



  14. #14
    VIP Moon Red's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    886
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasza Zobacz post
    " Ale chce Wam coś uświadomić, świat idzie do przodu, a my razem z nim
    Mam nieodparte wrażenie że nie potrafisz odróżnić realnego świata od tej gry.

    Jestem na NIE. Taski były potrzebne aby zdobyć pionek a nie darmowy exp i hajs

  15. #15
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    161
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moon Red Zobacz post
    Mam nieodparte wrażenie że nie potrafisz odróżnić realnego świata od tej gry.

    Jestem na NIE. Taski były potrzebne aby zdobyć pionek a nie darmowy exp i hajs
    podbijam moon reda . na mainie tez nie ma tak dobrze jak piszesz ze ktos dostaje 50% expa do lvla: O ja swoim 550 ms majac ponad 100ptk taskow gown.. co dostaje do lvla...

  16. #16
    Zaawansowany Wojowniczek's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na TAK administracja powinna sie wziasc za to bo jest to mala przesada ja na 450 lvl dostaje 3% i 5 cc za taska .
    Frostbite - 2555-...?
    Emala 949- ...?

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Łódź
    Posty
    117
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jakby max lvl na rook byłby 400-500 to był bym na tak ale jest 1k więc jestem na nie zbyt dobrze sie na rook expi mimo tasków zresztą to jest tylko misja na pionka a exp i kasa to dodatek.

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Miasto
    Rawa Mazowiecka
    Posty
    298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co jak co, ale kasa i exp to jest śmieszna...

    Na manie 4kcc czyli to jest 80cc rook...
    A 3cc rook to 1,5sc main! Hehsahehsa

    Powinno być przynajmniej te 30cc i 20%...

  19. #19
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs down

    Jestem na nie, rook jest dla graczy początkujących. Fakt nie grałem na roku zbyt długo, bo nie ma po co, skoro zasady gry mozna obczaic juz po wbiciu 1 lvl, znaczy zabicie 1 rata. To jest i tak mega idiotyczne, że na roku sa 1k lvl a na mainie 3,5k, ledwo stosunek: 0.32. Czego ty sasha chcesz, masz top lvl na roku, jestes legendą z roku, masz all, domek, w chooy kasy, możesz wbić lvl jaki sie tobie marzy. Weż sie ogarnij i skończ z tym męczeniem adminów, że coś tam tobie nie pasuje, niech zajma sie odnawianiem serwa i wielkim powrotem 300+ graczy na mainie, nie na roku.
    Ostatnio edytowane przez DRONI : 12-01-2014 o 15:07

  20. #20
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Miasto
    POZDRO DLA KUMATYCH
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ty też Sasha dostajesz 2cc? Pozdro.
    Ja na 26 lvl oddałem task i dostałem 2 lvl, 2cc - tu ok ale jeżeli na 950+ lvl jest 2cc i 0 expa no to kogoś jebutło ;O

    Oczywiście jestem na TAK! Zaczynam grę na Rooku i nie chce się rozczarować. :]
    Powinien więcej dawać kasy i expa ;]

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •